"Жаңғырту жөніндегі ұлттық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 6 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 13 маусымдағы № 340 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Жаңғырту жөніндегі ұлттық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 6 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
"Жаңғырту жөніндегі ұлттық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 6 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Жаңғырту жөніндегі ұлттық комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 6 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 20, 100-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
Жаңғырту жөніндегі ұлттық комиссияның құрамы осы Жарлыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.Назарбаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің 2018 жылғы
№____ Жарлығына
ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы
Президентінің 2015 жылғы
30 сәуірдегі № 6 Жарлығына
ҚОСЫМША
Жаңғырту жөніндегі ұлттық комиссияның құрамы
Сағынтаев Бақытжан Әбдірұлы
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі, төраға
Нығматулин Нұрлан Зайроллаұлы
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің Төрағасы, төрағаның орынбасары
Комиссия мүшелері:
Досаев Ерболат Асқарбекұлы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары
Сүлейменов Тимур Мұратұлы
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі
Рақышева Әлия Ғалымжанқызы
Қазақстан Республикасының Президенті Әкімшілігі Басшысының орынбасары
Шпекбаев Алик Жатқамбайұлы
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің төрағасы

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 30 апреля 2015 года № 6 "О Национальной комиссии по модернизации"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июня 2018 года № 340
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 30 апреля 2015 года № 6 "О Национальной комиссии по модернизации".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
О внесении изменения в Указ
Президента Республики Казахстан от 30 апреля 2015 года № 6 "О Национальной комиссии по модернизации"
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 30 апреля 2015 года № 6 "О Национальной комиссии по модернизации" (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 20, ст. 100) следующее изменение:
состав Национальной комиссии по модернизации изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему Указу.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Указу Президента
Республики Казахстан
от "" 2018 года №
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 30 апреля 2015 года № 6
Состав
Национальной комиссии по модернизации
Сагинтаев                   -             Премьер-Министр Республики Казахстан,
Бакытжан Абдирович                  председатель
Нигматулин                   -             Председатель Мажилиса Парламента
Нурлан Зайруллаевич                   Республики Казахстан, заместитель председателя
члены Комиссии:
Досаев                   -             Заместитель Премьер-Министра
Ерболат Аскарбекович                   Республики Казахстан
Сулейменов -                         Министр национальной экономики
Тимур Муратович                         Республики Казахстан
Ракишева -                               заместитель Руководителя Администрации
Алия Галимжановна                   Президента Республики Казахстан
Шпекбаев -                               Председатель Агентства Республики Казахстан
Алик Жаткамбаевич                        по делам государственной службы и
противодействию коррупции