"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2019 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 869 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 8 мамырдағы № 262 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2019 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 869 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2018 ж., № 68, 423-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2019 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірі 7-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 8-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
8.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне көші-қон процестерін реттеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Еңбекмині
Ақпан
Наурыз
Мамыр
А.Ә. Сарбасов
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 15-1-жолмен толықтырылсын:
"
15-1.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне еңбек мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Еңбекмині
Ақпан
Мамыр
Шілде
А.Ә. Сарбасов
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2018 года № 869 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2019 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 мая 2019 года № 262.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2018 года № 869 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2019 год" (САПП Республики Казахстан, 2018 г., № 68, ст. 423) следующие изменения и дополнение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2019 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 7, исключить;
строку, порядковый номер 8, изложить в следующей редакции:
"
8.
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам регулирования миграционных процессов
МТСЗН
Февраль
Март
Май
Сарбасов А.А.
";
дополнить строкой, порядковый номер 15-1, следующего содержания:
"
15-1.
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам труда
МТСЗН
Февраль
Май
Июль
Сарбасов А.А.
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин