З.Х. Баймолдина туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 860 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
берген өтінішіне сәйкес Зәуреш Хамитқызы Баймолдина Қазақстан Республикасының Әділет вице-министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б.Сағынтаев

О Баймолдиной З.Х.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2017 года № 860
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
освободить Баймолдину Зауреш Хамитовну от должности вице-министра юстиции Республики Казахстан согласно поданному заявлению.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев