"Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2019 - 2021 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 29 тамыздағы № 538 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2019 - 2021 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ 3АҢЫ Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2019-2021 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы
1-бап.      Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан кепілдендірілген трансферттің мелшерлері
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2019 - 2021 жылдарға арналған республикалық бюджетке кепілдендірілген трансферттің мынадай мөлшерлері бекітілсін:
2019 жыл - 2 450 000 000 мың теңге;
2020 жыл - 2 300 000 000 мың теңге;
2021 жыл - 2 000 000 000 мың теңге.
2-бап.      Осы Заңды қолданысқа енгізу тәртібі
1. Осы Заң 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
2. "Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2018 - 2020 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы" 2017 жылғы 30 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2017 ж., № 20, 95-құжат) күші жойылды деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте Закона Республики Казахстан "О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2019-2021 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2018 года № 538
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2019 - 2021 годы".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
ЗАКОН РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН
О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2019 - 2021 годы
Статья 1. Размеры гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
Утвердить следующие размеры гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в республиканский бюджет на 2019 - 2021 годы:
2019 год - 2 450 000 000 тысяч тенге;
2020 год - 2 300 000 000 тысяч тенге;
2021 год - 2 000 000 000 тысяч тенге.
Статья 2. Порядок введения в действие настоящего Закона
1. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2019 года.
2. Признать утратившим силу Закон Республики Казахстан от 30 ноября 2017 года "О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2018 - 2020 годы" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2017 г., № 20, ст. 95).
Президент
Республики Казахстан