"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2019 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 869 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 7 маусымдағы № 384 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2019 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 869 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2018 ж., № 68, 423-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2019 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірлері 12 және 13-жолдар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 19-1 және 19-2-жолдармен толықтырылсын:
"
19-1.
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының Кодексі
ДСМ
Наурыз
Шілде
Қыркүйек
JI.M. Ақтаева
19-2.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне денсаулық сақтау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ДСМ
Наурыз
Шілде
Қыркүйек
JI.M. Ақтаева
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі А. Мамин

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2018 года № 869 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2019 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2019 года № 384.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2018 года № 869 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2019 год" (САПП Республики Казахстан, 2018 г., № 68, ст. 423) следующие изменения и дополнения:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2019 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 12 и 13, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 19-1 и 19-2, следующего содержания:
"
19-1.
Кодекс Республики Казахстан "О здоровье народа и системе здравоохранения"
М3
Март
Июль
Сентябрь
Актаева Л.М.
19-2.
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам здравоохранения
М3
Март
Июль
Сентябрь
Актаева Л.М.
".
2. Настоящее постановление родится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казакстан
А. Мамин