"Мемлекеттік органдарға қажетті есептілікті Ұлттық әл-ауқат қорының интернет-ресурсына орналастыру қағидаларын, сондай-ақ есептіліктің тізбесін, нысандарын және орналастыру кезеңділігін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 қазандағы № 1384 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 25 шілдедегі № 531 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 11 шілдедегі № 550 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 11.07.2023 № 550 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік органдарға қажетті есептілікті Ұлттық әл-ауқат қорының интернет-ресурсына орналастыру қағидаларын, сондай-ақ есептіліктің тізбесін, нысандарын және орналастыру кезеңділігін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 қазандағы № 1384 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 75-76, 1126-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Мемлекеттік органдарға қажетті есептілікті Ұлттық әл-ауқат қорының интернет-ресурсына орналастыру қағидаларында:
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Қор өзінің интернет-ресурсында орналастырылған, қолжетімділігі шектеулі электрондық ақпараттық ресурстарды қорғаудың "Ақпараттандыру туралы" 2015 жылғы 24 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңында көзделген құқықтық, ұйымдық және техникалық (бағдарламалық-техникалық) шараларын қабылдайды.";
көрсетілген қаулымен бекітілген мемлекеттік органдарға қажетті есептіліктің тізбесі және оны Ұлттық әл-ауқат қорының интернет-ресурсына орналастыру кезеңділігі осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Ұлттық әл-ауқат қорының интернет-ресурсына орналастырылатын, мемлекеттік органдарға қажетті есептілік нысандары осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2019 жылғы 25 шілдедегі
№ 531 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 31 қазандағы
№ 1384 қаулысымен
бекітілген
Мемлекеттік органдарға қажетті есептіліктің тізбесі және оны Ұлттық әл-ауқат қорының интернет-ресурсына орналастыру кезеңділігі
Р/с №
Есептіліктің атауы
Орналастыру кезеңділігі
Есептілікке қолжетімділігі бар мемлекеттік орган
1
2
3
4
1.
Қарыз алу құрылымы және оны өтеу кестесі (кепілдіктер құрылымы)
(1-нысан)
тоқсан сайын, есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-күніне дейін
ПӘ, ПМК, ҰЭМ, Қаржымині, БП (келісу бойынша), СҚА (келісу бойынша), ЕК (келісу бойынша)
2.
Қаржылық орнықтылық көрсеткіштері
(2-нысан)
жыл сайын, есепті кезеңнен бастап күнтізбелік 80 күн өткеннен кейін
ПӘ, ПМК, ҰЭМ, Қаржымині, БП (келісу бойынша), СҚА (келісу бойынша), ЕК (келісу бойынша)
3.
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының ақшалай қаражатын игеру жөніндегі есеп
(3-нысан)
тоқсан сайын, есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-күніне дейін
ПӘ, ПМК, ҰЭМ, Қаржымині, БП (келісу бойынша), СҚА (келісу бойынша), ЕК (келісу бойынша)
4.
Ұлттық компаниялар мәртебесі бар еншілес ұйымдардың әлеуметтік көрсеткіштері жөніндегі есеп
(4-нысан)

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2012 года № 1384 "Об утверждении Правил размещения отчетности, необходимой государственным органам, на интернет-ресурсе Фонда национального благосостояния, а также перечня, форм и периодичности размещения отчетности"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2019 года № 531. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 июля 2023 года № 550.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 11.07.2023 № 550 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2012 года № 1384 "Об утверждении Правил размещения отчетности, необходимой государственным органам, на интернет-ресурсе Фонда национального благосостояния, а также перечня, форм и периодичности размещения отчетности" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 75-76, ст. 1126) следующие изменения:
в Правилах размещения отчетности, необходимой государственным органам, на интернет-ресурсе Фонда национального благосостояния, утвержденных указанным постановлением:
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Фонд принимает предусмотренные Законом Республики Казахстан от 24 ноября 2015 года "Об информатизации" правовые, организационные и технические (программно-технические) меры защиты электронных информационных ресурсов ограниченного доступа, размещенных на интернет-ресурсе Фонда.";
перечень и периодичность размещения отчетности, необходимой государственным органам, на интернет-ресурсе Фонда национального благосостояния, утвержденные указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
формы отчетности, необходимой государственным органам, размещаемой на интернет-ресурсе Фонда национального благосостояния, утвержденные указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 июля 2019 года № 531
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 октября 2012 года № 1384
Перечень и периодичность размещения отчетности, необходимой государственным органам, на интернет-ресурсе Фонда национального благосостояния
№ п/п
Наименование отчетности
Периодичность размещения
Государственный орган, имеющий доступ к отчетности
1
2
3
4
1.
Структура заимствований и график погашения (структура гарантий)
(форма 1)
ежеквартально, до 25 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АП, КПМ, МНЭ, МФ, ГП (по согласованию), АПК (по согласованию), СК (по согласованию)
2.
Показатели финансовой устойчивости
(форма 2)
ежегодно, по истечению 80 календарных дней с отчетного периода
АП, КПМ, МНЭ, МФ, ГП (по согласованию), АПК (по согласованию), СК (по согласованию)
3.
Отчет по освоению денежных средств Национального фонда Республики Казахстан
(форма 3)
ежеквартально, до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АП, КПМ, МНЭ, МФ, ГП (по согласованию), АПК (по согласованию), СК (по согласованию)
1
2
3
4
4.
Отчет по социальным показателям дочерних организаций, имеющих статус национальных компаний
(форма 4)

жыл сайын, есепті кезеңнен кейінгі үшінші айдың 15-күніне дейін (1 қаңтардағы жағдай бойынша)
ПӘ, ПМК, ҰЭМ, Қаржымині, БП (келісу бойынша), СҚА (келісу бойынша), ЕК (келісу бойынша)
5.
ИИДМБ, Инфрақұрылымды дамытудың "Нұрлы жол" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде, сондай-ақ Қордың Директорлар кеңесінің қарауына шығарылатын Қордың инвестициялық жобалары туралы ақпарат
(5-нысан)
тоқсан сайын, есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне қарай
ПӘ, ПМК, ИИДМ, ҰЭМ, Қаржымині, БП (келісу бойынша), СҚА (келісу бойынша), ЕК (келісу бойынша)
6.
Байланыс саласы бойынша талдамалық ақпарат
(6-нысан)
ай сайын, есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне дейін және 6-нысанда көрсетілген мерзімдерде
ПӘ, ПМК, ЦДИАӨМ, ЕК (келісу бойынша)
7.
Қордың бюджеттік инвестициялары мен кредиттерінің игерілуі жөніндегі есеп
(7-нысан)
ай сайын, есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне дейін
ПӘ, ПМК, ҰЭМ, Қаржымині, БП (келісу бойынша), СҚА (келісу бойынша), ЕК (келісу бойынша)
8.
Қор тобының IT-мамандары бойынша ақпарат
(8-нысан)

ежегодно, до 15 числа третьего месяца, следующего за отчетным периодом (по состоянию на 1 января)
АП, КПМ, МНЭ, МФ, ГП (по согласованию), АПК (по согласованию), СК (по согласованию)
5.
Информация об инвестиционных проектах Фонда в рамках ГПИИР, Государственной программы инфраструктурного развития "Нұрлы жол", а также выносимых на рассмотрение Совета директоров Фонда
(форма 5)
ежеквартально, к 10 числу месяца, следующего за отчетным периодом
АП, КПМ, МИИР, МНЭ, МФ, ГП (по согласованию), АПК (по согласованию), СК (по согласованию)
6.
Аналитическая информация по отрасли связи
(форма 6)
ежемесячно, до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом, и в сроки, указанные в форме 6
АП, КПМ, МЦРИАП, СК (по согласованию)
7.
Отчет по освоению бюджетных инвестиций и кредитов Фонда
(форма 7)
ежемесячно, до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АП, КПМ, МНЭ, МФ, ГП (по согласованию), АПК (по согласованию), СК (по согласованию)
8.
Информация по IT-специалистам группы Фонда
(форма 8)

жыл сайын, есепті кезеңнен кейінгі екінші айдың 15-күніне дейін (1 қаңтардағы жағдай бойынша)
ПӘ, ПМК, ЦДИАӨМ
9.
Қорға тікелей немесе жанама түрде тиесілі заңды тұлғаларды, акцияларды (қатысу үлестерін) сыныптау әдістемесіне сәйкес Қор тобының құрылымы
(9-нысан)
жыл сайын, есепті кезеңнен кейінгі айдың 30 сәуіріне дейін (1 қаңтардағы жағдай бойынша)
ПӘ, ПМК, ҰЭМ, Қаржымині, БП (келісу бойынша), СҚА (келісу бойынша), ЕК (келісу бойынша)
10.
Қордың Директорлар кеңесі бекіткен Қордың даму жоспары және оның орындалуы жөніндегі есеп
(10-нысан)
Даму жоспары бекітілгеннен кейін және Қордың Директорлар кеңесі есепті қарағаннан кейін екі апта ішінде
ПӘ, ПМК, ҰЭМ, Қаржымині, БП (келісім бойынша), СҚА (келісім бойынша), ЕК (келісім бойынша)
11.
Қордың қолма-қол ақшаны бақылау шотындағы қалдықтың себептері туралы ақпарат
(11-нысан)
жыл сайын, есепті кезеңнен кейінгі айдың 10 наурызына дейін
ПӘ, ПМК, ҰЭМ, Қаржымині, БП (келісу бойынша), СҚА (келісу бойынша), ЕК (келісу бойынша)
12.
"Жекешелендірудің 2016 – 2020 жылдарға арналған кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 1141 қаулысында көзделген Қор объектілерін бәсекелестік ортаға беру туралы есеп
(12-нысан)
тоқсан сайын, есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне дейін
ПӘ, ПМК, ҰЭМ, Қаржымині, БП (келісу бойынша), СҚА (келісу бойынша), ЕК (келісу бойынша)
1
2
3
4
13.
Қордың корпоративтік орталығы бойынша акционердің пайдасына есептелген өзге де бөлулер туралы Қордың ақпараты
(13-нысан)
тоқсан сайын, есепті кезеңнен кейінгі айдың 15-күніне дейін
ПӘ, ПМК, ҰЭМ, Қаржымині, БП (келісу бойынша), СҚА (келісу бойынша), ЕК (келісу бойынша)
14.
Қор акцияларының мемлекеттік пакетіне есептелген дивидендтер туралы есеп
(14-нысан)
жыл сайын, есептік кезеңнен кейінгі 10 наурызға дейін
ПӘ, ПМК, ҰЭМ, Қаржымині, БП (келісу бойынша), СҚА (келісу бойынша), ЕК (келісу бойынша)
Ескертпе:
аббревиатуралардың толық жазылуы:
ПӘ – Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі
ПМК – Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі
СҚА – Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі
БП – Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы
ЕК – Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті
ИИДМ – Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
ЦДИАӨМ – Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
ҰЭМ – Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
Қаржымині – Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
Қор – "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамы

ежегодно, до 15 числа второго месяца, следующего за отчетным периодом (по состоянию на 1 января)
АП, КПМ, МЦРИАП
9.
Структура группы Фонда согласно Методике классификации юридических лиц, акции (доли участия) которых прямо или косвенно принадлежат Фонду
(форма 9)
ежегодно, до 30 апреля, следующего за отчетным периодом (по состоянию на 1 января)
АП, КПМ, МНЭ, МФ, ГП (по согласованию), АПК (по согласованию), СК (по согласованию)
1
2
3
4
10.
План развития Фонда, утвержденный Советом директоров Фонда, и отчет по его исполнению
(форма 10)
в течение двух недель после утверждения Плана развития и рассмотрения отчета Советом директоров Фонда
АП, КПМ, МНЭ, МФ, ГП (по согласованию), АПК (по согласованию), СК (по согласованию)
11.
Информация о причинах остатка на контрольном счете наличности Фонда
(форма 11)
Ежегодно до 10 марта, следующего за отчҰтным периодом
АП, КПМ, МНЭ, МФ, ГП (по согласованию), АПК (по согласованию), СК (по согласованию)
12.
Отчет по передаче в конкурентную среду объектов Фонда, предусмотренных в постановлении Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2015 года № 1141 "О некоторых вопросах приватизации на 2016 – 2020 годы"
(форма 12)
ежеквартально, до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АП, КПМ, МНЭ, МФ, ГП (по согласованию), АПК (по согласованию), СК (по согласованию)
13.
Информация Фонда о начисленных прочих распределениях в пользу акционера по корпоративному центру Фонда
(форма 13)
ежеквартально, до 15 числа месяца, следующего за отчетным периодом
АП, КПМ, МНЭ, МФ, ГП (по согласованию), АПК (по согласованию), СК (по согласованию)
14.
Отчет о начисленных дивидендах на государственный пакет акций Фонда
(форма 14)
ежегодно, до 10 марта, следующего за отчетным периодом
АП, КПМ, МНЭ, МФ, ГП (по согласованию), АПК (по согласованию), СК (по согласованию)
Примечание:
расшифровка аббревиатур:
АП – Администрация Президента Республики Казахстан
КПМ – Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан
АПК – Агентство Республики Казахстан по противодействию коррупции
ГП – Генеральная прокуратура Республики Казахстан
СК – Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета
МИИР – Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
МЦРИАП – Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МНЭ – Министерство национальной экономики Республики Казахстан.
МФ – Министерство финансов Республики Казахстан
Фонд – Акционерное общество "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына"

ИИДМБ – Қазақстан Республикасын индустриялық-инновациялық дамытудың 2015 – 2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2019 жылғы 25 шілдедегі
№ 531 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 31 қазандағы
№ 1384 қаулысымен
бекітілген
Ұлттық әл-ауқат қорының интернет-ресурсына орналастырылатын, мемлекеттік органдарға қажетті есептілік нысандары
1-нысан
Қарыз алу құрылымы және өтеу кестесі (Кепілдіктер құрылымы)
Еншілес ұйымның (корпоративтік орталықтың) атауы:
Есептілік жасалатын кезең:
Кейінгі бағандар кепілдіктер үшін толтырылмайды
Р/с №
Қарыз алушы (Гарант)
Қарыз беруші (Кепілдік бойынша бенефициар)
Құрал (Кепілдік берілетін құрал)
Қарыз алудың мақсаты (Кепілдік объектісі; кепілдендірілген қарыз алуды тарту мақсаты)
NO
SUBSI
CRDTR
INSTR
PURPS
A
Сыртқы қарыз алу
A1
A2
B
Ішкі қарыз алу
B1
B2
C
"Самұрық-Қазына" тобы ішіндегі қарыз алу
C1
C2
D
"Самұрық-Қазына" тобы компаниялары үшін кепілдіктер
D1
D2
E
Өзге компаниялар үшін кепілдіктер
E1
E2
кестенің жалғасы:
Қарыз алу шарты (Кепілдік шарты)
Қарыз талаптары (Кепілдік талаптары)
күні
валюта
шарт бойынша сомасы
игеру сомасы
%
өзге де талаптар
REFNO
REFDT
LNCCY
LNAMNT
LNACT
INTRT
CONDS
кестенің жалғасы:
Қарыз мерзімі (Кепілдік берілетін қарыз мерзімі)
Қарыз бойынша қамтамасыз ету түрі (Кепілдік бойынша қамтамасыз ету түрі)
игеру күні
қолжетімділік кезеңі аяқталған күн
өтеу күні
қалған мерзімі күндермен
DTPLC
AVLB
DTPMT
NDAYS
CLTRL
кестенің жалғасы:
Есепті күнгі негізгі борыш (бұдан әрі - НБ) сомасы
20XX 1-т.
20XX 2-т.
20XX 3-т.
НБ-ны өтеу
% төлем
НБ-ны өтеу
% төлем
НБ-ны өтеу
% төлем
Y0DBT
1QPRL
1QINT
2QPRL
2QINT
3QPRL
3QINT
кестенің жалғасы:
20XX 4-т.
20XX + 1
20XX + 2
НБ-ны өтеу
% төлем
Кезең басындағы НБ
НБ-ны өтеу
% төлем
Кезең басындағы НБ
НБ-ны өтеу
% төлем
4QPRL
4QINT
Y1DBT
Y1PRL
Y1INT
Y2DBT
Y2PRL
Y2INT
кестенің жалғасы:
20XX + 3
20XX + 4
20XX + 5
Кезең басындағы НБ
НБ-ны өтеу
% төлем
Кезең басындағы НБ
НБ-ны өтеу
% төлем
Кезең басындағы НБ
НБ-ны өтеу
% төлем
Y2DBT
Y2PRL
Y2INT
Y2DBT
Y2PRL
Y2INT
Y2DBT
Y2PRL
Y2INT
2-нысан
Қаржы орнықтылығының көрсеткіштері
Есепті күнге
Нысаналы мәні
20ХХ (факт)
20ХХ+1 (бағалау)
20ХХ+2 (болжам)
20ХХ+3 (болжам)
20ХХ+4 (болжам)
20ХХ+5 (болжам)
Борыш/EBITDA
Проценттік төлемдерді өтеу коэффициенті (EBITDA/проценттік шығыстар)
Борыш/Меншікті капитал
Ағымдағы өтімділік коэффициенті
3-нысан
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының ақшалай қаражатын игеру жөніндегі есеп
млн. теңге
Дереккөз
Іс-шараның атауы (нысаналы мақсаты)
Оператор
Бөлінді (көзделді)
Игерілді (аударылды)
Қорға қайтарылды
Игерілмеген қалдық

ГПИИР – Государственная программа индустриально-инновационного развития Республики Казахстан на 2015 – 2019 годы
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 июля 2019 года № 531
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 октября 2012 года № 1384
Формы отчетности, необходимой государственным органам, размещаемой на интернет-ресурсе Фонда национального благосостояния
Форма 1
Структура заимствований и график погашения (Структура гарантий)
Наименование дочерней организации (корпоративного центра):
Период, за который составляется отчетность:
Последующие столбцы не заполняются для гарантий
№ п/п
Заемщик (Гарант)
Заимодатель (Бенефициар по гарантии)
Инструмент (Гарантируемый инструмент)
Цель заимствования (Объект гарантии; цель привлечения гарантируемого заимствования)
NO
SUBSI
CRDTR
INSTR
PURPS
А
Внешние заимствования
А1
А2
В
Внутренние заимствования
В1
В2
С
Заимствования внутри группы "Самрук-Казына"
C1
С2
D
Гарантии за компании группы "Самрук-Казына"
D1
D2
E
Гарантии за иные компании
E1
E2
продолжение таблицы:
Договор заимствования (Договор гарантии)
Условия займа (Условия гарантии)
дата
валюта
сумма по договору
сумма освоения
%
прочие условия
REFNO
REFDT
LNCCY
LNAMNT
LNACT
INTRT
CONDS
продолжение таблицы:
Срок займа (Срок гарантируемого займа)
Вид обеспечения по займу (Вид обеспечения по гарантии)
дата освоения
дата истечения периода доступности
дата погашения
остаточный срок в днях
DTPLC
AVLB
DTPMT
NDAYS
CLTRL
продолжение таблицы:
Сумма основного долга (далее -ОД) на отчетную дату
1 кв. 20ХХ
2 кв. 20ХХ
3 кв. 20ХХ
погашение ОД
выплата %
погашение ОД
выплата %
погашение ОД
выплата %
Y0DBT
1QPRL
1QINT
2QPRL
2QINT
3QPRL
3QINT
продолжение таблицы:
4 кв. 20ХХ
20ХХ+1
20ХХ+2
погашение ОД
выплата %
ОД на начало периода
погашение ОД
выплата %
ОД на начало периода
погашение ОД
выплата %
4QPRL
4QINT
Y1DBT
Y1PRL
Y1INT
Y2DBT
Y2PRL
Y2INT
продолжение таблицы:
20ХХ+3
20ХХ+4
20XX+5
ОД на начало периода
погашение ОД
выплата %
ОД на начало периода
погашение ОД
выплата %
ОД на начало периода
погашение ОД
выплата %
Y3DBT
Y3PRL
Y3INT
Y4DBT
Y4PRL
Y4INT
Y5DBT
Y5PRL
Y5INT
Форма 2
Показатели финансовой устойчивости
На отчетную дату
Целевое значение
20ХХ
(факт)
20ХХ+1 (оценка)
20ХХ+2 (прогноз)
20ХХ+3 (прогноз)
20ХХ+4 (прогноз)
20ХХ+5 (прогноз)
Долг/EBITDA
Коэффициент покрытия процентных платежей (EBITDA/процентные расходы)
Долг/Собственный капитал
Коэффициент текущей ликвидности
Форма 3
Отчет по освоению денежных средств Национального фонда Республики Казахстан
в млн. тенге
Источник
Наименование мероприятия (целевое назначение)
Оператор
Выделено (предусмотрено)
Освоено (перечислено)
Возвращено фонду
Неосвоенный остаток
В наличии у фонда

1 Қазақстан Республикасын индустриялық-инновациялық дамытудың 2015 – 2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы
2 Инфрақұрылымды дамытудың 2015 – 2019 жылдарға арналған "Нұрлы жол" мемлекеттік бағдарламасы
3 Еншілес және тәуелді ұйымдар
4 Республикалық бюджет
5 Ұлттық қор
6 Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қоры
6-нысан
Байланыс саласы бойынша талдамалық ақпарат Ай сайынғы ақпарат
Р/с №
Көрсеткіштің атауы
Өлшем бірлігі
Өспелі қорытындысына есепті кезең
1
Телекоммуникациялардың жергілікті желілерін цифрландыру деңгейі
%
2
Ауылдық жерлердегі телекоммуникациялардың жергілікті желілерін цифрландыру деңгейі
%
3
Тіркелген телефон желілерінің саны
абоненттер
4
Ауылдық жерлердегі тіркелген телефон желілер саны
абоненттер
5
Тіркелген Интернет абоненттерінің саны
абоненттер
6
Тіркелген Интернетке кеңжолақты қолжетімділікті пайдаланатын абоненттер саны
абоненттер
7
Интернетке қолжетімділігі бар пайдаланушылар саны
пайдаланушылар
8
Интернетке кең жолақты қолжетімділігі бар пайдаланушылар саны
пайдаланушылар
9
Интернеттің халықаралық өткізу қабілеттілігі
Мбит/с
10
Халық саны 50 және одан астам 450 ауылдық елді мекеннің CDMA технологиясын пайдалана отырып, Интернетке кең жолақты қолжетімділіктің көрсететін қызметімен қамтылу проценті (өңірлер бөлінісінде)
%
11
CDMA технологиясын пайдалана отырып, халық саны 50 және одан астам 450 ауылдық елді мекеннің Интернет кең жолақты қол жеткізу қызметімен қамтылғандар саны (өңірлер бөлінісінде)
бірлік
12
Автоматтандырылған пошта байланысы бөлімшелерінің үлесі
%
6-нысанға
Ай сайынғы талдамалық ақпарат
Р/с №
Көрсеткіштің атауы
Өлшем бірлігі
Ұсыну мерзімдері
Есепті кезеңдегі факт
1
"Қазақтелеком" акционерлік қоғамының ағымдағы жағдайы және дамуы туралы ақпарат
Ақпарат
есепті айдан кейінгі айдың 10-на дейін
2
Жергілікті телекоммуникациялардың желілерінде цифрлық коммутациялық станциялар бойынша орындалған жұмыстар туралы ақпарат. Телекоммуникациялардың жергілікті желісін дамыту. Жергілікті телекоммуникация желілерін салу.
Ақпарат
3
CDMA технологиясын пайдалана отырып, ауылдық байланыстың телекоммуникация желілерін жаңғырту және дамыту бойынша орындалған жұмыстар туралы ақпарат
Ақпарат
4
DWDM спектральдық тығыздау технологиясы негізінде Ұлттық ақпараттық супермагистральды кеңейту бойынша орындалған жұмыстар туралы ақпарат
Ақпарат
5
Байланыстың әмбебап көрсетілетін қызметтерімен қамтамасыз етілген ауылдық елді мекендер туралы ақпарат
Ақпарат
6
Аймақтық желіні дамыту және салу
Ақпарат
7
Телекоммуникациялардың магистральдық желісін дамыту және кеңейту (Ұлттық ақпараттық супермагистральдің талшықты - оптикалық байланыс желілері)
Ақпарат
8
Жаңа технологияларды енгізу жобалары туралы ақпарат
Ақпарат
9
Интернет желісіне қолжетімділікті және Интернетке кеңжолақты қолжетімділікті дамыту
Ақпарат
10

1 Государственная программа индустриально-инновационного развития Республики Казахстан на 2015 – 2019 годы
2 Государственная программа инфраструктурного развития "Нұрлы жол" на 2015 – 2019 годы
3 Дочерние и зависимые организаций
4 Республиканский бюджет
5 Национальный фонд
6 Единый накопительный пенсионный фонд
Форма 6
Аналитическая информация по отрасли связи Ежемесячная информация
№ п/п
Наименование показателя
Ед. изм.
Отчетный период с нарастающим итогом
1
2
3
4
1
Уровень цифровизации местных сетей телекоммуникаций
%
2
Уровень цифровизации местных сетей телекоммуникаций в сельской местности
%
3
Количество фиксированных телефонных линий
абоненты
4
Количество фиксированных телефонных линий в сельской местности
абоненты
5
Количество абонентов фиксированного Интернета
абоненты
6
Количество абонентов фиксированного широкополосного доступа к Интернету
абоненты
7
Количество пользователей, имеющих доступ к Интернету
пользователи
8
Количество пользователей, имеющих широкополосный доступ к Интернету
пользователи
9
Международная пропускная способность Интернета
Мбит/с
10
Процент охвата услугами широкополосного доступа к Интернету с использованием технологии CDMA 450 сельских населенных пунктов с численностью от 50 человек и более (в разрезе регионов)
%
11
Количество охваченных услугами широкополосного доступа к Интернету с использованием технологии CDMA 450 сельских населенных пунктов с численностью от 50 человек и более (в разрезе регионов)
ед.
12
Доля автоматизированных отделений почтовой связи
%
к форме 6
Ежемесячная аналитическая информация
№ п/п
Наименование показателя
Ед. изм.
Сроки предоставления
Факт за отчетный период
1
2
3
4
5
1
Информация о текущем состоянии и развитии акционерного общества "Казахтелеком"
Информация
до 10 числа, следующего за отчетным месяцем
2
Информация о выполненных работах по цифровым коммутационным станциям на местных сетях телекоммуникаций. Развитие местной сети телекоммуникаций. Строительство местной сети телекоммуникаций.
Информация
3
Информация о выполненных работах по модернизации и развитию сетей телекоммуникаций сельской связи с использованием технологии CDMA
Информация
4
Информация о выполненных работах по расширению Национальной информационной супермагистрали на основе технологии спектрального уплотнения DWDM
Информация
5
Информация о сельских населенных пунктах, обеспеченных универсальными услугами связи
Информация
6
Развитие и строительство Зоновой сети
Информация
7
Развитие и расширение Магистральной сети телекоммуникаций (Волоконно-оптической линии связи Национальной информационной супермагистрали)
Информация
8
Информация о проектах внедрения новых технологий
Информация
9
Развитие доступа к Интернету и широкополосного доступа к Интернету
Информация
10

CDMA-450/800, EV-DO, 4G (LTE), FTTН технологиясы (инфрақұрылым, базалық станциялар саны, облыстар бөлінісінде) негізінде Интернетке сымсыз қолжетімділік желісін дамыту
Ақпарат
11
Абоненттер саны және ADSL, FTTH, CDMA-450, EV-DO, LTE технологиялары бойынша Интернетке кеңжолақты қолжетімділіктің орташа жылдамдығы
Ақпарат
12
SIP-телефония көрсететін қызметтерді дамыту
Ақпарат
13
Ортақ пайдаланылатын жерлерде (жоғары оқу орындары, ауруханалар, қонақүйлер, халыққа қызмет көрсету орталықтары, облыстық теміржол вокзалдары және т.б.) орналастырылған Wi-Fi технологиясы бойынша кеңжолақты Интернетке қол жеткізу нүктелерінің саны
Ақпарат
14
ID TV-ді дамыту (абоненттер саны, инфрақұрылым)
Ақпарат
6-нысанға
Халықаралық электр байланысы одағының (бұдан әрі – ХЭБО) көрсеткіштері бойынша ақпарат
ХЭБО коды
Көрсеткіш
Ұсыну мерзімдері
20__ жыл.
1
2
3
4
Тіркелген телефон желісі
Жылына 2 рет,
1 мамырға және
1 қарашаға қарай

Развитие сети беспроводного доступа к Интернету на основе технологии CDMA-450/800, EV-DO, 4G (LTE), FTTH (инфраструктура, количество базовых станций, в разрезе областей)
Информация
11
Количество абонентов и средняя скорость широкополосного доступа к Интернету по технологиям ADSL, FTTH, CDMA-450, EV-DO, LTE
Информация
12
Развитие услуг SIP-телефонии
Информация
13
Количество точек доступа к широкополосному Интернету по технологии Wi-Fi, установленных в местах общественного пользования (высшие учебные заведения, больницы, гостиницы, центры обслуживания населения, областные железнодорожные вокзалы и т. д.)
Информация
14
Развитие ID TV (количество абонентов, инфраструктура)
Информация
к форме 6
Информация по показателям Международного союза электросвязи (далее – МСЭ)
Код МСЭ
Показатель
Сроки предоставления
20__ год
1
2
3
4
Фиксированная телефонная сеть
2 раза в год, к 1 мая и 1 ноября

112
Тіркелген телефон желілері
117
Жалпы қолданыстағы жергілікті телефон станцияларының жалпы сыйымдылығы
1142
Цифрлық телефон станцияларына қосылған тіркелген телефон желілерінің проценті
112IP
VoIP абоненттік желілері
116
Пәтер абоненттеріне қызмет көрсететін тіркелген телефон желілерінің проценттік үлесі
1162
Қала аудандарындағы тіркелген телефон желілерінің проценті
1163
Телефон қызметі көрсетілетін елді мекендердің проценттік үлесі

112
Фиксированные телефонные линии
117
Общая емкость местных телефонных станций общего пользования
1142
Процент фиксированных телефонных линий, подключенных к цифровым телефонным станциям
112IP
Абонентские линии VoIP
116
Процентная доля фиксированных телефонных линий, которые обслуживают квартирных абонентов
1162
Процент фиксированных телефонных линий в городских районах
1163
Процентная доля населенных пунктов с телефонным обслуживанием

1112
Ортақ пайдаланылатын ақылы таксофондар
28
Қызметтерді біріктіретін цифрлық жүйенің (бұдан әрі – ҚБЦЖ) абоненттік желілері
281
Берудің базалық жылдамдығымен ҚБЦЖ абоненттері
282
Берудің бастапқы жылдамдығымен ҚБЦЖ абоненттері
28с
ҚБЦЖ сөйлеу арналарының баламалары
112pt
Тіркелген телефон байланысы желісіндегі тасымалданған нөмірлер
Жылжымалы байланыс желісі
271
Жылжымалы ұялы телефон байланысына арналған келісімшарттар (кейін төленетін + алдын ала төленетін)
271р
Жылжымалы ұялы байланыс келісімшарттары: алдын ала төлеу
271 pop
Халықты жылжымалы ұялы телефон байланысы желісімен қамту проценті
271G
3G/4G жылжымалы байланыс желілерімен қамту (халықтың проценттік үлесі)
271pt
Жылжымалы байланыс желісінің нөмірлерін беру
Интернет
4213
Тіркелген (сымды) Интернет абоненттерінің жалпы саны
4213d
Телефон желісі бойынша қолжетімділігі бар Интернет абоненттері
4214
Интернеттің халықаралық өткізу қабілеті (Мбит/сек)
4214og
Шығыс Интернеттің халықаралық өткізу қабілеті (Мбит/сек)
4214ic
Кіріс Интернеттің халықаралық өткізу қабілеті (Мбит/сек)
4214d
Интернеттің ішкі өткізу қабілеті
4214di
Кіріс Интернеттің ішкі өткізу қабілеті
4214do
Шығыс Интернеттің ішкі өткізу қабілеті
Технологияға байланысты тіркелген (сымды) байланысы бар кеңжолақты Интернет абоненттері
4213tfb
Тіркелген (сымды) қолжетімділігі бар кеңжолақты Интернет абоненттерінің жалпы саны
4213саb
Кабельді модемді қолданатын Интернет абоненттері
4213dsl
Цифрлық абоненттік желінің (бұдан әрі – ЦАЖ) абоненттері (Интернет)
4213ftt h/b
Үйге/ғимаратқа талшықты-оптикалық қосылу (FTTH/B)
4213ob
Тіркелген (сымды) қолжетімділігі бар кең жолақты Интернеттің басқа абоненттері
Жылдамдығына байланысты тіркелген (сымды) кеңжолақты қолжетімділік
4213 2 56to2
Жылдамдығы 256 кбит/с-тен бастап кемінде 2 Мбит/с дейінгі абоненттік желілер
4213 2t olO
Жылдамдығы 2 Мбит/с-тен бастап кемінде 10 Мбит/с дейінгі абоненттік желілер
4213 G 10
10 Мбит/с-тен жоғары
4213 1 OtolOO
Жылдамдығы 10 Мбит/с-тен бастап кемінде 100 Мбит/с дейінгі абоненттік желілер
4213 1 OOtolG
Жылдамдығы 100 Мбит/с-тен бастап кемінде 1 Гбит/с дейінгі абоненттік желілер
4213 G 1Gb
Жылдамдығы 1 Гбит/с-тен жоғары абоненттік желілер
Сымсыз кең жолақты қолжетімділік
271twb
Сымсыз кең жолақты қолжетімділігі бар абоненттердің жалпы саны
271s
Спутниктік желілер
271fw
Жерүсті тіркелген сымсыз байланыс желілері
271mw
Жерүсті жылжымалы сымсыз байланыс желілері
271mb_ use
Кеңжолақты жылдамдықтарда деректер берілісі пайдаланылатын стандартты жылжымалы байланыс желілері
271md
Деректер беруге арналған жылжымалы мамандандырылған байланыс желілері
Трафик
1311m
Жергілікті тіркелген телефон трафигі (минутпен)
1312m
Халықаралық тіркелген телефон трафигі (минутпен)
131m
Ұлттық тіркелген телефон трафигі
1313w m
Тіркелген және жылжымалы байланыс желілері арасындағы ұлттық шығыс трафигі (минутпен)
132mb
Халықаралық кіріс және шығыс тіркелген телефон трафигі (минутпен)
132m
Халықаралық тіркелген шығыс телефон трафигі (минутпен)
132mi
Халықаралық тіркелген кіріс телефон трафигі (минутпен)
133wm
Ұлттық жылжымалы байланыс трафигі (минутпен)
1331wm
Шығыс/бастапқы жылжымалы байланыстың дәл сол жылжымалы байланыс желісімен минуттар саны
1332wm
Шығыс/бастапқы жылжымалы байланыстың басқа да жылжымалы байланыс желілерімен минуттар саны
1332w mf
Шығыс жылжымалы байланыстың тіркелген байланыс желілерімен минуттар саны
1333wm
Шығыс/бастапқы жылжымалы байланыстың халықаралық желілермен минуттар саны
1335wm
Халықаралық кіріс байланыстың жылжымалы байланыс желісімен минуттар саны
133sms
Жіберілген SMS
133mm s
Жіберілген MMS
132tb
Жалпы халықаралық кіріс және шығыс телефон трафигі (минутпен)
132t
Жалпы халықаралық шығыс телефон трафигі (минутпен)
132ti
Жалпы халықаралық кіріс телефон трафигі (минутпен)
131 VolP
минутпен VoIP
135tfb
Тіркелген (сымды) кеңжолақты байланыс пайдаланылатын интернет–трафик (Гбайт)
136mwi
Жылжымалы кеңжолақты байланыс пайдаланылатын интернет–трафик (ел ішінде) (Гбайт)
136mwo
Жылжымалы кеңжолақты байланыс пайдаланылатын интернет–трафик (елдің шегінен тысқары, шығыс роумингі) (Гбайт)
Пәтер абоненттеріне арналған - тіркелген жергілікті телефон байланысы желілері көрсететін қызметтер тарифтері

1112
Платные таксофоны общего пользования
28
Абонентские линии цифровой сети с интеграцией служб (далее - ЦСИС)
281
Абоненты ЦСИС с базовой скоростью передачи
282
Абоненты ЦСИС с первичной скоростью передачи
28с
Эквиваленты речевого канала ЦСИС
112pt
ПеренесҰнные номера в сети фиксированной телефонной связи
Сеть подвижной связи
271
Контракты для подвижной сотовой телефонной связи (с последующей оплатой + с предоплатой)
271р
Контракты подвижной сотовой связи: предоплата
271 pop
Процент охвата населения сетью подвижной сотовой телефонной связи
271G
Охват сетями подвижной связи 3G/4G (процентная доля населения)
271pt
Передача номеров линий подвижной связи
Интернет
4213
Общее число абонентов фиксированного (проводного) Интернета
4213d
Абоненты Интернета с доступом по телефонной линии
4214
Международная пропускная способность Интернета (Мбит/с)
4214og
Международная пропускная способность исходящего Интернета (Мбит/с)
4214ic
Международная пропускная способность входящего Интернета (Мбит/с)
4214d
Внутренняя пропускная способность Интернета
4214di
Внутренняя пропускная способность входящего Интернета
4214do
Внутренняя пропускная способность исходящего Интернета
Абоненты широкополосного Интернета с фиксированной (проводной) связью в зависимости от технологии
4213tfb
Общее число абонентов широкополосного Интернета с фиксированным (проводным) доступом
4213cab
Абоненты Интернета с использованием кабельного модема
4213dsl
Абоненты цифровой абонентской линии (далее - ЦАЛ) (Интернет)
4213ftt h/b
Волоконно-оптическое подключение к дому/зданию (FTTH/B)
4213ob
Другие абоненты широкополосного Интернета с фиксированным (проводным) доступом
Фиксированный (проводной) широкополосный доступ в зависимости от скорости
4213 2 56to2
Абонентские линии со скоростью от 256 кбит/с до менее 2 Мбит/с
4213 2to10
Абонентские линии со скоростью от 2 Мбит/с до менее 10 Мбит/с
4213 G 10
Выше 10 Мбит/с
4213 10to100
Абонентские линии со скоростью от 10 Мбит/с до менее 100 Мбит/с
4213 100to1G
Абонентские линии со скоростью от 100 Мбит/с до менее 1 Гбит/с
4213 G 1Gb
Абонентские линии со скоростью выше 1 Гбит/с
Беспроводной широкополосный доступ
271twb
Общее число абонентов с беспроводным широкополосным доступом
271s
Спутниковые линии
271fw
Линии наземной фиксированной беспроводной связи
271mw
Линии наземной подвижной беспроводной связи
271mb_use
Стандартные линии подвижной связи с использованием передачи данных на широкополосных скоростях
271md
Специализированные линии подвижной связи для передачи данных
Трафик
1311m
Местный фиксированный телефонный трафик (в минутах)
1312m
Междугородный фиксированный телефонный трафик (в минутах)
131m
Национальный фиксированный телефонный трафик
1313w m
Национальный исходящий трафик между сетями фиксированной и подвижной связи (в минутах)
132mb
Международный входящий и исходящий фиксированный телефонный трафик (в минутах)
132m
Международный исходящий фиксированный телефонный трафик (в минутах)
132mi
Международный входящий фиксированный телефонный трафик (в минутах)
133wm
Национальный трафик подвижной связи (в минутах)
1331wm
Количество минут исходящей/исходной подвижной связи с той же самой сетью подвижной связи
1332wm
Количество минут исходящей/исходной подвижной связи с другими сетями подвижной связи
1332wmf
Количество минут исходящей подвижной связи с сетями фиксированной связи
1333wm
Количество минут исходящей/исходной подвижной связи с международными сетями
1335wm
Количество минут входящей международной связи с сетью подвижной связи
133 sms
Переданные SMS
133mm s
Переданные MMS
132tb
Общий международный входящий и исходящий телефонный трафик (в минутах)
132t
Общий международный исходящий телефонный трафик (в минутах)
132ti
Общий международный входящий телефонный трафик (в минутах)
131 VoIP
VoIP в минутах
135tfb
Интернет–трафик с использованием фиксированной (проводной) широкополосной связи (Гбайт)
136mwi
Интернет–трафик с использованием подвижной широкополосной связи (в пределах страны) (Гбайт)
136mwo
Интернет–трафик с использованием подвижной широкополосной связи (за пределами страны, исходящий роуминг) (Гбайт)
Тарифы на услуги фиксированной местной телефонной связи - линии для квартирных абонентов

151
Пәтер абоненттері үшін телефон байланысын көрсететін қызметтер шеңберінде орнату үшін ақы төлеу
152
Пәтер абоненттері үшін телефон байланысының көрсететін қызметтеріне ай сайынғы абоненттік төлем
153
Тіркелген телефон байланысының желісі бойынша жергілікті қоңырау шалынған жағдайда сөйлесудің үш минутының құны (барынша жүктелген кезеңдегі тариф)
153о
Тіркелген телефон байланысының желісі бойынша жергілікті қоңырау шалынған жағдайда сөйлесудің үш минутының құны (әдеттегі уақыттағы тариф)
Корпоративтік желілер - тіркелген жергілікті телефон байланысы қызметтерінің тарифтері
151 b
Корпоративтік телефон байланысы қызметтерінің шеңберінде орнату үшін ақы төлем
152b
Корпоративтік телефон желісінің қызметтері үшін ай сайынғы абоненттік төлем
Жылжымалы ұялы байланыс тарифтері
151с
Кейіннен ақы төлеумен жылжымалы ұялы байланыс желісіне қосылу төлемі
151 р
Алдын ала ақы төлеумен жылжымалы ұялы байланыс желісіне қосылу төлемі
152с
Жылжымалы ұялы байланыс үшін ай сайынғы абоненттік төлем
153с
Жылжымалы ұялы байланыс – жергілікті қоңырау шалудың үш минуты үшін құны (сол желідегі барынша жүктелу кезеңінде)
153рп
Алдын ала ақы төлеумен жылжымалы ұялы байланыс – жергілікті қоңырау шалудың бір минуты үшін бағасы (сол желіде барынша жүктелу кезеңінде)
153ро
Алдын ала ақы төлеумен жылжымалы ұялы байланыс – жергілікті қоңырау шалудың бір минуты үшін бағасы (басқа желіде барынша жүктелу кезеңінде)
153pf
Алдын ала ақы төлеумен жылжымалы ұялы байланыс – жергілікті қоңырау шалудың бір минуты үшін бағасы (барынша жүктелу кезеңінде, тіркелген байланыс желісімен)
153со
Жылжымалы ұялы байланыс – үш минуттық жергілікті қоңырау шалудың құны (сол желідегі әдеттегі уақытта)
153роп
Алдын ала ақы төлеумен жылжымалы ұялы байланыс – жергілікті қоңырау шалудың бір минуты үшін бағасы (сол желідегі әдеттегі уақытта)
153роо
Алдын ала ақы төлеумен жылжымалы ұялы байланыс – жергілікті қоңырау шалудың бір минуты үшін бағасы (басқа желідегі әдеттегі уақытта)
153pof
Алдын ала ақы төлеумен жылжымалы ұялы байланыс – жергілікті қоңырау шалудың бір минуты үшін бағасы (әдеттегі уақытта, тіркелген байланыс желісімен)
153pwn
Алдын ала ақы төлеумен жылжымалы ұялы байланыс – жергілікті қоңырау шалудың бір минуты үшін бағасы (сол желіде демалыс күндері/кешкі уақытта)
153pwo
Алдын ала ақы төлеумен жылжымалы ұялы байланыс – жергілікті қоңырау шалудың бір минуты үшін бағасы (басқа желіде демалыс күндері/кешкі уақытта)
153pwf
Алдын ала ақы төлеумен жылжымалы ұялы байланыс – жергілікті қоңырау шалудың бір минуты үшін бағасы (демалыс күндері/кешкі уақытта, тіркелген байланыс желісімен)
153sms
Жылжымалы ұялы байланыс - SMS құны (сол желіде)
153sms _po
Жылжымалы ұялы байланыс - SMS құны (басқа желіде)
Тіркелген (сымды) байланыс арқылы кеңжолақты қолжетімділігі бар Интернет тарифтері
4213bс
Тіркелген (сымды) байланысы бар Интернетке кең жолақты қолжетімділік үшін төлем
4213bs
Тіркелген (сымды) байланыс арқылы кең жолақты қолжетімділігі бар Интернет пайдаланғаны үшін ай сайынғы абоненттік төлем
4213bs_s
Тіркелген кеңжолақты қолжетімділікті пайдалану кезіндегі беру жылдамдығы, Мбит/с
4213bs _с
Тіркелген (сымды) кеңжолақты қолжетімділікті пайдалану кезіндегі трафиктің шекті көлемі, ГБ
4213_cp
Тіркелген (сымды) байланыс арқылы кеңжолақты қолжетімділікке қойылған шектеуден асырғаны үшін төлем
Қызмет көрсету сапасы

151
Плата за установку в рамках услуг телефонной связи для квартирных абонентов
152
Ежемесячная абонентская плата за услуги телефонной связи для квартирных абонентов
153
Стоимость трех минут разговора в случае местного вызова по сети фиксированной телефонной связи (тариф в период максимальной нагрузки)
153о
Стоимость трех минут разговора в случае местного вызова по сети фиксированной телефонной связи (тариф в обычное время)
Тарифы на услуги фиксированной местной телефонной связи - корпоративные линии
151b
Плата за установку в рамках услуг корпоративной телефонной связи
152b
Ежемесячная абонентская плата за услуги корпоративной телефонной связи
Тарифы на подвижную сотовую связь
151 с
Плата за подключение к сети подвижной сотовой связи с последующей оплатой
151 р
Плата за подключение к сети подвижной сотовой связи с предоплатой
152с
Ежемесячная абонентская плата за подвижную сотовую связь
153с
Подвижная сотовая связь - стоимость трех минут местного вызова (в период максимальной нагрузки в той же сети)
153pn
Подвижная сотовая связь с предоплатой - цена за минуту местного вызова (в период максимальной нагрузки в той же сети)
153ро
Подвижная сотовая связь с предоплатой - цена за минуту местного вызова (в период максимальной нагрузки в другой сети)
153pf
Подвижная сотовая связь с предоплатой - цена за минуту местного вызова (в период максимальной нагрузки, с фиксированной линией связи)
153со
Подвижная сотовая связь - стоимость трех минут местного вызова (в обычное время в той же сети)
153pon
Подвижная сотовая связь с предоплатой - цена за минуту местного вызова (в обычное время в той же сети)
153роо
Подвижная сотовая связь с предоплатой - цена за минуту местного вызова (в обычное время в другой сети)
153pof
Подвижная сотовая связь с предоплатой - цена за минуту местного вызова (в обычное время, с фиксированной линией связи)
153рwn
Подвижная сотовая связь с предоплатой - цена за минуту местного вызова (в выходные дни/вечером в той же сети)
153pwo
Подвижная сотовая связь с предоплатой - цена за минуту местного вызова (в выходные дни/вечером в другой сети)
153pwf
Подвижная сотовая связь с предоплатой - цена за минуту местного вызова (в выходные дни/вечером, с фиксированной линией связи)
153sms
Подвижная сотовая связь - стоимость SMS (в той же сети)
153sms_po
Подвижная сотовая связь - стоимость SMS (в другой сети)
Тарифы на Интернет с широкополосным доступом посредством фиксированной (проводной) связи
4213bс
Плата за широкополосный доступ к Интернету с фиксированной (проводной) связью
4213bs
Ежемесячная абонентская плата за пользование Интернетом с широкополосным доступом посредством фиксированной (проводной) связи
4213bs_s
Скорость передачи при использовании фиксированного широкополосного доступа, в Мбит/с
4213bs_с
Предельный объем трафика при использовании фиксированного (проводного) широкополосного доступа, в ГБ
4213bs_cp
Цена за превышение ограничения на широкополосный доступ посредством фиксированной (проводной) связи
Качество обслуживания

Қорға тікелей немесе жанама түрде тиесілі заңды тұлғаларды7, акцияларды (қатысу үлестері) сыныптау әдістемесіне сәйкес Қор тобының құрылымы8
Р/с №
Атауы
Компаниялардың түрі (еншілес ұйым /қауымдасқан компания, бірлескен кәсіпорын)
Иелену үлесі
Ұйымдық-құқықтық нысан
Деңгей
БСН9
Резиденттік
Заңды мекенжай
1.
2.
Ұйымдардың жалпы саны, оның ішінде:
Акционерлік қоғам (АҚ)
Жауапкершілігі шектеулі серіктестік (ЖШС)
Бейрезиденттер
7 Қор біршама ықпал ететін, Қормен үлестес болып табылатын, оның еншілес, тәуелді және өзге де заңды тұлғалар тізбесі
8 Қор Басқармасы бекіткен
9 Бизнес-сәйкестендіру нөмірі
10-нысан
Қордың Директорлар кеңесі бекіткен Қордың даму жоспары және оның орындалуы жөніндегі есеп
Атауы
Өлшем бірлігі
20ХХ-2
20ХХ-1
Факт
Жоспар
Бағалау
1
2
3
4
5
6
01
Макроэкономикалық көрсеткіштер
Тұтыну бағаларының индексі
%
Мұнайдың әлемдік бағасы (Брент)
бір баррель үшін АҚШ доллары
АҚШ долларына теңгенің айырбас бағамы
бір жылға орташа есеппен 1 долларға теңге
ЖІӨ нақты өсуі, өткен жылға %-бен
%
02
Қор тобы бойынша қызметтің түйінді көрсеткіштері (ҚТК)
01
02
03
99
03
Шоғырландырылған қаржылық көрсеткіштер
Қаржы тұрақтылығының көрсеткіштері
Жалпы кірістер
млрд. теңге
Негізгі қызметтен түсетін кірістер
млрд. теңге
Өткізуден түсетін кірістер, проценттік кірістер және өзге де қаржылық кірістер (қаржылық сегменттің ЕҰ үшін олардың негізгі қызметі бойынша), өзге де кірістер
млрд. теңге
Мемлекеттік субсидиялар
млрд. теңге
Негізгі емес қызметтен түсетін кірістер
млрд. теңге
Қаржылық кіріс
млрд. теңге
Өзгелер
млрд. теңге
Ағымдағы қызметке жалпы шығыстар
млрд. теңге
Өткізілген өнімнің/көрсетілетін қызметтердің өзіндік құны
млрд. теңге
Жалпы және әкімшілік шығыстар
млрд. теңге
Тасымалдау және өткізу бойынша шығыстар
млрд. теңге
Қаржылық шығыстар
млрд. теңге
Өзгелер
млрд. теңге
Жалпы кіріс
млрд. теңге
Операциялық пайда "+"/ шығын "-"
млрд. теңге
Үлестік қатысу әдісі бойынша ескерілетін ұйымдардың кірістеріндегі/шығындарындағы үлес
млрд. теңге
Қызметті тоқтатудан түсетін кіріс/ (шығын)
млрд. теңге
Табыс салығы бойынша шығыстар
млрд. теңге
Азшылық үлесін шегергенге дейінгі таза кіріс /(шығын)
млрд. теңге
Азшылық үлесі
млрд. теңге
Таза кіріс /(шығын)
млрд. теңге
Акционерге (Үкіметке) дивидендтер
млрд. теңге
Дамытуға жалпы шығыстар (инвестициялар)
млрд. теңге
Инвестициялық жобалар
млрд. теңге
ЕҰ жарғылық капиталына Қордың инвестициялары
млрд. теңге
Қатысу үлестерін сатып алу (ЕДБ-сыз)
млрд. теңге
ЕҰ өндірістік қызметінің процесіне тікелей қатысатын өндірістік активтер мен өзге де негізгі активтерді жұмыс жағдайында ұстау
млрд. теңге
Өзгелер
млрд. теңге
Инвестициялық жобаларды қаржыландыру көздері
млрд. теңге
меншікті қаражат
млрд. теңге
Жарғылық капиталға жарналар
млрд. теңге
Қарыз қаражаты және борыштық міндеттемелер
млрд. теңге
республикалық бюджеттен
млрд. теңге
Ұлттық қордан
млрд. теңге
сыртқы қарыздар
млрд. теңге
өзгелер
млрд. теңге
Өзгелер
млрд. теңге
кестенің жалғасы:
20ХХ
20ХХ+1
20ХХ+2

Структура группы Фонда7 согласно Методике классификации юридических лиц, акции (доли участия) которых прямо или косвенно принадлежат Фонду8
№ п/п
Наименование
Тип компаний (дочерняя организация/ассоциированная компания, совместное предприятие)
Доля владения
Организационно-правовая форма
Уровень
БИН9
Резидентство
Юридический адрес
1.
2.
Общее число организаций, в том числе:
Акционерное общество (АО)
Товарищество с ограниченной ответственностью (ТОО)
Нерезиденты
______________________________
7 Перечень дочерних, зависимых и иных юридических лиц Фонда, являющихся аффилированными с ними, на которые Фонд имеет значительное влияние
8 Утверждена Правлением Фонда
9 Бизнес-идентификационный номер
Форма 10
План развития Фонда, утвержденный Советом директоров Фонда, и отчет по его исполнению
Наименование
Единица измерения
20ХХ-2
20ХХ-1
Факт
План
Оценка
1
2
3
4
5
6
01
Макроэкономические показатели
Индекс потребительских цен
%
Мировая цена на нефть (Брент)
дол. США за баррель
Обменный курс тенге к доллару США
тенге за 1 доллар в среднем за год
Реальный рост ВВП, в % к предыдущему году
%
02
Ключевые показатели деятельности (КПД) по группе Фонда
01
02
03
99
03
Консолидированные финансовые показатели
Показатели финансовой устойчивости
Общие доходы
млрд. тенге
Доходы от основной деятельности
млрд. тенге
Доходы от реализации, процентные доходы и прочие финансовые доходы (для ДО финансового сегмента по их основной деятельности), прочие доходы
млрд. тенге
Государственные субсидии
млрд. тенге
Доходы от неосновной деятельности
млрд. тенге
Финансовый доход
млрд. тенге
Прочие
млрд. тенге
Общие расходы на текущую деятельность
млрд. тенге
Себестоимость реализованной продукции/услуг
млрд. тенге
Общие и административные расходы
млрд. тенге
Расходы по транспортировке и реализации
млрд. тенге
Финансовые расходы
млрд. тенге
Прочие
млрд. тенге
Валовый доход
млрд. тенге
Операционная прибыль "+"/ убыток "-"
млрд. тенге
Доля в доходах/убытках организаций, учитываемых по методу долевого участия
млрд. тенге
Доход/ (убыток) от прекращенной деятельности
млрд. тенге
Расходы по подоходному налогу
млрд. тенге
Чистый доход/(убыток) до вычета доли меньшинства
млрд. тенге
Доля меньшинства
млрд. тенге
Чистый доход/ (убыток)
млрд. тенге
Дивиденды акционеру (Правительству)
млрд. тенге
Общие расходы на развитие (инвестиции)
млрд. тенге
Инвестиционные проекты
млрд. тенге
Инвестиции Фонда в Уставный капитал ДО
млрд. тенге
Приобретение долей участия (без БВУ)
млрд. тенге
Поддержание в рабочем состоянии производственных активов и прочих основных средств, непосредственно участвующих в процессе производственной деятельности ДО
млрд. тенге
Прочие
млрд. тенге
Источники финансирования инвестиционных проектов
млрд. тенге
собственные средства
млрд. тенге
Взносы в уставный капитал
млрд. тенге
Заемные средства и долговые обязательства
млрд. тенге
из республиканского бюджета
млрд. тенге
из Национального Фонда
млрд. тенге
внешние займы
млрд. тенге
прочие
млрд. тенге
Прочие
млрд. тенге
продолжение таблицы:
20ХХ
20ХХ+1
20ХХ+2

"Жекешелендірудің 2016 – 2020 жылдарға арналған кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 1141 қаулысында (бұдан әрі – № 1141 ҚРҮҚ) көзделген Қор объектілерін бәсекелестік ортаға беру туралы есеп
Активтің атауы
№ 1141 ҚРҮҚ-ға № 3/№ 4 қосымшада берілген
Меншікті үлес, барлығы, %
Сатылатын (берілетін) үлес, %
Бәсекелес ортаға беру, күні
Сату күні (сатып алу-сату шартына қол қою)
Қордың құрамынан шығу нысаны (сатылды, таратылды, қайта ұйымдастырылды)
Сату тәсілі
1
2
3
4
5
6
7
Жиыны
№ 1141 ҚРҮҚ бойынша барлығы

Отчет по передаче в конкурентную среду объектов Фонда, предусмотренных в постановлении Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2015 года № 1141 "О некоторых вопросах приватизации на 2016 – 2020 годы" (далее – ППРК № 1141)
Наименование актива
Находится в приложении № 3/№ 4 к ППРК 1141
Доля собственности, всего, %
Доля на продажу (передачу), %
Передача в конкурентную среду, дата
Дата продажи (подписание договора купли-продажи)
Форма выбытия из структуры Фонда (продано, ликвидировано, реорганизовано)
Способ продажи
1
2
3
4
5
6
7
Итого
Всего по ППРК № 1141

№ 1141 ҚРҮҚ 3-қосымшасы бойынша
№ 1141 ҚРҮҚ 4-қосымшасы бойынша
Қалдық
кестенің жалғасы:
Құны12, мың теңге
Өзгелер
Баланстық13 (меншікті капитал)
Бағалау (бастапқы)
Сату
Айырмасы
баланстық
бағалау
8
9
10
11
12
13
Жиыны
12 Таратылған және қайта ұйымдастырылған активтер бойынша толтыру талап етілмейді
13 Активті сату жылының алдындағы есепті жылдың қаржылық көрсеткіштері көрсетіледі
13-нысан
Қордың корпоративтік орталығы бойынша Акционердің пайдасына есептелген өзге де бөлулер туралы Қордың ақпараты
Жобаның атауы
Тапсырма күні, №
Сомасы, теңге
Ескертпе
14-нысан
Қор акцияларының мемлекеттік пакетіне есептелген дивидендтер туралы есеп
Мемлекеттік акциялар пакетін (бұдан әрі – МАП) иелену және пайдалану құқығын жүзеге асыратын мемлекеттік орган
МАП, %-бен
Есепті қаржы жылының алдындағы жылдың қорытындылары бойынша таза кіріс (мың теңге)
Есепті қаржы жылы МАП-ке дивидендтер аударылған (мың теңге)
Ескертпе
1
2
3
4
5
20 __ жылғы "__" __________ жағдай бойынша

По приложению 3 ППРК № 1141
По приложению 4 ППРК № 1141
Остаток
продолжение таблицы:
Стоимость12, тыс. тенге
Прочее
Балансовая13 (собственный капитал)
Оценочная (стартовая)
Продажи
Разница
балансовая
оценочная
8
9
10
11=10-8
12=10-9
13
Итого
______________________________
12 Не требуется заполнение по ликвидированным и реорганизованным активам
13 Указываются финансовые показатели за отчетный год, предшествующий году продажи актива
Форма 13
Информация Фонда о начисленных прочих распределениях в пользу Акционера по корпоративному центру Фонда
Наименование проекта
Дата поручения, №
Сумма, тенге
Примечание
Форма 14
Отчет по перечислению дивидендов на государственный пакет акций Фонда
Государственный орган, осуществляющий права владения и пользования государственным пакетом акции (далее – ГПА)
ГПА, в %
Чистый доход по итогам года, предшествующего отчетному финансовому году (тыс.тенге)
Перечислено дивидендов на ГПА в отчетном финансовом году (тыс.тенге)
Примечание
1
2
3
4
5
По состоянию на "____" ______________________ 20___г.