2018 жылы демалыс күндерін ауыстыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 23 желтоқсандағы № 864 қаулысы.
2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасының Еңбек кодексі 85-бабының 3-тармағына сәйкес және жұмыс уақытын ұтымды пайдалану мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Демалыс күндері:
2018 жылғы 3 наурыз сенбіден 2018 жылғы 9 наурыз жұмаға;
2018 жылғы 28 сәуір сенбіден 2018 жылғы 30 сәуір дүйсенбіге;
2018 жылғы 5 мамыр сенбіден 2018 жылғы 8 мамыр сейсенбіге;
2018 жылғы 25 тамыз сенбіден 2018 жылғы 31 тамыз жұмаға;
2018 жылғы 29 желтоқсан сенбіден 2018 жылғы 31 желтоқсан дүйсенбіге ауыстырылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О переносе дней отдыха в 2018 году
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2017 года № 864.
В соответствии с пунктом 3 статьи 85 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года и в целях рационального использования рабочего времени Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Перенести дни отдыха:
с субботы 3 марта 2018 года на пятницу 9 марта 2018 года;
с субботы 28 апреля 2018 года на понедельник 30 апреля 2018 года;
с субботы 5 мая 2018 года на вторник 8 мая 2018 года;
с субботы 25 августа 2018 года на пятницу 31 августа 2018 года;
с субботы 29 декабря 2018 года на понедельник 31 декабря 2018 года.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев