Атырау облысындағы өрттің салдарынан болған топтық жазатайым оқиғаның себептерін тергеп-тексеру жөнінде үкіметтік коммисия құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 3 наурыздағы № 108 қаулысы
2018 жылғы 2 наурызда Атырау облысында өрттің салдарынан болған топтық жазатайым оқиғаның себептерін тергеп-тексеру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес құрамда Атырау облысындағы "PSI Stroy Industriya" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жатақханасында орын алған өрттің салдарынан болған топтық жазатайым оқиғаның себептерін тергеп-тексеру жөніндегі үкіметтік комиссия (бұдан әрі - Комиссия) құрылсын.
2. Комиссия дереу жұмысқа кірісіп, өрт себептерін жан-жақты тергеп-тексеруді қамтамасыз етсін, қаза тапқандардың отбасыларына көмек көрсету шараларын қабылдасын.
3. Комиссия басшысы Н.Б. Әлтаев өрт салдарынан болған топтық жазатайым оқиғаның себептерін тергеп-тексеру нәтижесі мен қаза тапқандардың отбасыларына көмек көрсету жөнінде қабылданған шаралар туралы баяндасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Б.Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2018 жылғы 3 наурыздағы
№108 қаулысына
қосымша
Атырау облысындағы "PSI Stroy Industriya" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жатақханасында орын алған өрттің салдарынан болған топтық жазатайым оқиғаның себептерін тергеп-тексеру жөніндегі үкіметтік комнссияның құрамы
Әлтаев Нұржан Бауыржанұлы
-
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі, басшы
Оспанқұлов Төлеген Қапарұлы
-
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Еңбек, әлеуметтік қорғау және көші-қон комитеті төрағасының орынбасары - Министрліктің бас мемлекеттік еңбек инспекторы, басшының орынбасары
Нұрмағамбетов Талғат Қайырбекұлы
-
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті төрағасының орынбасары
Лұқпанов
Сағындық Есенғалиұлы
-
Атырау облысы әкімінің бірінші орынбасары
Әубәкіров
Игілік Айдарұлы
-
Атырау облысының мемлекеттік еңбек инспекция басқармасының басшысы
Біләлов
Рашид Бекетұлы
-
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Атырау облысы бойынша Төтенше жағдайлар департаменті басшысының орынбасары
Аймурзиева
Мәншүк Құдайбергенқызы
-
Атырау облысы денсаулық сақтау басқармасының басшысы
Сейсенов Ернұр Төлеуғазыұлы
-
"PSI Stroy Industriya" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің директоры
Сүлейменов
Бейбіт Әкімұлы
-
"PSI Stroy Industriya" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің кәсіподақ комитетінің өкілі

Об образовании правительственной комиссии по расследованию причин группового несчастного случая, произошедшего вследствие пожара в Атырауской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2018 года № 108
В целях расследования причин группового несчастного случая, произошедшего вследствие пожара в Атырауской области 2 марта 2018 года, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Образовать правительственную комиссию по расследованию причин группового несчастного случая, произошедшего вследствие пожара в общежитии товарищества с ограниченной ответственностью "PSI Story Industriya" Атырауской области (далее – Комиссия), в составе согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Комиссии незамедлительно приступить к работе, обеспечить всестороннее расследование причин пожара, принять меры по оказанию помощи семьям погибших.
3. Руководителю Комиссии Альтаеву Н.Б. доложить о результатах расследования причин группового несчастного случая, произошедшего вследствие пожара, и принятых мерах по оказанию помощи семьям погибших.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 3 марта 2018 года № 108
Состав правительственной комиссии
по расследованию причин группового несчастного случая, произошедшего вследствие пожара в общежитии товарищества с ограниченной ответственностью "PSI Story Industriya"
Альтаев Нуржан Бауыржанович
вице-министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан, руководитель
Оспанкулов Толеген Капакович
заместитель председателя Комитета труда, социальной защиты и миграции Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан – главный государственный инспектор труда Министерства, заместитель руководителя
Нурмагамбетов Талгат Каирбекович
заместитель председателя Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Лукпанов Сагындык Есенгалиевич
первый заместитель акима Атырауской области
Аубакиров Игилик Айдарович
руководитель Управления государственной инспекции труда Атырауской области
Билялов Рашид Бекетович
заместитель руководителя Департамента по чрезвычайным ситуациям по Атырауской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Аймурзиева Маншук Кудайбергеновна
руководитель управления здравоохранения Атырауской области
Сейсенов Ернур Толеугазиевич
директор товарищества с ограниченной ответственностью "PSI Story Industriya"
Сулейменов Бейбит Акимович
представитель профсоюзного комитета товарищества с ограниченной ответственностью "PSI Story Industriya"