Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 920 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттік кірістер комитетiнің қарамағындағы мемлекеттік мекемелер қайта ұйымдастырылсын.
2. Алып тасталды – ҚР Үкіметінің 25.01.2019 № 19 қаулысымен.
3. Осы қаулының 1-тармағында көзделген іс-шара орындалғаннан кейін "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитеті Алматы қаласы бойынша Қаржы мониторингі департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Алматы қаласы бойынша Экономикалық тергеу департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесіне қосу жолымен қайта ұйымдастырылсын.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 25.01.2019 № 19 қаулысымен.
4. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2008 жылғы 24 сәуiрдегi № 387 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 22, 205-құжат) мынадай өзгерістер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi туралы ережеде:
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қаржы мониторингі комитетiнің аумақтық органдары – мемлекеттік мекемелерінің тізбесі осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
5. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
6. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2018 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 920 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттік кірістер комитетiнің қарамағындағы қайта ұйымдастырылатын республикалық мемлекеттік мекемелердің тізбесі
Ескерту. Тізбе жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 25.01.2019 № 19 қаулысымен.
1. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Ақмола облысы бойынша экономикалық тергеу департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару арқылы.
2. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетінің Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Ақтөбе облысы бойынша экономикалық тергеу департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару арқылы.

О некоторых вопросах Министерства финансов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2018 года № 920.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Реорганизовать государственные учреждения, находящиеся в ведении Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Исключен постановлением Правительства РК от 25.01.2019 № 19.
3. После выполнения мероприятия, предусмотренного пунктом 1 настоящего постановления, реорганизовать республиканское государственное учреждение "Департамент по финансовому мониторингу по городу Алматы Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан" путем присоединения к республиканскому государственному учреждению "Департамент экономических расследований по городу Алматы Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 3 в редакции постановления Правительства РК от 25.01.2019 № 19.
4. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2008 года № 387 "О некоторых вопросах Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 22, ст. 205) следующие изменения:
в Положении о Министерстве финансов Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
перечень государственных учреждений – территориальных органов Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан изложить в редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
5. Министерству финансов Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2018 года № 920
Перечень реорганизуемых республиканских государственных учреждений, находящихся в ведении Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
Сноска. Приложение 1 в редакции постановления Правительства РК от 25.01.2019 № 19.
1. Республиканское государственное учреждение "Департамент государственных доходов по Акмолинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент экономических расследований по Акмолинской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан".
2. Республиканское государственное учреждение "Департамент государственных доходов по Актюбинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент экономических расследований по Актюбинской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан".

3. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттік кірістер комитетінің Алматы облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Алматы облысы бойынша экономикалық тергеу департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару арқылы.
4. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттік кірістер комитетнің Атырау облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Атырау облысы бойынша экономикалық тергеу департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару арқылы.
5. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттік кірістер комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша экономикалық тергеу департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару арқылы.
6. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттік кірістер комитетінің Жамбыл облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Жамбыл облысы бойынша экономикалық тергеу департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару арқылы.
7. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттік кірістер комитетінің Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Қарағанды облысы бойынша экономикалық тергеу департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару арқылы.
8. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттік кірістер комитетінің Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Қостанай облысы бойынша экономикалық тергеу департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару арқылы.
9. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттік кірістер комитетінің Қызылорда облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Қызылорда облысы бойынша экономикалық тергеу департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару арқылы.

3. Республиканское государственное учреждение "Департамент государственных доходов по Алматинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент экономических расследований по Алматинской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан".
4. Республиканское государственное учреждение "Департамент государственных доходов по Атырауской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент экономических расследований по Атырауской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан".
5. Республиканское государственное учреждение "Департамент государственных доходов по Западно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент экономических расследований по Западно-Казахстанской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан".
6. Республиканское государственное учреждение "Департамент государственных доходов по Жамбылской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент экономических расследований по Жамбылской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан".
7. Республиканское государственное учреждение "Департамент государственных доходов по Карагандинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент экономических расследований по Карагандинской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан.
8. Республиканское государственное учреждение "Департамент государственных доходов по Костанайской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент экономических расследований по Костанайской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан".
9. Республиканское государственное учреждение "Департамент государственных доходов по Кызылординской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент экономических расследований по Кызылординской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан".

10. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттік кірістер комитетінің Маңғыстау облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Маңғыстау облысы бойынша экономикалық тергеу департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару арқылы.
11. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттік кірістер комитетінің Түркістан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Түркістан облысы бойынша экономикалық тергеу департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару арқылы.
12. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттік кірістер комитетінің Шымкент қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Шымкент қаласы бойынша экономикалық тергеу департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару арқылы.
13. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттік кірістер комитетінің Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Павлодар облысы бойынша экономикалық тергеу департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару арқылы.
14. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттік кірістер комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша экономикалық тергеу департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару арқылы.
15. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттік кірістер комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша экономикалық тергеу департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару арқылы.
16. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттік кірістер комитетінің Астана қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Астана қаласы бойынша экономикалық тергеу департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару арқылы.

10. Республиканское государственное учреждение "Департамент государственных доходов по Мангистауской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент экономических расследований по Мангистауской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан".
11. Республиканское государственное учреждение "Департамент государственных доходов по Туркестанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент экономических расследований по Туркестанской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан".
12. Республиканское государственное учреждение "Департамент государственных доходов по городу Шымкент Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент экономических расследований по городу Шымкент Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан".
13. Республиканское государственное учреждение "Департамент государственных доходов по Павлодарской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент экономических расследований по Павлодарской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан".
14. Республиканское государственное учреждение "Департамент государственных доходов по Северо-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент экономических расследований по Северо-Казахстанской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан".
15. Республиканское государственное учреждение "Департамент государственных доходов по Восточно-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент экономических расследований по Восточно-Казахстанской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан".
16. Республиканское государственное учреждение "Департамент государственных доходов по городу Астане Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент экономических расследований по городу Астане Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан".

17. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Мемлекеттік кірістер комитетінің Алматы қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі одан "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Алматы қаласы бойынша экономикалық тергеу департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесін бөліп шығару арқылы.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2018 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 920 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетiнің аумақтық органдары – мемлекеттік мекемелерінің тізбесі
1. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Ақмола облысы бойынша қаржы мониторингі департаменті".
2. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Ақтөбе облысы бойынша қаржы мониторингі департаменті".
3. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Алматы облысы бойынша қаржы мониторингі департаменті".
4. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Атырау облысы бойынша қаржы мониторингі департаменті".
5. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша қаржы мониторингі департаменті".
6. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Жамбыл облысы бойынша қаржы мониторингі департаменті".
7. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Қарағанды облысы бойынша қаржы мониторингі департаменті".
8. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Қостанай облысы бойынша қаржы мониторингі департаменті".
9. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Қызылорда облысы бойынша қаржы мониторингі департаменті".
10. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Маңғыстау облысы бойынша қаржы мониторингі департаменті".
11. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Түркістан облысы бойынша қаржы мониторингі департаменті".
12. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Шымкент қаласы бойынша қаржы мониторингі департаменті".
13. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Павлодар облысы бойынша қаржы мониторингі департаменті".

17. Республиканское государственное учреждение "Департамент государственных доходов по городу Алматы Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" путем выделения из него республиканского государственного учреждения "Департамент экономических расследований по городу Алматы Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан".
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2018 года № 920
Перечень государственных учреждений – территориальных органов Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан
1. Департамент по финансовому мониторингу по Акмолинской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан.
2. Департамент по финансовому мониторингу по Актюбинской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Департамент по финансовому мониторингу по Алматинской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан.
4. Департамент по финансовому мониторингу по Атырауской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан.
5. Департамент по финансовому мониторингу по Западно-Казахстанской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан.
6. Департамент по финансовому мониторингу по Жамбылской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан.
7. Департамент по финансовому мониторингу по Карагандинской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан.
8. Департамент по финансовому мониторингу по Костанайской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан.
9. Департамент по финансовому мониторингу по Кызылординской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан.
10. Департамент по финансовому мониторингу по Мангистауской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан.
11. Департамент по финансовому мониторингу по Туркестанской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан.
12. Департамент по финансовому мониторингу по городу Шымкент Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан.
13. Департамент по финансовому мониторингу по Павлодарской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан.

14. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша қаржы мониторингі департаменті".
15. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша қаржы мониторингі департаменті".
16. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Астана қаласы бойынша қаржы мониторингі департаменті".
17. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қаржы мониторингі комитетінің Алматы қаласы бойынша қаржы мониторингі департаменті".

14. Департамент по финансовому мониторингу по Северо-Казахстанской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан.
15. Департамент по финансовому мониторингу по Восточно-Казахстанской области Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан.
16. Департамент по финансовому мониторингу по городу Астане Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан.
17. Департамент по финансовому мониторингу по городу Алматы Комитета по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан.