Республикалық меншіктің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 31 қазандағы № 810 қаулысы.
"Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 114-бабының 1-тармағына және "Ұлттық әл-ауқат қоры туралы" 2012 жылғы 1 ақпандағы Қазақстан Республикасы Заңының 23-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес "Қазакстан Республикасының Энергетика министрлігі" мемлекеттік мекемесіне бекітіп берілген республикалык мүлік Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-аукат қоры" акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазакстан Республикасының Энергетика министрлігімен және "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-аукат қоры" акционерлік қоғамымен (келісу бойынша) бірлесіп осы қаулының 1-тармағынан туындайтын шараларды қабылдасын.

О некоторых вопросах республиканской собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2019 года № 810
В соответствии с пунктом 1 статьи 114 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" и статьей 23 Закона Республики Казахстан от 1 февраля 2012 года "О Фонде национального благосостояния" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать в установленном законодательством Республики Казахстан порядке республиканское имущество, закрепленное за государственным учреждением "Министерство энергетики Республики Казахстан", в оплату акций акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына" согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Министерством энергетики Республики Казахстан и акционерным обществом "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына" (по согласованию) принять меры, вытекающие из пункта 1 настоящего постановления.