Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы атындағы ұлттық қорғаныс университеті" республикалық мемлекеттік мекемесін қайта атау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 25 қаңтардағы № 29 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы атындағы ұлттық қорғаныс университеті" республикалық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы атындағы Ұлттық қорғаныс университеті" республикалық мемлекеттік мекемесі болып қайта аталсын.
2. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) республикалық мемлекеттік мекемені әділет органдарында мемлекеттік қайта тіркеуді қамтамасыз етсін;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 02.06.2022 № 357 қаулысымен.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О переименовании Республиканского государственного учреждения "Национальный университет обороны имени Первого Президента Республики Казахстан - Лидера Нации" Министерства обороны Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2018 года № 29.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать Республиканское государственное учреждение "Национальный университет обороны имени Первого Президента Республики Казахстан - Лидера Нации" Министерства обороны Республики Казахстан в Республиканское государственное учреждение "Национальный университет обороны имени Первого Президента Республики Казахстан - Елбасы" Министерства обороны Республики Казахстан.
2. Министерству обороны Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке:
1) обеспечить государственную перерегистрацию республиканского государственного учреждения в органах юстиции;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 02.06.2022 № 357.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев