Өңірлік үйлестіру кеңесінің үлгілік функцияларын айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 916 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 29 қаңтардағы № 45 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.01.2024 № 45 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Арнайы экономикалық және индустриялық аймақтар туралы" 2019 жылғы 3 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңы 10-бабының 4) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Өңірлік үйлестіру кеңесінің мынадай үлгілік функциялары айқындалсын:
1) әлеуетті қатысушыға индустриялық аймаққа рұқсат беру не рұқсат бермеу туралы шешім қабылдайды;
2) Қазақстан Республикасының заңнамасына қайшы келмейтін өзге де функцияларды жүзеге асырады.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

Об определении типовых функций регионального координационного совета
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2019 года № 916. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 января 2024 года № 45.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.01.2024 № 45 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 3 апреля 2019 года "О специальных экономических и индустриальных зонах" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить следующие типовые функции регионального координационного совета:
1) принимает решение о допуске либо отклонении потенциального участника в индустриальную зону;
2) осуществляет иные функции, не противоречащие законодательству Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин