2018 – 2020 жылдарға арналған конкурстан тыс рәсімдер арқылы бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 16 шілдедегі № 427 қаулысы
"Ғылым туралы" 2011 жылғы 18 ақпандағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес ғылыми-техникалық бағдарлама бойынша республикалық бюджеттен бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру 2018 – 2020 жылдарға арналған конкурстан тыс рәсімдер арқылы жүзеге асырылады деп белгіленсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2018 жылғы 16 шілдедегі
№ 427 қаулысына
қосымша
Бағдарламалық-нысаналы қаржыландырылуы конкурстан тыс рәсімдер арқылы республикалық бюджеттен жүзеге асырылатын ғылыми-техникалық бағдарлама
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі:
"2018 – 2020 жылдарға арналған "Қазақстан Республикасының қорғанысы және қауіпсіздігі мүдделеріндегі арнайы геоақпараттық платформаны әзірлеу".

О программно-целевом финансировании вне конкурсных процедур на 2018 – 2020 годы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2018 года № 427
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 18 февраля 2011 года "О науке" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить, что программно-целевое финансирование вне конкурсных процедур на 2018 – 2020 годы из республиканского бюджета осуществляется по научно-технической программе согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 16 июля 2018 года № 427
Научно-техническая программа, программно-целевое финансирование которой осуществляется из республиканского бюджета вне конкурсных процедур
Министерство обороны Республики Казахстан:
"Разработка специальной геоинформационной платформы в интересах обороны и безопасности Республики Казахстан" на 2018 – 2020 годы".