"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2019 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 869 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 3 мамырдағы № 245 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2019 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 869 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2018 ж., № 68, 423-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2019 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірлері 1, 2, 3-1, 3-2-жолдар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 5-1, 5-2-жолдармен толықтырылсын:
"
5-1.
Қазақстан Республикасының Әкімшілік рәсімдік-процестік кодексі
Әділетмині, ЖС (келісу бойынша)
Қаңтар
Ақпан
Мамыр
Н.В. Пан,
А.Қ. Қыдырбаева
5-2.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне Қазақстан Республикасының әкімшілік рәсімдік-процестік заңнамасы мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Әділетмині, ЖС (келісу бойынша)
Қаңтар
Ақпан
Мамыр
Н.В. Пан, А.Қ. Қыдырбаева
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 21-1, 21-2-жолдармен толықтырылсын:
"
21-1.
Педагогтің мәртебесі туралы
БҒМ
Тамыз
Тамыз
Қыркүйек
Э.А. Суханбердиева
21-2.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне педагогтің мәртебесі, оқушы мен мұғалімнің жүктемесін төмендету мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
БҒМ
Тамыз
Тамыз
Қыркүйек
Э.А. Суханбердиева
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 27-1-жолмен толықтырылсын:
"
27- 1.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік басқару деңгейлері арасында өкілеттіктерді қайта бөлу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ҰЭМ
Қыркүйек
Қазан
Желтоқсан
А.Д. Жұмабеков
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2018 года № 869 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2019 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2019 года № 245
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2018 года № 869 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2019 год" (САПП Республики Казахстан, 2018 г., № 68, ст. 423) следующие изменения и дополнения:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2019 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 1, 2, 3-1, 3-2, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 5-1, 5-2, следующего содержания:
"
5-1.
Административный процедурно-процессуальный кодекс Республики Казахстан
МЮ, ВС (по согласованию)
Январь
Февраль
Май
Пан Н.В.,
Кыдырбаева А.К.
5-2.
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам административного процедурно-процессуального законодательства Республики Казахстан
МЮ, ВС (по согласованию)
Январь
Февраль
Май
Пан Н.В.,
Кыдырбаева А.К.
";
дополнить строками, порядковые номера 21-1, 21-2, следующего содержания:
"
21-1.
О статусе педагога
МОН
Август
Август
Сентябрь
Суханбердиева Э.А.
21-2.
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам статуса педагога, снижения нагрузки на ученика и учителя
МОН
Август
Август
Сентябрь
Суханбердиева Э.А.
";
дополнить строкой, порядковый номер 27-1, следующего содержания:
"
27-1.
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам перераспределения полномочий между уровнями государственного управления
МНЭ
Сентябрь
Октябрь
Декабрь
Джумабеков А.Д.
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин