Стратегиялық объектіні иеліктен шығару туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 13 мамырдағы № 269 қаулысы
1994 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Азаматтық кодексінің (Жалпы бөлім) 193-1-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Sky Service" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіндегі қатысу үлесінің 40 %-ын ұстаушы "Верный Капитал" акционерлік қоғамына "Sky Service" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіндегі қатысу үлесінің 40 %-ын Leria S.a r.l. жауапкершілігі шектеулі қоғамының пайдасына иеліктен шығару жөнінде мәміле жасасуға рұқсат берілсін.
2. "Sky Service" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіндегі қатысу үлесінің 60 %-ын ұстаушы Рүстем Сәбитұлы Бектұровқа "Sky Service" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіндегі қатысу үлесінің 30 %-ын Әлжан Берікұлы Имашевтың пайдасына иеліктен шығару жөнінде мәміле жасасуға рұқсат берілсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

Об отчуждении стратегического объекта
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2019 года № 269
В соответствии со статьей 193-1 Гражданского кодекса Республики Казахстан (Общая часть) от 27 декабря 1994 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить акционерному обществу "Верный Капитал", держателю 40 % доли участия в товариществе с ограниченной ответственностью "Sky Service", совершить сделку по отчуждению 40 % доли участия в товариществе с ограниченной ответственностью "Sky Service" в пользу общества с ограниченной ответственностью Leria S.a.r.l..
2. Разрешить Бектурову Рустему Сабитовичу, держателю 60 % доли участия в товариществе с ограниченной ответственностью "Sky Service", совершить сделку по отчуждению 30 % доли участия в товариществе с ограниченной ответственностью "Sky Service" в пользу Имашева Альжана Бериковича.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин