"Қазақстан Республикасының сайлау және республикалық референдум туралы заңнамасында көзделген тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесін бекіту және "Қазақстан Республикасының сайлау туралы заңнамасында көзделген тауарлар мен қызметтердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 22 мамырдағы № 652 қаулысының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1161 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 14 ақпандағы № 55 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 23 қаңтардағы № 32 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.01.2023 № 32 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының сайлау және республикалық референдум туралы заңнамасында көзделген тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесін бекіту және "Қазақстан Республикасының сайлау туралы заңнамасында көзделген тауарлар мен қызметтердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 22 мамырдағы № 652 қаулысының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1161 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 83-84, 603-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының сайлау және республикалық референдум туралы заңнамасында көзделген тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесі мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 42, 43-жолдармен толықтырылсын:
"
42.
Сайлау процесіне қатысушыларды оқытуды ұйымдастыру және жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
43.
Саяси партиялардың өкілдерімен және сайлау процесіне басқа да қатысушылармен сайлауды ұйымдастыру және өткізу жөнінде семинарлар өткізу бойынша көрсетілетін қызметтер
".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Минситрі
Б. Сағынтаев

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1161 "Об утверждении перечня товаров, работ, услуг, предусмотренных законодательством Республики Казахстан о выборах и республиканском референдуме, и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 22 мая 2012 года № 652 "Об утверждении перечня товаров и услуг, предусмотренных законодательством Республики Казахстан о выборах"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 февраля 2018 года № 55. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 января 2023 года № 32.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 23.01.2023 № 32 (вводится в действие с 01.01.2023).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1161 "Об утверждении перечня товаров, работ, услуг, предусмотренных законодательством Республики Казахстан о выборах и республиканском референдуме, и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 22 мая 2012 года № 652 "Об утверждении перечня товаров и услуг, предусмотренных законодательством Республики Казахстан о выборах" (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 83-84, ст. 603) следующие дополнения:
перечень товаров, работ, услуг, предусмотренных законодательством Республики Казахстан о выборах и республиканском референдуме, утвержденный указанным постановлением, дополнить строками, порядковые номера 42, 43, следующего содержания:
"
42.
Услуги по организации и проведению обучения участников избирательного процесса
43.
Услуги по проведению семинаров с представителями политических партий и другими участниками избирательного процесса по организации и проведению выборов
".
2. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев