"2017 – 2019 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 6 желтоқсандағы № 775 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 932 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2017 – 2019 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 6 желтоқсандағы № 775 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) көрсетілген қаулыға 1-қосымша:
басым республикалық бюджеттік инвестициялар тізбесінде:
"І. Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалар" деген бөлімде:
"Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" деген 10-функционалдық топта:
212 "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi" деген әкімші бойынша:
254 "Су ресурстарын тиімді басқару" деген бағдарламада:
113 "Сумен жабдықтау жүйесiн, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау" деген кіші бағдарламада:
мына:
"
Ақтөбе облысы
400 000
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Ақтөбе облысы
287 498
";
мына:
"
"Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Нұра-Мамыр топтық су құбыры желілерінің құрылысы"
400 000
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
"Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Нұра-Мамыр топтық су құбыры желілерінің құрылысы"
287 498
";
мына:
"
Алматы облысы
549 999
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Алматы облысы
329 581
";
мына:
"
Алматы облысы Қарасай ауданындағы Қаскелен топталған сутартқышының құрылысы. 1-ші қосылу кешені (құрылыстың 1-ші кезегі)
549 999
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Алматы облысы Қарасай ауданындағы Қаскелең топталған сутартқышының құрылысы. 1-ші қосылу кешені (құрылыстың 1-ші кезегі)
329 581
";
мына:
"
Жамбыл облысы
1 905 381
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Жамбыл облысы
2 105 381
";
мына:
"
Жамбыл облысы Байзақ ауданында суармалы су беруді есептеу мен реттеудің автоматтандырылған жүйесін енгізіп Талас бөгеті мен "Базарбай" магистральды каналын қайта жаңарту
1 905 381
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Жамбыл облысы Байзақ ауданында суармалы су беруді есептеу мен реттеудің автоматтандырылған жүйесін енгізіп Талас бөгеті мен "Базарбай" магистральды каналын қайта жаңарту
2 105 381
";
мына:
"
Батыс Қазақстан облысы

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2016 года № 775 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2017 - 2019 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2017 года № 932
Примечание РЦПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2017 года.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2016 года № 775 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2017 – 2019 годы" следующие изменения и дополнения:
1) в приложении 1 к указанному постановлению:
в перечне приоритетных республиканских бюджетных инвестиций:
в разделе "I. Республиканские бюджетные инвестиционные проекты":
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения":
по администратору 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан":
в программе 254 "Эффективное управление водными ресурсами":
в подпрограмме 113 "Строительство и реконструкция систем водоснабжения, гидротехнических сооружений":
строку:
"
Актюбинская область
400 000
"
изложить в следующей редакции:
"
Актюбинская область
287 498
";
строку:
"
Строительство групповых водопроводных сетей Нура-Мамыр Иргизского района Актюбинской области
400 000
"
изложить в следующей редакции:
"
Строительство групповых водопроводных сетей Нура-Мамыр Иргизского района Актюбинской области
287 498
";
строку:
"
Алматинская область
549 999
"
изложить в следующей редакции:
"
Алматинская область
329 581
";
строку:
"
Строительство Каскеленского группового водовода в Карасайском районе Алматинской области. 1-й пусковой комплекс (1 очередь строительства)
549 999
"
изложить в следующей редакции:
"
Строительство Каскеленского группового водовода в Карасайском районе Алматинской области. 1-й пусковой комплекс (1 очередь строительства)
329 581
";
строку:
"
Жамбылская область
1 905 381
"
изложить в следующей редакции:
"
Жамбылская область
2 105 381
";
строку:
"
Реконструкция Таласской плотины и магистрального канала "Базарбай" с внедрением систем автоматизированного учета и регулирования подачи поливной воды в Байзакском районе Жамбылской области
1 905 381
"
изложить в следующей редакции:
"
Реконструкция Таласской плотины и магистрального канала "Базарбай" с внедрением систем автоматизированного учета и регулирования подачи поливной воды в Байзакском районе Жамбылской области
2 105 381
";
строку:
"
Западно-Казахстанская область

2 469 223
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Батыс Қазақстан облысы
2 609 560
";
мына:
"
БҚО Қазталов ауданы Ақпәтер ауылы маңындағы Үлкен Өзен өзеніне Жайық-Көшім жүйесінен суды алапаралық бұру үшін Киров-Шежін каналын қайта жаңғырту. (ІІ-кезең)
72 354
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
БҚО Қазталов ауданы Ақпәтер ауылы маңындағы Үлкен Өзен өзеніне Жайық-Көшім жүйесінен суды алапаралық бұру үшін Киров-Шежін каналын қайта жаңғырту. (ІІ-кезең)
61 126
";
мына:
"
БҚО Жаңақала ауданындағы Жаңақала топтық су құбырының құрылысы
400 000
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
БҚО Жаңақала ауданындағы Жаңақала топтық су құбырының құрылысы
551 565
";
мына:
"
Қарағанды облысы
2 017 662
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Қарағанды облысы
2 217 662
";
мына:
"
"Жайрем-Қаражал" топтық су құйылымының құрылысы (Тұзкөл су тартылымы). (екінші кезең)
1 990 000
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
"Жайрем-Қаражал" топтық су құйылымының құрылысы (Тұзкөл су тартылымы). (екінші кезең)
2 190 000
";
мына:
"
Қызылорда облысы
4 519 293
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Қызылорда облысы
4 117 001
";
мына:
"
Қызылорда облысы Шиелі ауданында Жиделі топтық су құбырының және оған қосылу тармақтарының № 3 көтеру сорғы стансасынан (ПК282+70) Бірлестік елді мекеніне дейін құрылысы. № 5 КСС-нан Жөлек елді мекеніне дейінгі су құбыры және оған қосылу тармақтарының, бас су өткізгіш имараттары мен елді мекендердің қыстақ ішілік желілерінің құрылысы
800 000
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Қызылорда облысы Шиелі ауданында Жиделі топтық су құбырының және оған қосылу тармақтарының № 3 көтеру сорғы стансасынан (ПК282+70) Бірлестік елді мекеніне дейін құрылысы. № 5 КСС-нан Жөлек елді мекеніне дейінгі су құбыры және оған қосылу тармақтарының, бас су өткізгіш имараттары мен елді мекендердің қыстақ ішілік желілерінің құрылысы
397 708
";
мына:
"
Солтүстік Қазақстан облысы
5 463 736
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Солтүстік Қазақстан облысы
5 120 299
";
мына:
"
Солтүстік Қазақстан облысының Соколов топтық су құбырын қайта жаңарту
222 779
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Солтүстік Қазақстан облысының Соколов топтық су құбырын қайта жаңарту
17 824
";
мына:
"
Солтүстік Қазақстан облысында Преснов топтық су құбырын қайта жаңарту (құрылыстың І кезегі)
750 000
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Солтүстік Қазақстан облысында Преснов топтық су құбырын қайта жаңарту (құрылыстың І кезегі)
403 141
";
мына:
"
Солтүстік Қазақстан облысының Шал Ақын ауданындағы Есіл топтық су құбырының Оңтүстік су өткізгішінің апаттық учаскесін реконструкциялау

2 469 223
"
изложить в следующей редакции:
"
Западно-Казахстанская область
2 609 560
";
строку:
"
Реконструкция Кирово-Чижинского канала для межбассейновой переброски воды из Урало-Кушумской системы в р. Большой Узень в районе с. Акпатер Казталовского района Западно-Казахстанской области. ІІ-этап
72 354
"
изложить в следующей редакции:
"
Реконструкция Кирово-Чижинского канала для межбассейновой переброски воды из Урало-Кушумской системы в р. Большой Узень в районе с. Акпатер Казталовского района Западно-Казахстанской области. ІІ-этап
61 126
";
строку:
"
Строительство Жангалинского группового водопровода в Жангалинском районе ЗКО
400 000
"
изложить в следующей редакции:
"
Строительство Жангалинского группового водопровода в Жангалинском районе ЗКО
551 565
";
строку:
"
Карагандинская область
2 017 662
"
изложить в следующей редакции:
"
Карагандинская область
2 217 662
";
строку:
"
Реконструкция группового водопровода "Жайрем-Каражал" (Тузкольский водозабор) (вторая очередь)
1 990 000
"
изложить в следующей редакции:
"
Реконструкция группового водопровода "Жайрем-Каражал" (Тузкольский водозабор) (вторая очередь)
2 190 000
";
строку:
"
Кызылординская область
4 519 293
"
изложить в следующей редакции:
"
Кызылординская область
4 117 001
";
строку:
"
Строительство Жиделинского группового водопровода и веток подключения к нему от ПНС № 3 (ПК282+70) до н.п. Бирлестик по Шиелиискому району в Кызылординской области. Строительство водовода от ПНС № 5 до н.п. Жулек с ветками подключения, головными водопроводными сооружениями и внутрипоселковыми сетями населенных пунктов
800 000
"
изложить в следующей редакции:
"
Строительство Жиделинского группового водопровода и веток подключения к нему от ПНС № 3 (ПК282+70) до н.п. Бирлестик по Шиелиискому району в Кызылординской области. Строительство водовода от ПНС № 5 до н.п. Жулек с ветками подключения, головными водопроводными сооружениями и внутрипоселковыми сетями населенных пунктов
397 708
";
строку:
"
Северо-Казахстанская область
5 463 736
"
изложить в следующей редакции:
"
Северо-Казахстанская область
5 120 299
";
строку:
"
Реконструкция Соколовского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
222 779
"
изложить в следующей редакции:
"
Реконструкция Соколовского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
17 824
";
строку:
"
Реконструкция Пресновского группового водопровода в Северо-Казахстанской области (І очередь строительства)
750 000
"
изложить в следующей редакции:
"
Реконструкция Пресновского группового водопровода в Северо-Казахстанской области (І очередь строительства)
403 141
";
строку:
"
Реконструкция аварийного участка Южного водовода Ишимского группового водопровода в районе Шал Акын Северо-Казахстанской области

1 919 491
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Солтүстік Қазақстан облысының Шал Ақын ауданындағы Есіл топтық су құбырының Оңтүстік су өткізгішінің апаттық учаскесін реконструкциялау
1 960 112
";
мына:
"
Солтүстік Қазақстан облысының Аққайың ауданындағы Булаев топтық су құбырының Қиялы – Ильич су өткізгішінің апаттық учаскесін реконструкциялау
753 002
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Солтүстік Қазақстан облысының Аққайың ауданындағы Булаев топтық су құбырының Қиялы – Ильич су өткізгішінің апаттық учаскесін реконструкциялау
754 447
";
мына:
"
Солтүстік Қазақстан облысының Аққайың ауданындағы Булаев топтық су құбырының Смирново – Замотаевка су өткізгішінің апаттық учаскесін реконструкциялау
583 050
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Солтүстік Қазақстан облысының Аққайың ауданындағы Булаев топтық су құбырының Смирново – Замотаевка су өткізгішінің апаттық учаскесін реконструкциялау
602 159
";
мына:
"
Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар ауданындағы Булаев топтық су құбырының Красная горка – Бескөл су өткізгішінің апаттық учаскесін реконструкциялау
485 414
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар ауданындағы Булаев топтық су құбырының Красная горка – Бескөл су өткізгішінің апаттық учаскесін реконструкциялау
488 774
";
мына:
"
Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар ауданындағы Булаев топтық су құбырының Красная горка – Бескөл су өткізгішінің апаттық учаскесін реконструкциялау
485 414
"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"
Солтүстік Қазақстан облысының Шал Ақын ауданы Ұзынжар ауылында өнімділігі тәулігіне 500 м3 апаттық І көтергішті сорғы станциясын салу
143 842
";
мына:
"
Оңтүстік Қазақстан облысы
3 262 909
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Оңтүстік Қазақстан облысы
3 801 221
";
мына:
"
ОҚО Ордабасы ауданы Түркістан магистралды каналын ПК0+00 ден ПК37+70 дейін аралығын қайта құру
110 000
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
ОҚО Ордабасы ауданы Түркістан магистралды каналын ПК0+00 ден ПК37+70 дейін аралығын қайта құру
260 000
";
мына:
"
ОҚО, Мақтаарал ауданындағы шаруааралық К-28 каналын имараттарымен қайта құру (екінші кезек)
404 019
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
ОҚО, Мақтаарал ауданындағы шаруааралық К-28 каналын имараттарымен қайта құру (екінші кезек)
435 184
";
мына:
"
ОҚО, Мақтаарал ауданындағы шаруааралық К-28 каналын имараттарымен қайта құру (екінші кезек)
404 019
"
жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"
ОҚО, Мақтаарал ауданындағы
К-30 шаруааралық каналын гидротехникалық имараттарымен, автоматтандырылған су есептегіші мен су таратқыштарын қайта құру. Түзету" (Сметалық құжаттамасыз)

1 919 491
"
изложить в следующей редакции:
"
Реконструкция аварийного участка Южного водовода Ишимского группового водопровода в районе Шал Акын Северо-Казахстанской области
1 960 112
";
строку:
"
Реконструкция аварийного участка водовода Киялы-Ильич Булаевского группового водопровода в Аккайынском районе Северо-Казахстанской области
753 002
"
изложить в следующей редакции:
"
Реконструкция аварийного участка водовода Киялы-Ильич Булаевского группового водопровода в Аккайынском районе Северо-Казахстанской области
754 447
";
строку:
"
Реконструкция аварийного участка водовода Смирново-Замотаевка Булаевского группового водопровода в Аккайынском районе Северо-Казахстанской области
583 050
"
изложить в следующей редакции:
"
Реконструкция аварийного участка водовода Смирново-Замотаевка Булаевского группового водопровода в Аккайынском районе Северо-Казахстанской области
602 159
";
строку:
"
Реконструкция аварийного участка водовода Красная горка - Бишкуль Булаевского группового водопровода в Кызылжарском районе Северо-Казахстанской области
485 414
"
изложить в следующей редакции:
"
Реконструкция аварийного участка водовода Красная горка - Бишкуль Булаевского группового водопровода в Кызылжарском районе Северо-Казахстанской области
488 774
";
после строки:
"
Реконструкция аварийного участка водовода Красная горка - Бишкуль Булаевского группового водопровода в Кызылжарском районе Северо-Казахстанской области
485 414
"
дополнить строкой следующего содержания:
"
Строительство аварийной насосной станции 1 подъема производительностью 500 м3/сут в с. Узынжар района Шал Акына Северо-Казахстанской области
143 842
";
строку:
"
Южно-Казахстанская область
3 262 909
"
изложить в следующей редакции:
"
Южно-Казахстанская область
3 801 221
";
строку:
"
Реконструкция Туркестанского магистрального канала с ПК0+00 по ПК 37+70 в Ордабасинском районе ЮКО
110 000
"
изложить в следующей редакции:
"
Реконструкция Туркестанского магистрального канала с ПК0+00 по ПК 37+70 в Ордабасинском районе ЮКО
260 000
";
строку:
"
Реконструкция межхозяйственного канала К-28 с сооружениями в Мактааральском районе ЮКО (ІІ-очередь)
404 019
"
изложить в следующей редакции:
"
Реконструкция межхозяйственного канала К-28 с сооружениями в Мактааральском районе ЮКО (ІІ-очередь)
435 184
";
после строки:
"
Реконструкция межхозяйственного канала К-28 с сооружениями в Мактааральском районе ЮКО (ІІ-очередь)
404 019
"
дополнить строкой следующего содержания:
"
Реконструкция межхозяйственного канала К-30 с гидротехническими сооружениями с внедрением автоматизации водоучета и водораспределения в Мактааральском районе ЮКО. Корректировка" (без сметной документации)

357 147
".
2. Осы қаулы 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

357 147
".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2017 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев