"Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаментінің тергеу изоляторы" мемлекеттік мекемесін қайта атау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 905 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаментінің тергеу изоляторы" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шымкент қаласы бойынша департаментінің тергеу изоляторы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - мекеме) болып қайта аталсын.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті (келісім бойынша) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) мекеменің әділет органдарында мемлекеттік қайта тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О переименовании государственного учреждения "Следственный изолятор Департамента Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Южно-Казахстанской области"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2018 года № 905
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать государственное учреждение "Следственный изолятор Департамента Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Южно-Казахстанской области" в государственное учреждение "Следственный изолятор Департамента Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по городу Шымкенту" (далее – учреждение).
2. Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке:
1) обеспечить государственную перерегистрацию учреждения в органах юстиции;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев