"Мемлекеттік кепілдікпен берілетін мемлекеттік емес қарыздардың қаражаты есебінен қаржыландыру ұсынылатын инвестициялық жобалардың 2019 жылға арналған тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 28 мамырдағы № 327 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 29 қазандағы № 806 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік кепілдікпен берілетін мемлекеттік емес қарыздардың қаражаты есебінен қаржыландыру ұсынылатын инвестициялық жобалардың 2019 жылға арналған тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 28 мамырдағы № 327 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2019 ж., № 16, 153-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген каулымен бекітілген мемлекеттік кепілдікпен берілетін мемлекеттік емес карыздардың қаражаты есебінен қаржыландыру ұсынылатын инвестициялық жобалардың 2019 жылға арналған тізбесі:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 3-жолмен толықтырылсын:
"
3
"Қапшағай -Күрті"
республикалық манызы
бар автомобиль
жолының 0-67 км
"Астана - Карағанды -
Балқаш - Алматы"
Орталық-Оңтүстік дәлізін
реконструкциялау
39134495,16
2019 -
34479731,42
"ҚазАвто-
Еуропа
мың тенге
2022
мын теңгеге
Жол"
Қайта
дейін
ұлттык
Құру
компания-
және
сы"
Даму
акционер-
Банкі
лік қоғамы
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А.. Мамин

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2019 года № 327 "Об утверждении перечня инвестиционных проектов, предлагаемых к финансированию за счет средств негосударственных займов под государственные гарантии, на 2019 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2019 года № 806.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2019 года № 327 "Об утверждении перечня инвестиционных проектов, предлагаемых к финансированию за счет средств негосударственных займов под государственные гарантии, на 2019 год" (САПП Республики Казахстан, 2019 г., № 16 ст. 153) следующее дополнение:
перечень инвестиционных проектов, предлагаемых к финансированию за счет средств негосударственных займов под государственные гарантии, на 2019 год, утвержденный указанным постановлением:
дополнить строкой, порядковый номер 3, следующего содержания:
"
3
Реконструкция коридора Центр-Юг "Астана – Караганда - Балкаш - Алматы" автомобильной дороги республиканского значения "Капшагай - Курты" км 0-67
39134495,16 тысяч тенге
2019-2022
до 34479731,42 тысяч тенге
акционерное общество "Нацинальная компания "КазАвто-Жол"
Европейский Банк Реконструкции и Развития
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин