"ҚазАгро" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамының директорлар кеңесі құрамының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 18 сәуірдегі № 377 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 6 қарашадағы № 838 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "ҚазАгро" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамының директорлар кеңесі құрамының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 18 сәуірдегі № 377 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 29, 246-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
мына:
"Қасымбек
Жеңіс Махмұдұлы
-
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
орынбасары"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Скляр
Роман Васильевич
-
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
орынбасары";
мына:
"Дəленов
Руслан Ерболатұлы
-
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мəдиев
Жаслан Қасенұлы
-
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика
вице-министрі".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2014 года № 377 "О некоторых вопросах состава совета директоров акционерного общества "Национальный управляющий холдинг "КазАгро"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2019 года № 838
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2014 года № 377 "О некоторых вопросах состава совета директоров акционерного общества "Национальный управляющий холдинг "КазАгро" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 29, ст. 246) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
строку:
"Касымбек
Женис Махмудулы
-
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Скляр
Роман Васильевич
-
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан";
строку:
"Даленов
Руслан Ерболатович
-
Министр национальной экономики Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Мадиев
Жаслан Хасенович
-
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин