Қазақстан Республикасы Үкіметінің Мүгедектік және мүгедектер проблемаларын шешудегі ынтымақтастық туралы келісімге қатысушы болмау ниеті туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 19 желтоқсандағы № 936 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 12 сәуірде Мәскеуде жасалған Мүгедектік және мүгедектер проблемаларын шешудегі ынтымақтастық туралы келісімге қатысушы болмау ниеті туралы Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының Атқарушы комитетін хабардар етсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О намерении Правительства Республики Казахстан не становиться участником Соглашения о сотрудничестве в решении проблем инвалидности и инвалидов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2019 года № 936
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке уведомить Исполнительный комитет Содружества Независимых Государств о намерении Правительства Республики Казахстан не становиться участником Соглашения о сотрудничестве в решении проблем инвалидности и инвалидов, совершенного в Москве 12 апреля 1996 года.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин