Қазақстан Республикасының валюталық заңнамасы бойынша бейрезидент мәртебесі Қазақстан Республикасының атынан шетелдік ұйымдармен жасалған келісімдердің талаптарында белгіленген шетелдік қаржылық емес ұйымдар филиалдарының (өкілдіктерінің) тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 179 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.

Об утверждении перечня филиалов (представительств) иностранных нефинансовых организаций, для которых статус нерезидента по валютному законодательству Республики Казахстан установлен условиями соглашений, заключенных от имени Республики Казахстан с иностранными организациями
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 2019 года № 179
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 01.07.2019.

"Валюталық реттеу және валюталық бақылау туралы" 2018 жылғы 2 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 1-бабының 4-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының валюталық заңнамасы бойынша бейрезидент мәртебесі Қазақстан Республикасының атынан шетелдік ұйымдармен жасалған келісімдердің талаптарында белгіленген шетелдік қаржылық емес ұйымдар филиалдарының (өкілдіктерінің) тізбесі бекітілсін.

В соответствии с пунктом 4 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 2 июля 2018 года "О валютном регулировании и валютном контроле" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень филиалов (представительств) иностранных нефинансовых организаций, для которых статус нерезидента по валютному законодательству Республики Казахстан установлен условиями соглашений, заключенных от имени Республики Казахстан с иностранными организациями.

2. Осы қаулы 2019 жылғы 1 шілдеден бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2019 жылғы 11 сәуірдегі
№ 179 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының валюталық заңнамасы бойынша бейрезидент мәртебесі Қазақстан Республикасының атынан шетелдік ұйымдармен жасалған келісімдердің талаптарында белгіленген шетелдік қаржылық емес ұйымдар филиалдарының (өкілдіктерінің) тізбесі
Р/с №
Шетелдік қаржылық емес ұйымдар филиалдарының (өкілдіктерінің) атауы
Бизнес-сәйкестендiру нөмiрi
1
2
3
1.
Аджип Каспиан Си Б.В. филиалы

2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 июля 2019 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 11 апреля 2019 года № 179
Перечень филиалов (представительств) иностранных нефинансовых организаций, для которых статус нерезидента по валютному законодательству Республики Казахстан установлен условиями соглашений, заключенных от имени Республики Казахстан с иностранными организациями
Наименование филиалов (представительств) иностранных нефинансовых организаций
Бизнес-идентификационный номер
1
2
3
1.
Филиал Аджип Каспиан Си Б.В.