Республикалық мүлікті "Оңалту және активтерді басқару компаниясы" акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 24 қазандағы № 675 қаулысы.
"Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасы 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Астана қаласы, Сарыарқа ауданы, Абай даңғылы, 22А ғимараты мекенжайы бойынша орналасқан, кадастрлық нөмірі 21:319:026:972:22а/Б, жалпы алаңы 639 шаршы метр ғимарат "Оңалту және активтерді басқару компаниясы" акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Мемлекеттік кірістер комитетімен бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Б. Сағынтаев

О передаче республиканского имущества в оплату акций акционерного общества "Компания по реабилитации и управлению активами"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2018 года № 675
В соответствии с пунктом 1 статьи 114 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать в оплату акций акционерного общества "Компания по реабилитации и управлению активами" здание, расположенное по адресу: город Астана, район Сарыарка, проспект Абая, здание 22А, кадастровый номер 21:319:026:972:22а/Б, общая площадь 639 квадратных метров.
2. Комитету государственного имущества и приватизации совместно с Комитетом государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев