"Жекешелендірудің 2016 − 2020 жылдарға арналған кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 1141 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 10 шілдедегі № 500 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Жекешелендірудің 2016 − 2020 жылдарға арналған кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 1141 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 77-78-79, 588-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 3-қосымшада:
басым тәртіппен бәсекелес ортаға беру ұсынылатын ұлттық басқарушы холдингтердің, ұлттық компаниялардың және олармен үлестес болып табылатын өзге де заңды тұлғалардың еншілес, тәуелді ірі ұйымдарының тізбесінде:
реттік нөмірі 17.2-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
17.
2.
"ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы, оның құрамында:
IPO
1)
"Урихтау Оперейтинг" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
2)
"Павлодар мұнай-химия зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
3)
TH KazMunaiGas N.V., оның құрамында:
3.1)
"ПетроҚазақстан Ойл Продактс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
4)
"Атырау мұнай өңдеу зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, оның құрамында:
4.1)
"Сұйытылған газды сақтау паркі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
4.2)
"АМӨЗ КИД" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
5)
"KMG Automation" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
6)
"Теңіз Сервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, оның құрамында:
6.1)
"KAZ M-I" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
7)
KMG International N.V., оның құрамында:
7.1)
Rompetrol Exploration & Production
7.2)
Rompetrol Drilling SLR
7.3)
Benon Rompetrol LLC
7.4)
Rompetrol Well Services S.A.
7.5)
KazMunayGas Engineering B.V.
7.6)
Palplast S.A.
7.7)
Rompetrol Logistics SRL
7.8)
Global Security Sistem S.A.
7.9)
Rominserv Valves IAIFO SRL
7.10)
Rompetrol Petrochemical SRL
7.11)
TH KMG Singapore Pte Ltd
7.12)
Byron Shipping LTD
8)
"Қазақтеңізкөлікфлоты" ҰТКҚК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, оның құрамында:
8.1)
Alatau Shipping Ltd.
8.2)
Altai Shipping Ltd.
8.3)
Kazmortransflot Ltd.
8.4)
Kazmortransflot UK Ltd.
";
реттік нөмірі 19.4-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
19.
4.
"Самұрық-Энерго" акционерлік қоғамы, оның құрамында:
IPO / стратегиялық инвесторға сату
1)
"Болат Нұржанов атындағы Екібастұз ГРЭС-1" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
2)
"Екібастұз ГРЭС-2 станциясы" акционерлік қоғамы

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2015 года № 1141 "О некоторых вопросах приватизации на 2016 – 2020 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2019 года № 500.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2015 года № 1141 "О некоторых вопросах приватизации на 2016 – 2020 годы" (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 77-78-79, ст. 588) следующие изменения:
в приложении 3 к указанному постановлению:
в перечне крупных дочерних, зависимых организаций национальных управляющих холдингов, национальных компаний и иных юридических лиц, являющихся аффилированными с ними, предлагаемых к передаче в конкурентную среду в приоритетном порядке:
строку, порядковый номер 17.2, изложить в следующей редакции:
"
17.
2.
Акционерное общество "Национальная компания "КазМунайГаз", в составе которого:
IPO
1)
товарищество с ограниченной ответственностью "Урихтау Оперейтинг"
2)
товарищество с ограниченной ответственностью "Павлодарский нефтехимический завод"
3)
TH KazMunaiGas N.V., в составе которого:
3.1)
товарищество с ограниченной ответственностью "ПетроКазахстан Ойл Продактс"
4)
товарищество с ограниченной ответственностью "Атырауский нефтеперерабатывающий завод", в составе которого:
4.1)
товарищество с ограниченной ответственностью "Парк хранения сжиженного газа"
4.2)
товарищество с ограниченной ответственностью "РТИ АНПЗ"
5)
товарищество с ограниченной ответственностью "KMG Automation"
6)
товарищество с ограниченной ответственностью "Тениз Сервис", в составе которого:
6.1)
товарищество с ограниченной ответственностью "KAZ M-I"
7)
KMG International N.V., в составе которого:
7.1)
Rompetrol Exploration & Production
7.2)
Rompetrol Drilling SLR
7.3)
Benon Rompetrol LLC
7.4)
Rompetrol Well Services S.A.
7.5)
KazMunayGas Engineering B.V.
7.6)
Palplast S.A.
7.7)
Rompetrol Logistics SRL
7.8)
Global Security Sistem S.A.
7.9)
Rominserv Valves IAIFO SRL
7.10)
Rompetrol Petrochemical SRL
7.11)
TH KMG Singapore Pte Ltd
7.12)
Byron Shipping LTD
8)
товарищество с ограниченной ответственностью "НМСК "Казмортрансфлот", в составе которого:
8.1)
Alatau Shipping Ltd.
8.2)
Altai Shipping Ltd.
8.3)
Kazmortransflot Ltd.
8.4)
Kazmortransflot UK Ltd.
";
строку, порядковый номер 19.4, изложить в следующей редакции:
"
19.
4.
акционерное общество "Самрук-Энерго", в составе которого:
IPO / продажа стратегическому инвестору
1)
товарищество с ограниченной ответственностью "Экибастузская ГРЭС-1 имени Булата Нуржанова"
2)
акционерное общество "Станция Экибастузская ГРЭС-2"

3)
Forum Muider BV ("Богатырь Көмір" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)
4)
"Алматы электр станциялары" акционерлік қоғамы
5)
"Алатау Жарық Компаниясы" акционерлік қоғамы
6)
"Алматыэнергосбыт" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
";
реттік нөмірі 21.6-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
21.
6.
"Қазпошта" акционерлік қоғамы
IPO / стратегиялық инвесторға сату
";
реттік нөмірлері 25.10, 26.11, 27.12, 31.16, 44.29, 45.30 және 48.33-жолдар алып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

3)
Forum Muider BV (товарищество с ограниченной ответственностью "Богатырь Көмiр")
4)
акционерное общество "Алматинские электрические станции"
5)
акционерное общество "Алатау Жарык Компаниясы"
6)
товарищество с ограниченной ответственностью "Алматыэнергосбыт"
";
строку, порядковый номер 21.6, изложить в следующей редакции:
"
21.
6.
Акционерное общество "Казпочта"
IPO / продажа стратегическому инвестору
";
строки, порядковые номера 25.10, 26.11, 27.12, 31.16, 44.29, 45.30 и 48.33, исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин