"Нарықтық бағалар туралы ресми танылған ақпарат көздерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 12 наурыздағы № 292 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 17 шілдедегі № 435 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 3 тамыздағы № 639 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 03.08.2023 № 639 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Нарықтық бағалар туралы ресми танылған ақпарат көздерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 12 наурыздағы № 292 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 14, 104-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген нарықтық бағалар туралы ресми танылған ақпарат көздерінің тізбесінде:
реттік нөмірі 32-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
32
Argus Crude
Argus Media Limited, Ұлыбритания
Мұнай
2709 00 900
Argus European Products
Argus Media Limited, Ұлыбритания
Шикі мұнай өнімдері, мұнай өнімдері
2709 00 100, 2710
Argus Asia Pacific Products
Argus Media Limited, Ұлыбритания
Шикі мұнай өнімдері, мұнай өнімдері
2709 00 100, 2710
Argus International LPG
Argus Media Limited, Ұлыбритания
Сұйытылған газ
2711 11 000 0 - 2711 19 000 0
Argus Coal Daily International
Argus Media Limited, Ұлыбритания
Көмір
2701, 2702
Argus European Natural Gas
Argus Media Limited, Ұлыбритания
Табиғи газ
2711 21 000 0
Argus Freight
Argus Media Limited, Ұлыбритания
Теңіз тасымалы жөніндегі қызметтер
32
Argus China Petroleum
Argus Media Limited, Ұлыбритания
Мұнай, мұнай өнімдері
2709 00 900, 2710
Argus Мұнай экспорты
Argus Media Limited, Ұлыбритания
Мұнай
2709 00 900
Argus Мұнай өнімдерінің экспорты
Argus Media Limited, Ұлыбритания
Мұнай өнімдері
2710
Argus Сұйытылған газдар және конденсат
Argus Media Limited, Ұлыбритания
Сұйытылған газ
2711 11 000 0 - 2711 19 000 0
Argus Russian Coal
Argus Media Limited, Ұлыбритания
Көмір
2701, 2702
Экспорттау кезіндегі көліктік және ілеспе шығындар
Argus Мұнайкөлік
Argus Media Limited, Ұлыбритания
Мұнай және мұнай өнімдерін экспорттау кезіндегі көліктік және ілеспе шығындар
-
".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2009 года № 292 "Об утверждении Перечня официально признанных источников информации о рыночных ценах"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2018 года № 435. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2023 года № 639
Сноска.Утратило силу постановлением Правительства РК от 03.08.2023 № 639 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2009 года № 292 "Об утверждении Перечня официально признанных источников информации о рыночных ценах" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 14, ст. 104) следующее изменение:
в Перечне официально признанных источников информации о рыночных ценах, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 32, изложить в следующей редакции:
"
32
Argus Crude
Argus Media Limited, Великобритания
Нефть
2709 00 900
Argus European Products
Argus Media Limited, Великобритания
Нефтепродукты сырые, нефтепродукты
2709 00 100, 2710
Argus Asia Pacific Products
Argus Media Limited, Великобритания
Нефтепродукты сырые, нефтепродукты
2709 00 100, 2710
Argus International LPG
Argus Media Limited, Великобритания
Сжиженный газ
2711 11 000 0 - 2711 19 000 0
Argus Coal Daily International
Argus Media Limited, Великобритания
Уголь
2701, 2702
Argus European Natural Gas
Argus Media Limited, Великобритания
Природный газ
2711 21 000 0
Argus Freight
Argus Media Limited, Великобритания
Услуги по морской транспортировке
-
Argus China Petroleum
Argus Media Limited, Великобритания
Нефть,
нефтепродукты
2709 00 900, 2710
Argus Экспорт нефти
Argus Media Limited, Великобритания
Нефть
2709 00 900
Argus Экспорт нефтепродуктов
Argus Media Limited, Великобритания
Нефтепродукты
2710
Argus Сжиженный газ и конденсат
Argus Media Limited, Великобритания
Сжиженный газ
2711 11 000 0 -2711 19 000 0
Argus Russian Coal
Argus Media Limited, Великобритания
Уголь
2701, 2702
Транспортные и сопутствующие издержки при экспорте угля
Argus Нефтетранспорт
Argus Media Limited, Великобритания
Транспортные и сопутствующие издержки при экспорте нефти и нефтепродуктов
-
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев