"ҚазАгро" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамының директорлар кеңесі құрамының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 18 сәуірдегі № 377 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 22 сәуірдегі № 218 қаулысы.
"Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 181-бабының 3-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "ҚазАгро" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамының директорлар кеңесі құрамының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 18 сәуірдегі № 377 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 29, 246-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2019 жылғы 22 сәуірдегі
№ 218 қаулысына
қосымша Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 18 сәуірдегі
№ 377 қаулысына
1-қосымша
"ҚазАгро" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің құрамына сайлау үшін мемлекеттік органдардың өкілдері
Қасымбек
Жеңіс Махмұдұлы
-
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары
Омаров
Сапархан Кесікбайұлы
-
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі
Дəленов
Руслан Ерболатұлы
-
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі
Шолпанқұлов
Берік Шолпанқұлұлы
-
Қазақстан Республикасының Қаржы бірінші вице-министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2014 года № 377 "О некоторых вопросах состава совета директоров акционерного общества "Национальный управляющий холдинг "КазАгро"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 2019 года № 218.
В соответствии с пунктом 3 статьи 181 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2014 года № 377 "О некоторых вопросах состава совета директоров акционерного общества "Национальный управляющий холдинг "КазАгро" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 29, ст. 246) следующее изменение:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 22 апреля 2019 года № 218
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 18 апреля 2014 года № 377
Представители государственных органов для избрания в состав совета директоров акционерного общества "Национальный управляющий холдинг "КазАгро"
Касымбек
Женис Махмудулы
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан
Омаров
Сапархан Кесикбаевич
Министр сельского хозяйства Республики Казахстан
Даленов
Руслан Ерболатович
Министр национальной экономики Республики Казахстан
Шолпанкулов
Берик Шолпанкулович
Первый вице-министр финансов Республики Казахстан