"Мемлекеттің кепілдігімен "Азия Даму Банкі (АДБ) қарыз қаражат есебінен "Қазақстанның тұрғын үй құрылыс жинақ банкі" АҚ-ның алдын ала тұрғын үй қарыздарын беруі" ("Тұрғын үйді қаржыландырудағы гендерлік теңдікті қамтамасыз етуге жәрдемдесу жөніндегі жоба")" жобасы бойынша мемлекеттік кепілдік беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 1026 қаулысы
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 215-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен Азия Даму Банкіне 38000000000 (отыз сегіз миллиард) теңге сомасында тартылатын қарыз бойынша "Қазақстанның тұрғын үй құрылыс жинақ банкі" акционерлік қоғамының міндеттемелерін қамтамасыз ету ретінде "Мемлекеттің кепілдігімен "Азия Даму Банкі (АДБ) қарыз қаражатының есебінен "Қазақстанның тұрғын үй құрылыс жинақ банкі" АҚ-ның алдын ала тұрғын үй қарыздарын беруі" ("Тұрғын үйді қаржыландырудағы гендерлік теңдікті қамтамасыз етуге жәрдемдесу жөніндегі жоба")" жобасы бойынша Қазақстан Республикасының мемлекеттік кепілдігін берсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О предоставлении государственной гарантии по проекту "Предоставление предварительных жилищных займов АО "Жилищный строительный сберегательный банк Казахстана" за счет средств займа Азиатского банка развития (АБР)" под государственную гарантию ("Проект по содействию обеспечению гендерного равенства в жилищном финансировании")"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2019 года № 1026
В соответствии со статьей 215 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке предоставить Азиатскому Банку Развития государственную гарантию Республики Казахстан по проекту "Предоставление предварительных жилищных займов АО "Жилищный строительный сберегательный банк Казахстана" за счет средств займа Азиатского банка развития (АБР)" под государственную гарантию ("Проект по содействию обеспечению гендерного равенства в жилищном финансировании")" в качестве обеспечения обязательств акционерного общества "Жилищный строительный сберегательный банк Казахстана" по привлекаемому займу на сумму до 38000000000 (тридцать восемь миллиардов) тенге.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин