"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қыркүйектегі № 983 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 22 сәуірдегі № 217 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 3 сәуірдегі № 165 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 03.04.2020 № 165 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қыркүйектегі № 983 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 55, 769-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген мемлекеттік көрсетiлетiн қызметтер тiзiлiмiнде:
реттік нөмірі 15-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 16-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИИДМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО";
реттік нөмірі 17-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИИДМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИИДМ Көлік комитетінің аумақтық органдары";
реттік нөмірі 17-1-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИИДМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИИДМ Көлік комитетінің аумақтық органдары";
реттік нөмірі 17-2-жолдың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ИИДМ";
реттік нөмірі 21-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың, қаладағы аудандардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 22-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың, қаладағы аудандардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 23-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың, қаладағы аудандардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2013 года № 983 "Об утверждении реестра государственных услуг"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 2019 года № 217. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 апреля 2020 года № 165 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 03.04.2020 № 165 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2013 года № 983 "Об утверждении реестра государственных услуг" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 55, ст. 769) следующие изменения и дополнения:
в реестре государственных услуг, утвержденном указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 15:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 16:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МИИР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента";
в строке, порядковый номер 17:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МИИР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета транспорта МИИР";
в строке, порядковый номер 17-1:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МИИР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета транспорта МИИР";
графу 5 строки, порядковый номер 17-2, изложить в следующей редакции:
"МИИР";
в строке, порядковый номер 21:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения, районов в городе, городов районного значения, акимы поселков, сел, сельских округов, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 22:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения, районов в городе, городов районного значения, акимы поселков, сел, сельских округов, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 23:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения, районов в городе, городов районного значения, акимы поселков, сел, сельских округов, веб-портал "электронного правительства";

реттік нөмірі 24-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
реттік нөмірі 26-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"АҚДМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО";
реттік нөмірі 30-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО, Мемлекеттік корпорация";
реттік нөмірі 30-2-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың, қаладағы аудандардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 30-4-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың, облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО";
реттік нөмірі 36-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, ІІМ аумақтық бөлімшелері";
8-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Тегін";
реттік нөмірі 37-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
реттік нөмірі 38-2-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"СІМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"СІМ Инвестициялар комитеті";
реттік нөмірі 40-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"АҚДМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"АҚДМ Ақпарат комитеті";
реттік нөмірі 41-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"АҚДМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"АҚДМ Ақпарат комитеті";
реттік нөмірі 42-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"АҚДМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"АҚДМ Қоғамдық келісім комитеті";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, АҚДМ Қоғамдық келісім комитеті";
реттік нөмірі 43-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"АҚДМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"АҚДМ Қоғамдық келісім комитеті";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, АҚДМ Қоғамдық келісім комитеті";
реттік нөмірі 47-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары";
реттік нөмірі 49-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың, қаладағы аудандардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 50-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың, қаладағы аудандардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 51-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың, қаладағы аудандардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 52-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың, қаладағы аудандардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері";
реттік нөмірі 53-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың, қаладағы аудандардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері";

графу 6 строки, порядковый номер 24, изложить в следующей редакции:
"МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения";
в строке, порядковый номер 26:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МИОР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента";
в строке, порядковый номер 30:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, Государственная корпорация";
в строке, порядковый номер 30-2:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения, районов в городе, городов районного значения, акимы поселков, сел, сельских округов, веб-портал "электронного правительства";
графу 6 строки, порядковый номер 30-4, изложить в следующей редакции:
"МИО районов, городов областного значения, областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента";
в строке, порядковый номер 36:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, территориальные подразделения МВД";
графу 8 изложить в следующей редакции:
"Бесплатно";
графу 7 строки, порядковый номер 37, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
в строке, порядковый номер 38-2:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МИД";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет по инвестициям МИД";
в строке, порядковый номер 40:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МИОР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет информации МИОР";
в строке, порядковый номер 41:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МИОР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет информации МИОР";
в строке, порядковый номер 42:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МИОР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет общественного согласия МИОР";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, Комитет общественного согласия МИОР";
в строке, порядковый номер 43:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МИОР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет общественного согласия МИОР";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, Комитет общественного согласия МИОР";
графу 6 строки, порядковый номер 47, изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Нур-Султану, Алматы и Шымкенту";
в строке, порядковый номер 49:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения, районов в городе, городов районного значения, акимы поселков, сел, сельских округов, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 50:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения, районов в городе, городов районного значения, акимы поселков, сел, сельских округов, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 51:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения, районов в городе, городов районного значения, акимы поселков, сел, сельских округов, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 52:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения, районов в городе, городов районного значения, акимы поселков, сел, сельских округов";
в строке, порядковый номер 53:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения, районов в городе, городов районного значения, акимы поселков, сел, сельских округов";

реттік нөмірі 54-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
реттік нөмірі 55-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
реттік нөмірі 56-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Кәмелетке толмағандардың мүлкіне иелік ету үшін анықтамалар беру";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
реттік нөмірі 60-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Оңалту орталықтары, психологиялық-педагогикалық түзеу кабинеттерi, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 62-1-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
реттік нөмірі 62-4-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
реттік нөмірі 63-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) ЖАО, қаладағы аудандардың, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) ЖАО, қаладағы аудандардың, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 64-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Барлық үлгідегі және типтегі мектепке дейінгі ұйымдар, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 66-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру ұйымдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 70-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, білім беру ұйымдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 71-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және қалалардың ЖАО, білім беру ұйымдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және қалалардың ЖАО, білім беру ұйымдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 72-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Негізгі орта, жалпы орта және жоғары білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
реттік нөмірі 73-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Оңалту орталықтары, психологиялық-педагогикалық түзеу кабинеттерi, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";

графу 6 строки, порядковый номер 54, изложить в следующей редакции:
"МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов городов областного значения";
графу 6 строки, порядковый номер 55, изложить в следующей редакции:
"МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения";
в строке, порядковый номер 56:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Выдача справок для распоряжения имуществом несовершеннолетних";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения";
в строке, порядковый номер 60:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Реабилитационные центры, кабинеты психолого-педагогической коррекции, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 62-1:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения";
в строке, порядковый номер 62-4:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения";
в строке, порядковый номер 63:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов (городов областного значения), акимы районов в городе, городов районного значения, поселков, сел, сельских округов";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов (городов областного значения), акимы районов в городе, городов районного значения, поселков, сел, сельских округов, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 64:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Дошкольные организации всех типов и видов, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 66:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Организации начального, основного среднего и общего среднего образования, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 70:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения, организации образования, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 71:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов, организации образования";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов, организации образования, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 72:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Выдача разрешения на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего и высшего образования";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения";
в строке, порядковый номер 73:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Реабилитационные центры, кабинеты психолого-педагогической коррекции, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";

реттік нөмірі 132-1-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымдар, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 132-2-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" коммерциялық емес акционерлік қоғамының облыстардағы, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларындағы филиалдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" коммерциялық емес акционерлік қоғамының облыстардағы, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларындағы филиалдары";
реттік нөмірі 132-3-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Жедел медициналық көмекті шақыру";
реттік нөмірі 132-5-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО";
реттік нөмірі 141-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Денсаулық сақтау саласы кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Денсаулық сақтау саласындағы білім беру ұйымдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 142-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасында тіркелген және тіркелмеген дәрілік заттар мен медициналық бұйымдарды әкелуге (әкетуге) келісім және (немесе) қорытынды (рұқсат беру құжатын) беру";
реттік нөмірі 144-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО";
реттік нөмірі 145-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ ФК аумақтық департаменттері";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 146-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ ФК аумақтық департаменттері";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 148-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Фармакологиялық және дәрiлік заттарды, медициналық бұйымдарды клиникалық зерттеуді және (немесе) сынауды жүргізуге рұқсат беру";
реттік нөмірі 149-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Дәрілік заттарды немесе медициналық бұйымды мемлекеттік тіркеу, қайта тіркеу және дәрілік заттардың тіркеу құжатына өзгерістер енгізу";
реттік нөмірі 150-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ ҚДСК, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";

в строке, порядковый номер 132-1:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Медицинские организации, оказывающие первичную медико-санитарную помощь, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 132-2:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Филиалы некоммерческого акционерного общества "Фонд социального медицинского страхования" в областях, городах Нур-Султане, Алматы и Шымкенте";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Филиалы некоммерческого акционерного общества "Фонд социального медицинского страхования" в областях городах Нур-Султане, Алматы и Шымкенте";
графу 3 строки, порядковый номер 132-3, изложить в следующей редакции:
"Вызов скорой медицинской помощи";
графу 6 строки, порядковый номер 132-5, изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента";
в строке, порядковый номер 141:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Выдача документов о прохождении повышения квалификации и переподготовки кадров отрасли здравоохранения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Организации образования в области здравоохранения, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
графу 3 строки, порядковый номер 142, изложить в следующей редакции:
"Выдача согласования и (или) заключения (разрешительного документа) на ввоз (вывоз) зарегистрированных и не зарегистрированных в Республике Казахстан лекарственных средств и медицинских изделий";
графу 6 строки, порядковый номер 144, изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента";
в строке, порядковый номер 145:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные департаменты КФ МЗ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в строке, порядковый номер 146:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные департаменты КФ МЗ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
графу 3 строки, порядковый номер 148, изложить в следующей редакции:
"Выдача разрешения на проведение клинического исследования и (или) испытания фармакологических и лекарственных средств, медицинских изделий";
графу 3 строки, порядковый номер 149, изложить в следующей редакции:
"Государственная регистрация, перерегистрация и внесение изменений в регистрационное досье лекарственного средства или медицинского изделия";
в строке, порядковый номер 150:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"КООЗ МЗ, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";

реттік нөмірі 186-1-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО";
реттік нөмірі 188-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Халықты жұмыспен қамту орталығы, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің әкімі, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 190-2-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
реттік нөмірі 192-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 203-1-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 203-2-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушыларға академиялық демалыс беру";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, техникалық және кәсiптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары";
реттік нөмірі 206-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Оқулық" республикалық ғылыми-практикалық орталығы" РМҚК";
реттік нөмірі 209-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 211-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 219-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
реттік нөмірі 222-2-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Білім алушыларды білім беру ұйымдарының түрі бойынша ауыстыру және қайта қабылдау";
реттік нөмірі 222-3-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, мектепке дейінгі, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, мектепке дейінгі, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары";

в строке, порядковый номер 186-1:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента";
в строке, порядковый номер 188:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения, аким поселка, села, сельского округа";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, Центр занятости населения, МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения, аким поселка, села, сельского округа, веб-портал "электронного правительства";
графу 6 строки, порядковый номер 190-2, изложить в следующей редакции:
"МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения";
строку, порядковый номер 192, исключить;
строку, порядковый номер 203-1, исключить;
в строке, порядковый номер 203-2:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Предоставление академических отпусков обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Организации технического и профессионального, послесреднего образования";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, организации технического и профессионального, послесреднего образования";
графу 6 строки, порядковый номер 206, изложить в следующей редакции:
"РГКП "Республиканский научно-практический центр "Учебник"";
строку, порядковый номер 209, исключить;
в строке, порядковый номер 211:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 219:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения";
графу 3 строки, порядковый номер 222-2, изложить в следующей редакции:
"Перевод и восстановление обучающихся по типам организаций образования";
в строке, порядковый номер 222-3:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения, организации дошкольного, начального, основного среднего, общего среднего, технического и профессионального, послесреднего образования";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения, организации дошкольного, начального, основного среднего, общего среднего, технического и профессионального, послесреднего образования";

реттік нөмірі 376-1-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИИДМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИИДМ Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, ИИДМ Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті";
реттік нөмірі 376-2-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИИДМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИИДМ Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИИДМ Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті";
реттік нөмірі 376-9-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 376-11-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИИДМ, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 376-12-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИИДМ, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 376-13-жолмен толықтырылсын:
"
376-13
01205032
Барлау учаскесінде бір мың текше метрден асатын көлемде тау-кен массасын алуға және (немесе) топырақты ауыстыруға рұқсат беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ Геология және жер қойнауын пайдалану комитеті
ИИДМ Геология және жер қойнауын пайдалану комитеті
Тегін
Қағаз түрінде
";
реттік нөмірі 378-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 385-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 386-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, облыстық маңызы бар қаланың, ауданның бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторы және оның орынбасарлары; Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, облыстық маңызы бар қаланың, ауданның бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторы және оның орынбасары бекіткен тізім негізінде бас мемлекеттік және ветеринариялық-санитариялық инспекторлар";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың аумақтық инспекциялары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 389-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО бекіткен тізімнің негізінде мемлекеттік ветеринариялық дәрігерлер";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 390-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 391-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің аумақтық инспекциялары, облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"АШМ Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің аумақтық инспекциялары, облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкет қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 393-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО құрған мемлекеттік ветеринариялық ұйымдар";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО құрған мемлекеттік ветеринариялық ұйымдар, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";

в строке, порядковый номер 376-1:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МИИР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет индустриального развития и промышленной безопасности МИИР";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, Комитет индустриального развития и промышленной безопасности МИИР";
в строке, порядковый номер 376-2:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МИИР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет индустриального развития и промышленной безопасности МИИР";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Комитет индустриального развития и промышленной безопасности МИИР";
в строке, порядковый номер 376-9:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 376-11:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИИР, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 376-12:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИИР, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
дополнить строкой, порядковый номер 376-13, следующего содержания:
"
376-13
01205032
Выдача разрешения на извлечение горной массы и (или) перемещение почвы на участке разведки в объеме, превышающем одну тысячу кубических метров
Физические и юридические лица
МИИР
Комитет геологии и недропользования МИИР
Комитет геологии и недропользования МИИР
Бесплатно
Бумажная
";
в строке, порядковый номер 378:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 385:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 386:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Главный государственный ветеринарно-санитарный инспектор городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, района, города областного значения и его заместители; государственные и ветеринарно-санитарные инспектора на основании утвержденного списка Главным государственным ветеринарно-санитарным инспектором городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, района, города областного значения и его заместителем";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Территориальные инспекции городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения Комитета ветеринарного контроля и надзора МСХ, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 389:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Государственные ветеринарные врачи на основании утвержденного списка МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов, городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 390:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в строке, порядковый номер 391:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора МСХ, МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Территориальные инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора МСХ, МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 393:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Государственные ветеринарные организации, созданные МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственные ветеринарные организации, созданные МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства";

реттік нөмірі 406-9-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО";
реттік нөмірі 406-10-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО";
реттік нөмірі 406-11-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО";
реттік нөмірі 407-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"АШМ Ветеринарлық бақылау және қадағалау комитеті, облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"АШМ Ветеринарлық бақылау және қадағалау комитеті, облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 409-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО";
реттік нөмірі 410-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО";
реттік нөмірі 411-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 413-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 415-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО, ЭМ";
реттік нөмірі 419-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭМ Атомдық және энергетикалық қадағалау мен бақылау комитетi, ЭМ Атомдық және энергетикалық қадағалау мен бақылау комитетiнің аумақтық бөлімшелері, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЭМ Атомдық және энергетикалық қадағалау мен бақылау комитетi, ЭМ Атомдық және энергетикалық қадағалау мен бақылау комитетiнің аумақтық бөлімшелері, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 425-1-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИИДМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИИДМ Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИИДМ Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті, "электрондық үкімет" веб-порталы";
реттік нөмірі 426-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИИДМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИИДМ Техникалық реттеу және метрология комитеті";

графу 6 строки, порядковый номер 406-9, изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента";
графу 6 строки, порядковый номер 406-10, изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента";
графу 6 строки, порядковый номер 406-11, изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента";
в строке, порядковый номер 407:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет ветеринарного контроля и надзора МСХ, МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Комитет ветеринарного контроля и надзора МСХ, МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, веб-портал "электронного правительства";
графу 6 строки, порядковый номер 409, изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента";
графу 6 строки, порядковый номер 410, изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента";
в строке, порядковый номер 411:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в строке, порядковый номер 413:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
графу 6 строки, порядковый номер 415, изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, МЭ";
в строке, порядковый номер 419:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет атомного и энергетического надзора и контроля МЭ, территориальные подразделения Комитета атомного и энергетического надзора и контроля МЭ, МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Комитет атомного и энергетического надзора и контроля МЭ, территориальные подразделения Комитета атомного и энергетического надзора и контроля МЭ, МИО городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 425-1:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МИИР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет индустриального развития и промышленной безопасности МИИР";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Комитет индустриального развития и промышленной безопасности МИИР, веб-портал "электронного правительства"";
в строке, порядковый номер 426:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МИИР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет технического регулирования и метрологии МИИР";

реттік нөмірі 468-2-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИИДМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИИДМ Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитетінің аумақтық департаменттері";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИИДМ Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитетінің аумақтық департаменттері";
реттік нөмірі 468-3-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИИДМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИИДМ Техникалық реттеу және метрология комитетi";
реттік нөмірі 468-4-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИИДМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИИДМ Техникалық реттеу және метрология комитетi";
реттік нөмірі 468-5-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО";
реттік нөмірі 478-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 479-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, аудандар, қалалар және қалалардағы аудандар бойынша, арнайы экономикалық аймақтардың аумақтарындағы Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің аумақтық органдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 480-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 481-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Банкнот фабрикасы" ШЖҚ РМК";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Банкнот фабрикасы" ШЖҚ РМК";
реттік нөмірі 482-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Банкнот фабрикасы" ШЖҚ РМК";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Банкнот фабрикасы" ШЖҚ РМК";
реттік нөмірі 490-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары";
реттік нөмірі 491-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитетінің аудандар, қалалар және қалалардағы аудандар бойынша, арнайы экономикалық аймақтардың аумақтарындағы аумақтық органдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";

в строке, порядковый номер 468-2:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МИИР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные департаменты Комитета индустриального развития и промышленной безопасности МИИР";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Территориальные департаменты Комитета индустриального развития и промышленной безопасности МИИР";
в строке, порядковый номер 468-3:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МИИР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет технического регулирования и метрологии МИИР";
в строке, порядковый номер 468-4:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МИИР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет технического регулирования и метрологии МИИР";
графу 6 строки, порядковый номер 468-5, изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента";
в строке, порядковый номер 478:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в строке, порядковый номер 479:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по районам, городам и районам в городах, на территории специальных экономических зон, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 480:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Нур-Султану, Алматы и Шымкенту";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 481:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"РГП на ПХВ "Банкнотная фабрика Национального Банка Республики Казахстан";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"РГП на ПХВ "Банкнотная фабрика Национального Банка Республики Казахстан";
в строке, порядковый номер 482:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"РГП на ПХВ "Банкнотная фабрика Национального Банка Республики Казахстан";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"РГП на ПХВ "Банкнотная фабрика Национального Банка Республики Казахстан";
в строке, порядковый номер 490:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Нур-Султану, Алматы и Шымкенту";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Нур-Султану, Алматы и Шымкенту";
в строке, порядковый номер 491:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по районам, городам и районам в городах, на территории специальных экономических зон, веб-портал "электронного правительства"";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";

реттік нөмірі 495-1-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 531-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 532-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 557-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 559-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитеті, Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары";
реттік нөмірі 560-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитеті, Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент бойынша аумақтық органдары";
реттік нөмірі 563-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитеті, Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары";
реттік нөмірі 564-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары";
реттік нөмірі 565-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары";
реттік нөмірі 566-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 569-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 570-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 571-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитеті, Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржыминінің Мемлекеттік кірістер комитеті, Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары";

в строке, порядковый номер 495-1:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в строке, порядковый номер 531:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в строке, порядковый номер 532:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в строке, порядковый номер 557:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Нур-Султану, Алматы и Шымкенту";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Нур-Султану, Алматы и Шымкенту, веб-портал "электронного правительства";
графу 6 строки, порядковый номер 559, изложить в следующей редакции:
"Комитет государственных доходов МФ, территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Нур-Султану, Алматы и Шымкенту";
графу 6 строки, порядковый номер 560, изложить в следующей редакции:
"Комитет государственных доходов МФ, территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Нур-Султану, Алматы и Шымкенту";
графу 6 строки, порядковый номер 563, изложить в следующей редакции:
"Комитет государственных доходов МФ, территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Нур-Султану, Алматы и Шымкенту";
в строке, порядковый номер 564:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Нур-Султану, Алматы и Шымкенту";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Нур-Султану, Алматы и Шымкенту";
в строке, порядковый номер 565:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Нур-Султану, Алматы и Шымкенту";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Нур-Султану, Алматы и Шымкенту";
в строке, порядковый номер 566:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Нур-Султану, Алматы и Шымкенту";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Нур-Султану, Алматы и Шымкенту, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 569:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Нур-Султану, Алматы и Шымкенту";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Нур-Султану, Алматы и Шымкенту, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 570:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Нур-Султану, Алматы и Шымкенту";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 571:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет государственных доходов МФ, территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Нур-Султану, Алматы и Шымкенту";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Комитет государственных доходов МФ, территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Нур-Султану, Алматы и Шымкенту";

реттік нөмірі 613-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
реттік нөмірі 614-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің әкімі";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің әкімі, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 615-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
реттік нөмірі 623-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 624-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Ауыл шаруашылығы алқаптарын бір түрден екінші түрге ауыстыруға түпкiлiктi шешiм беру";
реттік нөмірі 625-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің әкімдері";
реттік нөмірі 625-2-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері";
реттік нөмірі 625-3-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 625-5-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
реттік нөмірі 625-6-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
реттік нөмірі 625-7-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері";

графу 6 строки, порядковый номер 613, изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения";
в строке, порядковый номер 614:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения, аким города районного значения, поселка, села, сельского округа";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения, аким города районного значения, поселка, села, сельского округа, веб-портал "электронного правительства";
графу 6 строки, порядковый номер 615, изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения";
строку, порядковый номер 623, исключить;
графу 3 строки, порядковый номер 624, изложить в следующей редакции:
"Выдача окончательного решения на перевод сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой";
графу 6 строки, порядковый номер 625, изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов и городов областного значения, акимы городов районного значения, поселков, сел, сельских округов";
в строке, порядковый номер 625-2:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов, городов областного значения, городов районного значения, акимы поселков, сел, сельских округов";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов, городов областного значения, городов районного значения, акимы поселков, сел, сельских округов";
строку, порядковый номер 625-3, исключить;
графу 6 строки, порядковый номер 625-5, изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов, городов областного значения";
в строке, порядковый номер 625-6:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов, городов областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов, городов областного значения";
в строке, порядковый номер 625-7:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов, городов областного значения, городов районного значения, аким поселка, села, сельского округа";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов, городов областного значения, городов районного значения, аким поселка, села, сельского округа";

реттік нөмірі 625-8-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО";
реттік нөмірі 625-9-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО";
реттік нөмірі 625-10-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО";
реттік нөмірі 625-11-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері";
реттік нөмірі 629-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЦДҚАӨМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЦДҚАӨМ Телекоммуникациялар комитеті";
реттік нөмірі 630-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЦДҚАӨМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЦДҚАӨМ Телекоммуникациялар комитеті";
реттік нөмірі 632-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЦДҚАӨМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЦДҚАӨМ Телекоммуникациялар комитеті";
реттік нөмірі 633-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЦДҚАӨМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЦДҚАӨМ Телекоммуникациялар комитеті";
реттік нөмірі 635-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Ұлттық архиві" РММ, орталық мемлекеттік архивтер, облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, қалалардың, аудандардың мемлекеттік архивтері";
реттік нөмірі 637-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЦДҚАӨМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЦДҚАӨМ Ақпараттық қауіпсіздік комитеті, ҰҚК "Мемлекеттік техникалық қызмет" ШЖҚ РМК";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЦДҚАӨМ Ақпараттық қауіпсіздік комитеті";

в строке, порядковый номер 625-8:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов, городов областного значения, городов районного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов, городов областного значения, городов районного значения";
в строке, порядковый номер 625-9:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов, городов областного значения, городов районного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов, городов областного значения, городов районного значения";
в строке, порядковый номер 625-10:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов, городов областного значения, городов районного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов, городов областного значения, городов районного значения";
в строке, порядковый номер 625-11:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов, городов областного значения, городов районного значения, аким поселка, села, сельского округа";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, районов, городов областного значения, городов районного значения, аким поселка, села, сельского округа";
в строке, порядковый номер 629:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МЦРОАП";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет телекоммуникаций МЦРОАП";
в строке, порядковый номер 630:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МЦРОАП";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет телекоммуникаций МЦРОАП";
в строке, порядковый номер 632:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МЦРОАП";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет телекоммуникаций МЦРОАП";
в строке, порядковый номер 633:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МЦРОАП";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет телекоммуникаций МЦРОАП";
графу 6 строки, порядковый номер 635, изложить в следующей редакции:
"РГУ "Национальный архив Республики Казахстан", центральные государственные архивы, государственные архивы областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, городов, районов";
в строке, порядковый номер 637:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МЦРОАП";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Комитет по информационной безопасности МЦРОАП, РГП на ПХВ "Государственная техническая служба" КНБ";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Комитет по информационной безопасности МЦРОАП";

реттік нөмірі 674-2-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ИИДМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
реттік нөмірі 682-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 683-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 684-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 687-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 695-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЦДҚАӨМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЦДҚАӨМ Аэроғарыш комитеті";
реттік нөмірі 696-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЦДҚАӨМ";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ЦДҚАӨМ Аэроғарыш комитеті";
реттік нөмірі 698-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Әділетмині, облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының әділет департаменттері";
реттік нөмірі 700-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары";
реттік нөмірі 703-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ЖС СҚҚД, ЖС СҚҚД облыстардағы, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларындағы аумақтық органдары";
реттік нөмірі 705-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҰЭМ Статистика комитетінің Ақпараттық-есептеу орталығы" ШЖҚ РМК және оның облыстардағы, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларындағы филиалдары";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "ҰЭМ Статистика комитетінің Ақпараттық-есептеу орталығы" ШЖҚ РМК және оның облыстардағы, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларындағы филиалдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 709-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
ескертпеде:
аббревиатуралардың толық жазылуында:
"ИДМ – Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"ИИДМ – Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі";
"ҚДМ – Қазақстан Республикасы Қоғамдық даму министрлігі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"АҚДМ – Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі";
"ҚАӨМ – Қазақстан Республикасының Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"ЦДҚАӨМ – Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі";
"АКМ – Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар" деген жол алып тасталсын.

в строке, порядковый номер 674-2:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МИИР";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, района, города областного значения";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента, района, города областного значения";
в строке, порядковый номер 682:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в строке, порядковый номер 683:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
строку, порядковый номер 684, исключить;
в строке, порядковый номер 687:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в строке, порядковый номер 695:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МЦРОАП";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Аэрокосмический комитет МЦРОАП";
в строке, порядковый номер 696:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МЦРОАП";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Аэрокосмический комитет МЦРОАП";
графу 6 строки, порядковый номер 698, изложить в следующей редакции:
"МЮ, департаменты юстиции областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента";
в строке, порядковый номер 700:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"Территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Нур-Султану, Алматы и Шымкенту";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, территориальные органы Комитета государственных доходов МФ по областям, городам Нур-Султану, Алматы и Шымкенту";
графу 6 строки, порядковый номер 703, изложить в следующей редакции:
"ДОДС ВС, территориальные органы ДОДС ВС в областях, городах Нур-Султане, Алматы и Шымкенте";
в строке, порядковый номер 705:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"РГП на ПХВ "Информационно-вычислительный центр Комитета по статистике МНЭ" и его филиалы в областях, городах Нур-Султане, Алматы и Шымкенте";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, РГП на ПХВ "Информационно-вычислительный центр Комитета по статистике МНЭ" и его филиалы в областях, городах Нур-Султане, Алматы и Шымкенте, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
графу 7 строки, порядковый номер 709, изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
в примечании:
в расшифровке аббревиатур:
строку "МИР – Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"МИИР – Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан";
строку "МОР – Министерство общественного развития Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"МИОР – Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан";
строку "МОАП – Министерство оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"МЦРОАП – Министерство цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан";
строку "МИК – Министерство информации и коммуникаций Республики Казахстан" исключить.

2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин