2019 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету және "2019 – 2021 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 808 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 14 тамыздағы № 594 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 41 және 111-баптарына сәйкес және Қазақстан Республикасы Президентінің "Мемлекеттік басқару жүйесін жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" 2019 жылғы 13 маусымдағы № 12, "Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" 2019 жылғы 17 маусымдағы № 17, "Ұлттық қауіпсіздікті нығайту және барлау қызметін одан әpi жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" 2019 жылғы 17 маусымдағы № 23, "Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" 2019 жылғы 17 маусымдағы № 24, "Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" 2019 жылғы 1 шілдедегі № 46 және "Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы "Орталық коммуникациялар қызметі" республикалық мемлекеттік мекемесін құру және Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" 2019 жылғы 22 шілдедегі № 75 жарлықтарын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О корректировке показателей республиканского бюджета на 2019 год и внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2018 года № 808 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2019 – 2021 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 августа 2019 года № 594.
В соответствии со статьями 41 и 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и в целях реализации указов Президента Республики Казахстан от 13 июня 2019 года № 12 "О мерах по совершенствованию системы государственного управления", от 17 июня 2019 года № 17 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан", от 17 июня 2019 года № 23 "О мерах по укреплению национальной безопасности и дальнейшему совершенствованию разведывательной деятельности", от 17 июня 2019 года № 24 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан", от 1 июля 2019 года № 46 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан" и от 22 июля 2019 года № 75 "О создании республиканского государственного учреждения "Служба центральных коммуникаций" при Президенте Республики Казахстан и внесении изменений и дополнений в некоторые указы Президента Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес 2019 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету жүзеге асырылсын.
2. "2019 – 2021 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 808 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
мына:
"
Барлығы:
1 257 691 722

1. Осуществить корректировку показателей республиканского бюджета на 2019 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2018 года № 808 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2019 – 2021 годы" следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
строки:
"
Всего:
1 257 691 722

11 414 819
1 535 609
295 000
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
3 469 016
1 335 609
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
9 245 803
1 535 609
295 000
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
1 300 000
1 335 609
";
мына:
"
077
Қылмыстық-атқару жүйесінің қызметін ұйымдастыру
2 169 016
1 335 609
102
Қылмыстық - атқару жүйесінің объектілерін салу, реконструкциялау
2 169 016
1 335 609
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Батыс Қазақстан облысы
2 169 016
1 335 609
Орал қаласында 1500 орынға арналған тергеу изоляторын салу
2 169 016
1 335 609
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
077
Қылмыстық-атқару жүйесінің қызметін ұйымдастыру
1 335 609
102
Қылмыстық - атқару жүйесінің объектілерін салу, реконструкциялау
1 335 609
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Батыс Қазақстан облысы
1 335 609
Орал қаласында 1500 орынға арналған тергеу изоляторын салу
1 335 609
";
мына:
"
5
Денсаулық сақтау
6 629 863
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
6 629 863
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
5
Денсаулық сақтау
6 329 872
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
6 329 872
";
мына:
"
053
Арнайы медициналық резервті сақтауды қамтамасыз ету және денсаулық сақтау инфрақұрылымын дамыту
6 250 342
114
Республикалық деңгейдегі денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
6 250 342
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
053
Арнайы медициналық резервті сақтауды қамтамасыз ету және денсаулық сақтау инфрақұрылымын дамыту
5 950 351
114
Республикалық деңгейдегі денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
5 950 351
";
мына:
"
Нұр-Сұлтан қаласы
6 136 138
Астана қаласында Ұлттық ғылыми онкологиялық орталық салу (жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу, техникалық қадағалауды жүзеге асыру және жобаны басқару бойынша инжинирингтік қызметтер)
3 606 195
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
Нұр-Сұлтан қаласы
5 836 147
Астана қаласында Ұлттық ғылыми онкологиялық орталық салу (жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу, техникалық қадағалауды жүзеге асыру және жобаны басқару бойынша инжинирингтік қызметтер)
3 306 204
";
мына:
"
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
34 457 750
7 140 800
2 314 660
"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"
207
Қазақстан Республикасының Экология, геология жəне табиғи ресурстар министрлігі
34 457 750
254
Су ресурстарын тиімді басқару
19 374 471
113
Сумен жабдықтау жүйесiн, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау
19 374 471
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
526 746
Ақмола облысы Бұланды ауданы Макинск қаласының сумен жабдықтау объектілеріне дейін Кішкентай кен орнының су тартқыш және су бөгеттері құрылыстарын салу
526 746
Алматы облысы
706 467
"Алматы облысы Ақсу ауданының Биен өзеніндегі су бөлетін каналдары бар сукөтергіш тоғанды реконструкциялау" ЖЖ
250 692
"Алматы облысы Қарасай ауданындағы Қаскелен топталған сутартқышының құрылысы.1-ші қосылу кешені құрылысының 1 кезегі. Түзету" ЖЖ
220 419
"Алматы облысы Панфилов ауданы, Өсек өзенінде тоған гидроторабын реконструкциялау" ЖЖ
235 356
Шығыс Қазақстан облысы
71 071
ШҚО, Үржар ауданы Кусак өзеніндегі бөгеттік гидроторапты қайта жаңғырту
71 071
Жамбыл облысы
1 423 221
Жамбыл облысы, Жамбыл ауданы Шайқорық, Танта, Қапал, Қоңыртөбе ауылдарын және Шайқорық бекетін сумен қамтамасыз ету үшін топтастырылған су құбырының құрылысын салу
1 423 221
Батыс Қазақстан облысы
100 000
БҚО Сырым ауданы Жымпиты ауылында Кеңашы жер асты су кен орнынан сумен қамту жүйесінің құрылысы
100 000
Қарағанды облысы
500 000
Қарағанды облысындағы Жезқазған қаласының сумен жабдықталуын ескере отырып, Эскулинск су ағызғысын салу (түзету)
500 000
Қызылорда облысы
4 773 084
Қызылорда облысындағы "Қызылорда сол жағалау магистралды каналының гидротехникалық имараттарын қайта жаңғырту (II-кезек)"
637 495
"Қызылорда облысы Шиелі ауданының суларын бір жерге шоғырландыру үшін Күміскеткен учаскесінде Сырдария өзенінің су қоймасын салу" ЖСҚ әзірлеу
65 600
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданындағы Талап топтық су құбырының құрылысы
2 371 399
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Сырдария топтық су құбырының құрылысы
296 297
"Қызылорда облысы Шиелі және Сырдария аудандарының тік дренажының 18 ұңғымасын реконструкциялау" ЖЖ
100 000
Қызылорда облысы Шиелі ауданында Жиделі топтық су құбырының және оған қосылу тармақтарының № 3 көтеру сорғы стансасынан (ПК282+70) Бірлестік елді мекеніне дейін құрылысы. № 5 КСС-нан Жөлек елді мекеніне дейінгі су құбыры және оған қосылу тармақтарының, бас су өткізгіш имараттары мен елді мекендердің қыстақ ішілік желілерінің құрылысы
1 302 293
Павлодар облысы
2 829 183
Павлодар облысының Май ауданындағы Май топтық су құбырын реконструкциялау (2-кезек)
2 829 183
Солтүстік Қазақстан облысы
5 137 454
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданындағы Үлкен Тарангүл көлінде су жүргізу шлюзын салу
102 610
Солтүстік Қазақстан облысында Преснов топтық су құбырын қайта жаңарту (құрылыстың І кезегі)
2 589 581
Солтүстік Қазақстан облысының Преснов топтық су құбырын қайта жаңғырту (құрылыстың ІІ кезегі). Түзету (сметалық құжаттамасыз)
1 285 537
Соколов топтық су құбырын реконструкциялау және қосылған ауылдық елді мекендердің таратушы желілерін салу. 2-ші кезек
1 159 726
Түркістан облысы
3 307 245
ОҚО, Шардара және Арыс аудандарындағы Қызылқұм магистральді каналын суды бөлуді және суды есептеуді автоматтандырып қайта құру. III кезек (түзету)
468 636
ОҚО Ордабасы ауданы Түркістан магистралды каналын ПК0+00 ден ПК37+70 дейін аралығын қайта құру
180 291
Оңтүстік Қазақстан облысы, Түлкібас ауданының суару жүйесінің бірінші кезектегі магистралды арналарын қалпына келтіру және реконструкциялау
900 000
ОҚО, Түлкібас ауданы "Құлый" және "Көктем" каналдарының 5 дана құрылысы
100 000
ОҚО, Мақтаарал ауданындағы К-30 шаруааралық каналын гидротехникалық имараттарымен, автоматтандырылған су есептегіші мен су таратқыштарын қайта құру. Түзету (Сметалық құжаттамасыз)
1 658 318
268
Ирригациялық және дренаждық жүйелерді жетілдіру
15 083 279
004
Cыртқы қарыздар есебiнен
4 524 985
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
4 524 985
Ирригациялық және дренаждық жүйелерді жетілдіру
4 524 985
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
10 558 294
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
10 558 294
Ирригациялық және дренаждық жүйелерді жетілдіру
10 558 294
";
мына:
"
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
34 457 750
7 140 800
2 314 660
254
Су ресурстарын тиімді басқару
19 374 471
7 053 330
2 227 190
113
Сумен жабдықтау жүйесiн, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау
19 374 471
7 053 330
2 227 190
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
526 746
392 927
93 823
Ақмола облысы Бұланды ауданы Макинск қаласының сумен жабдықтау объектілеріне дейін Кішкентай кен орнының су тартқыш және су бөгеттері құрылыстарын салу
526 746
392 927
93 823
Алматы облысы
706 467
"Алматы облысы Ақсу ауданының Биен өзеніндегі су бөлетін каналдары бар сукөтергіш тоғанды реконструкциялау" ЖЖ
250 692
"Алматы облысы Қарасай ауданындағы Қаскелен топталған сутартқышының құрылысы.1-ші қосылу кешені құрылысының 1 кезегі. Түзету" ЖЖ
220 419
"Алматы облысы Панфилов ауданы, Өсек өзенінде тоған гидроторабын реконструкциялау" ЖЖ
235 356
Шығыс Қазақстан облысы
71 071
ШҚО, Үржар ауданы Кусак өзеніндегі бөгеттік гидроторапты қайта жаңғырту
71 071
Жамбыл облысы
1 423 221
Жамбыл облысы, Жамбыл ауданы Шайқорық, Танта, Қапал, Қоңыртөбе ауылдарын және Шайқорық бекетін сумен қамтамасыз ету үшін топтастырылған су құбырының құрылысын салу
1 423 221
Батыс Қазақстан облысы
100 000
БҚО Сырым ауданы Жымпиты ауылында Кеңашы жер асты су кен орнынан сумен қамту жүйесінің құрылысы
100 000
Қарағанды облысы
500 000
Қарағанды облысындағы Жезқазған қаласының сумен жабдықталуын ескере отырып, Эскулинск су ағызғысын салу (түзету)
500 000
Қызылорда облысы
4 773 084
Қызылорда облысындағы "Қызылорда сол жағалау магистралды каналының гидротехникалық имараттарын қайта жаңғырту (II-кезек)"
637 495
"Қызылорда облысы Шиелі ауданының суларын бір жерге шоғырландыру үшін Күміскеткен учаскесінде Сырдария өзенінің су қоймасын салу" ЖСҚ әзірлеу
65 600
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданындағы Талап топтық су құбырының құрылысы
2 371 399
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Сырдария топтық су құбырының құрылысы
296 297
"Қызылорда облысы Шиелі және Сырдария аудандарының тік дренажының 18 ұңғымасын реконструкциялау" ЖЖ
100 000
Қызылорда облысы Шиелі ауданында Жиделі топтық су құбырының және оған қосылу тармақтарының № 3 көтеру сорғы стансасынан (ПК282+70) Бірлестік елді мекеніне дейін құрылысы. № 5 КСС-нан Жөлек елді мекеніне дейінгі су құбыры және оған қосылу тармақтарының, бас су өткізгіш имараттары мен елді мекендердің қыстақ ішілік желілерінің құрылысы
1 302 293
Павлодар облысы
2 829 183
Павлодар облысының Май ауданындағы Май топтық су құбырын реконструкциялау (2-кезек)
2 829 183
Солтүстік Қазақстан облысы
5 137 454
3 165 682
1 498 852
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданындағы Үлкен Тарангүл көлінде су жүргізу шлюзын салу
102 610
Солтүстік Қазақстан облысында Преснов топтық су құбырын қайта жаңарту (құрылыстың І кезегі)
2 589 581
1 165 682
Солтүстік Қазақстан облысының Преснов топтық су құбырын қайта жаңғырту (құрылыстың ІІ кезегі). Түзету (сметалық құжаттамасыз)
1 285 537
Соколов топтық су құбырын реконструкциялау және қосылған ауылдық елді мекендердің таратушы желілерін салу. 2-ші кезек
1 159 726
2 000 000
1 498 852
Түркістан облысы
3 307 245
3 494 721
634 515
ОҚО, Шардара және Арыс аудандарындағы Қызылқұм магистральді каналын суды бөлуді және суды есептеуді автоматтандырып қайта құру. III кезек (түзету)
468 636
400 000
ОҚО Ордабасы ауданы Түркістан магистралды каналын ПК0+00 ден ПК37+70 дейін аралығын қайта құру
180 291
Оңтүстік Қазақстан облысы, Түлкібас ауданының суару жүйесінің бірінші кезектегі магистралды арналарын қалпына келтіру және реконструкциялау
900 000
1 600 000
634 515
ОҚО, Тулкібас ауданы "Құлый" және "Көктем" каналдарының 5 дана құрылысы
100 000
404 523
ОҚО, Мақтаарал ауданындағы К-30 шаруааралық каналын гидротехникалық имараттарымен, автоматтандырылған су есептегіші мен су таратқыштарын қайта құру. Түзету (Сметалық құжаттамасыз)
1 658 318
1 090 198
268
Ирригациялық және дренаждық жүйелерді жетілдіру
15 083 279
87 470
87 470
004
Cыртқы қарыздар есебiнен
4 524 985
26 242
26 242
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
4 524 985
26 242
26 242
Ирригациялық және дренаждық жүйелерді жетілдіру
4 524 985
26 242
26 242
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
10 558 294
61 228
61 228
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
10 558 294
61 228
61 228
Ирригациялық және дренаждық жүйелерді жетілдіру
10 558 294
61 228
61 228
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
7 140 800
2 314 660
254
Су ресурстарын тиімді басқару
7 053 330
2 227 190
113
Сумен жабдықтау жүйесiн, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау
7 053 330
2 227 190
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
392 927
93 823
Ақмола облысы Бұланды ауданы Макинск қаласының сумен жабдықтау объектілеріне дейін Кішкентай кен орнының су тартқыш және су бөгеттері құрылыстарын салу
392 927
93 823
Солтүстік Қазақстан облысы
3 165 682
1 498 852
Солтүстік Қазақстан облысында Преснов топтық су құбырын қайта жаңарту (құрылыстың І кезегі)
1 165 682
Соколов топтық су құбырын реконструкциялау және қосылған ауылдық елді мекендердің таратушы желілерін салу. 2-ші кезек
2 000 000
1 498 852
Түркістан облысы
3 494 721
634 515
ОҚО, Шардара және Арыс аудандарындағы Қызылқұм магистральді каналын суды бөлуді және суды есептеуді автоматтандырып қайта құру. III кезек (түзету)
400 000
Оңтүстік Қазақстан облысы, Түлкібас ауданының суару жүйесінің бірінші кезектегі магистралды арналарын қалпына келтіру және реконструкциялау
1 600 000
634 515
ОҚО, Түлкібас ауданы "Құлый" және "Көктем" каналдарының 5 дана құрылысы
404 523
ОҚО, Мақтаарал ауданындағы К-30 шаруааралық каналын гидротехникалық имараттарымен, автоматтандырылған су есептегіші мен су таратқыштарын қайта құру. Түзету (Сметалық құжаттамасыз)
1 090 198
268
Ирригациялық және дренаждық жүйелерді жетілдіру
87 470
87 470
004
Cыртқы қарыздар есебiнен
26 242
26 242
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
26 242
26 242
Ирригациялық және дренаждық жүйелерді жетілдіру
26 242
26 242
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
61 228
61 228
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
61 228
61 228
Ирригациялық және дренаждық жүйелерді жетілдіру
61 228
61 228
";
мына:
"
II. Заңды тұлғалардың жарғылық капиталында мемлекеттің қатысуы арқылы жоспарланатын бюджеттік инвестициялар

11 414 819
1 535 609
295 000
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
3 469 016
1 335 609
"
изложить в следующей редакции:
"
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
9 245 803
1 535 609
295 000
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
1 300 000
1 335 609
";
строки:
"
077
Организация деятельности уголовно-исполнительной системы
2 169 016
1 335 609
102
Строительство, реконструкция объектов уголовно-исполнительной системы
2 169 016
1 335 609
в том числе инвестиционные проекты:
Западно-Казахстанская область
2 169 016
1 335 609
Строительство следственного изолятора на 1500 мест в городе Уральск
2 169 016
1 335 609
"
изложить в следующей редакции:
"
077
Организация деятельности уголовно-исполнительной системы
1 335 609
102
Строительство, реконструкция объектов уголовно-исполнительной системы
1 335 609
в том числе инвестиционные проекты:
Западно-Казахстанская область
1 335 609
Строительство следственного изолятора на 1500 мест в городе Уральск
1 335 609
";
строки:
"
5
Здравоохранение
6 629 863
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
6 629 863
"
изложить в следующей редакции:
"
5
Здравоохранение
6 329 872
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
6 329 872
";
строки:
"
053
Обеспечение хранения специального медицинского резерва и развитие инфраструктуры здравоохранения
6 250 342
114
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения на республиканском уровне
6 250 342
"
изложить в следующей редакции:
"
053
Обеспечение хранения специального медицинского резерва и развитие инфраструктуры здравоохранения
5 950 351
114
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения на республиканском уровне
5 950 351
";
строки:
"
город Нур-Султан
6 136 138
Строительство Национального научного онкологического центра в городе Астане
(разработка проектно-сметной документации, инжиниринговые услуги по осуществлению технического надзора и по управлению проектом)
3 606 195
"
изложить в следующей редакции:
"
город Нур-Султан
5 836 147
Строительство Национального научного онкологического центра в городе Астане
(разработка проектно-сметной документации, инжиниринговые услуги по осуществлению технического надзора и по управлению проектом)
3 306 204
";
после строки:
"
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
34 457 750
7 140 800
2 314 660
"
дополнить строками следующего содержания:
"
207
Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
34 457 750
254
Эффективное управление водными ресурсами
19 374 471
113
Строительство и реконструкция систем водоснабжения, гидротехнических сооружений
19 374 471
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
526 746
Строительство водовода и водозаборных сооружений Кишкентайского месторождения до объектов водоснабжения города Макинск Буландынского района Акмолинской области
526 746
Алматинская область
706 467
РП "Реконструкция водоподьемной плотины с распределительными каналами на р.Биен в Аксуском районе Алматинской области"
250 692
РП "Строительство Каскеленского группового водовода в Карасайском районе Алматинской области. 1-й пусковой комплекс 1 очередь строительства. Корректировка"
220 419
РП "Реконструкция плотинного гидроузла на реке Усек в Панфиловском районе Алматинской области"
235 356
Восточно-Казахстанская область
71 071
Реконструкция плотинного гидроузла на р. Кусак Урджарского района ВКО
71 071
Жамбылская область
1 423 221
Строительство группового водоотвода для водоснабжения сел Шайкорык, Танты, Коныртобе, Капал, ст. Шайкорык Жамбылского района Жамбылской области
1 423 221
Западно-Казахстанская область
100 000
Строительство водоснабжения с.Жымпиты из месторождения подземных вод Кенашы Сырымского района ЗКО
100 000
Карагандинская область
500 000
"Строительство Эскулинского водовода с учетом водоснабжения г. Жезказган Карагандинскои области (корректировка)"
500 000
Кызылординская область
4 773 084
Реконструкция гидротехнических сооружений Кызылординского Левобережного магистрального канала Кызылординской области (II очередь)
637 495
Разработка ПСД "Строительство водохранилища на участке Кумискеткен реки Сырдарья для аккумулирования вод Шиелийского района Кызылординской области"
65 600
Строительство Талапского группового водопровода Жанакорганского района Кызылординской области
2 371 399
Строительство Сырдарьинского группового водопровода Жанакорганского района Кызылординской области.
296 297
РП "Реконструкция 18 скважин вертикального дренажа Шиелинского и Сырдарьинского районов Кызылординской области"
100 000
Строительство Жиделинского группового водопровода и веток подключения к нему от ПНС №3 (ПК282+70) до н.п. Бирлестик по Шиелиискому району в Кызылординской области. Строительство водовода от ПНС №5 до н.п. Жулек с ветками подключения, головными водопроводными сооружениями и внутрипоселковыми сетями населенных пунктов
1 302 293
Павлодарская область
2 829 183
Реконструкция Майского группового водопровода, Майский район Павлодарской области (2-очередь)
2 829 183
Северо-Казахстанская область
5 137 454
Строительство водопропускного шлюза на оз. Большой Тарангул в Есильском районе Северо-Казахстанской области
102 610
Реконструкция Пресновского группового водопровода в Северо-Казахстанской области (І очередь строительства)
2 589 581
Реконструкция Пресновского группового водопровода в Северо-Казахстанской области (ІІ очередь)
1 285 537
Реконструкция Соколовского группового водопровода и строительство разводящих сетей сельских населенных пунктов с подключением. 2-я очередь
1 159 726
Туркестанская область
3 307 245
Реконструкция Кызылкумского магистрального канала с автоматизацией водоучета и водораспределения Шардаринского и Арысского районов ЮКО ІІІ-очередь (корректировка)
468 636
Реконструкция Туркестанского магистрального канала с ПК0+00 по ПК 37+70 в Ордабасинском районе ЮКО
180 291
Восстановление и реконструкция первоочередных магистральных каналов оросительной системы Тюлькубасского района ЮКО
900 000
Строительство отводов каналов "Кулый" и "Коктем" в количество 5 шт. Тюлькубасского района, ЮКО
100 000
Реконструкция межхозяйственного канала К-30 с гидротехническими сооружениями с внедрением автоматизации водоучета и водораспределения в Мактаральском районе ЮКО
1 658 318
268
Усовершенствование ирригационных и дренажных систем
15 083 279
004
За счет внешних займов
4 524 985
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
4 524 985
Усовершенствование ирригационных и дренажных систем
4 524 985
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
10 558 294
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
10 558 294
Усовершенствование ирригационных и дренажных систем
10 558 294
";
строки:
"
212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
34 457 750
7 140 800
2 314 660
254
Эффективное управление водными ресурсами
19 374 471
7 053 330
2 227 190
113
Строительство и реконструкция систем водоснабжения, гидротехнических сооружений
19 374 471
7 053 330
2 227 190
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
526 746
392 927
93 823
Строительство водовода и водозаборных сооружений Кишкентайского месторождения до объектов водоснабжения города Макинск Буландынского района Акмолинской области
526 746
392 927
93 823
Алматинская область
706 467
РП "Реконструкция водоподьемной плотины с распределительными каналами на р.Биен в Аксуском районе Алматинской области"
250 692
РП "Строительство Каскеленского группового водовода в Карасайском районе Алматинской области. 1-й пусковой комплекс 1 очередь строительства. Корректировка"
220 419
РП "Реконструкция плотинного гидроузла на реке Усек в Панфиловском районе Алматинской области"
235 356
Восточно-Казахстанская область
71 071
Реконструкция плотинного гидроузла на р. Кусак Урджарского района ВКО
71 071
Жамбылская область
1 423 221
Строительство группового водоотвода для водоснабжения сел Шайкорык, Танты, Коныртобе, Капал, ст. Шайкорык Жамбылского района Жамбылской области
1 423 221
Западно-Казахстанская область
100 000
Строительство водоснабжения с.Жымпиты из месторождения подземных вод Кенашы Сырымского района ЗКО
100 000
Карагандинская область
500 000
"Строительство Эскулинского водовода с учетом водоснабжения г. Жезказган Карагандинскои области (корректировка)"
500 000
Кызылординская область
4 773 084
Реконструкция гидротехнических сооружений Кызылординского Левобережного магистрального канала Кызылординской области (II очередь)
637 495
Разработка ПСД "Строительство водохранилища на участке Кумискеткен реки Сырдарья для аккумулирования вод Шиелийского района Кызылординской области"
65 600
Строительство Талапского группового водопровода Жанакорганского района Кызылординской области
2 371 399
Строительство Сырдарьинского группового водопровода Жанакорганского района Кызылординской области.
296 297
РП "Реконструкция 18 скважин вертикального дренажа Шиелинского и Сырдарьинского районов Кызылординской области"
100 000
Строительство Жиделинского группового водопровода и веток подключения к нему от ПНС №3 (ПК282+70) до н.п. Бирлестик по Шиелиискому району в Кызылординской области. Строительство водовода от ПНС №5 до н.п. Жулек с ветками подключения, головными водопроводными сооружениями и внутрипоселковыми сетями населенных пунктов
1 302 293
Павлодарская область
2 829 183
Реконструкция Майского группового водопровода, Майский район Павлодарской области (2-очередь)
2 829 183
Северо-Казахстанская область
5 137 454
3 165 682
1 498 852
Строительство водопропускного шлюза на оз. Большой Тарангул в Есильском районе Северо-Казахстанской области
102 610
Реконструкция Пресновского группового водопровода в Северо-Казахстанской области (І очередь строительства)
2 589 581
1 165 682
Реконструкция Пресновского группового водопровода в Северо-Казахстанской области (ІІ очередь)
1 285 537
Реконструкция Соколовского группового водопровода и строительство разводящих сетей сельских населенных пунктов с подключением. 2-я очередь
1 159 726
2 000 000
1 498 852
Туркестанская область
3 307 245
3 494 721
634 515
Реконструкция Кызылкумского магистрального канала с автоматизацией водоучета и водораспределения Шардаринского и Арысского районов ЮКО ІІІ-очередь (корректировка)
468 636
400 000
Реконструкция Туркестанского магистрального канала с ПК0+00 по ПК 37+70 в Ордабасинском районе ЮКО
180 291
Восстановление и реконструкция первоочередных магистральных каналов оросительной системы Тюлькубасского района ЮКО
900 000
1 600 000
634 515
Строительство отводов каналов "Кулый" и "Коктем" в количество 5 шт. Тюлькубасского района, ЮКО
100 000
404 523
Реконструкция межхозяйственного канала К-30 с гидротехническими сооружениями с внедрением автоматизации водоучета и водораспределения в Мактаральском районе ЮКО
1 658 318
1 090 198
268
Усовершенствование ирригационных и дренажных систем
15 083 279
87 470
87 470
004
За счет внешних займов
4 524 985
26 242
26 242
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
4 524 985
26 242
26 242
Усовершенствование ирригационных и дренажных систем
4 524 985
26 242
26 242
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
10 558 294
61 228
61 228
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
10 558 294
61 228
61 228
Усовершенствование ирригационных и дренажных систем
10 558 294
61 228
61 228
"
изложить в следующей редакции:
"
212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
7 140 800
2 314 660
254
Эффективное управление водными ресурсами
7 053 330
2 227 190
113
Строительство и реконструкция систем водоснабжения, гидротехнических сооружений
7 053 330
2 227 190
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
392 927
93 823
Строительство водовода и водозаборных сооружений Кишкентайского месторождения до объектов водоснабжения города Макинск Буландынского района Акмолинской области
392 927
93 823
Северо-Казахстанская область
3 165 682
1 498 852
Реконструкция Пресновского группового водопровода в Северо-Казахстанской области (І очередь строительства)
1 165 682
Реконструкция Соколовского группового водопровода и строительство разводящих сетей сельских населенных пунктов с подключением. 2-я очередь
2 000 000
1 498 852
Туркестанская область
3 494 721
634 515
Реконструкция Кызылкумского магистрального канала с автоматизацией водоучета и водораспределения Шардаринского и Арысского районов ЮКО ІІІ-очередь (корректировка)
400 000
Восстановление и реконструкция первоочередных магистральных каналов оросительной системы Тюлькубасского района ЮКО
1 600 000
634 515
Строительство отводов каналов "Кулый" и "Коктем" в количество 5 шт. Тюлькубасского района, ЮКО
404 523
Реконструкция межхозяйственного канала К-30 с гидротехническими сооружениями с внедрением автоматизации водоучета и водораспределения в Мактаральском районе ЮКО
1 090 198
268
Усовершенствование ирригационных и дренажных систем
87 470
87 470
004
За счет внешних займов
26 242
26 242
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
26 242
26 242
Усовершенствование ирригационных и дренажных систем
26 242
26 242
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
61 228
61 228
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
61 228
61 228
Усовершенствование ирригационных и дренажных систем
61 228
61 228
";
строку:
"
II. Бюджетные инвестиции, планируемые посредством участия государства в уставном капитале юридических лиц

34 000 000
";
"Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі" деген 11-функционалдық топта:
мына:
"
249
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
61 000 000
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
249
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
27 000 000
";
мына:
"
245
Экспортты қолдаудың тиімді қаржылық шараларын ұсыну есебінен қазақстандық шикізаттық емес тауарларды өндірушілер мен сыртқы нарықтарға көрсетілетін қызметті жеткізушілерге қолдау көрсету және олардың бәсекеге қабілеттілігін күшейту үшін кейіннен "KazakhExport" экспорттық сақтандыру компаниясы" АҚ жарғылық капиталын ұлғайта отырып "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
34 000 000
"
деген жол алып тасталсын;
"Басқалар" деген 13-функционалдық топта:
мына:
"

34 000 000
";
в функциональной группе 11 "Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность":
строку:
"
249
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
61 000 000
"
изложить в следующей редакции:
"
249
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
27 000 000
";
строку:
"
245
Увеличение уставного капитала АО "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим увеличением уставного капитала АО "Экспортная страховая компания "KazakhExport" для поддержки казахстанских производителей несырьевых товаров и поставщиков услуг на внешних рынках и усилению их конкурентоспособности за счет предоставления эффективных финансовых мер поддержки экспорта
34 000 000
"
исключить;
в функциональной группе 13 "Прочие":
строки:
"

6 411 827
";
көрсетілген қаулыға 42-қосымша осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулыға 44-қосымшада:
реттік нөмірлері 20, 21, 22, 23, 24, 25 және 26-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
20
Талдамалық зерттеу
Қазақстанда әскери және екіжақты мақсаттағы өнімнің өндірісін ұйымдастыру үшін қосылған құндар мен технологиялық шешімдерді жеткізушілердің жаһандық тізбегін талдау
Қазақстан Республикасының Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
"Әскери-стратегиялық зерттеу орталығы" АҚ
001 "Өнеркәсіп, қорғаныс өнеркәсібі саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру, бірыңғай әскери-техникалық саясатқа және әскери-техникалық ынтымақтастыққа қатысу, қорғаныс тапсырыстарын қалыптастыру, орналастыру және іске асыру, индустриялық саясатты қалыптастыру, инфрақұрылым мен бәсекеге қабілетті нарықты, көлік пен коммуникацияны, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамыту"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
23 540
21
Талдамалық зерттеу
Қазақстан Республикасының қорғаныстық-өнеркәсіптік кешенінің кәсіпорындары, Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері, басқа да әскерлері мен әскери құралымдары үшін ғылыми ұйымдары әзірлеген ғылыми зерттеулер мен перспективалы технологияларды талдау
Қазақстан Республикасының Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
"Әскери-стратегиялық зерттеу орталығы" АҚ
001 "Өнеркәсіп, қорғаныс өнеркәсібі саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру, бірыңғай әскери-техникалық саясатқа және әскери-техникалық ынтымақтастыққа қатысу, қорғаныс тапсырыстарын қалыптастыру, орналастыру және іске асыру, индустриялық саясатты қалыптастыру, инфрақұрылым мен бәсекеге қабілетті нарықты, көлік пен коммуникацияны, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамыту"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
13 617
22
Талдамалық зерттеу
Әскери мақсаттағы техологиялар мен қызметтерге, әлемдік экспорт пен импорт нарығына талдау, шетелдік ҚӨК жағдайы мен дамуы
Қазақстан Республикасының Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
"Әскери-стратегиялық зерттеу орталығы" АҚ
001 "Өнеркәсіп, қорғаныс өнеркәсібі саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру, бірыңғай әскери-техникалық саясатқа және әскери-техникалық ынтымақтастыққа қатысу, қорғаныс тапсырыстарын қалыптастыру, орналастыру және іске асыру, индустриялық саясатты қалыптастыру, инфрақұрылым мен бәсекеге қабілетті нарықты, көлік пен коммуникацияны, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамыту"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"

6 411 827
";
приложение 42 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
в приложении 44 к указанному постановлению:
строки, порядковые номера 20, 21, 22, 23, 24, 25 и 26 изложить в следующей редакции:
"
20
Аналитическое исследование
Анализ глобальной цепочки добавленных стоимостей и поставщиков технологических решений для организации в Казахстане производства продукции военного и двойного назначения
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
АО "Центр военно-стратегических исследований"
001 "Формирование и реализация политики государства в сфере промышленности, оборонной промышленности, участия в проведении единой военно-технической политики и военно-технического сотрудничества, руководство в области формирования, размещения и выполнения оборонного заказа, формирования индустриальной политики, развития инфраструктуры и конкурентного рынка, транспорта и коммуникаций, строительства, жилищно-коммунального хозяйства"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
23 540
21
Аналитическое исследование
Анализ научных исследований и перспективных технологий, разработанных научными организациями для предприятий организационно-промышленного комплекса Республики Казахстан, Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований Республики Казахстан
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
АО "Центр военно-стратегических исследований"
001 "Формирование и реализация политики государства в сфере промышленности, оборонной промышленности, участия в проведении единой военно-технической политики и военно-технического сотрудничества, руководство в области формирования, размещения и выполнения оборонного заказа, формирования индустриальной политики, развития инфраструктуры и конкурентного рынка, транспорта и коммуникаций, строительства, жилищно-коммунального хозяйства"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
13 617
22
Аналитическое исследование
Анализ мирового рынка экспорта, импорта продукции, технологий, услуг военного назначения, состояния и развития зарубежных ОПК
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
АО "Центр военно-стратегических исследований"
001 "Формирование и реализация политики государства в сфере промышленности, оборонной промышленности, участия в проведении единой военно-технической политики и военно-технического сотрудничества, руководство в области формирования, размещения и выполнения оборонного заказа, формирования индустриальной политики, развития инфраструктуры и конкурентного рынка, транспорта и коммуникаций, строительства, жилищно-коммунального хозяйства"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"

21 039
23
АКТ саласындағы стартап экожүйесін дамыту
Қатысушыларды технологиялық бизнес-инкубациялауын акселераттау, қатысушыларға арналған маркетингтік және басқа да іс-шаралар өткізу "Астана Хаб" халықаралық технологиялық паркінің қатысушыларын дамытуға ынталандыру үшін кеңес беру, ақпараттық, білім беру іс-шараларын өткізу, қатысушылардың жобаларын іске асыру үшін әлеуетті инвесторлар іздеу,
"Астана Хаб" халықаралық технологиялық паркінде акселераттаудан өтетін тұлғаларға баспана және тұру үшін жағдай жасауды ұсыну
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар жəне аэроғарыш өнеркəсібі министрлігі
"Astana Hub" Халықаралық ІТ-стартаптар технопаркі ҚК
205 "Қазақстан Республикасының инновациялық дамуын қамтамасыз ету" 103 "Астана Хаб" ІТ-стартаптардың халықаралық технопаркі негізінде инновациялық экожүйе құру" кіші бағдарлама
1 320 600
24
Қазақстан Республикасының Байқоңыр кешенінің ғарыштық-зымыран қызметінің әсеріне ұшыраған аумақтарына экологиялық мониторинг жүргізу қызметтері
"Байқоңыр" ғарыш айлағынан тасымалдағыш зымырандарды ұшырған кезде экологиялық мониторинг жүргізу (ұшыруды экологиялық сүйемелдеу), тасымалдағыш зымырандардың бөлінетін бөліктерінің құлау аудандарының аумағында олардың экологиялық тұрақтылығын бағалай отырып экологиялық мониторингілеу, тасымалдағыш зымырандардың авариялық құлау орындарындағы қоршаған ортаның жай-күйіне мониторинг жүргізу
Қазақстан Республикасы
Цифрлық даму, инновациялар жəне аэроғарыш өнеркəсібі министрлігі
"Ғарыш – Экология" ҒЗО" РМК
010 "Ғарыштық инфрақұрылымның сақталуын және пайдалануын кеңейтуді қамтамасыз ету"
100 "Ғарыш аппараттарын басқаруды қамтамасыз ету"
34 082
25
"Байқоңыр" кешеніндегі Ресей Федерациясы жалдайтын құрамға кірмейтін объектілерді кәдеге жаратуды, рекультивациялауды және жөндеуді ұйымдастыру
Жобалау-іздестіру жұмыстарын жүргізу; пайдаланудан шығарылған ғимараттар мен құрылыстарды бұзу; инертті құрылыс қалдықтарын көму үшін полигонды жайластыру; инертті құрылыс қалдықтарын жинау, шығару және полигонда көму; тазартылған аумақты жоспарлау; мұнай өнімдерімен ластанған жер учаскелерін рекультивациялау бойынша іс-шаралар
Қазақстан Республикасы
Цифрлық даму, инновациялар жəне аэроғарыш өнеркəсібі министрлігі
"Инфракос" РМК
010 "Ғарыштық инфрақұрылымның сақталуын және пайдалануын кеңейтуді қамтамасыз ету"
101 "Байқоңыр" кешенінің Ресей Федерациясының жалдайтын құрамда кірмейтін объектілерін кәдеге жаратуды, қайта құнарландыруды және жөндеуді ұйымдастыру"
185 840
26
"Байқоңыр" кешенінің Ресей Федерациясы жалдаған объектілердің құрамынан шығаруға жататын "Зенит-М" ғарыш зымыран кешенінің жерүсті ғарыш инфрақұрылымы объектілерін күтіп-ұстау және пайдалану
"Зенит-М" ғарыш зымыран кешенінің объектілерінің қабылдап алу-тапсыру рәсімдерін ұйымдастыру мен қамтамасыз ету жөніндегі іс-шараларды, "Зенит-М" ғарыш зымыран кешенінің берілген объектілерін күзетуді, қажет болған кезде ұйымдарды тарта отырып, техникалық қызмет көрсетуді қоса алғанда, "Зенит-М" ғарыш зымыран кешенінің жерүсті ғарыштық инфрақұрылымының объектілерін жұмыс күйінде ұстау үшін техникалық және технологиялық қолдауға арналған жұмыстар мен іс-шаралар кешені және аталған жұмыстарды ұйымдастыру үшін қажетті басқа да іс-шаралар
Қазақстан Республикасы
Цифрлық даму, инновациялар жəне аэроғарыш өнеркəсібі министрлігі
"Бәйтерек" БК" АҚ
010 "Ғарыштық инфрақұрылымның сақталуын және пайдалануын кеңейтуді қамтамасыз ету"
103 "Байқоңыр" кешенінің Ресей Федерациясы жалдайтын құрамға кірмеген және ол құрамнан шығарылған объектілерінің сақталуын қамтамасыз ету"

21 039
23
Развитие стартап экосистемы в области ИКТ
Акселерация технологическому бизнес-инкубированию участников, проведение маркетинговых и иных мероприятий для участников, проведение консультационных, информационных, аналитических, образовательных мероприятий для стимулирования развития участников международного технологического парка "Астана Хаб", поиск потенциальных инвесторов для реализации проектов участников, предоставление жилья и созданию условий для проживания лицам, проходящих акселерацию в международном технологическом парке "Астана Хаб"
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
КФ Международный технопарк ИТ-стартапов "Astana Hub"
205 "Обеспечение инновационного развития Республики Казахстан" подпрограмма 103 "Создание инновационной экосистемы на базе Международного технопарка IT-стартапов "Астана Хаб"
1 320 600
24
Услуги экологического мониторинга территорий Республики Казахстан, подверженных воздействию ракетно-космической деятельности комплекса Байконур
Проведение экологического мониторинга при пусках ракет-носителей с космодрома "Байконур" (экологическое сопровождение пусков), экологического мониторинга территорий районов падения отделяющихся частей ракет-носителей с оценкой их экологической устойчивости, мониторинг состояния окружающей среды в местах аварийного падения ракет-носителей
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
РГП "НИЦ "Ғарыш – Экология"
010 "Обеспечение сохранности и расширения использования космической инфраструктуры"
100 "Обеспечение управления космическими аппаратами"
34 082
25
Организация утилизации, рекультивации и ремонта объектов комплекса "Байконур", не входящих в состав арендуемых Российской Федерацией
Проведение проектно-изыскательских работ; разборка зданий и сооружений, выведенных из эксплуатации; обустройство полигона для захоронения инертных строительных отходов; сбор, вывоз и захоронение инертных строительных отходов на полигоне; планировка очищенной территории; мероприятия по рекультивации земельных участков, загрязненных нефтепродуктами
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
РГП "Инфракос"
010 "Обеспечение сохранности и расширения использования космической инфраструктуры"
101 "Организация утилизации, рекультивации и ремонта объектов комплекса "Байконур", не входящих в состав арендуемых Российской Федерацией"
185 840
26
Содержание и эксплуатация объектов наземной космической инфраструктуры космического ракетного комплекса "Зенит-М", подлежащих к исключению из состава арендуемых Российской Федерацией объектов космодрома "Байконур"
Комплекс работ и мероприятий для поддержания технических и технологических объектов наземной космической инфраструктуры космического ракетного комплекса "Зенит-М" в рабочем состоянии, включая мероприятия по организации и обеспечению процедуры приема-передачи объектов космического ракетного комплекса "Зенит-М", охраны переданных объектов космического ракетного комплекса "Зенит-М", технического обслуживания с привлечением при необходимости организации, и другие мероприятия, необходимые для организации данных работ
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
АО "СП "Байтерек"
010 "Обеспечение сохранности и расширения использования космической инфраструктуры"
103 "Обеспечение сохранности объектов комплекса "Байконур", не вошедших в состав аренды Российской Федерации и исключенных из него"

1 037 676
";
реттік нөмірлері 29 және 30-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
29
Топографиялық-геодезиялық және картографиялық жұмыстар, материалдар мен деректерді есепке алу, сақтау
Геодезиялық және картографиялық материалдар мен деректерді мемлекеттік есепке алу, сақтау, мемлекеттік цифрлы топографиялық карталардың масштабтық қатарын және тақырыптық карталарды жасау және жаңарту, географиялық атаулардың мемлекеттік каталогтарының деректер базасын мониторингілеу, техникалық жобаларды құрастыру
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Ұлттық картографиялық-геодезиялық қоры" РМҚК
007 "Топографиялық-геодезиялық және картографиялық өнімдерді және олардың сақталуын қамтамасыз ету"
298 705
30
Топографиялық-геодезиялық және картографиялық жұмыстар
Қалалардың, елді-мекендердің және аумақтардың аэротүсірілімі, мемлекеттік цифрлы топографиялық карталарды және қалалардың жоспарларын жасау және жаңарту, пункттерді тексеру, қалпына келтіру, координаттау, эталондық базистерді сертификаттау, I, II класты нивелирлеу, жиынтық каталогтарды жасау, геодинамикалық зерттеулер, техникалық жобаларды құрастыру, карталарды басып шығару (басу)
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Қазгеодезия" РМҚК
007 "Топографиялық-геодезиялық және картографиялық өнімдерді және олардың сақталуын қамтамасыз ету"
2 875 617
";
36-жолдан кейін мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 36-1-жолмен толықтырылсын:
"
36-1
"Салықтық әкімшілендірудің біріктірілген жүйесі" ақпараттық жүйесін құру, енгізу және дамыту
Қазақстан Республика сының Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің ақпараттық жүйелерін қайта құру арқылы салықтық әкімшілен діру ақпараттық жүйесінің функционалдығын іске асыру бойынша қызметтер
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
"Электрондық қаржы орталығы" АҚ
030 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің ақпараттық жүйелерін құру және дамыту" 102 "Салықтық әкімшілендірудің біріктірілген жүйесі" ақпараттық жүйесін құру, енгізу және дамыту"
457 935
";
реттік нөмірі 111-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
111
Денсаулық сақтауды реформалауды әдіснамалық қолдау
Халықаралық озық тәжірибе негізінде денсаулық сақтау жүйесін реформалауды әдістемелік қолдау. Денсаулық сақтау ұлттық шоттарын қалыптастыру және жетілдіру, медициналық көмекті қаржыландыруды жетілдіру, электрондық денсаулық сақтауды дамыту, Медициналық көрсетілетін қызметтердің сапасы жөніндегі біріккен комиссияны дамыту және өзін-өзі реттейтін ұйымға өтуге дайындауға жәрдемдесу, адами ресурстарды стратегиялық басқару, денсаулық сақтау жүйесінде менеджментті және корпоративтік басқаруды дамыту, акушерлік практикада ана және перинаталдық өлім-жітімге, қиын жағдайларға құпия аудитті үйлестіру, денсаулық сақтау қызметтерін әдістемелік қолдау және интеграциялауға жәрдемдесу, халыққа МСАК көрсетуді жетілдіру, медициналық туризмді және импорт алмастыруды дамыту, медициналық білім мен ғылымды жаңғырту, медициналық технологияларды бағалау, ұлттық дәрілік саясат, МӘМС енгізу шеңберінде АДҚ тізбесін дәлелді медицина негізінде қалыптастыру, жаһандық денсаулық сақтауда МСАК бойынша Астана декларациясын енгізуді ілгерілету, денсаулық сақтауды стандарттау, денсаулық сақтау ұйымдарының желісін жетілдіру мәселелері бойынша жобаларды іске асыру
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"Денсаулық сақтауды дамыту республикалық орталығы" ШЖҚ РМК"
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
105 "Денсаулық сақтау жүйесін реформалауды қолдау"

1 037 676
строки, порядковые номера 29 и 30 изложить в следующей редакции:
"
29
Топографо-геодезические и картографические работы, учет, хранение материалов и данных
Государственный учет, хранение топографо-геодезических и картографических материалов и данных, создание и обновление цифровых государственных топографических карт масштабного ряда и тематических карт, мониторинг базы данных государственного каталога географических названий, составление технических проектов
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
РГКП "Национальный картографо-геодезический фонд"
007 "Обеспечение топографо-геодезической и картографической продукцией и ее хранение"
298705
30
Топографо-геодезические и картографические работы
Аэрокосмосъемка городов, населенных пунктов и территорий, создание и обновление цифровых государственных топографических карт и планов городов, обследование, восстановление, координирование пунктов, сертификация эталонных базисов, нивелирование I, II класса, создание сводных каталогов, геодинамические исследования, составление технических проектов, издание (печать) карт
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
РГКП "Казгеодезия"
007 "Обеспечение топографо-геодезической и картографической продукцией и ее хранение"
2 875 617
";
после строки 36 дополнить строкой, порядковый номер 36-1, следующего содержания:
"
36-1
Создание, внедрение и развитие информационной системы "Интегрированная система налогового администрирования"
Услуги по реализации функциональности информационной системы налогового администрирования путем преобразования информационных систем Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
Министерство финансов Республики Казахстан
АО "Центр электронных финансов"
030 "Создание и развитие информационных систем Министерства финансов Республики Казахстан"
102 "Создание, внедрение и развитие информационной системы "Интегрированная система налогового администрирования"
457 935
";
строку, порядковый номер 111, изложить в следующей редакции:
"
111
Методологическая поддержка реформирования здравоохранения
Методологическая поддержка реформирования здравоохранения на основе передового международного опыта. Реализация проектов по вопросам формирования и совершенствования Национальных счетов здравоохранения, совершенствования финансирования медицинской помощи, развития электронного здравоохранения, содействия в развитии и подготовке Объединенной комиссии по качеству медицинских услуг к переходу в саморегулируемую организацию, стратегического управления человеческими ресурсами, развития менеджмента и корпоративного управления в системе здравоохранения, координации конфиденциального аудита материнской и перинатальной смертности, критических случаев в акушерской практике, содействия в интеграции и методологической поддержки служб здравоохранения, совершенствования оказания ПМСП населению, развития медицинского туризма и импортозамещения, модернизации медицинского образования и науки, оценки медицинских технологий, национальной лекарственной политики, формирования на основе доказательной медицины перечня АЛО в рамках внедрения ОСМС, продвижения внедрения Декларации Астаны по ПМСП в глобальном здравоохранении, стандартизации здравоохранения, совершенствования сети организаций здравоохранения
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр развития здравоохранения"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения"
105 "Поддержка реформирования системы здравоохранения"

759 849
";
реттік нөмірі 141-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
141
"Технологияларды және үздік тәжірибелерді ілгерілету, бизнес пен инвестицияларды дамыту арқылы Қазақстанның жасыл экономикаға" жылдам көшуіне ықпал ету
Жасыл технологияларды енгізу және дамыту арқылы қоршаған ортаға теріс әсерді азайту
Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі
КЕАҚ "Халықаралық жасыл технологиялар және инвестициялық жобалар орталығы"
044 "Технологияларды және үздік тәжірибелерді ілгерілету, бизнес пен инвестицияларды дамыту арқылы Қазақстанның "жасыл экономикаға" жылдам көшуіне ықпал ету"
945281
";
142-151-жолдарда "Соның шеңберінде мемлекеттік тапсырма орындалатын республикалық бюджеттік бағдарламаның (кіші бағдарламаның) атауы" деген баған мынадай редакцияда жазылсын "001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер" 102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және материалдық резерв салаларында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету";
реттік нөмірлері 152, 153, 154 және 155-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
152
Шекара маңы және үшінші елдермен халықаралық ынтымақтастық шеңберінде Қазақстан Республикасының сыртқы сауда қарым-қатынастарын дамыту
Жоғары және ең жоғары деңгейде екіжақты кездесулер, үкіметаралық комиссия өткізу, өңіраралық ынтымақтастық форумдарын өткізу кезінде сыртқы сауданы талдау және екіжақты сауданы дамыту әлеуеті туралы Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігін талдамалық және консультациялық қолдауы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі
"Сауда саясатын дамыту орталығы" АҚ
001 "Ішкі жəне сыртқы сауда саясатын қалыптастыру жəне іске асыру, халықаралық экономикалық интеграция, тұтынушылардың құқықтарын қорғау, техникалық реттеу, стандарттау жəне өлшем бірлігін қамтамасыз ету, шикізаттық емес экспортты дамыту жəне ілгерілету саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету"
102 "Экономика, сауда, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және тұтынушылардың құқықтарын қорғау салаларында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
45 914
153
Дүниежүзілік сауда ұйымына мүшелік шеңберінде және халықаралық сауда келіссөздерінде Қазақстан Республикасының келіссөздер позициясын қалыптастыру бойынша консультациялық қолдау және ұсынымдар әзірлеу
Дүниежүзілік сауда ұйымына мүшелік және халықаралық сауда келіссөздері шеңберінде Қазақстан Республикасының келіссөздер позициясын қалыптастыру бойынша талдамалық және консультациялық қолдау көрсету және ұсынымдар әзірлеу
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі
"Сауда саясатын дамыту орталығы" АҚ
001 "Ішкі жəне сыртқы сауда саясатын қалыптастыру жəне іске асыру, халықаралық экономикалық интеграция, тұтынушылардың құқықтарын қорғау, техникалық реттеу, стандарттау жəне өлшем бірлігін қамтамасыз ету, шикізаттық емес экспортты дамыту жəне ілгерілету саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету"
102 "Экономика, сауда, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және тұтынушылардың құқықтарын қорғау салаларында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"

759 849
";
строку, порядковый номер 141 изложить в следующей редакции:
"
141
Содействие ускоренному переходу Казахстана к "зеленой экономике" путем продвижения технологий и лучших практик, развития бизнеса и инвестиций
Уменьшение негативного воздействия на окружающую среду путем внедрения и развития зеленых технологий
Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
НАО "Международный центр зеленых технологий и инвестиционных проектов"
044 "Содействие ускоренному переходу Казахстана к "зеленой экономике" путем продвижения технологий и лучших практик, развития бизнеса и инвестиций"
945 281
";
в строках 142-151 графу "Наименование республиканской бюджетной программы (подпрограммы), в рамках которой выполняется государственное задание" изложить в следующей редакции "001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства" 102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и материального резерва";
строки, порядковые номера 152, 153, 154 и 155 изложить в следующей редакции:
"
152
Развитие внешнеторговых отношений Республики Казахстан в рамках международного сотрудничества с приграничными и третьими странами
Аналитическая и консультационная поддержка МТИ РК при проведении двусторонних встреч на высшем и высоком уровне, проведении межправительственной комиссии, форумов межрегионального сотрудничества в части анализа внешней торговли и потенциала развития двусторонней торговли
Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан
АО "Центр развития торговой политики"
001 "Формирование и реализация политики государства в сфере внутренней и внешней торговой политики, международной экономической интеграции, защиты прав потребителей, технического регулирования, стандартизации и обеспечения единства измерений, развития и продвижения несырьевого экспорта" 102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли, государственного управления, регионального развития и защиты прав потребителей"
45 914
153
Консультативная поддержка и разработка рекомендаций по формированию переговорной позиции Республики Казахстан в рамках членства в ВТО и на международных торговых переговорах
Оказание аналитической и консультационной поддержки и разработки рекомендаций по формированию переговорной позиции Республики Казахстан в рамках членства в ВТО и на международных торговых переговорах
Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан
АО "Центр развития торговой политики"
001 "Формирование и реализация политики государства в сфере внутренней и внешней торговой политики, международной экономической интеграции, защиты прав потребителей, технического регулирования, стандартизации и обеспечения единства измерений, развития и продвижения несырьевого экспорта" 102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли, государственного управления, регионального развития и защиты прав потребителей"

206 139
154
Еуразиялық экономикалық одақтың жұмыс істеу процестерін талдамалық сүйемелдеу және өнеркәсіп пен ауыл шаруашылығын мемлекеттік қолдау шаралары жөніндегі уағдаластықтардың сақталуына мониторинг жүргізу
Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарт шеңберіндегі нормалармен бірге Еуразиялық экономикалық одақтың ағымдағы жұмыс істеуімен байланысты өнеркәсіп пен ауыл шаруашылығының бәсекеге қабілеттілігі мәселелері бойынша талдамалық қолдау көрсету. Отандық өнімнің бәсекеге қабілеттілігіне әсер ететін факторларды анықтау, отандық тауарлардың бәсекеге қабілеттіліктерін арттыруға әсер ететін шаралар бойынша, оның ішінде Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттер арасындағы өзара іс-қимылдар шеңберіндегі мүмкіндіктердің көмегімен ұсыныстар мен ұсынымдар әзірлеу
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі
"Сауда саясатын дамыту орталығы"АҚ
001 "Ішкі жəне сыртқы сауда саясатын қалыптастыру жəне іске асыру, халықаралық экономикалық интеграция, тұтынушылардың құқықтарын қорғау, техникалық реттеу, стандарттау жəне өлшем бірлігін қамтамасыз ету, шикізаттық емес экспортты дамыту жəне ілгерілету саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету"
102 "Экономика, сауда, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және тұтынушылардың құқықтарын қорғау салаларында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
140 898

206 139
154
Аналитическое сопровождение процессов функционирования Евразийского экономического союза и мониторинг соблюдения договоренностей по мерам государственной поддержки промышленности и сельского хозяйства
Оказание аналитической поддержки по вопросам конкурентоспособности промышленности и сельского хозяйства, связанным с текущим функционированием Евразийского экономического союза вкупе с нормами в рамках Договора о Евразийском экономическом союзе. Выявление факторов, влияющих на конкурентоспособность отечественной продукции, выработка предложений и рекомендаций по мерам, направленным на повышение конкурентоспособности отечественных товаров, в том числе с помощью возможностей в рамках взаимодействия между государствами-членами Евразийского экономического союза
Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан
АО "Центр развития торговой политики"
001 "Формирование и реализация политики государства в сфере внутренней и внешней торговой политики, международной экономической интеграции, защиты прав потребителей, технического регулирования, стандартизации и обеспечения единства измерений, развития и продвижения несырьевого экспорта" 102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли, государственного управления, регионального развития и защиты прав потребителей"
140 898

155
Ішкі сауда саласындағы мемлекеттік реттеуді жетілдіруге сараптамалық- талдамалық қолдау
Сауда секторының тиімділігін, оның ішінде стационарлық сауда үлесінің артуы нәтижесінде арттыру, сауда саласындағы мемлекеттік реттеуді жетілдіру, сондай-ақ өңіраралық сауданың дамуындағы бар кедергілерді зерделеу, желілік маркетингті реттеу, әлеуметтік маңызы бар тауарларға бөлшек сауда бағаларын реттеу мәселелері жөніндегі нормативтік құқықтық базаны жетілдіру, биржалық сауданы дамыту тұжырымдамасын әзірлеу, міндетті түрде сауда биржалары арқылы сатылуы тиіс тауарларды айқындау әдістемесін әзірлеу
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі
"Сауда саясатын дамыту орталығы"АҚ
001 "Ішкі жəне сыртқы сауда саясатын қалыптастыру жəне іске асыру, халықаралық экономикалық интеграция, тұтынушылардың құқықтарын қорғау, техникалық реттеу, стандарттау жəне өлшем бірлігін қамтамасыз ету, шикізаттық емес экспортты дамыту жəне ілгерілету саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету"
102 "Экономика, сауда, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және тұтынушылардың құқықтарын қорғау салаларында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
204 086
";
156-158-жолдарда "Соның шеңберінде мемлекеттік тапсырма орындалатын республикалық бюджеттік бағдарламаның (кіші бағдарламаның) атауы" деген баған мынадай редакцияда жазылсын "001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер" 102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және материалдық резерв салаларында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету";
159-жолда "001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер" деген сөздер "001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 163-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"

155
Экспертно-аналитическая поддержка по совершенствованию государственного регулирования в сфере внутренней торговли
Повышение эффективности сектора торговли, в том числе вследствие повышения доли стационарной торговли, совершенствование государственного регулирования в сфере торговли, а также изучение существующих барьеров в развитии межрегиональной торговли, регулирование сетевого маркетинга, совершенствование нормативно-правовой базы по вопросам регулирования розничных цен на социально значимые товары, разработка концепции по развитию биржевой торговли, разработка методики по определению товаров, подлежащих обязательной реализации через товарные биржи
Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан
АО "Центр развития торговой политики"
001 "Формирование и реализация политики государства в сфере внутренней и внешней торговой политики, международной экономической интеграции, защиты прав потребителей, технического регулирования, стандартизации и обеспечения единства измерений, развития и продвижения несырьевого экспорта" 102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли, государственного управления, регионального развития и защиты прав потребителей"
204 086
";
в строках 156-158 графу "Наименование республиканской бюджетной программы (подпрограммы), в рамках которой выполняется государственное задание" изложить в следующей редакции "001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства" 102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и материального резерва";
в строке 159 слова "001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства" заменить словами "001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства";
строку, порядковый номер 163 изложить в следующей редакции:
"

163
Іздестіру, іздестіру-бағалау жұмыстары
Қазақстан Республикасының минералдық-шикізат базасын толықтыру мақсатында перспективалы алаңның ресурстық әлеуетін бағалау
Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі
"Қазгеология" ұлттық геологиялық барлау компаниясы" АҚ
089 "Жер қойнауын ұтымды және кешенді пайдалануды және Қазақстан Республикасы аумағының геологиялық зерттелуін арттыру"
102 "Өңірлік, геологиялық түсіру, іздестіру-бағалау және іздестіру барлау жұмыстары"
1 879 026
";
реттік нөмірі 167-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
167
Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарында жөндеу мен күтіп ұстауды ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету
Республикалық маңызы бар автожолдарды күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуді, күтіп ұстауды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
"ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" АҚ
091 "Ортақ пайдаланымдағы автомобиль жолдарын жөндеу және олардың сапасын жақсартуға бағытталған күтіп-ұстау бойынша жұмыстарды ұйымдастыру"
100 "Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу, күтіп-ұстау, көгалдандыру, диагностикалау және аспаптық құралдармен тексеру"
79 879 556
";
реттік нөмірі 175-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
175
Қазақстандық бірегейлік пен жалпыұлттық бірлікті нығайту саласындағы мемлекеттік саясат
Азаматтық қағидаттар негізінде қазақстандық бірегейлік пен бірлікті нығайту және дамыту, қоғамдық сананы жаңғырту үдерісіндегі қоғамдық келісім мен жалпыұлттық бірлікті қамтамасыз ету бойынша мемлекеттік саясаттың түрлі аспектілерін жүзеге асыру үшін ғылыми-негізделген
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі
"Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік басқару академиясы" РМҚК
001 "Мемлекеттік қызмет саласындағы бірыңғай мемлекеттiк саясатты қалыптастыру мен іске асыру"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"

163
Поисковые, поисково-оценочные работы
Оценка ресурсного потенциала перспективных площадей с целью наращивания минерально-сырьевой базы Республики Казахстан
Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
АО "Национальная геологоразведочная компания "Казгеология"
089 "Обеспечение рационального и комплексного использования недр и повышение геологической изученности территории Республики Казахстан"
102 "Региональные, геолого-съемочные, поисково-оценочные и поисково-разведочные работы"
1 879 026
";
строку, порядковый номер 167, изложить в следующей редакции:
"
167
Оказание государственных услуг по организации выполнения ремонта и содержания автомобильных дорог республиканского значения
Организация капитального, среднего и текущего ремонта, содержания автомобильных дорог республиканского значения
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
АО "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
091 "Ремонт и организация содержания, направленная на улучшение качества автомобильных дорог общего пользования"
100 "Капитальный, средний и текущий ремонт, содержание, озеленение, диагностика и инструментальное обследование автомобильных дорог республиканского значения"
79 879 556
";
строку, порядковый номер 175, изложить в следующей редакции:
"
175
Государственная политика в сфере укрепления казахстанской идентичности и общенационального единства
Выработка практических научно-обоснованных рекомендаций для реализации различных аспектов государственной политики по обеспечению общественного согласия и общенационального единства в процессе модернизации общественного сознания, укрепления и развития казахстанской идентичности и единства на принципах гражданства
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы
РГКП "Академия государственного управления при Президенте Республики Казахстан"
001 "Формирование и реализация единой государственной политики в сфере государственной службы" 103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"

26 200
практикалық ұсыныстарды жасау
".
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі республикалық бюджеттік бағдарламалардың мүдделі әкімшілерімен бірге тиісті қаржы жылына арналған міндеттемелер мен төлемдер бойынша жиынтық қаржыландыру жоспарына өзгерістер енгізсін.
4. Осы қаулы 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2019 жылғы 14 тамыздағы
№ 594 қаулысына
1-қосымша
2019 жылға арналған республикалық бюджет қөрсеткіштерін түзету
мың теңге
ФГ
ББӘ
БҒД
Аты
Өзгерістер (+, -)
1
2
3
4
5
Жинағы
0
Шығындар
0

26200
".
3. Министерству финансов Республики Казахстан совместно с заинтересованными администраторами республиканских бюджетных программ внести изменения в сводный план финансирования по обязательствам и платежам на соответствующий финансовый год.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2019 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 14 августа 2019 года № 594
Корректировка показателей республиканского бюджета на 2019 год
тыс.тенге
ФГ
АБП
ПРГ
Наименование
Изменения (+, -)
1
2
3
4
5
Итого
0
Затраты
0

001
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
3 749 794
101
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі
117 729
007
Орталық коммуникациялар қызметінің жұмысын қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
117 729
204
Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi
-597 908
001
Сыртқы саяси қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер
-597 908
207
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі
9 952 794
001
Экология, геология және табиғи ресурстар саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер
9 952 794
209
Қазақстан Республикасы Ақпарат жəне қоғамдық даму министрлігі
-117 729
001
Ақпарат және қоғамдық даму саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру
-117 729
210
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, қорғаныс жəне аэроғарыш өнеркəсібі министрлігі
-3 916 085
001
Қорғаныс, аэроғарыштық және электрондық өнеркәсіп, ақпараттандыру және байланыс саласындағы ақпараттық қауіпсіздік (киберқауіпсіздік), жұмылдыру даярлығы және жұмылдыру саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және дамыту, бірыңғай әскери-техникалық саясатты және әскери-техникалық ынтымақтастықты жүргізуге қатысу, қорғаныстық тапсырысты қалыптастыру, орналастыру және орындау саласындағы басшылық
-3 699 803
002
Авариялар мен апаттар кезінде шұғыл шақыру ақпараттық жүйесін құру
-216 282
211
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі
2 202 852
001
Ішкі жəне сыртқы сауда саясатын қалыптастыру жəне іске асыру, халықаралық экономикалық интеграция, тұтынушылардың құқықтарын қорғау, техникалық реттеу, стандарттау жəне өлшем бірлігін қамтамасыз ету, шикізаттық емес экспортты дамыту жəне ілгерілету саласында мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру
2 202 852
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
-44 404
001
Бюджеттік жоспарлауды, орындалуын және мемлекеттік бюджеттің атқарылуын бақылауды қамтамасыз ету және экономикалық және қаржылық қылмыстар мен құқық бұзушылықтарға қарсы іс-қимыл жөніндегі қызметтер
-44 404
223
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
3 542 856
001
Цифрландыру, инновациялар, аэроғарыш және электрондық өнеркәсіп, ақпараттандыру және байланыс саласындағы ақпараттық қауіпсіздік (киберқауіпсіздік), топографты-геодезия және картография саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру
3 326 574
002
Авариялар мен апаттар кезінде шұғыл шақыру ақпараттық жүйесін құру
216 282
241
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
-5 149 378
001
Энергетика, атом энергиясы, мұнай-газ және мұнай-химия өнеркәсібі саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер

001
Государственные услуги общего характера
3 749 794
101
Администрация Президента Республики Казахстан
117 729
007
Услуги по обеспечению деятельности Службы центральных коммуникаций
117 729
204
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
-597 908
001
Услуги по координации внешнеполитической деятельности
-597 908
207
Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
9 952 794
001
Услуги по координации деятельности в сфере экологии, геологии и природных ресурсов
9 952 794
209
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
-117 729
001
Формирование государственной политики в сфере информации и общественного развития
-117 729
210
Министерство цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
-3 916 085
001
Формирование и реализация политики государства в сфере оборонной, аэрокосмической и электронной промышленности, информационной безопасности в сфере информатизации и связи (кибербезопасности), мобилизационной подготовки и мобилизации, формирование и развитие государственного материального резерва, участие в проведении единой военно-технической политики и военно-технического сотрудничества, руководство в области формирования, размещения и выполнения оборонного заказа
-3 699 803
002
Создание информационной системы экстренного вызова при авариях и катастрофах
-216 282
211
Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан
2 202 852
001
Формирование и реализация политики государства в сфере внутренней и внешней торговой политики, международной экономической интеграции, защиты прав потребителей, технического регулирования, стандартизации и обеспечения единства измерений, развития и продвижения несырьевого экспорта
2 202 852
217
Министерство финансов Республики Казахстан
-44 404
001
Услуги по обеспечению бюджетного планирования, исполнения и контроля за исполнением государственного бюджета и противодействию экономическим и финансовым преступлениям и правонарушениям
-44 404
223
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
3 542 856
001
Формирование и реализация политики государства в сфере цифровизации, инноваций, аэрокосмической и электронной промышленности, информационной безопасности в сфере информатизации и связи (кибербезопасности), топографо-геодезии и картографии
3 326 574
002
Создание информационной системы экстренного вызова при авариях и катастрофах
216 282
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
-5 149 378
001
Услуги по координации деятельности в сфере энергетики, атомной энергии, нефтегазовой и нефтехимической промышленности

-5 149 378
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
-1 172 634
001
Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
-1 172 634
249
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
-1 661 311
001
Өнеркәсіп, қорғаныс өнеркәсібі, бірыңғай әскери-техникалық саясатты және әскери-техникалық ынтымақтастықты жүргізуге қатысу, қорғаныстық тапсырысты қалыптастыру, орналастыру және орындау саласындағы басшылық, индустриялық саясатты қалыптастыру, инфрақұрылымды және бәсекелестік нарықты, көлік және коммуникацияны, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру
-1 661 311
608
Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет iстерi агенттiгi
5 782 183
001
Мемлекеттік қызмет саласындағы бірыңғай мемлекеттiк саясатты қалыптастыру және іске асыру
4 874 677
008
Мемлекеттік қызмет саласындағы өңірлік хабты институционалдық қолдау және мемлекеттік аппаратты кәсібилендіру, мемлекеттік қызмет көрсету сапасын қамтамасыз ету және сыбайлас жемқорлықтың алдын алу тетіктерін жетілдіру
630 844
012
Республиканың мемлекеттiк қызмет кадрларын тестілеу жөніндегі қызметтер
276 662
623
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі
-5 189 171
001
Мемлекеттік қызмет саласындағы бірыңғай мемлекеттiк саясатты қалыптастыру мен іске асыру
-4 281 665
008
Мемлекеттік қызмет саласындағы өңірлік хабты институционалдық қолдау және мемлекеттік аппаратты кәсібилендіру, мемлекеттік қызмет көрсету сапасын қамтамасыз ету және сыбайлас жемқорлықтың алдын алу тетіктерін жетілдіру
-630 844
012
Республиканың мемлекеттiк қызмет кадрларын тестілеу жөніндегі қызметтер
-276 662
002
Қорғаныс
23 342 559
208
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi
942 913
047
Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің жауынгерлік, жұмылдыру дайындығын қамтамасыз ету
942 913
210
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, қорғаныс жəне аэроғарыш өнеркəсібі министрлігі
-256 508 348
017
Қорғаныстық-өнеркәсіптік кешен және ақпараттық қауіпсіздік саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
-612 836
018
Мемлекеттік қорғаныстық тапсырысты орындауды қамтамасыз ету
-255 895 512
249
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі

-5 149 378
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
-1 172 634
001
Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства
-1 172 634
249
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
-1 661 311
001
Формирование и реализация политики государства в сфере промышленности, оборонной промышленности, участия в проведении единой военно-технической политики и военно-технического сотрудничества, руководство в области формирования, размещения и выполнения оборонного заказа, формирования индустриальной политики, развития инфраструктуры и конкурентного рынка, транспорта и коммуникаций, строительства, жилищно-коммунального хозяйства
-1 661 311
608
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы
5 782 183
001
Формирование и реализация единой государственной политики в сфере государственной службы
4 874 677
008
Институциональная поддержка регионального хаба в сфере государственной службы и совершенствование механизмов профессионализации государственного аппарата, обеспечения качества государственных услуг и предупреждения коррупции
630 844
012
Услуги по тестированию кадров государственной службы республики
276 662
623
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции
-5 189 171
001
Формирование и реализация единой государственной политики в сфере государственной службы
-4 281 665
008
Институциональная поддержка регионального хаба в сфере государственной службы и совершенствование механизмов профессионализации государственного аппарата, обеспечения качества государственных услуг и предупреждения коррупции
-630 844
012
Услуги по тестированию кадров государственной службы республики
-276 662
002
Оборона
23 342 559
208
Министерство обороны Республики Казахстан
942 913
047
Обеспечение боевой, мобилизационной готовности Вооруженных Сил Республики Казахстан
942 913
210
Министерство цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
-256 508 348
017
Прикладные научные исследования в области оборонно-промышленного комплекса и информационной безопасности
-612 836
018
Обеспечение исполнения государственного оборонного заказа
-255 895 512
249
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан

016
"С.М. Киров атындағы зауыт" АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту мақсатында "Қазақстан инжиниринг ұлттық компаниясы" АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту
-548 500
249
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
1 500 000
005
"Петропавл ауыр машина жасау зауыты" АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту мақсатында "Қазақстан инжиниринг ұлттық компаниясы" АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту
951 500

016
Увеличение уставного капитала АО "Национальная компания Казахстан инжиниринг" в целях увеличения уставного капитала АО "Завод им. С.М. Кирова"
-548 500
249
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
1 500 000
005
Увеличение уставного капитала АО "Национальная компания Казахстан инжиниринг" в целях увеличения уставного капитала АО "Петропавловский завод тяжелого машиностроения"
951 500