"Үкіметтік бағдарламалардың тізбесін бекіту және Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбір шешiмдерiнің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 1136 қаулысына өзгеріс енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасында көрсетілетін қызметтер саласын дамыту жөніндегі 2020 жылға дейінгі бағдарламаны бекіту туралы" 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 1378 және "Қазақстан Республикасында көрсетілетін қызметтер саласын дамыту жөніндегі 2020 жылға дейінгі бағдарламаны бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 1378 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" 2016 жылғы14 шілдедегі № 400 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 14 маусымдағы № 347 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 3 маусымдағы № 361 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 03.06.2019 № 361 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Үкіметтік бағдарламалардың тізбесін бекіту және Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбір шешiмдерiнің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 1136 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 77-78-79, 582-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген үкіметтік бағдарламалардың тізбесінде:
реттік нөмірі 1-жол алып тасталсын.
2. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасында көрсетілетін қызметтер саласын дамыту жөніндегі 2020 жылға дейінгі бағдарламаны бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 1378 қаулысы;
2) "Қазақстан Республикасында көрсетілетін қызметтер саласын дамыту жөніндегі 2020 жылға дейінгі бағдарламаны бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 1378 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 14 шілдедегі № 400 қаулысы.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2015 года № 1136 "Об утверждении перечня правительственных программ и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" и признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2014 года № 1378 "Об утверждении Программы по развитию сферы услуг в Республике Казахстан до 2020 года" и от 14 июля 2016 года № 400 "О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2014 года № 1378 "Об утверждении Программы по развитию сферы услуг в Республике Казахстан до 2020 года"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июня 2018 года № 347. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 июня 2019 года № 361.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 03.06.2019 № 361.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2015 года № 1136 "Об утверждении перечня правительственных программ и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 77-78-79, ст. 582) следующее изменение:
в перечне правительственных программ, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 1, исключить.
2. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2014 года № 1378 "Об утверждении Программы по развитию сферы услуг в Республике Казахстан до 2020 года";
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июля 2016 года № 400 "О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2014 года № 1378 "Об утверждении Программы по развитию сферы услуг в Республике Казахстан до 2020 года".
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев