"Қазақстан Республикасына шетелдік инвестицияларды тарту жөніндегі шараларды күшейту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 20 сәуірдегі № 216 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 22 тамыздағы № 620 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасына шетелдік инвестицияларды тарту жөніндегі шараларды күшейту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 20 сәуірдегі № 216 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2019 ж., № 10, 104-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Инвестициялар тарту мәселелері жөніндегі үйлестіру кеңесінің құрамы мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстанның Еуропалық Бизнес қауымдастығының атқарушы директоры".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2019 года № 216 "Об усилении мер по привлечению иностранных инвестиций в Республику Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 августа 2019 года № 620.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2019 года № 216 "Об усилении мер по привлечению иностранных инвестиций в Республику Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2019 г., № 10, ст. 104) следующее дополнение:
состав Координационного совета по вопросам привлечения инвестиций, утвержденный указанным постановлением, дополнить строкой следующего содержания:
"исполнительный директор Европейской Бизнес Ассоциации Казахстана".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин