Стратегиялық объектілерді иеліктен шығару туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 3 қазандағы № 733 қаулысы
1994 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Азаматтық кодексінің (Жалпы бөлім) 193-1-бабының 3-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамына "Орта Азия – Орталық", "Мақат – Солтүстік Кавказ", "Окарем – Бейнеу", "Орынбор – Новопсков" (Батыс Қазақстан облысының аумағы бойынша 316 км және 63 км учаскелер), "Союз" (Батыс Қазақстан облысының аумағы бойынша 316 км және 63 км учаскелер), "Бұқара – Орал", "Қарталы – Рудный – Қостанай", "Газли – Шымкент", "Бұқара газды ауданы – Ташкент – Бішкек – Алматы", "Жаңажол – Ақтөбе" магистральдық газ құбырларын (0-132 км учаскесіндегі) "Интергаз Орталық Азия" АҚ-ның пайдасына иеліктен шығару жөнінде мәміле жасасуға рұқсат берілсін.
2. "Интергаз Орталық Азия" акционерлік қоғамына жалпы сомасы 207407350 000 (екі жүз жеті миллиард төрт жүз жеті миллион үш жүз елу мың) теңге орналастыру бағасы 5000 (бес мың) теңге болатын 41481470 (қырық бір миллион төрт жүз сексен бір мың төрт жүз жетпіс) дана артықшылық берілген акцияларды "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының пайдасына иеліктен шығару жөнінде мәміле жасасуға рұқсат берілсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

Об отчуждении стратегических объектов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 октября 2019 года № 733
В соответствии с пунктом 3 статьи 193-1 Гражданского кодекса Республики Казахстан (Общая часть) от 27 декабря 1994 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить акционерному обществу "Национальная компания "КазМунайГаз" совершить сделку по отчуждению магистральных газопроводов "Средняя Азия – Центр", "Макат – Северный Кавказ", "Окарем – Бейнеу", "Оренбург – Новопсков" (участки 316 км и 63 км по территории Западно-Казахстанской области), "Союз" (участки 316 км и 63 км по территории Западно-Казахстанской области), "Бухара – Урал", "Карталы – Рудный – Костанай", "Газли – Шымкент", "Бухарский газоносный район – Ташкент – Бишкек – Алматы", "Жанажол – Актобе" (на участке 0-132 км) в пользу акционерного общества "Интергаз Центральная Азия".
2. Разрешить акционерному обществу "Интергаз Центральная Азия" совершить сделку по отчуждению привилегированных акций в количестве 41481470 (сорок один миллион четыреста восемьдесят одна тысяча четыреста семьдесят) штук по цене размещения 5000 (пять тысяч) тенге на общую сумму 207407350000 (двести семь миллиардов четыреста семь миллионов триста пятьдесят тысяч) тенге в пользу акционерного общества "Национальная компания "КазМунайГаз".
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин