Республикалық меншіктің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 23 шілдедегі № 446 қаулысы
"Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 114-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес республикалық мүлік заңнамада белгіленген тәртіппен "Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігі" мемлекеттік мекемесінің балансынан "Қазконтент" акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге берілсін.

О некоторых вопросах республиканской собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2018 года № 446
В соответствии с пунктом 1 статьи 114 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать в установленном законодательством порядке республиканское имущество с баланса государственного учреждения "Министерство информации и коммуникаций Республики Казахстан" в оплату акций акционерного общества "Казконтент" согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігімен бірлесіп Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2018 жылғы 23 шілдедегі
№ 446 қаулысына
қосымша
"Қазконтент" акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге берілетін республикалық мүлік
Р/с
Мүліктің атауы
Өлшем бірлігі
Саны
1
2
3
4
1.
www.assembly.kz Қазақстан халқы Ассамблеясының сайты
дана
1
2.
www.ruh.kz қоғамдық сананы жаңғырту жөніндегі бағдарлама бойынша бірыңғай мамандандырылған веб-сайты
дана
1
3.
www.webpress.kz баспа бұқаралық ақпарат құралдарының ұлттық агрегаторының порталы
дана
1

2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Министерством информации и коммуникаций Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан
от 23 июля 2018 года № 446
Республиканское имущество,
передаваемое в оплату акций акционерного общества "Казконтент"
№ п/п Наименование
имущества
Единица измерения Количество
1 2 3 4
1.
Сайт Ассамблеи народа Казахстана
www.assembly.kz
штук
1
2.
Единый специализированный веб-сайт по программе модернизации общественного сознания www.ruh.kz
штук
1
3.
Портал национального агрегатора печатных средств массовой информации www.webpress.kz
штук
1