"Әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациялар қызметінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 1008 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациялар қызметінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациялар қызметінің кейбір мәселелері туралы
"Мемлекеттік сатып алу туралы" 2015 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 39-бабы 3-тармағының 27) және 56) тармақшаларына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Азаматтарды кепілдік берілген әлеуметтік топтамамен қамтамасыз ету шеңберінде әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорацияларға тауарларды беруге және қызметтерді көрсетуге өкілеттік берілсін.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі:
1) азаматтарды кепілдік берілген әлеуметтік топтамамен қамтамасыз ету шеңберінде әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациялар тауарларды және көрсетілетін қызметтерді сатып алатын тұлғаларды анықтасын;
2) осы Жарлықты іске асыру бойынша өзге де шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы Жарлықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігіне жүктелсін.
4. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О некоторых вопросах деятельности социально-предпринимательских корпораций"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2019 года № 1008
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О некоторых вопросах деятельности социально-предпринимательских корпораций".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
УКАЗ
ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН
О некоторых вопросах деятельности социально-предпринимательских корпораций
В соответствии с подпунктами 27) и 56) пункта 3 статьи 39 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Уполномочить социально-предпринимательские корпорации по поставке товаров и оказанию услуг в рамках обеспечения граждан гарантированным социальным пакетом.
2. Правительству Республики Казахстан:
1) определить лиц, у которых социально-предпринимательские корпорации приобретут товары и услуги в рамках обеспечения граждан гарантированным социальным пакетом;
2) обеспечить принятие иных мер по реализации настоящего Указа.
3. Контроль за исполнением настоящего Указа возложить на Администрацию Президента Республики Казахстан.
4. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
К.Токаев