"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қыркүйектегі № 983 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 3 қыркүйектегі № 548 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 3 сәуірдегі № 165 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 03.04.2020 № 165 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қыркүйектегі № 983 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 55, 769-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген мемлекеттік көрсетiлетiн қызметтер тiзiлiмiнде:
реттік нөмірі 4-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Запастағы офицерлерге, сержанттарға, сарбаздарға әскери билеттер (әскери билеттердің орнына уақытша куәліктер) немесе олардың телнұсқаларын беру";
реттік нөмірі 5-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 6-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Ұлы Отан соғысының қатысушыларына куәліктер беру";
реттік нөмірі 7-жолдың 4-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Жеке және заңды тұлғалар";
реттік нөмірі 15-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 16-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 17-2-жолмен толықтырылсын:
"
17-2
00102006
Теңiзде жүзу кiтапшасын беру
Жеке тұлғалар
ИДМ
Порттың теңіз әкімшілігі
Порттың теңіз әкімшілігі
Ақылы
Қағазтүрінде
";
реттік нөмірі 18-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының халқын тұрғылықты жері бойынша тіркеу";
8-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Тегін";
реттік нөмірі 19-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының халқын тұрғылықты жері бойынша тіркеу есебінен шығару";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, ІІМ аумақтық бөлімшелері, "электрондық үкімет" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2013 года № 983 "Об утверждении реестра государственных услуг"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2018 года № 548. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 апреля 2020 года № 165 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 03.04.2020 № 165 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2013 года № 983 "Об утверждении реестра государственных услуг" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 55, ст. 769) следующие изменения и дополнения:
в реестре государственных услуг, утвержденном указанным постановлением:
графу 3 строки, порядковый номер 4, изложить в следующей редакции:
"Выдача военных билетов или их дубликатов (временных удостоверений взамен военных билетов) офицерам, сержантам, солдатам запаса";
строку, порядковый номер 5, исключить;
графу 3 строки, порядковый номер 6, изложить в следующей редакции:
"Выдача удостоверений участникам Великой Отечественной войны";
графу 4 строки, порядковый номер 7, изложить в следующей редакции:
"Физические и юридические лица";
в строке, порядковый номер 15:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства";
графу 6 строки, порядковый номер 16, изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент";
дополнить строкой, порядковый номер 17-2, следующего содержания:
"
17-2
00102006
Выдача мореходной книжки
Физические лица
МИР
Морская администрация порта
Морская администрация порта
Платно
Бумажная
";
в строке, порядковый номер 18:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Регистрация по месту жительства населения Республики Казахстан";
графу 8 изложить в следующей редакции:
"Бесплатно";
в строке, порядковый номер 19:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Снятие с регистрации по месту жительства населения Республики Казахстан";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, территориальные подразделения МВД, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";

реттік нөмірі 20-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының азаматтығын алуды, қалпына келтіруді және одан шығуды тіркеу";
реттік нөмірі 21-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың, қаладағы аудандардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 22-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың, қаладағы аудандардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері";
реттік нөмірі 23-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың, қаладағы аудандардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері";
реттік нөмірі 24-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
реттік нөмірі 26-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚДМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО";
реттік нөмірі 28-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Жеке практикамен айналысатын адамды тiркеу есебi";
реттік нөмірі 30-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Оралман мәртебесін беру немесе ұзарту";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО, Мемлекеттік корпорация";
реттік нөмірі 30-1-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке қою және одан шығару";
реттік нөмірі 30-2-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың, қаладағы аудандардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері";

графу 3 строки, порядковый номер 20, изложить в следующей редакции:
"Регистрация приема, восстановления и выхода из гражданства Республики Казахстан";
в строке, порядковый номер 21:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения, районов в городе, городов районного значения, акимы поселков, сел, сельских округов, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 22:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения, районов в городе, городов районного значения, акимы поселков, сел, сельских округов";
в строке, порядковый номер 23:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения, районов в городе, городов районного значения, акимы поселков, сел, сельских округов";
графу 6 строки, порядковый номер 24, изложить в следующей редакции:
"МИО городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения";
в строке, порядковый номер 26:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МОР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, Астаны, Алматы и Шымкент";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО городов Астаны, Алматы и Шымкент";
графу 3 строки, порядковый номер 28, изложить в следующей редакции:
"Регистрационный учет лица, занимающегося частной практикой";
в строке, порядковый номер 30:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Присвоение или продление статуса оралмана";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, Государственная корпорация";
графу 3 строки, порядковый номер 30-1, изложить в следующей редакции:
"Постановка и снятие с воинского учета военнообязанных и призывников";
в строке, порядковый номер 30-2:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения, районов в городе, городов районного значения, акимы поселков, сел, сельских округов";

мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 33-11-жолмен толықтырылсын:
"
33-11
00202013
Жетім балаларды, ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған балаларды асырап алуға тілек білдірген,
Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылатын, Қазақстан Республикасынан тыс жерде тұрақты тұратын адамдарды, шетелдіктерді есепке қою
Жеке тұлғалар
СІМ
ҚР шетелдердегі мекемелері
ҚР шетелдердегі мекемелері
Ақылы
Қағазтүрінде
";
реттік нөмірі 36-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдарға Қазақстан Республикасында тұрақты тұруға рұқсат беру";
реттік нөмірі 38-1-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ІІМ аумақтық бөлімшелері, Мемлекеттік корпорация";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 38-5, 38-6-жолдармен толықтырылсын:
"
38-5
00203010
Босқынның жол жүру құжатын беру
Жеке тұлғалар
ІІМ
ІІМ аумақтық бөлімшелері
ІІМ аумақтық бөлімшелері
Тегін
Қағаз
түрі
нде
38-6
00203011
Қазақстан Республикасына уақытша болатын шетелдіктерге жеке сәйкестендiру нөмiрiн қалыптастыру
Жеке тұлғалар
ІІМ
ІІМ аумақтық бөлімшелері
Мемлекеттік корпорация, ІІМ аумақтық бөлімшелері
Тегін
Қағаз түрінде
";
реттік нөмірі 40-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"АКМ Ақпарат комитеті";
реттік нөмірі 41-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"АКМ Ақпарат комитеті";
реттік нөмірі 42-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚДМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚДМ Қоғамдық келісім комитеті";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, ҚДМ Қоғамдық келісім комитеті";
реттік нөмірі 43-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚДМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚДМ Қоғамдық келісім комитеті";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, ҚДМ Қоғамдық келісім комитеті";
реттік нөмірі 47-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары";
реттік нөмірі 49-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың, қаладағы аудандардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 50-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың, қаладағы аудандардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 51-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың, қаладағы аудандардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 52-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың, қаладағы аудандардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері";
реттік нөмірі 53-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың, қаладағы аудандардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері";
реттік нөмірі 54-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 55-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
реттік нөмірі 56-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 57-жол алып тасталсын;

дополнить строкой, порядковый номер 33-11, следующего содержания:
"
33-11
00202013
Постановка на учет лиц, являющихся гражданами Республики Казахстан, постоянно проживающих за пределами Республики Казахстан, иностранцев, желающих усыновить детей-сирот, детей, оставшихся без попечения родителей, являющихся гражданами Республики Казахстан
Физические лица
МИД
Загранучреждения РК
Загранучреждения РК
Платно
Бумажная
";
графу 3 строки, порядковый номер 36, изложить в следующей редакции:
"Выдача разрешения иностранцам и лицам без гражданства на постоянное жительство в Республике Казахстан";
графу 7 строки, порядковый номер 38-1, изложить в следующей редакции:
"Территориальные подразделения МВД, Государственная корпорация";
дополнить строками, порядковые номера 38-5, 38-6, следующего содержания:
"
38-5
00203010
Выдача проездного документа беженца
Физические лица
МВД
Территориальные подразделения МВД
Территориальные подразделения МВД
Бесплатно
Бумажная
38-6
00203011
Формирование индивидуального идентификационного номера иностранцам, временно пребывающим в Республике Казахстан
Физические лица
МВД
Территориальные подразделения МВД
Государственная корпорация, территориальные подразделения МВД
Бесплатно
Бумажная
";
графу 6 строки, порядковый номер 40, изложить в следующей редакции:
"Комитет информации МИК";
графу 6 строки, порядковый номер 41, изложить в следующей редакции:
"Комитет информации МИК";
в строке, порядковый номер 42:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МОР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет общественного согласия МОР";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, Комитет общественного согласия МОР";
в строке, порядковый номер 43:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МОР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет общественного согласия МОР";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, Комитет общественного согласия МОР";
в строке, порядковый номер 47:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане, Алматы и Шымкент";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане, Алматы и Шымкент";
в строке, порядковый номер 49:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения, районов в городе, городов районного значения, акимы поселков, сел, сельских округов, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 50:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения, районов в городе, городов районного значения, акимы поселков, сел, сельских округов, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 51:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения, районов в городе, городов районного значения, акимы поселков, сел, сельских округов, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 52:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения, районов в городе, городов районного значения, акимы поселков, сел, сельских округов";
в строке, порядковый номер 53:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения, районов в городе, городов районного значения, акимы поселков, сел, сельских округов";
в строке, порядковый номер 54:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в строке, порядковый номер 55:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения";
в строке, порядковый номер 56:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
строку, порядковый номер 57, исключить;

реттік нөмірі 62-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Еңбекминінің Еңбек, әлеуметтiк қорғау және көші-қон комитетiнiң аумақтық бөлімшелері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 62-1-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың
және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 62-3, 62-4-жолдармен толықтырылсын:
"
62-3
00402015
Бала кезінен бірінші топтағы мүгедектің күтіміне байланысты жәрдемақы тағайындау
Жеке тұлғалар
Еңбекмині
Еңбекминінің Еңбек, әлеуметтiк қорғау және көші-қон комитетiнiң аумақтық бөлімшелері
Еңбекмині Еңбек, әлеуметтiк қорғау және көші-қон комитетiнiң аумақтық бөлімшелері, Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағазтүрінде
62-4
00402016
Он жасқа толған баланың пікірін есепке алу туралы қорғаншылар мен қамқоршылар органдарының шешімін беру
Жеке тұлғалар
БҒМ
Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Тегін
Қағазтүрінде
";
реттік нөмірі 63-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) ЖАО, қаладағы аудандардың, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) ЖАО, қаладағы аудандардың, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 70-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, білім беру ұйымдары";
реттік нөмірі 71-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және қалалардың ЖАО, білім беру ұйымдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және қалалардың ЖАО, білім беру ұйымдары";

графу 7 строки, порядковый номер 62, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, территориальные подразделения Комитета труда, социальной защиты и миграции МТСЗН, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 62-1:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения";
дополнить строками, порядковые номера 62-3, 62-4, следующего содержания:
"
62-3
00402015
Назначение пособия по уходу за инвалидом первой группы с детства
Физические лица
МТСЗН
Территориальные подразделения Комитета труда, социальной защиты и миграции МТСЗН
Территориальные подразделения Комитета труда, социальной защиты и миграции МТСЗН, Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
62-4
00402016
Выдача решения органа опеки и попечительства об учете мнения ребенка, достигшего десятилетнего возраста
Физические лица
МОН
МИО городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения
МИО городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения
Бесплатно
Бумажная
";
в строке, порядковый номер 63:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов (городов областного значения), акимы районов в городе, городов районного значения, поселков, сел, сельских округов";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов (городов областного значения), акимы районов в городе, городов районного значения, поселков, сел, сельских округов, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 70:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения, организации образования";
в строке, порядковый номер 71:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов, организации образования";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов, организации образования";

реттік нөмірі 72-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
реттік нөмірі 73-1-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары, жоғары оқу орындары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары, жоғары оқу орындары";
реттік нөмірі 73-2-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"БҒМ, облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 73-3, 73-4-жолдармен толықтырылсын:
"
73-3
00403014
Олимпиадалық резервтің республикалық мамандандырылған мектеп-интернаттары-колледждеріне және спорттағы дарынды балаларға арналған облыстық мектеп-интернаттарына құжаттарды қабылдау
Жеке тұлғалар
МСМ
Олимпиадалық резервтің республикалық мамандандырылған мектеп-интернаттары-колледждері және спорттағы дарынды балаларға арналған облыстық мектеп-интернаттар
Олимпиадалық резервтің республикалық мамандандырылған мектеп-интернаттары-колледждері және спорттағы дарынды балаларға арналған облыстық мектеп-интернаттар
Тегін
Қағазтүрінде
73-4
00403015
Балалар-жасөспірімдер спорт мектептеріне, мүгедектерге арналған спорт мектептеріне құжаттарды қабылдау
Жеке тұлғалар
МСМ
Балалар-жасөспірімдер спорт мектептері, мүгедектерге арналған спорт мектептері
Балалар-жасөспірімдер спорт мектептері, мүгедектерге арналған спорт мектептері
Тегін
Қағазтүрінде
";
реттік нөмірі 75-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
реттік нөмірі 76-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
реттік нөмірі 77-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Баланы (балаларды) патронаттық тәрбиелеуге беру және патронат тәрбиешiлерге берiлген баланы (балаларды) асырап-бағуға ақшалай қаражат төлеуді тағайындау";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 78-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 79-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 82-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";

графу 6 строки, порядковый номер 72, изложить в следующей редакции:
"МИО городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения";
в строке, порядковый номер 73-1:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Организации технического и профессионального, послесреднего образования, высшие учебные заведения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, организации технического и профессионального, послесреднего образования, высшие учебные заведения";
графу 6 строки, порядковый номер 73-2, изложить в следующей редакции:
"МОН, МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения";
дополнить строками, порядковые номера 73-3, 73-4, следующего содержания:
"
73-3
00403014
Прием документов в республиканские специализированные школы-интернаты-колледжи олимпийского резерва и областные школы-интернаты для одаренных в спорте детей
Физические лица
МКС
Республиканские специализированные школы-интернаты-колледжи олимпийского резерва и областные школы-интернаты для одаренных в спорте детей
Республиканские специализированные школы-интернаты-колледжи олимпийского резерва и областные школы-интернаты для одаренных в спорте детей
Бесплатно
Бумажная
73-4
00403015
Прием документов в детско-юношеские спортивные школы, спортивные школы для инвалидов
Физические лица
МКС
Детско-юношеские спортивные школы, спортивные школы для инвалидов
Детско-юношеские спортивные школы, спортивные школы для инвалидов
Бесплатно
Бумажная
";
графу 6 строки, порядковый номер 75, изложить в следующей редакции:
"МИО городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения";
графу 6 строки, порядковый номер 76, изложить в следующей редакции:
"МИО городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения";
в строке, порядковый номер 77:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Передача ребенка (детей) на патронатное воспитание и назначение выплаты денежных средств на содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
строку, порядковый номер 78, исключить;
в строке, порядковый номер 79:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в строке, порядковый номер 82:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";

реттік нөмірі 82-1-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
реттік нөмірі 90-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Көлік құралының сәйкестендіру нөмірі бойынша көлік құралдарының жекелеген түрлерін мемлекеттік тіркеу, есепке алу және есептен шығару, сондай-ақ көлік құралдарын тіркеу туралы куәлік және мемлекеттік тіркеу нөмірлік белгілерін беру";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, ІІМ аумақтық бөлімшелері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 91-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 92-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 95-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 101-1-жолмен толықтырылсын:
"
101-1
00501020
Көлік құралдарының мемлекеттік тіркеу нөмірлік белгісіне телнұсқа беру
Жеке және заңды тұлғалар
ІІМ
ІІМ аумақтық бөлімшелері
Мемлекеттік корпорация, ІІМ аумақтық бөлімшелері
Ақылы
Қағазтүрінде
";
реттік нөмірлері 102, 103, 106, 107, 108, 109, 110-жолдардың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
реттік нөмірі 110-1-жолда:
2-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"00502010";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
реттік нөмірі 111-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Авторлық құқықпен қорғалатын объектілерге құқықтардың мемлекеттік тізіліміне мәліметтерді және олардың өзгерістерін енгізу";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Әділетминінің "Ұлттық зияткерлік меншік институты" РМК";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 112-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Тауар таңбасын, селекциялық жетiстiктердi және өнеркәсiптiк меншiк объектiсiн пайдалану құқығын беруді тіркеу";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Әділетминінің "Ұлттық зияткерлік меншік институты" РМК";
реттік нөмірі 113-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Тауар таңбасына, селекциялық жетістікке және өнеркәсіптік меншік объектісіне айрықша құқықты беруді тіркеу";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Әділетминінің "Ұлттық зияткерлік меншік институты" РМК";
реттік нөмірі 115-жол алып тасталсын;

в строке, порядковый номер 82-1:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения";
в строке, порядковый номер 90:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Государственная регистрация, учет и снятие с учета отдельных видов транспортных средств по идентификационному номеру транспортного средства, а также выдача свидетельств о регистрации транспортных средств и государственных регистрационных номерных знаков";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, территориальные подразделения МВД, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 91:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 92:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 95:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
дополнить строкой, порядковый номер 101-1, следующего содержания:
"
101-1
00501020
Выдача дубликата государственного регистрационного номерного знака для транспортных средств
Физические и юридические лица
МВД
Территориальные подразделения МВД
Государственная корпорация, территориальные подразделения МВД
платно
Бумажная
";
графу 6 строк, порядковые номера 102, 103, 106, 107, 108, 109, 110, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
в строке, порядковый номер 110-1:
графу 2 изложить в следующей редакции:
"00502010";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
в строке, порядковый номер 111:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Внесение сведений и их изменений в Государственный реестр прав на объекты, охраняемые авторским правом";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"РГП "Национальный институт интеллектуальной собственности" МЮ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в строке, порядковый номер 112:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Регистрация предоставления права на использование товарного знака, селекционного достижения и объекта промышленной собственности";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"РГП "Национальный институт интеллектуальной собственности" МЮ";
в строке, порядковый номер 113:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Регистрация передачи исключительного прав на товарный знак, селекционное достижение и объект промышленной собственности";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"РГП "Национальный институт интеллектуальной собственности" МЮ";
строку, порядковый номер 115, исключить;

реттік нөмірі 117-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Әділетминінің "Ұлттық зияткерлік меншік институты" РМК";
реттік нөмірі 118-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Әділетминінің "Ұлттық зияткерлік меншік институты" РМК";
реттік нөмірлері 119, 120 және 121-жолдар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 121-1-жолмен толықтырылсын:
"
121-1
00503012
Өнеркәсіптік меншік саласындағы қорғау құжаттарын беру
Жеке және заңды тұлғалар
Әділетминінің "Ұлттық зияткерлік меншік институты" РМК
Әділетминінің "Ұлттық зияткерлік меншік институты" РМК
Әділетминінің "Ұлттық зияткерлік меншік институты" РМК, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды/қағазтүрінде
";
реттік нөмірі 122-1-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Әділетминінің "Ұлттық зияткерлік меншік институты" РМК";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Әділетминінің "Ұлттық зияткерлік меншік институты" РМК";
8-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Ақылы";
реттік нөмірі 122-3-жолда:
4-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Жеке тұлғалар";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 124-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 129-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Еңбекке уақытша жарамсыздық парағын беру";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Денсаулық сақтау субъектілері";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Денсаулық сақтау субъектілері";
реттік нөмірі 130-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Уақытша еңбекке жарамсыздық туралы анықтаманы беру";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Денсаулық сақтау субъектілері";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Денсаулық сақтау субъектілері";
реттік нөмірі 132-жол алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 132-2, 132-3, 132-4-жолдармен толықтырылсын:
"
132-2
00601011
Тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық қызметтерді көрсетуге үміткер медициналық көмектің кепілдік берілген көлемінің және / немесе міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру қызметінің әлеуетті өнім берушісінің денсаулық сақтау субъектілерінің деректер базасына енгізу үшін қойылатын талаптарға сәйкестігін (сәйкес келмеуін) айқындау
Жеке және заңды тұлғалар
ДСМ
"Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" коммерциялық емес акционерлік қоғамының облыстардағы, Астана, Алматы және Шымкент қалаларындағы филиалдары
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" коммерциялық емес акционерлік қоғамының облыстардағы, Астана, Алматы және Шымкент қалаларындағы филиалдары
Тегін
Қағазтүрінде

графу 6 строки, порядковый номер 117, изложить в следующей редакции:
"РГП "Национальный институт интеллектуальной собственности" МЮ";
графу 6 строки, порядковый номер 118, изложить в следующей редакции:
"РГП "Национальный институт интеллектуальной собственности" МЮ";
строки, порядковые номера 119, 120 и 121, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 121-1, следующего содержания:
"
121-1
00503012
Выдача охранных документов в сфере промышленной собственности
Физические и юридические лица
РГП "Национальный институт интеллектуальной собственности" МЮ
РГП "Национальный институт интеллектуальной собственности" МЮ
РГП "Национальный институт интеллектуальной собственности" МЮ, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная/бумажная
";
в строке, порядковый номер 122-1:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"РГП "Национальный институт интеллектуальной собственности" МЮ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"РГП "Национальный институт интеллектуальной собственности" МЮ";
графу 8 изложить в следующей редакции:
"Платно";
в строке, порядковый номер 122-3:
графу 4 изложить в следующей редакции:
"Физические лица";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в строке, порядковый номер 124:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в строке, порядковый номер 129:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Выдача листа о временной нетрудоспособности";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Субъекты здравоохранения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Субъекты здравоохранения";
в строке, порядковый номер 130:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Выдача справки о временной нетрудоспособности";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Субъекты здравоохранения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Субъекты здравоохранения";
строку, порядковый номер 132, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 132-2, 132-3, 132-4, следующего содержания:
"
132-2
00601011
Определение соответствия (несоответствия) потенциального поставщика услуг гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и /или обязательного социального медицинского страхования предъявляемым требованиям для включения в базу данных субъектов здравоохранения, претендующих на оказание медицинских услуг в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования
Физические и юридические лица
МЗ
Филиалы некоммерческого акционерного общества "Фонд социального медицинского страхования" в областях, городах Астаны, Алматы и Шымкент
Филиалы некоммерческого акционерного общества "Фонд социального медицинского страхования" в областях городах Астаны, Алматы и Шымкент
Бесплатно
Бумажная

132-3
00601012
Жедел медициналық көмек көрсету
Жеке тұлғалар
ДСМ
Денсаулық сақтау субъектілері
Денсаулық сақтау субъектілері
Тегін
Қағазтүрінде
132-4
00601013
Емдеуге жатқызу бюросы порталы арқылы пациенттерге тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде стационарға емделуге жатқызуға жіберу жолдамасын беру
Жеке тұлғалар
ДСМ
Денсаулық сақтау субъектілері
Денсаулық сақтау субъектілері
Тегін
Қағазтүрінде
";
реттік нөмірі 144-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО";
реттік нөмірі 145-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 153-6, 153-7, 153-8-жолдармен толықтырылсын:
"
153-6
00602027
Дәрілік заттар мен медициналық мақсаттағы бұйымдарды сақтау және тасымалдау үшін жағдайлардың болуын тексеру актісін беру
Жеке және заңды тұлғалар
ДСМ
ДСМ ФК
ДСМ ФК
Тегін
Қағазтүрінде
153-7
00602028
Медициналық ұйымдарды фармакологиялық және дәрілік заттарға, медициналық мақсаттағы бұйымдар мен медициналық техникаға клиникалық зерттеулер жүргізу құқығына аккредиттеу
Жеке тұлғалар
ДСМ
ДСМ ФК
ДСМ ФК
Тегін
Қағазтүрінде
153-8
00602029
Сынақ зертханаларын биологиялық активті заттарды, медициналық мақсаттағы бұйымдарды клиникаға дейінгі (клиникалық емес) зерттеулер жүргізу құқығына аккредиттеу
Жеке тұлғалар
ДСМ
ДСМ ФК
ДСМ ФК
Тегін
Қағаз түрінде
";
реттік нөмірі 160-1 жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 161-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
8-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Тегін";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 162-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкімет" веб-порталы";
8-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Тегін";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 163-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкімет" веб-порталы";
8-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Тегін";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 163-2-жолмен толықтырылсын:
"
163-2
00604005
Көлік құралын басқаруға рұқсат алу туралы анықтама беру
Жеке тұлғалар
ДСМ
Медициналық ұйымдар
Медициналық ұйымдар
Тегін
Қағаз түрінде
";
реттік нөмірі 165-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Халықты жұмыспен қамту орталығы";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Халықты жұмыспен қамту орталығы, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 166-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";

132-3
00601012
Оказание скорой медицинской помощи
Физические лица
МЗ
Субъекты здравоохранения
Субъекты здравоохранения
Бесплатно
Бумажная
132-4
00601013
Выдача направления пациентам на госпитализацию в стационар в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи через портал Бюро госпитализации
Физические лица
МЗ
Субъекты здравоохранения
Субъекты здравоохранения
Бесплатно
Бумажная
";
графу 6 строки, порядковый номер 144, изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент";
в строке, порядковый номер 145:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, веб-портал "электронного правительства";
дополнить строками, порядковые номера 153-6, 153-7, 153-8, следующего содержания:
"
153-6
00602027
Выдача акта проверки наличия условий для хранения и транспортировки лекарственных средств и изделий медицинского назначения
Физические и юридические лица
МЗ
КФ МЗ
КФ МЗ
Бесплатно
Бумажная
153-7
00602028
Аккредитация медицинских организаций на право проведения клинических исследований фармакологических и лекарственных средств, изделий медицинского назначения и медицинской техники
Физические лица
МЗ
КФ МЗ
КФ МЗ
Бесплатно
Бумажная
153-8
00602029
Аккредитация испытательных лабораторий на право проведения доклинических (неклинических) исследований биологически активных веществ, изделий медицинского назначения
Физические лица
МЗ
КФ МЗ
КФ МЗ
Бесплатно
Бумажная
";
строку, порядковый номер 160-1, исключить;
в строке, порядковый номер 161:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
графу 8 изложить в следующей редакции:
"Бесплатно";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 162:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
графу 8 изложить в следующей редакции:
"Бесплатно";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 163:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 8 изложить в следующей редакции:
"Бесплатно";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
дополнить строкой, порядковый номер 163-2, следующего содержания:
"
163-2
00604005
Выдача справки о допуске к управлению транспортным средством
Физические лица
МЗ
Медицинские организации
Медицинские организации
Бесплатно
Бумажная
";
в строке, порядковый номер 165:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Центр занятости населения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Центр занятости населения, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 166:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, веб-портал "электронного правительства";

реттік нөмірі 190-1-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Халықты жұмыспен қамту орталығы";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, халықты жұмыспен қамту орталығы, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 190-2-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Жұмыссыздар ретінде жұмыс іздеп жүрген адамдарды тіркеу";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Халықты жұмыспен қамту орталығы";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 190-3-жолмен толықтырылсын:
"
190-3
00706007
Жұмыссыз ретінде тіркелгендігі туралы анықтама беру
Жеке тұлғалар
Еңбекмині
Халықты жұмыспен қамту орталығы
Халықты жұмыспен қамту орталығы
Тегін
Қағазтүрінде
";
реттік нөмірі 195-жол алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 206-2, 206-3-жолдармен толықтырылсын:
"
206-2
00802004
Минералогия, палеонтология, қазба жануарлардың сүйектері бойынша коллекциялық материалдардың экспортына лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
БҒМ
БҒМ Ғылым комитеті
Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
206-3
00802005
Мәдени құндылықтардың, ұлттық архив қорлары құжаттарының, архив құжаттары түпнұсқаларының экспортына лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
МСМ
МСМ
"Электрондық үкіметтің"
веб-порталы
Тегін
Электронды
";
реттік нөмірі 211-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"БҒМ "Болон процесі және академиялық ұтқырлық орталығы" ШЖҚ РМК";
реттік нөмірлері 216, 217 және 218-жолдар алып тасталсын;
реттік нөмірі 219-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
реттік нөмірі 222-3-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, мектепке дейінгі, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, мектепке дейінгі, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары";
реттік нөмірі 223-жолдың 9-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";

в строке, порядковый номер 190-1:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Центр занятости населения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, центр занятости населения, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 190-2:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Регистрация лиц, ищущих работу, в качестве безработных";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Центр занятости населения";
дополнить строкой, порядковый номер 190-3, следующего содержания:
"
190-3
00706007
Выдача справки о регистрации в качестве безработного
Физические лица
МТСЗН
Центр занятости населения
Центр занятости населения
Бесплатно
Бумажная
";
строку, порядковый номер 195, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 206-2, 206-3, следующего содержания:
"
206-2
00802004
Выдача лицензии на экспорт коллекционных материалов по минералогии, палеонтологии, костей ископаемых животных
Физические и юридические лица
МОН
Комитет науки МОН
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
206-3
00802005
Выдача лицензии на экспорт культурных ценностей, документов национальных архивных фондов, оригиналов архивных документов
Физические и юридические лица
МКС
МКС
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
";
графу 6 строки, порядковый номер 211, изложить в следующей редакции:
"РГП на ПХВ "Центр Болонского процесса и академической мобильности" МОН";
строки, порядковые номера 216, 217 и 218, исключить;
в строке, порядковый номер 219:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения";
в строке, порядковый номер 222-3:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения, организации дошкольного, начального, основного среднего, общего среднего, технического и профессионального, послесреднего образования";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения, организации дошкольного, начального, основного среднего, общего среднего, технического и профессионального, послесреднего образования";
графу 9 строки, порядковый номер 223, изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";

реттік нөмірі 224-жолдың 9-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 226-жолдың 9-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 230-жолдың 9-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 231-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірлері 232 және 233-жолдар алып тасталсын;
реттік нөмірі 250-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 256-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 257-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 258-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО, "Даму" КДҚ" АҚ";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО, "Даму" КДҚ" АҚ";
реттік нөмірі 259-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Бизнестің жол картасы – 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта кәсіпкерлік субъектілерінің кредиттері бойынша кепілдіктер беру";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО, "Даму" КДҚ" АҚ";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО, "Даму" КДҚ" АҚ, "электрондық үкімет" веб-порталы";
реттік нөмірі 260-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды және бизнес-инкубациялау шеңберінде индустриялық-инновациялық жобаларды іске асыру үшін шағын кәсіпкерлік субъектілеріне мемлекеттік гранттар беру";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО";
реттік нөмірі 261-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО";
реттік нөмірі 263-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО";

графу 9 строки, порядковый номер 224, изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
графу 9 строки, порядковый номер 226, изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
графу 9 строки, порядковый номер 230, изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
графу 7 строки, порядковый номер 231, изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
строки, порядковые номера 232 и 233, исключить;
в строке, порядковый номер 250:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в строке, порядковый номер 256:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане, Алматы и Шымкент";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане, Алматы и Шымкент, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 257:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане, Алматы и Шымкент";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане, Алматы и Шымкент, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 258:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, АО "ФРП "Даму";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, АО "ФРП "Даму";
в строке, порядковый номер 259:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Предоставление гарантий по кредитам субъектов малого и среднего предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, АО "ФРП "Даму";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, АО "ФРП "Даму", веб-портал "электронное правительство";
в строке, порядковый номер 260:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Предоставление государственных грантов субъектам малого предпринимательства для реализации новых бизнес-идей и индустриально-инновационных проектов в рамках бизнес-инкубирования в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент";
в строке, порядковый номер 261:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент";
в строке, порядковый номер 263:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент";

реттік нөмірлері 372, 373, 374, 375, 376, 376-3, 376-4 және 376-5-жолдар алып тасталсын;
реттік нөмірі 378-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 385-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың
және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 386-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, облыстық маңызы бар қаланың, ауданның бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторы және оның орынбасарлары; Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, облыстық маңызы бар қаланың, ауданның бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторы және оның орынбасары бекіткен тізім негізінде бас мемлекеттік және ветеринариялық-санитариялық инспекторлар";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың аумақтық инспекциялары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 387-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 389-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО бекіткен тізімнің негізінде мемлекеттік ветеринарлық дәрігерлер";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 390-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Селекциялық жетістікке қорғау құжатын беру";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Әділетминінің "Ұлттық зияткерлік меншік институты" РМК";
реттік нөмірі 391-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің аумақтық инспекциялары, облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 392-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 393-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО құрған мемлекеттік ветеринариялық ұйымдар";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО құрған мемлекеттік ветеринариялық ұйымдар, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 394-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 395-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 396-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 397-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 398-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";

строки, порядковые номера 372, 373, 374, 375, 376, 376-3, 376-4 и 376-5, исключить;
в строке, порядковый номер 378:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в строке, порядковый номер 385:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 386:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Главный государственный ветеринарно-санитарный инспектор городов Астаны, Алматы и Шымкент, района, города областного значения и его заместители; государственные и ветеринарно-санитарные инспектора на основании утвержденного списка Главным государственным ветеринарно-санитарным инспектором городов Астаны, Алматы и Шымкент, района, города областного значения и его заместителем";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Территориальные инспекции городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения Комитета ветеринарного контроля и надзора МСХ, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 387:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в строке, порядковый номер 389:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Государственные ветеринарные врачи на основании утвержденного списка МИО городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов, городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 390:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Выдача охранного документа на селекционное достижение";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"РГП "Национальный институт интеллектуальной собственности" МЮ";
графу 7 строки, порядковый номер 391, изложить в следующей редакции:
"Территориальные инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора МСХ, МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 392, исключить;
в строке, порядковый номер 393:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Государственные ветеринарные организации, созданные МИО городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственные ветеринарные организации, созданные МИО городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 394:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в строке, порядковый номер 395:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в строке, порядковый номер 396:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в строке, порядковый номер 397:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в строке, порядковый номер 398:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";

реттік нөмірі 406-9-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 406-10-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 406-11-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 406-12, 406-13-жолдармен толықтырылсын:
"
406-12
01301042
Микроқаржы ұйымдарының операциялық шығыстарын субсидиялау
Заңды тұлғалар
АШМ
Облыстардың ЖАО
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
406-13
01301043
Микрокредиттерге кепілдік бойынша комиссия
Заңды тұлғалар
АШМ
Облыстардың ЖАО
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
";
реттік нөмірі 407-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"АШМ Ветеринарлық бақылау және қадағалау комитеті, облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"АШМ Ветеринарлық бақылау және қадағалау комитеті, облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 408-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 409-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО";
реттік нөмірі 410-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 412-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Түркістан облысының ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Түркістан облысының ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 414-жол алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 414-1, 414-2, 414-3-жолдармен толықтырылсын:
"
414-1
01302009
Өсімдіктерді қорғау құралдарының (пестицидтерді) импортына лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
АШМ Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
414-2
01302010
Жабайы тірі жануарлардың, жекелеген жабайы өсетін өсімдіктердің және жабайы өсетін дәрілік шикізаттың экспортына лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
АШМ Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды

в строке, порядковый номер 406-9:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в строке, порядковый номер 406-10:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в строке, порядковый номер 406-11:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
дополнить строками, порядковые номера 406-12, 406-13, следующего содержания:
"
406-12
01301042
Субсидирование операционных расходов микрофинансовых организаций
Юридические лица
МСХ
МИО областей
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
406-13
01301043
Комиссия по гарантированию микрокредитов
Юридические лица
МСХ
МИО областей
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
";
в строке, порядковый номер 407:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет ветеринарного контроля и надзора МСХ, МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Комитет ветеринарного контроля и надзора МСХ, МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 408, исключить;
графу 6 строки, порядковый номер 409, изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент";
в строке, порядковый номер 410:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в строке, порядковый номер 412:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО Туркестанской области";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО Туркестанской области, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 414, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 414-1, 414-2, 414-3, следующего содержания:
"
414-1
01302009
Выдача лицензии на импорт средств защиты растений (пестицидов)
Физические и юридические лица
МСХ
Комитет государственной инспекции в агропромышленном комплексе МСХ
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
414-2
01302010
Выдача лицензии на экспорт диких живых животных, отдельных дикорастущих растений и дикорастущего лекарственного сырья
Физические и юридические лица
МСХ
Комитет лесного хозяйства и животного мира МСХ
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная

414-3
01302011
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 31 қазандағы № 1034  қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Қызыл кітабына енгізілген сирек кездесетін және құрып кету қаупі төнген жабайы тірі жануарлар мен жабайы өсетін өсімдіктер түрлерінің экспортына лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
АШМ Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
";
реттік нөмірі 415-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының ЖАО, ЭМ";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 422-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 425-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Электр қондырғыларының техникалық жай-күйін және оларды пайдалану қауіпсіздігін бақылау үшін электр және жылу энергиясын өндіруді, беруді жүзеге асыратын ұйымдар басшыларының, мамандарының техникалық пайдалану қағидалары мен қауіпсіздік техникасы қағидаларын білуіне біліктілік тексеру";
реттік нөмірі 428-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 429-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Сәйкестікті растау, тауардың шығарылған елін, Еуразиялық экономикалық одақ тауарының немесе шетел тауарының мәртебесін айқындау жөніндегі сарапшы-аудиторды аттестаттау";
реттік нөмірі 442-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚАӨМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚАӨМ";
реттік нөмірі 444-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚАӨМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚАӨМ";
реттік нөмірі 445-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚАӨМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚАӨМ";
реттік нөмірі 448-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 449-1-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Ядролық, радиациялық және ядролық физикалық қауіпсіздік сараптамасын жүзеге асыратын ұйымдарды аккредиттеу";
реттік нөмірі 449-3-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Сараптама ұйымы ұсынған ядролық, радиациялық және ядролық физикалық қауіпсіздікті қамтамасыз етуге қатысты есеп-қисаптар әдістемесін келісу";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 449-4, 449-5, 449-6-жолдармен толықтырылсын:
"
449-4.
01403025
Импорттан өзгеше жағдайларда, азаматтық мақсаттағы, оның ішінде басқа тауарлардың құрамына кіріктірілген не кіретін радиоэлектрондық құралдар мен жоғары жиілікті құрылғыларды Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге қорытындылар және (немесе) олардың импортына лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
АКМ
АКМ Телекоммуникациялар комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы/тегін
Электронды

414-3
01302011
Выдача лицензии на экспорт редких и находящихся под угрозой исчезновения видов диких животных и дикорастущих растений, включенных в красную книгу Республики Казахстан, согласно постановлению Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2006 года № 1034
Физические и юридические лица
МСХ
Комитет лесного хозяйства и животного мира МСХ
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
";
в строке, порядковый номер 415:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, МЭ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
строку, порядковый номер 422, исключить;
графу 3 строки, порядковый номер 425, изложить в следующей редакции:
"Квалификационная проверка знаний правил технической эксплуатации и правил техники безопасности у руководителей, специалистов организаций, осуществляющих производство, передачу электрической и тепловой энергии, для контроля технического состояния и безопасности эксплуатации электроустановок";
графу 7 строки, порядковый номер 428, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
графу 3 строки, порядковый номер 429, изложить в следующей редакции:
"Аттестация эксперта-аудитора по подтверждению соответствия, определению страны происхождения товара, статуса товара Евразийского экономического союза или иностранного товара";
в строке, порядковый номер 442:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МОАП";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МОАП";
в строке, порядковый номер 444:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МОАП";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МОАП";
в строке, порядковый номер 445:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МОАП";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МОАП";
в строке, порядковый номер 448:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
графу 3 строки, порядковый номер 449-1, изложить в следующей редакции:
"Аккредитация организаций, осуществляющих экспертизу ядерной, радиационной и ядерной физической безопасности";
графу 3 строки, порядковый номер 449-3, изложить в следующей редакции:
"Согласование методик расчетов, относящихся к обеспечению ядерной, радиационной и ядерной физической безопасности, представленных экспертной организацией";
дополнить строками, порядковые номера 449-4, 449-5, 449-6, следующего содержания:
"
449-4
01403025
Выдача заключений на ввоз на территорию Республики Казахстан радиоэлектронных средств и высокочастотных устройств гражданского назначения, в том числе встроенных либо входящих в состав других товаров, в случаях, отличных от импорта, и (или) выдача лицензии на их импорт
Физические и юридические лица
МИК
Комитет телекоммуникаций МИК
Веб-портал "электронного правительства"
Платно/бесплатно
Электронная

449-5.
01403026
Қауіпті қалдықтардың экспорты мен импортына лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭМ
ЭМ Экологиялық реттеу және бақылау комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
449-6.
01403027
Отын-энергетикалық және минералды шикізат аудандары мен кен орындары бойынша жер қойнауы туралы ақпараттың экспортына лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИДМ
ИДМ Геология және жер қойнауын пайдалану комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды
";
реттік нөмірі 451-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 453-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 465-жол алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 468-2, 468-3, 468-4-жолдармен толықтырылсын:
"
468-2
01404020
Қауіпті техникалық құрылғыларды есепке қою және есептен шығару
Жеке және заңды тұлғалар
ИДМ
ИДМ Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитетінің аумақтық департаменттері
ИДМ Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитетінің аумақтық департаменттері
Тегін
Қағазтүрінде
468-3
01404021
Шетелде шығарылған стандарттық үлгіні қолдануға рұқсат ету
Жеке және заңды тұлғалар
ИДМ
ИДМ Техникалық реттеу және метрология комитеті
ИДМ Техникалық реттеу және метрология комитеті, "электрондық үкімет"веб-порталы
Тегін
Электрондық/қағазтүрінде
468-4
01404022
Мемлекеттік стандарттық үлгіні бекіту
Жеке және заңды тұлғалар
ИДМ
ИДМ Техникалық реттеу және метрология комитеті
ИДМ Техникалық реттеу және метрология комитеті, "электрондық үкімет" веб-порталы
Тегін
Электрондық/қағазтүрінде
";
реттік нөмірі 469-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Шикі газды алау етіп жағуға рұқсат беру";
реттік нөмірі 470-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Теңiздегі объектілерді құруға және орналастыруға рұқсат беру";
реттік нөмірлері 471 және 473-жолдар алып тасталсын;
реттік нөмірі 474-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Көмірсутектер саласындағы тау-кен өндірістерін (көмірсутектер), мұнай-химия өндірістерін жобалауға (технологиялық) және (немесе) пайдалануға, магистральдық газ құбырларын, мұнай құбырларын, мұнай өнімдері құбырларын пайдалануға арналған лицензия";
реттік нөмірлері 476 және 477-жолдар алып тасталсын;
реттік нөмірі 478-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Есебі мемлекеттік кірістер органында жүргізілетін берешектің жоқ (бар) екендігі туралы мәлiметтердi беру";

449-5
01403026
Выдача лицензии на экспорт и импорт опасных отходов
Физические и юридические лица
МЭ
Комитет экологического регулирования и контроля МЭ
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
449-6
01403027
Выдача лицензии на экспорт информации о недрах по районам и месторождениям топливно-энергетического и минерального сырья
Физические и юридические лица
МИР
Комитет геологии и недропользования МИР
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная
";
в строке, порядковый номер 451:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
графу 7 строки, порядковый номер 453, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 465, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 468-2, 468-3, 468-4, следующего содержания:
"
468-2
01404020
Постановка на учет и снятие с учета опасных технических устройств
Физические и юридические лица
МИР
Территориальные департаменты Комитета индустриального развития и промышленной безопасности МИР
Территориальные департаменты Комитета индустриального развития и промышленной безопасности МИР
Бесплатно
Бумажная
468-3
01404021
Допуск к применению стандартного образца зарубежного выпуска
Физические и юридические лица
МИР
Комитет технического регулирования и метрологии МИР
Комитет технического регулирования и метрологии МИР, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
468-4
01404022
Утверждение государственного стандартного образца
Физические и юридические лица
МИР
Комитет технического регулирования и метрологии МИР
Комитет технического регулирования и метрологии МИР, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
";
графу 3 строки, порядковый номер 469, изложить в следующей редакции:
"Выдача разрешения на сжигание в факелах сырого газа";
графу 3 строки, порядковый номер 470, изложить в следующей редакции:
"Выдача разрешения на создание и размещение морских объектов";
строки, порядковые номера 471, 473, исключить;
графу 3 строки, порядковый номер 474, изложить в следующей редакции:
"Лицензия на проектирование (технологическое) и (или) эксплуатацию горных производств (углеводороды), нефтехимических производств, эксплуатацию магистральных газопроводов, нефтепроводов, нефтепродуктопроводов в сфере углеводородов";
строки, порядковые номера 476 и 477, исключить;
графу 3 строки, порядковый номер 478, изложить в следующей редакции:
"Представление сведений об отсутствии (наличии) задолженности, учет по которым ведется в органах государственных доходов";

реттік нөмірі 479-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы көздерден алынған кірістердің және ұстап қалған (төленген) салықтардың сомалары туралы анықтама беру";
реттік нөмірі 480-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 481-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары";
реттік нөмірі 482-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары";
реттік нөмірі 483-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Салықтық есептілікті ұсынуын тоқтата тұру (ұзарту, қайта бастау)";
реттік нөмірі 485-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 486-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Салықтық есептілікті қабылдау";
реттік нөмірі 487-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Салықтық есептілікті керi қайтарып алу";
реттік нөмірі 488-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Салықтарды, бюджетке төленетін төлемдерді, өсімпұл мен айыппұлдарды есепке жатқызуды және қайтаруды жүргізу";
реттік нөмірі 490-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары";
реттік нөмірі 491-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Салықтарды және (немесе) төлемақыларды төлеу бойынша салықтық міндеттемені орындау мерзімдерін өзгерту";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитетінің аудандар, қалалар және қалалардағы аудандар бойынша, арнайы экономикалық аймақтардың аумақтарындағы аумақтық органдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитетінің аудандар, қалалар және қалалардағы аудандар бойынша, арнайы экономикалық аймақтардың аумақтарындағы аумақтық органдары";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қағаз түрінде";
реттік нөмірі 492-жол алып тасталсын;

в графу 3 строки, порядковый номер 479, внесены изменения в тексте на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
в строке, порядковый номер 480:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане, Алматы и Шымкент";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астана, Алматы и Шымкент, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 481:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане, Алматы и Шымкент";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане, Алматы и Шымкент";
в строке, порядковый номер 482:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане, Алматы и Шымкент";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане, Алматы и Шымкент";
в графу 3 строки, порядковый номер 483, внесены изменения в тексте на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
строку, порядковый номер 485, исключить;
в графу 3 строки, порядковый номер 486, внесены изменения в тексте на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
в графу 3 строки, порядковый номер 487, внесены изменения в тексте на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
графу 3 строки, порядковый номер 488, изложить в следующей редакции:
"Проведение зачетов и возвратов налогов, платежей в бюджет, пени, штрафов";
в строке, порядковый номер 490:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане, Алматы и Шымкент";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане, Алматы и Шымкент";
в строке, порядковый номер 491:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Изменение сроков исполнения налогового обязательства по уплате налогов и (или) плат";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по районам, городам и районам в городах, на территории специальных экономических зон";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по районам, городам и районам в городах, на территории специальных экономических зон";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Бумажная";
строку, порядковый номер 492, исключить;

реттік нөмірі 493-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Еуразиялық экономикалық одаққа тауарларды экспорттау (импорттау) кезінде салық нысандарын қабылдау";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 495-1-жолмен толықтырылсын:
"
495-1
01601019
Бюджетпен есеп айырысулар жай-күйі туралы, сондай-ақ әлеуметтік төлемдер бойынша жеке шоттан үзінді көшірме беру
Жеке және заңды тұлғалар
Қаржымині
Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитетінің аудандар, қалалар және қалалардағы аудандар бойынша, арнайы экономикалық аймақтардың аумақтарындағы аумақтық органдары
Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитетінің аудандар, қалалар және қалалардағы аудандар бойынша, арнайы экономикалық аймақтардың аумақтарындағы аумақтық органдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
";
реттік нөмірі 500-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 501-жолдың 8-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Ақылы";
реттік нөмірі 506-жолдың 8-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Ақылы";
реттік нөмірі 511-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 512-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 513-жолда:
2-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"01703001";
8-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Ақылы";
реттік нөмірі 520-жолдың 8-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Ақылы";
реттік нөмірі 528-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 529-жолдың 8-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Ақылы/тегін";
реттік нөмірі 545-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 546-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 549-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
8-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Ақылы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 555-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Уәкілетті экономикалық операторлардың тізіліміне енгізу";
реттік нөмірі 557-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Кедендік тасымалдаушылардың тізіліміне енгізу";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 558-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 559-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Тауардың шығарылған жері туралы алдын ала шешім қабылдау";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитеті, Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары";
реттік нөмірі 560-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Тауарларды жіктеу туралы алдын ала шешім қабылдау";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитеті, Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана, Алматы және Шымкент бойынша аумақтық органдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитеті, Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана, Алматы
және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары";
реттік нөмірі 562-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 563-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Белгілі бір уақыт кезеңі ішінде әртүрлі тауар партияларымен әкелінуі болжанатын, құрастырылмаған немесе бөлшектелген түрдегі, оның ішінде жасақталмаған немесе жасалынып бітпеген түрдегі тауарды сыныптау туралы шешімді беру";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитеті, Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана, Алматы және Шымкент қалалары
бойынша аумақтық органдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитеті, Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана, Алматы
және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары";
реттік нөмірі 564-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/ қағаз түрінде";
реттік нөмірі 565-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Халықаралық тасымалдау көлiк құралын кедендiк пломбалар мен мөрлер салынған тауарларды тасымалдауға жiберу туралы куәлiк беру";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары";
реттік нөмірі 566-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 567-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 568-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 569-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 570-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Өз тауарларын сақтау қоймалары иелерінің тізіліміне енгізу";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары";
реттік нөмірі 571-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Кедендік баждарды, салықтарды, арнайы, демпингке қарсы, өтем баждарды төлеу жөніндегі міндеттерді орындауды, сондай-ақ кеден ісі саласында қызметін жүзеге асыратын заңды тұлғаның және (немесе) уәкілетті экономикалық оператордың міндеттерінің орындалуын қамтамасыз етуді тіркеу";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитеті, Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитеті, Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары";
реттік нөмірі 572-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Кедендік әкелу баждарын төлеу мерзімдерін өзгерту";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары";

графу 3 строки, порядковый номер 493, изложить в следующей редакции:
"Прием налоговых форм при экспорте (импорте) товаров в Евразийском экономическом союзе";
дополнить строкой, порядковый номер 495-1, следующего содержания:
"
495-1
01601019
Выдача выписок из лицевого счета о состоянии расчетов с бюджетом, а также по социальным платежам
Физические и юридические лица
МФ
Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по районам, городам и районам в городах, на территории специальных экономических зон
Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по районам, городам и районам в городах, на территории специальных экономических зон, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
";
в строке, порядковый номер 500:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
графу 8 строки, порядковый номер 501, изложить в следующей редакции:
"Платно";
графу 8 строки, порядковый номер 506, изложить в следующей редакции:
"Платно";
в строке, порядковый номер 511:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в строке, порядковый номер 512:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в строке, порядковый номер 513:
графу 2 изложить в следующей редакции:
"01703001";
графу 8 изложить в следующей редакции:
"Платно";
графу 8 строки, порядковый номер 520, изложить в следующей редакции:
"Платно";
в строке, порядковый номер 528:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
графу 8 строки, порядковый номер 529, изложить в следующей редакции:
"Платно/бесплатно";
в строке, порядковый номер 545:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в строке, порядковый номер 546:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в строке, порядковый номер 549:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 8 изложить в следующей редакции:
"Платно";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
графу 3 строки, порядковый номер 555, изложить в следующей редакции:
"Включение в реестр уполномоченных экономических операторов";
в строке, порядковый номер 557:
в графу 3 внесены изменения в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астаны, Алматы и Шымкент";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астаны, Алматы и Шымкент, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 558, исключить;
в строке, порядковый номер 559:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Принятие предварительных решений о происхождении товаров";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет государственных доходов МФ, территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане, Алматы и Шымкент";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астаны, Алматы и Шымкент";
в строке, порядковый номер 560:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Принятие предварительного решения о классификации товара";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет государственных доходов МФ, территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане, Алматы и Шымкент";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, Комитет государственных доходов МФ, территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане, Алматы и Шымкент";
строку, порядковый номер 562, исключить;
в строке, порядковый номер 563:
в графу 3 внесены изменения в текст на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет государственных доходов МФ, территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астаны, Алматы и Шымкент";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, Комитет государственных доходов МФ, территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астаны, Алматы и Шымкент";
в строке, порядковый номер 564:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане, Алматы и Шымкент";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане, Алматы и Шымкент";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 565:
в графу 3 внесены изменения в тексте на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане, Алматы и Шымкент";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане, Алматы и Шымкент";
в строке, порядковый номер 566:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане, Алматы и Шымкент";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане, Алматы и Шымкент, "веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 567:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане, Алматы и Шымкент";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане, Алматы и Шымкент, "веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 568:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане, Алматы и Шымкент";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане, Алматы и Шымкент, "веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 569:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане, Алматы и Шымкент";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане, Алматы и Шымкент, "веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 570:
в графу 3 внесены изменения в тексте на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане, Алматы и Шымкент";
в строке, порядковый номер 571:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Регистрация исполнения обязанности по уплате таможенных пошлин, налогов, специальных, антидемпинговых, компенсационных пошлин, а также обеспечение исполнения обязанностей юридического лица, осуществляющего деятельность в сфере таможенного дела, и (или) уполномоченного экономического оператора";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет государственных доходов МФ, территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астаны, Алматы и Шымкент";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Комитет государственных доходов МФ, территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астаны, Алматы и Шымкент";
в строке, порядковый номер 572:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Изменение сроков уплаты ввозных таможенных пошлин";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане, Алматы и Шымкент";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане, Алматы и Шымкент";

реттік нөмірі 598-жолдың 4-бағанында орыс тілінде түзетулер енгізілді, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;
реттік нөмірі 599-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының әділет департаменттері";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының әділет департаменттері";
реттік нөмірі 606-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚДМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚДМ Қоғамдық келісім комитеті";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚДМ Қоғамдық келісім комитеті";
реттік нөмірі 607-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚДМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО";
реттік нөмірі 608-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚДМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО";
реттік нөмірі 612-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
реттік нөмірі 613-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
реттік нөмірі 614-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің әкімі";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің әкімі, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 615-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
реттік нөмірі 625-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің әкімдері";
реттік нөмірі 625-1-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 625-2-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері";

графу 4 строки, порядковый номер 598, изложить в следующей редакции:
"Физические и юридические лица";
в строке, порядковый номер 599:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Департаменты юстиции областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, департаменты юстиции областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент";
в строке, порядковый номер 606:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МОР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет общественного согласия МОР";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Комитет общественного согласия МОР";
в строке, порядковый номер 607:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МОР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент";
в строке, порядковый номер 608:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МОР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент";
графу 6 строки, порядковый номер 612, изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения";
графу 6 строки, порядковый номер 613, изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения";
в строке, порядковый номер 614:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения, аким города районного значения, поселка, села, сельского округа";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения, аким города районного значения, поселка, села, сельского округа, веб-портал "электронного правительства";
графу 6 строки, порядковый номер 615, изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения";
графу 6 строки, порядковый номер 625, изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения, акимы городов районного значения, поселков, сел, сельских округов";
строку, порядковый номер 625-1, исключить;
в строке, порядковый номер 625-2:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов, городов областного значения, городов районного значения, акимы поселков, сел, сельских округов";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов, городов областного значения, городов районного значения, акимы поселков, сел, сельских округов";

реттік нөмірі 625-3-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 625-5-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
реттік нөмірі 625-6-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 625-7, 625-8, 625-9, 625-10, 625-11-жолдармен толықтырылсын:
"
625-7
02201024
Бұрын жер пайдалануға берілген жер учаскесін жекеменшікке сату
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері
Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері
Тегін
Қағазтүрінде
625-8
02201025
Жер учаскесін жекеменшікке бөліп төлеуге сату
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО
Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО
Тегін
Қағазтүрінде
625-9
02201026
Жер учаскелерін сатып алу-сату шарттарын жасасу
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО
Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО
Тегін
Қағазтүрінде
625-10
02201027
Жер учаскесін жалға алу шарттарын жасасу
Жеке және заңды тұлғалар
АШМ
Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО
Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО
Тегін
Қағазтүрінде

в строке, порядковый номер 625-3:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов, городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент районов городов областного значения, веб-портал "электронного правительства";
графу 6 строки, порядковый номер 625-5, изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов, городов областного значения";
в строке, порядковый номер 625-6:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов, городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов, городов областного значения";
дополнить строками, порядковые номера 625-7, 625-8, 625-9, 625-10, 625-11, следующего содержания:
"
625-7
02201024
Продажа в частную собственность земельного участка, ранее предоставленного в землепользование
Физические и юридические лица
МСХ
МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов, городов областного значения, городов районного значения, аким поселка, села, сельского округа
МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов, городов областного значения, городов районного значения, аким поселка, села, сельского округа
Бесплатно
Бумажная
625-8
02201025
Продажа земельного участка в частную собственность в рассрочку
Физические и юридические лица
МСХ
МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов, городов областного значения, городов районного значения
МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов, городов областного значения, городов районного значения
Бесплатно
Бумажная
625-9
02201026
Заключение договоров купли-продажи земельного участка
Физические и юридические лица
МСХ
МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов, городов областного значения, городов районного значения
МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов, городов областного значения, городов районного значения
Бесплатно
Бумажная
625-10
02201027
Заключение договоров аренды земельного участка
Физические и юридические лица
МСХ
МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов, городов областного значения, городов районного значения
МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов, городов областного значения, городов районного значения
Бесплатно
Бумажная

646-2
02303009
Көркем өнерпаздық ұжымдарына "Халықтық" (үлгілі) атағын беруге өтінімдерді қабылдау
Жеке тұлғалар
МСМ
Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың, қаладағы аудандардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО
Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың, қаладағы аудандардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО
Тегін
Қағазтүрінде
646-3
02303010
Мемориалдық тақталарды орнатуға рұқсат беру
Жеке және заңды тұлғалар
МСМ
Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
Тегін
Қағазтүрінде
";
реттік нөмірі 651-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 654-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 655-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 655-1-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 657-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 660-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО";
реттік нөмірі 661-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2-разрядты спортшы, 3-разрядты спортшы, 1-жасөспірімдік разрядты спортшы, 2-жасөспірімдік разрядты спортшы, 3-жасөспірімдік разрядты спортшы спорттық разрядтарын және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы, спорт төрешiсi біліктілік санаттарын беру";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, Астана, Алматы және Шымкент қалаларындағы аудандардың әкімдері";
реттік нөмірі 661-1-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО";
реттік нөмірі 661-3-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 661-5-жолмен толықтырылсын:
"
661-5
02501011
Дене шынықтыру және спорт саласында кадрларды даярлауға, қайта даярлауға және біліктілігін арттыруға құжаттарды қабылдау
Жеке және заңды тұлғалар
МСМ
Кадрларды даярлау, қайта даярлау және біліктілігін арттыру бойынша қызметті жүзеге асыратын ұйымдар
Кадрларды даярлау, қайта даярлау және біліктілігін арттыру бойынша қызметті жүзеге асыратын ұйымдар
Тегін
Қағаз түрінде
";

646-2
02303009
Прием заявок на присвоение звания "Народный" (образцовый) коллективам художественной самодеятельности
Физические лица
МКС
МИО городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения, районов в городе, городов районного значения
МИО городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения, районов в городе, городов районного значения
Бесплатно
Бумажная
646-3
02303010
Выдача разрешения на установление мемориальных досок
Физические и юридические лица
МКС
МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент
МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент
Бесплатно
Бумажная
";
строку, порядковый номер 651, исключить;
в строке, порядковый номер 654:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
строку, порядковый номер 655, исключить;
в строке, порядковый номер 655-1:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в строке, порядковый номер 657:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, веб-портал "электронного правительства";
графу 6 строки, порядковый номер 660, изложить в следующей редакции: "МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент";
в строке, порядковый номер 661:
в графу 3 внесены изменения в тексте на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО районов и городов областного значения, акимы районов в городах Астана, Алматы и Шымкент";
графу 6 строки, порядковый номер 661-1, изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент";
графу 6 строки, порядковый номер 661-3, изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения";
дополнить строкой, порядковый номер 661-5, следующего содержания:
"
661-5
02501011
Прием документов на подготовку, переподготовку, повышение квалификации кадров в области физической культуры и спорта
Физические и юридические лица
МКС
Организации, осуществляющие деятельность по подготовке, переподготовке и повышению квалификации кадров
Организации, осуществляющие деятельность по подготовке, переподготовке и повышению квалификации кадров
Бесплатно
Бумажная
";

реттік нөмірі 671-7-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
реттік нөмірі 671-8-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, ауданның, облыстық маңызы бар қаланың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, ауданның, облыстық маңызы бар қаланың ЖАО";
реттік нөмірі 672-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
реттік нөмірі 673-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
реттік нөмірі 674-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
реттік нөмірі 674-1-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының,
аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қаланың ЖАО";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 674-2-жолмен толықтырылсын:
"
674-2
02701005
Жалғыз тұрғын үйі авариялық деп танылған азаматтарға анықтама беру
Жеке тұлғалар
ИДМ
Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, ауданның, облыстық маңызы бар қаланың ЖАО
Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, ауданның, облыстық маңызы бар қаланың ЖАО
Тегін
Қағазтүрінде
";
реттік нөмірі 689-1-жолдың 4-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Заңды және жеке тұлғалар";
реттік нөмірлері 689-2 және 691-жолдар алып тасталсын;
реттік нөмірі 693-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік басқару академиясына жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша, біліктілікті арттыру бағдарламалары бойынша құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау";
реттік нөмірі 694-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 698-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Әділетмині, облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының әділет департаменттері";
реттік нөмірі 700-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары";
реттік нөмірі 702-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"БП ҚСАЕК, БП ҚСАЕК аумақтық басқармалары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
реттік нөмірі 703-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЖС СҚҚД, ЖС СҚҚД облыстардағы, Астана, Алматы және Шымкент қалаларындағы аумақтық органдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, ЖС СҚҚД, ЖС СҚҚД облыстардағы, Астана, Алматы және Шымкент қалаларындағы аумақтық органдары";
ескертпеде:
аббревиатуралардың толық жазылуында:
"ДІАҚМ – Қазақстан Республикасының Дін істері және азаматтық қоғам министрлігі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"ҚДМ – Қазақстан Республикасының Қоғамдық даму министрлігі".

графу 6 строки, порядковый номер 671-7, изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, района, города областного значения";
в строке, порядковый номер 671-8:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, района, города областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, района, города областного значения";
графу 6 строки, порядковый номер 672, изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, района, города областного значения";
графу 6 строки, порядковый номер 673, изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, района, города областного значения";
графу 6 строки, порядковый номер 674, изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, района, города областного значения";
в строке, порядковый номер 674-1:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, района, города областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов, городов областного значения";
дополнить строкой, порядковый номер 674-2, следующего содержания:
"
674-2
02701005
Представление справки гражданам, единственное жилище которых признано аварийным
Физические лица
МИР
МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, района, города областного значения
МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, района, города областного значения
Бесплатно
Бумажная
";
графу 4 строки, порядковый номер 689-1, изложить в следующей редакции:
"Физические и юридические лица";
строки, порядковые номера 689-2, 691, исключить;
графу 3 строки, порядковый номер 693, изложить в следующей редакции:
"Прием документов и зачисление в Академию государственного управления при Президенте Республики Казахстан по образовательным программам послевузовского образования, по программам повышения квалификации";
строку, порядковый номер 694, исключить;
графу 6 строки, порядковый номер 698, изложить в следующей редакции:
"МЮ, департаменты юстиции областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент";
в строке, порядковый номер 700:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане, Алматы и Шымкент";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Астане, Алматы и Шымкент";
в строке, порядковый номер 702:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"КПССУ ГП, территориальные управления КПССУ ГП";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
в строке, порядковый номер 703:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"ДОДС ВС, территориальные органы ДОДС ВС в областях, городах Астане, Алматы и Шымкент";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, ДОДС ВС, территориальные органы ДОДС ВС в областях, городах Астане, Алматы и Шымкент";
в примечании:
в расшифровке аббревиатур:
строку "МДРГО – Министерство по делам религий и гражданского общества Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"МОР – Министерство общественного развития Республики Казахстан".

2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев