Нұр-Сұлтан қаласының коммуналдық мүлкін "Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім беру ұйымына беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 1051 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Назарбаев Университеті", "Назарбаев Зияткерлік мектептері" және "Назарбаев Қоры" мәртебесі туралы" 2011 жылғы 19 қаңтардағы, "Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы заңдарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Нұр-Сұлтан қаласы, "Есіл" ауданы, Е 321 көше (жобалық атауы), № 6/1 ғимарат мекенжайы бойынша орналасқан 1,1077 га жер учаскесі бар 240 орындық балабақша ғимараты, оның ішінде оның жұмыс істеуіне арналған жабдық, техника, жиһаз, мүкәммал, Нұр-Сұлтан қаласының коммуналдық меншігінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім беру ұйымының меншігіне берілсін.
2. Нұр-Сұлтан қаласының әкімдігі "Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім беру ұйымымен (келісу бойынша) бірлесіп, Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын қажетті шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О передаче коммунального имущества города Нур-Султана автономной организации образования "Назарбаев Интеллектуальные школы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2019 года № 1051
В соответствии с законами Республики Казахстан от 19 января 2011 года "О статусе "Назарбаев Университет", "Назарбаев Интеллектуальные школы" и "Назарбаев Фонд", от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать из коммунальной собственности города Нур-Султана в собственность автономной организации образования "Назарбаев Интеллектуальные школы" здание детского сада на 240 мест, расположенное по адресу: город Нур-Султан, район "Есиль", улица Е321 (проектное наименование), здание № 6/1, с земельным участком общей площадью 1,1077 га, в том числе оборудование, технику, мебель, инвентарь, предназначенные для его функционирования.
2. Акимату города Нур-Султана совместно с автономной организацией образования "Назарбаев Интеллектуальные школы" (по согласованию) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин