Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігінің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 3 қыркүйектегі № 549 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігі Телекоммуникациялар комитетінің қарамағындағы аумақтық бөлімшелер – республикалық мемлекеттік мекемелер қайта ұйымдастырылсын.
2. "Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігі Телекоммуникациялар комитетінің Алматы қаласы және Алматы облысы бойынша байланыс инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігі Телекоммуникациялар комитетінің Алматы қаласы және Алматы облысы бойынша өңіраралық байланыс инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесі болып қайта аталсын.
3. Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 26.03.2019 № 142 қаулысымен.
4. Осы қаулы 2018 жылғы 8 мамырдан бастап қолданысқа енгізілетін 3-тармақтың оныншы абзацын қоспағанда, алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2018 жылғы 3 қыркүйектегі
№ 549 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігі Телекоммуникациялар комитетінің қарамағындағы қайта ұйымдастырылатын аумақтық бөлімшелер – республикалық мемлекеттік мекемелердің тізбесі
1. "Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігі Телекоммуникациялар комитетінің Қостанай облысы бойынша байланыс инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесі және "Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігі Телекоммуникациялар комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша байланыс инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесі бірігу жолымен "Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігі Телекоммуникациялар комитетінің Қостанай, Солтүстік Қазақстан облыстары бойынша өңіраралық байланыс инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесіне.
2. "Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігі Телекоммуникациялар комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша байланыс инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесі және "Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігі Телекоммуникациялар комитетінің Павлодар облысы бойынша байланыс инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесі бірігу жолымен "Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігі Телекоммуникациялар комитетінің Шығыс Қазақстан, Павлодар облыстары бойынша өңіраралық байланыс инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесіне.
3. "Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігі Телекоммуникациялар комитетінің Ақтөбе облысы бойынша байланыс инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесі, "Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігі Телекоммуникациялар комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша байланыс инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесі, "Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігі Телекоммуникациялар комитетінің Маңғыстау облысы бойынша байланыс инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесі және "Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігі Телекоммуникациялар комитетінің Атырау облысы бойынша байланыс инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесі бірігу жолымен "Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігі Телекоммуникациялар комитетінің Ақтөбе, Батыс Қазақстан, Маңғыстау, Атырау облыстары бойынша өңіраралық байланыс инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесіне.

О некоторых вопросах Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2018 года № 549.
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие см. п.4
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Реорганизовать республиканские государственные учреждения – территориальные подразделения, находящиеся в ведении Комитета телекоммуникаций Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Переименовать республиканское государственное учреждение "Инспекция связи Комитета телекоммуникаций Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан по городу Алматы и Алматинской области" в республиканское государственное учреждение "Межрегиональная инспекция связи Комитета телекоммуникаций Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан по городу Алматы и Алматинской области".
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 26.03.2019 № 142.
перечень территориальных подразделений, находящихся в ведении Комитета телекоммуникаций Министерства, изложить в следующей редакции:
"Перечень территориальных подразделений, находящихся в ведении Комитета телекоммуникаций Министерства
1. Республиканское государственное учреждение "Межрегиональная инспекция связи Комитета телекоммуникаций Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан по Костанайской, Северо-Казахстанской областям".
2. Республиканское государственное учреждение "Межрегиональная инспекция связи Комитета телекоммуникаций Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской, Павлодарской областям".
3. Республиканское государственное учреждение "Межрегиональная инспекция связи Комитета телекоммуникаций Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан по Актюбинской, Западно-Казахстанской, Мангистауской, Атырауской областям".
4. Республиканское государственное учреждение "Межрегиональная инспекция связи Комитета телекоммуникаций Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан по городу Шымкенту и Жамбылской, Туркестанской, Кызылординской областям".
5. Республиканское государственное учреждение "Межрегиональная инспекция связи Комитета телекоммуникаций Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан по городу Алматы и Алматинской области".
6. Республиканское государственное учреждение "Межрегиональная инспекция связи Комитета телекоммуникаций Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан по городу Астане и Акмолинской, Карагандинской областям".".
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования, за исключением абзаца десятого пункта 3, который вводится в действие с 8 мая 2018 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 3 сентября 2018 года № 549
Перечень реорганизуемых республиканских государственных учреждений – территориальных подразделений, находящихся в ведении Комитета телекоммуникаций Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан
1. Республиканское государственное учреждение "Инспекция связи Комитета телекоммуникаций Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан по Костанайской области" и республиканское государственное учреждение "Инспекция связи Комитета телекоммуникаций Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области" путем их слияния в республиканское государственное учреждение "Межрегиональная инспекция связи Комитета телекоммуникаций Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан по Костанайской, Северо-Казахстанской областям".
2. Республиканское государственное учреждение "Инспекция связи Комитета телекоммуникаций Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области" и республиканское государственное учреждение "Инспекция связи Комитета телекоммуникаций Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан по Павлодарской области" путем их слияния в республиканское государственное учреждение "Межрегиональная инспекция связи Комитета телекоммуникаций Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской, Павлодарской областям".
3. Республиканское государственное учреждение "Инспекция связи Комитета телекоммуникаций Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан по Актюбинской области", республиканское государственное учреждение "Инспекция связи Комитета телекоммуникаций Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области", республиканское государственное учреждение "Инспекция связи Комитета телекоммуникаций Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан по Мангистауской области" и республиканское государственное учреждение "Инспекция связи Комитета телекоммуникаций Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан по Атырауской области" путем их слияния в республиканское государственное учреждение "Межрегиональная инспекция связи Комитета телекоммуникаций Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан по Актюбинской, Западно-Казахстанской, Мангистауской, Атырауской областям".

4. "Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігі Телекоммуникациялар комитетінің Жамбыл облысы бойынша байланыс инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесі, "Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігі Телекоммуникациялар комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша байланыс инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесі, "Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігі Телекоммуникациялар комитетінің Қызылорда облысы бойынша байланыс инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесі бірігу жолымен "Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігі Телекоммуникациялар комитетінің Шымкент қаласы және Жамбыл, Түркістан, Қызылорда облыстары бойынша өңіраралық байланыс инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесіне.
5. "Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігі Телекоммуникациялар комитетінің Астана қаласы және Ақмола облысы бойынша байланыс инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесі және "Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігі Телекоммуникациялар комитетінің Қарағанды облысы бойынша байланыс инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесі бірігу жолымен "Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігі Телекоммуникациялар комитетінің Астана қаласы және Ақмола, Қарағанды облыстары бойынша өңіраралық байланыс инспекциясы" республикалық мемлекеттік мекемесіне.

4. Республиканское государственное учреждение "Инспекция связи Комитета телекоммуникаций Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан по Жамбылской области", республиканское государственное учреждение "Инспекция связи Комитета телекоммуникаций Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан по Южно-Казахстанской области" и республиканское государственное учреждение "Инспекция связи Комитета телекоммуникаций Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан по Кызылординской области" путем их слияния в республиканское государственное учреждение "Межрегиональная инспекция связи Комитета телекоммуникаций Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан по городу Шымкент и Жамбылской, Туркестанской, Кызылординской областям".
5. Республиканское государственное учреждение "Инспекция связи Комитета телекоммуникаций Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан по городу Астане и Акмолинской области" и республиканское государственное учреждение "Инспекция связи Комитета телекоммуникаций Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан по Карагандинской области" путем их слияния в республиканское государственное учреждение "Межрегиональная инспекция связи Комитета телекоммуникаций Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан по городу Астане и Акмолинской, Карагандинской областям".