"Мемлекеттік кірістер органдары өндіріп алатын кедендік алымдардың мөлшерлемелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 5 сәуірдегі № 171 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 16 қарашадағы № 774 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік кірістер органдары өндіріп алатын кедендік алымдардың мөлшерлемелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 5 сәуірдегі № 171 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2018 ж., № 17-18, 88-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген мемлекеттік кірістер органдары өндіріп алатын кедендік алымдардың мөлшерлемелерінде:
"
Тауарларды кедендік декларациялау үшін кедендік алым
тауарға арналған декларацияның негізгі парағы үшін 19000 теңге;
тауарға арналған декларацияның әрбір қосымша парағы үшін 7000 теңге
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Тауарларды кедендік декларациялау үшін кедендік алым
тауарға арналған декларация үшін 20000 теңге
".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 апреля 2018 года № 171 "Об утверждении ставок таможенных сборов, взимаемых органами государственных доходов"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 ноября 2018 года № 774.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 апреля 2018 года № 171 "Об утверждении ставок таможенных сборов, взимаемых органами государственных доходов" (САПП Республики Казахстан, 2018 г., № 17-18, ст. 88) следующее изменение:
в ставках таможенных сборов, взимаемых органами государственных доходов, утвержденных указанным постановлением:
строку
"
Таможенный сбор за таможенное декларирование товаров
19000 тенге за основной лист декларации на товары;
7000 тенге за каждый добавочный лист декларации на товары.
"
изложить в следующей редакции:
"
Таможенный сбор за таможенное декларирование товаров
20000 тенге за декларацию на товары.
".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев