Стратегиялық объектілерді иеліктен шығару туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 16 наурыздағы № 128 қаулысы
1994 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Азаматтық кодексінің (Жалпы бөлім) 193-1-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамына "Орта Азия – Орталық", "Мақат – Солтүстік Кавказ", "Окарем – Бейнеу", "Орынбор – Новопсков" (Батыс Қазақстан облысы аумағы бойынша 316 км және 63 км учаскелер), "Союз" (Батыс Қазақстан облысы аумағы бойынша 316 км және 63 км учаскелер), "Бұқара – Орал", "Қарталы – Рудный –Қостанай", "Газли – Шымкент", "Бұқара газды ауданы – Ташкент – Бішкек – Алматы", 0-132 км учаскесіндегі "Жаңажол – Ақтөбе" магистральдық газ құбырларын "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының пайдасына иеліктен шығару жөнінде мәміле жасауға рұқсат берілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Б. Сағынтаев

Об отчуждении стратегических объектов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 марта 2018 года № 128
В соответствии со статьей 193-1 Гражданского кодекса Республики Казахстан (Общая часть) от 27 декабря 1994 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить акционерному обществу "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына" совершить сделку по отчуждению магистральных газопроводов "Средняя Азия - Центр", "Макат - Северный Кавказ", "Окарем - Бейнеу", "Оренбург - Новопсков" (участки 316 км и 63 км по территории Западно-Казахстанской области), "Союз" (участки 316 км и 63 км по территории Западно-Казахстанской области), "Бухара - Урал", "Карталы - Рудный - Костанай", "Газли - Шымкент", "Бухарский газоносный район - Ташкент - Бишкек - Алматы", "Жанажол - Актобе" на участке 0-132 км в пользу акционерного общества "Национальная компания "КазМунайГаз".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев