"Қазақстан Ғарыш Сапары" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының 2011 - 2020 жылдарға арналған даму стратегиясын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Ғарыш Сапары" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының 2011 - 2020 жылдарға арналған даму стратегиясын бекіту туралы" 2010 жылғы 30 қарашадағы № 1277 және "Қазақстан Ғарыш Сапары" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының 2011 — 2020 жылдарға арналған даму стратегиясын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 қарашадағы № 1277 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2012 жылғы 17 мамырдағы № 631 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 13 сәуірдегі № 193 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Ғарыш Сапары" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының 2011 - 2020 жылдарға арналған даму стратегиясын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы (қызмет бабында пайдалану үшін) бекітілсін.
2. Мыналардыд күші жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Ғарыш Сапары" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының 2011 — 2020 жылдарға арналған даму стратегиясын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 қарашадағы № 1277 қаулысы;
2) "Қазақстан Ғарыш Сапары" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының 2011 - 2020 жылдарға арналған даму стратегиясын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 қарашадағы № 1277 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 мамырдағы № 631 қаулысы.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Б. Сағынтаев

Об утверждении Стратегии развития акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан Fарыш Сапары" на 2011 - 2020 годы" и признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2010 года № 1277 "Об утверждении Стратегии развития акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан Ғарыш Сапары" на 2011 - 2020 годы" и от 17 мая 2012 года № 631 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2010 года № 1277 "Об утверждении Стратегии развития акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан Ғарыш Сапары" на 2011 - 2020 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2018 года № 193
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемую Стратегию развития акционерного общества "Национальная компания ""Қазақстан Fарыш Сапары" на 2011 - 2020 годы" (для служебного пользования).
2. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2010 года № 1277 "Об утверждении Стратегии развития акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан Fарыш Сапары" на 2011 - 2020 годы";
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 17 мая 2012 года № 631 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2010 года № 1277 "Об утверждении Стратегии развития акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан Fарыш Сапары" на 2011 - 2020 годы".
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б.Сагинтаев