2017 жылғы бюджет қаражатының қалдықтары есебінен тиісті бюджеттік бағдарламалардың жылдық жоспарлы тағайындауларын ұлғайту және 2017 жылы республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы даму трансферттерінің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) сомаларын 2018 жылы пайдалану (толық пайдалану) туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 23 ақпандағы № 76 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 44-бабының 5-тармағына және 104 және 111-баптарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес 2017 жылғы республикалық бюджеттің бюджет қаражатының қалдықтары есебінен тиісті бюджеттік бағдарламалардың жылдық жоспарлы тағайындаулары ұлғайтылсын.
2. "2018 - 2020 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазіқстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 7 желтоқсандағы № 823 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакдияда жазылсын:

Об увеличении годовых плановых назначений соответствующих бюджетных программ за счет остатков бюджетных средств 2017 года и использовании (доиспользовании) в 2018 году неиспользованных (недоиспользованных) сумм целевых трансфертов на развитие, выделенных из республиканского бюджета в 2017 году
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 февраля 2018 года № 76
Примечание РЦПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2018 года.
В соответствии с пунктом 5 статьи 44 и статьями 104 и 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Увеличить годовые плановые назначения соответствующих бюджетных программ за счет остатков бюджетных средств республиканского бюджета 2017 года согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2017 года № 823 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2018 - 2020 годы" следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. 2018 - 2020 жылдарға арналған республикалық бюджет, оның ішінде 2018 жылға мынадай:
1) кірістер - 8 449 915 213 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер - 5 396 067 257 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 126 736 258 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 5 620 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 2 921 491 698 мың теңге;
2) шығындар - 8 973 923 551 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 91 562 931 мың теңге, оның ішінде:

"1. Принять к исполнению республиканский бюджет на 2018 - 2020 годы, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 8 449 915 213 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 5 396 067 257 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 126 736 258 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 5 620 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 2 921 491 698 тысяч тенге;
2) затраты - 8 973 923 551 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 91 562 931 тысяча тенге, в том числе:

бюджеттік кредиттер - 219 934 373 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 128 371 442 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 32 085 188 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 32 085 188 мың теңге;
5) тапшылық - -647 656 457 мың теңге немесе елдің жалпы ішкі өніміне қатысты 1,2 пайыз;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру — 647 656 457 мың теңге көлемінде атқаруға қабылдансын.";
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
мына:
"
Барлығы:

бюджетные кредиты - 219 934 373 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов - 128 371 442 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 32 085 188 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 32 085 188 тысяч тенге;
5) дефицит - -647 656 457 тысяч тенге или 1,2 процента к валовому внутреннему продукту страны;
6) финансирование дефицита бюджета - 647 656 457 тысяч тенге.";
в приложении 1 к указанному постановлению:
строки:
"
Всего:

2 734 191
538 635
100 000
ОҚО, Шардара және Арыс аудандарындағы Қызылқұм магистральді каналын суды бөлуді және суды есептеуді автоматгандырып қайта құру. III кезек (түзету)
700 000
538 635
100 000
";
мына:
"
ОҚО Ордабасы ауданы Түркістан магистральды каналын ПК0+00 ден ПК37+70 дейін аралығын қайта құру
1 739 695
"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"
ОҚО, Мақтарал ауданындағы шаруашылық аралық К-26 каналын гидроқұрылымдары мен қоса қайта құрып суды өлшеу-реттеу тәсілдерін автоматтандыру енгізу (ІІ-кезек)
263 331
".
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі 2018 жылғы 1 наурызға дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан республикалық бюджетке нысаналы трансферт түрінде тартылған пайдаланылмаған қаражаттың бөлігін Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына қайтаруды жүргізсін.
4. Жергілікті атқарушы органдар осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес өткен қаржы жылының тіркелген міндеттемелерінің төленбеген бөлігі сомасына қаржы жылының басына жергілікті бюджеттердің бюджет қаражатының қалдығы есебінен 2017 жылы республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы даму трансферттерінің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) сомаларын, олардың нысаналы мақсатын сақтай отырып, 2018 қаржы жылында пайдалансын (толық пайдалансын).
5. Осы қаулы 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Б.Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2018 жылғы 23 ақпандағы
№ 76 қаулысына
1-қосымша
2017 жылғы республикалық бюджеттің бюджет қаражатының қалдықтары есебінен тиісті бюджеттік бағдарламалардың жылдық жоспарлы тағайындауларын ұлғайту
ФТ
ББӘ
БҒМ
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
3
4
5
Барлығы
8 089 778
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
148 858
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
148 858
030
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің ақпараттық жүйелерін құру және дамыту
72 278
072
Салық әкімшілігі жүйесін реформалау
16 080
091
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің объектілерін және инфрақұрылымын салу
60 500
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
467 228
501
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты
364 926
001
Сот органдарының азаматтардың және ұйымдардың құқықтарын, бостандықтары мен заңды мүдделерін сотта қорғауды қамтамасыз етуі
364 926
681
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметі
102 302
002
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік күзет қызметін дамыту бағдарламасы

2 734 191
538 635
100 000
Реконструкция Кызылкумского магистрального канала с автоматизацией водоучета и водораспределения Шардаринского и Арысского районов ЮКО. III очередь (корректировка)
700 000
538 635
100 000
";
после строки:
"
Реконструкция Туркестанского магистрального канала с ПК0+00 по ПК 37+70 в Ордабасинском районе ЮКО
1 739 695
"
дополнить строками следующего содержания:
"
Реконструкция межхозяйственного канала К-26 с гидротехническими сооружениями с внедрением автоматизации водоучета и водораспределения в Мактааральском районе Южно-Казахстанской области - II очередь
263 331
".
3. Министерству финансов Республики Казахстан в срок до 1 марта 2018 года произвести возврат в Национальный фонд Республики Казахстан части неиспользованных средств, привлеченных из Национального фонда Республики Казахстан в республиканский бюджет в виде целевого трансферта.
4. Местным исполнительным органам в 2018 финансовом году использовать (доиспользовать) неиспользованные (недоиспользованные) суммы целевых трансфертов на развитие, выделенных из республиканского бюджета в 2017 году, с соблюдением их целевого назначения за счет остатков бюджетных средств местных бюджетов на начало финансового года на сумму неоплаченной части зарегистрированных обязательств прошедшего финансового года согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
5. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2018 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 февраля 2018 года 76
Увеличение годовых плановых назначений
соответствующих бюджетных программ за счет остатков бюджетных средств республиканского бюджета 2017 года
ФГ
АБП
ПРГ
Наименование
Сумма, тыс. тенге
1
2
3
4
5
Всего
8 089 778
1
Государственные услуги общего характера
148 858
217
Министерство финансов Республики Казахстан
148 858
030
Создание и развитие информационных систем Министерства финансов Республики Казахстан
72 278
072
Реформирование системы налогового администрирования
16 080
091
Строительство объектов и инфраструктуры Министерства финансов Республики Казахстан
60 500
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность 501 Верховный Суд Республики Казахстан 364 926
467 228
501
Верховный Суд Республики Казахстан
364 926
001
Обеспечение судебными органами судебной защиты прав, свобод и законных интересов граждан и организаций
364 926
681
Служба государственной охраны Республики Казахстан
102 302
002
Программа развития Службы государственной охраны Республики Казахстан

102 302
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
50 000
240
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
50 000
036
Жоғары жетістіктер спортын дамыту
50 000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
880 754
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
880 754
254
Су ресурстарын тиімді басқару
880 754
15
Трансферттер
6 542 938
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
6 542 938
097
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан тартылған қаражаттың бір бөлігін қайтару
6 542 938
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2018 жылғы 23 ақпандағы
№ 76 қаулысына
2-қосымша
2017 жылы республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы даму трансферттерінің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) сомаларын 2018 жылы пайдалану (толық пайдалану) туралы
ББӘ
БҒМ
КБҒМ
Атауы
2018 жылы пайдалануға (толық пайдалануға) рұқсат етілген сома, мың теңге
1
2
3
4
5
Барлығы:
2 480 600,5
201
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
41 564,7
076
Қоғамдық тәртіпті сақтау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
41 564,7
105
Облыстық бюджеттерге және Алматы қаласының бюджетіне қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздік объектілерін салуға берілетін нысаналы даму трансферттері
41 564,7
Ақмола облысы
41 564,7
Ақмола облысы Бурабай ауданы Щучинск қаласы 100-пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы (100 ЖД-2.1 -200 ҚР ТЖ типтік жобасын бейімдеу)
41 564,7
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
473 051,2
099
Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету
473 051,2
107
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға және Алматы облысының облыстық бюджетіне, Алматы қаласының бюджетіне орта білім беру объектілерін сейсмикалық күшейту үшін республикалық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
106 627,0
Ақмола облысы
5 077,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Қызыл жар тас жолы бойындағы тұрғын ауданда төрт толық мектепке дейінгі бөлімшесі бар оқу-тәрбиелік кешенін (10 сыныпқа арналған, I, II деңгейлік мектеп) салу. Түзету
5 077,0
Ақтөбе облысы
101 550,0
Ақтөбе қаласы "Жаңа-қоныс" елді мекеніндегі 300 орынға арналған орта мектепті салу
750,0
Ақтөбе қаласы "Қызылжар" елді мекеніндегі 300 орынға арналған орта мектепті салу
800,0
Ақтөбе қаласы Украинка поселкесіндегі 300 орынға арналған орта мектеп құрылысы
100 000,0
108
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға және Алматы облысының облыстық бюджетіне, Алматы қаласының бюджетіне орта білім беру объектілерін сейсмикалық күшейту үшін Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері

102 302
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
50 000
240
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
50 000
036
Развитие спорта высших достижений
50 000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
880 754
212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
880 754
254
Эффективное управление водными ресурсами
880 754
15
Трансферты
6 542 938
217
Министерство финансов Республики Казахстан
6 542 938
097
Возврат части средств, привлеченных из Национального фонда Республики Казахстан
6 542 938
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 февраля 2018 года № 76
Об использовании (доиспользовании) в 2018 году
неиспользованных (недоиспользованных) сумм целевых трансфертов на развитие, выделенных из республиканского бюджета в 2017 году
АБП
ПРГ
ППРГ
Наименование
Сумма, разрешенная к использованию (доиспользованию) в 2018 году, тыс. тенге
1
2
3
4
5
Всего:
2 480 600,5
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
41 564,7
076
Охрана общественного порядка и обеспечение общественной безопасности
41 564,7
105
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам и бюджету города Алматы на строительство объектов общественного порядка и безопасности
41 564,7
Акмолинская область
41 564,7
Строительство стоквартирного жилого дома в городе Щучинске Бурабайского района Акмолинской области (привязка типового проекта ТПРК 100 ЖД-2.1-2011)
41 564,7
225
Министерство образования и науки Республики Казахстан
473 051,2
099
Обеспечение доступности качественного школьного образования
473 051,2
1
2
3
4
5
107
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов образования и областному бюджету Алматинской области и бюджету города Алматы для сейсмоусиления организаций среднего образования за счет средств республиканского бюджета
106 627,0
Акмолинская область
5 077,0
Строительство учебно- воспитательного комплекса (на 10 классов, школа I, II ступени) с дошкольным отделением на 4 группы в жилом районе вдоль Красноярской трассы города Кокшетау Акмолинской области. Корректировка
5 077,0
Актюбинская область
101 550,0
Строительство средней школы на 300 мест в п. Жана-коныс г. Актобе
750,0
Строительство средней школы на 300 мест в п. Кызылжар г. Актобе
800,0
Строительство средней школы на 300 мест в поселке Украинка города Актобе
100 000,0
108
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов образования и областному бюджету Алматинской области и бюджету города Алматы для сейсмоусиления организаций среднего образования за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан

366 424,2
Ақтебе облысы
9 753,3
Ақтөбе қаласы, Ақшат ауылында 300 орынға арналған орта мектепті салу
5 767,3
Ақтөбе қаласы "Болашақ" ықшам ауданында 300 орынға арналған орта мектепті салу
3 986,0
Алматы облысы
56 671,9
"Алматы облысы Іле ауданының Төле би ауылында 300 орындық орта мектеп салу" ЖЖ
56 671,9
Қарағанды облысы
299 999,0
"Теміртау қаласында 600 орындық мектеп салу" ЖЖ
299 999,0
241
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
182 369,5
003
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
182 369,5
030
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
182 369,5
Батыс Қазақстан облысы
182 369,5
Батыс Қазақстан облысы Орал ЖЭО-на магистральдық және тартылған газ құбыры
182 369,5
242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
1 008 589,5
091
Ортақ пайдаланымдағы автомобиль жолдарын жөндеу және олардың сапасын жақсартуға бағытталған күтіп-ұстау бойынша жұмыстарды ұйымдастыру
435 405,5
103
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне көліктік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
435 405,5
Ақмола облысы
55 300,0
Бурабай кентінің жол желісін дамытуды құру және реконструкциялау
55 300,0
Қарағанды облысы
49 937,5
"Новодолинка - Шахан - Молодецкое" автокөлік жолын қайта құру
49 937,5
Астана қаласы
330 168,0
Астана қаласындағы Керей-Жәнібек хандар көшесінен №27 көшеге дейінгі учаскеде Түркістан көшесін салу
89 854,6
Астана қаласындағы Е10, Е30, Е15 және Е25 көшелердің шекараларында көшелер салу
240 313,4
227
Қарағанды облысының бюджетіне бұзылу аумағынан тұрғындарды көшіру үшін түрғын-үй және жатақхана құрылысына нысаналы даму трансферттері
61 851,1
Қарағанды облысы
61 851,1
Сәтбаев қаласының №6 ықшам ауданындағы көппәтерлі 25 бесқабатты үйлердің құрылысы
61 851,1
228
"Нұрлы жер" түрғын үй күрылысы бағдарламасы шеңберінде іс- шараларды іске асыру
289 195,0
101
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға жэне (немесе) жайластыруға республикалық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
168 522,6
Ақмола облысы
6 576,1
Ақмола облысы Жақсы ауданының Жақсы селосындағы он сегіз пәтерлі тұрғын үйді абаттандыру және оған инженерлік желілерді жүргізу
6 576,1
Павлодар облысы
161 946,5
"Сарыарқа" тұрғын үй кешеніндегі, "Достық" шағын ауданында, №1А Усольский шағын ауданында тұрғын үйлер салу. "Сарыарқа" тұрғын үй кешеніндегі №2 тұрғын үйдің сыртқы желілерін салу және абаттандыру
15 227,2
"Сарыарқа" түргын үй кешеніндегі, "Достық" шағын ауданында, №1А Усольский шағын ауданында тұрғын үйлер салу. "Сарыарқа" тұрғын үй кешеніндегі №12 тұрғын үйдің сыртқы желілерін салу және абаттандыру

366 424,2
1
2
3
4
5
Актюбинская область
9 753,3
Строительство средней школы на 300 мест в п. Акшат г. Актобе
5 767,3
Строительство средней школы на 300 мест в мкр. "Болашак" г. Актобе
3 986,0
Алматинская область
56 671,9
РП "Строительство средней школы на 300 мест в с. Толе би Илийского района Алматинской области"
56 671,9
Карагандинская область
299 999,0
РП "Строительство школы в г. Темиртау на 600 мест"
299 999,0
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
182 369,5
003
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие газотранспортной системы
182 369,5
030
За счет средств республиканского бюджета
182 369,5
Западно-Казахстанская область
182 369,5
Магистральный и подводящий газопроводы к Уральской ТЭЦ Западно-Казахстанской области
182 369,5
242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
1 008 589,5
091
Ремонт и организация содержания, направленная на улучшение качества автомобильных дорог общего пользования
435 405,5
103
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие транспортной инфраструктуры
435 405,5
Акмолинская область
55 300,0
1
2
3
4
5
Строительство и реконструкция развития дорожной сети п. Бурабай
55 300,0
Карагандинская область
49 937,5
Реконструкция автомобильной дороги "Новодолинка - Шахан - Молодецкое"
49 937,5
город Астана
330 168,0
Строительство улицы Туркестан на участке от ул. Керей-Жанибек хандар до ул. № 27 в г. Астане
89 854,6
Строительство улиц в границах улиц Е10, Е30, Е15 и Е25 в г. Астане
240 313,4
227
Целевые трансферты на развитие бюджету Карагандинской области на строительство жилых домов и общежитий для переселения жителей из зон обрушения
61 851,1
Карагандинская область
61 851,1
Строительство 25 пятиэтажных многоквартирных домов в микрорайоне № 6 в г. Сатпаев
61 851,1
228
Реализация мероприятий в рамках программы жилищного строительства "Нұрлы жер"
289 195,0
101
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование, развитие и (или) обустройство инженернокоммуникационной инфраструктуры за счет средств республиканского бюджета
168 522,6
Акмолинская область
6 576,1
Благоустройство и инженерные сети к восемнадцатиквартирному жилому дому в селе Жаксы Жаксынского района Акмолинской области
6 576,1
1
2
3
4
5
Павлодарская область
161 946,5
Строительство жилых домов в жилом комплексе "Сарыарка", микрорайоне "Достык", Усольском микрорайоне № 1А. Строительство наружных сетей и благоустройство жилого дома № 2 в жилом комплексе "Сарыарка"
15 227,2
Строительство жилых домов в жилом комплексе "Сарыарка", микрорайоне "Достык", Усольском микрорайоне № 1А. Строительство наружных сетей и благоустройство жилого дома № 12 в жилом комплексе "Сарыарка"

33 147,6
"Сарыарқа" тұрғын үй кешеніндегі, "Достық" шағын ауданында, №1А Усольский шағын ауданында тұрғын үйлер салу. "Сарыарқа" тұрғын үй кешеніндегі №15 тұрғын үйдің сыртқы желілерін салу және абаттандыру
37 904,6
"Сарыарқа" тұрғын үй кешеніндегі, "Достық" шағын ауданында, №1А Усольский шағын ауданында түрғын үйлер салу. "Сарыарқа" тұрғын үй кешеніндегі №16 түрғын үйдің сыртқы желілерін салу және абаттандыру
20 076,7
"Сарыарқа" түрғын үй кешеніндегі №18 тұрғын үйдің сыртқы желілерін салу және абаттандыру
18 070,8
"Сарыарқа" тұрғын үй кешеніндегі №21 тұрғын үйдін сыртқы желілерін салу және абаттандыру
18 998,4
"Сарыарқа" тұрғын үй кешеніндегі № 23 тұрғын үйдің сыртқы желілерін салу және абаттандыру
18 521,2
102
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға Қазақстан Республикасының ¥лттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
11 202,8
Ақтөбе облысы
9 892,1
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы Красносельское кентінің ауданында "Красносельское-2" тұрғын алабының газбен қамту желілерін салу
4 293,0
Ақтөбе қаласы "Нур Актобе" түргын массивінің аумағының №1 шағын ауданындағы №33 -№44 тұрғын үйлерге инженерлік желілерінің құрылысы. Кәріз және су құбырларының сыртқы желілері
5 599,1
Павлодар облысы
1 310,7
Павлодар қаласындағы "Достық" ықшам ауданының магистральды және орамішілік инженерлік желілерін салу. Сумен жабдықтау мен канализацияның алаңнан тыс желілері
1 310,7
104
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін Жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
109 469,6
Ақмола облысы
109 469,6
Ақмола облысыньң Көкшетау қаласында қырық пәтерлі тұрғын үй салу (2 айқындама)
23 782,6
Ақмола облысының Көкшетау қаласында қырық пәтерлі тұрғын үй салу (4 айқындама)
22 990,8
Ақмола облысының Көкшетау қаласында қырық пәтерлі тұрғын үй салу (6 айқындама)
22 797,7
Ақмола облысы Көкшетау қ. қырық пәтерлі бес қабатты тұрғын үйдің құрылысы (сыртқы инженерлік желілерсіз)
39 898,5
229
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы іс-шараларды іске асыру
222 137,9
100
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде сумен жабдықтау және су бүру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
222 137,9
Ақмола облысы
222 137,9
Ақмола облысы Бурабай ауданы Бурабай кентінде су әкету желілері (3-кезек), коллекторлары мен канализациялық сорғы стандиялары
222 137,9

33 147,6
Строительство жилых домов в жилом комплексе "Сарыарка", микрорайоне "Достык", Усольском микрорайоне № 1А. Строительство наружных сетей и благоустройство жилого дома № 15 в жилом комплексе "Сарыарка"
37 904,6
Строительство жилых домов в жилом комплексе "Сарыарка", микрорайоне "Достык", Усольском микрорайоне № 1А. Строительство наружных сетей и благоустройство жилого дома № 16 в жилом комплексе "Сарыарка"
20 076,7
Строительство наружных сетей и благоустройство жилого дома № 18 в жилом комплексе "Сарыарка"
18 070,8
Строительство наружных сетей и благоустройство жилого дома № 21 в жилом комплексе "Сарыарка"
18 998,4
Строительство наружных сетей и благоустройство жилого дома № 23 в жилом комплексе "Сарыарка"
18 521,2
1
2
3
4
5
102
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование, развитие и (или) обустройство инженернокоммуникационной инфраструктуры за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
11 202,8
Актюбинская область
9 892,1
Строительство сетей газоснабжения жилого массива "Красносельское-2" район поселка Красносельское города Актобе Актюбинской области
4 293,0
Строительство инженерных сетей жилых домов № 33-44 на территории микрорайона № 1 жилого массива "Hyp-Актобе" города Актобе. Наружные сети водопровода и канализации
5 599,1
Павлодарская область
1310,7
Строительство магистральных и внутриквартальных инженерных сетей мкр. "Достык" в г. Павлодаре. Внеплощадочные сети водоснабжения и канализации
1 310,7
104
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
109 469,6
Акмолинская область
109 469,6
Строительство сорокаквартирного жилого дома в городе Кокшетау Акмолинской области (позиция 2)
23 782,6
1
2
3
4
5
Строительство сорокаквартирного жилого дома в городе Кокшетау Акмолинской области (позиция 4)
22 990,8
Строительство сорокаквартирного жилого дома в городе Кокшетау Акмолинской области (позиция 6)
22 797,7
Строительство сорокаквартирного пятиэтажного жилого дома в городе Кокшетау Акмолинской области (без наружных инженерных сетей)
39 898,5
229
Реализация мероприятий в области жилищно-коммунального хозяйства в рамках Программы развития регионов до 2020 года
222 137,9
100
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие системы водоснабжения и водоотведения в рамках Программы развития регионов до 2020 года
222 137,9
Акмолинская область
222 137,9
Сети водоотведения (3-очередь), коллектор и канализационные насосные станции в поселке Бурабай Бурабайского района Акмолинской области
222 137,9

243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
775 025,6
082
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде моноқалаларда және өңірлерде іс-шараларды іске асыру
502 416,8
100
Облыстық бюджеттерге шағын және моноқалалардағы бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
34 974,5
Қарағанды облысы
34 974,5
Сәтбаев қаласының №6 ықшам ауданындағы 25 бесқабатты көп пәтерлі үйлерге тартылатын инженерлік тораптардың құрылысы
34 974,5
102
Облыстық бюджеттерге Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
467 442,3
Қарағанды облысы
431 445,7
Қарағанды қаласы. М-8 жылу магистралін қайта құрылымдау. Пришахтинск
431 445,7
Солтүстік Қазақстан облысы
35 996,6
СҚО Петропавл қаласында канализациялық тазарту құрылыстарының қолданыстағы технологиялық схемаларын жаңартуды аяқтау - реконструкциялаудың 4 кезеңі (түзету)
35 996,6
087
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыру
272 608,8
107
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне индустриялық инфрақұрылымды дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
272 608,8
Ақмола облысы
27 426,6
Ақмола облысының Бұланды ауданында жылына тірі салмақта өнімділігі 60 мың тонна бройлерлерді өсіру құс фабрикасының өндірістік (индустриалдық) инженерлік инфрақұрлымын салу (газбен жабдықтау)
27 426,6
Шығыс Қазақстан облысы
920,8
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы Мамырсу ауылынан 3,8 шақырым солтүстік-батыста орналасқан өнімділік қуаттылығы ауысымға 1400 ҰҚМ басқа сою цехының құрылысына арналған инженерлік желілер (сумен жабдықтау, энергиямен жабдықтау)
920,8
Солтүстік Қазақстан облысы
244 261,4
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы аясында Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының "Сырымбет" кенішін сумен жабдықтау үшін құрылыстар кешенін салу
19 565,9
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы аясында Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданындағы "Сырымбет" АҚ-ның алаңішілік жол дамытуы мен инженерлік желілері бар теміржол кіреберіс жолын салу. I кезек
224 695,5

243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
775 025,6
082
Реализация мероприятий в моногородах и регионах в рамках Программы развития регионов до 2020 года
502 416,8
100
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
34 974,5
Карагандинская область
34 974,5
1
2
3
4
5
Строительство подводящих инженерных сетей к 25-ти пятиэтажным многоквартирным домам в микрорайоне № 6 г. Сатпаев
34 974,5
102
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
467 442,3
Карагандинская область
431 445,7
г. Караганда. Реконструкция тепломагистрали М-8. Пришахтинск
431 445,7
Северо-Казахстанская область
35 996,6
Завершение модернизации существующих технологических схем канализационных очистных сооружений в г. Петропавловске СКО - 4 этап реконструкции (корректировка)
35 996,6
087
Реализация мероприятий в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
272 608,8
107
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие индустриальной инфраструктуры за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
272 608,8
Акмолинская область
27 426,6
Строительство производственной (индустриальной) инженерной инфраструктуры для птицефабрики по выращиванию бройлеров производительностью 60 тысяч тонн в живом весе в год в Буландынском районе Акмолинской области (газоснабжение)
27 426,6
1
2
3
4
5
Восточно-Казахстанская область
920,8
Инженерные сети (водоснабжение, энергоснабжение) для строительства убойного цеха производительной мощностью 1400 голов МРС в смену, расположенного северо-западнее села Мамырсу на 3,8 км Аягозского района Восточно-Казахстанской области
920,8
Северо-Казахстанская область
244 261,4
Строительство комплекса сооружений для водоснабжении рудника "Сырымбет" Айыртауского района Северо-Казахстанской области в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
19 565,9
Строительство желсзнодорожного подъездного пути с внутриплощадочным путевым развитием и инженерными сетями АО "Сырымбет" в Айыртауском районе Северо-Казахстанской области рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020". I очередь
224 695,5