"Мониторингке жататын ірі салық төлеушілердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 29 желтоқсандағы № 918 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 182 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мониторингке жататын ірі салық төлеушілердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 29 желтоқсандағы № 918 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2016 ж., № 69, 470-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2016 года № 918 "Об утверждении перечня крупных налогоплательщиков, подлежащих мониторингу"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 2019 года № 182.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2016 года № 918 "Об утверждении перечня крупных налогоплательщиков, подлежащих мониторингу" (САПП Республики Казахстан, 2016 г., № 69, ст. 470).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин