Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Жануарлардың санын реттеу қағидаларын бекіту туралы" 2012 жылғы 1 ақпандағы № 186 және "Жануарлардың санын реттеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 1 ақпандағы № 186 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2013 жылғы 11 маусымдағы № 593 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 898 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Жануарлардың санын реттеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 1 ақпандағы № 186 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 31, 410-құжат);
2) "Жануарлардың санын реттеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 1 ақпандағы № 186 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 11 маусымдағы № 593 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 37, 544-құжат).
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 1 февраля 2012 года № 186 "Об утверждении Правил регулирования численности животных" и от 11 июня 2013 года № 593 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 февраля 2012 года № 186 "Об утверждении Правил регулирования численности животных"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2018 года № 898.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 1 февраля 2012 года № 186 "Об утверждении Правил регулирования численности животных" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 31, ст. 410);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2013 года № 593 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 февраля 2012 года № 186 "Об утверждении Правил регулирования численности животных" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 37, ст. 544).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев