2017 – 2019 жылдарға арналған конкурстық рәсімдерден тыс бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 912 қаулысы.
Баспасөз релизі
"Ғылым туралы" 2011 жылғы 18 ақпандағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға  қосымшаға сәйкес бағдарламалық-нысаналы қаржыландырылуы конкурстық рәсімдерден тыс республикалық бюджеттен жүзеге асырылатын 2017 – 2019 жылдарға арналған ғылыми-техникалық бағдарламалар белгіленсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2017 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 912 қаулысына
қосымша
Бағдарламалық-нысаналы қаржыландырылуы конкурстық рәсімдерден тыс республикалық бюджеттен жүзеге асырылатын 2017 – 2019 жылдарға арналған ғылыми-техникалық бағдарламалар
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі:
"Бірқатар маңызды ауруларды симптомға дейінгі диагностикалаудың және емдеу әдістерінің жаңа молекулярлық-генетикалық тәсілдері";
"Қазақстан Республикасының экологиялық қолайсыз аумақтарындағы халықтың экологиялық жүктемесін азайту, медициналық қамтамасыз ету, халықты әлеуметтік қорғау мен сауықтырудың ғылыми-әдіснамалық негіздерін әзірлеу";
"Функцияларын ауыр түрде жоғалту және күрделі асқынулармен жарақаттар салдары мен созылмалы ауруларды емдеу нәтижелерін жақсартуға арналған жаңа медициналық технологиялар";
"Қоғамдық денсаулық сақтау мақсатында профилактикалық ортаны қалыптастырудың ғылыми негіздерін әзірлеу";
"Регенеративтік медицинада дің (мезенхимальдық) жасушаларын транспланттау".

О программно-целевом финансировании вне конкурсных процедур на 2017 - 2019 годы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2017 года № 912
ПРЕСС-РЕЛИЗ
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 18 февраля 2011 года "О науке" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить научно-технические программы на 2017 – 2019 годы, программно-целевое финансирование которых осуществляется вне конкурсных процедур из республиканского бюджета, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2017 года № 912
Научно-технические программы на 2017 – 2019 годы,
программно-целевое финансирование которых осуществляется вне конкурсных процедур из республиканского бюджета
Министерство здравоохранения Республики Казахстан:
"Новые молекулярно-генетические способы досимптомной диагностики и методы лечения ряда значимых заболеваний";
"Разработка научно-методологических основ минимизации экологической нагрузки, медицинского обеспечения, социальной защиты и оздоровления населения экологически неблагоприятных территорий Республики Казахстан";
"Новые медицинские технологии для улучшения результатов лечения хронических заболеваний и последствий травм с тяжелой утратой функций и тяжелыми осложнениями";
"Разработка научных основ формирования профилактической среды в целях сохранения общественного здоровья";
"Трансплантация стволовых (мезенхимальных) клеток в регенеративной медицине".