2020 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету, 2019 жылғы бюджет қаражатының қалдықтары есебінен тиісті бюджеттік бағдарламалардың жылдық жоспарлы тағайындауларын ұлғайту және 2019 жылы республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы даму трансферттерінің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) сомаларын 2020 жылы пайдалану (толық пайдалану) және "2020 – 2022 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 6 желтоқсандағы № 908 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 29 қаңтардағы № 21 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі
Осы қаулы 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 44-бабының 5-тармағына, 41, 104 және 111-баптарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес 2020 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету жүзеге асырылсын.
2. Осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес 2019 жылғы республикалық бюджеттің бюджет қаражатының қалдықтары есебінен тиісті бюджеттік бағдарламаның жылдық жоспарлы тағайындаулары ұлғайтылсын.
3. "2020 – 2022 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 6 желтоқсандағы № 908 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О корректировке показателей республиканского бюджета на 2020 год, увеличении годовых плановых назначений соответствующих бюджетных программ за счет остатков бюджетных средств 2019 года и использовании (доиспользовании) в 2020 году неиспользованных (недоиспользованных) сумм целевых трансфертов на развитие, выделенных из республиканского бюджета в 2019 году, и внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2019 года № 908 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2020 – 2022 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 января 2020 года № 21
В соответствии с пунктом 5 статьи 44, со статьями 41, 104 и 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Осуществить корректировку показателей республиканского бюджета на 2020 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Увеличить годовое плановое назначение соответствующей бюджетной программы за счет остатков бюджетных средств республиканского бюджета 2019 года согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2019 года № 908 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2020 – 2022 годы" следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. 2020 – 2022 жылдарға арналған республикалық бюджет, оның ішінде 2020 жылға мынадай:
1) кірістер – 11 206 484 096 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер бойынша – 7 960 584 715 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 121 320 478 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 4 497 700 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 3 120 081 203 мың теңге;
2) шығындар – 12 472 425 180 мың теңге;

"1. Принять к исполнению республиканский бюджет на 2020 – 2022 годы, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 206 484 096 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7 960 584 715 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 121 320 478 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4 497 700 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 120 081 203 тысячи тенге;
2) затраты – 12 472 425 180 тысяч тенге;

3) таза бюджеттік кредиттеу – 196 473 831 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 306 167 753 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 109 693 922 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 135 898 818 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 135 898 818 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -1 598 313 733 мың теңге немесе елдің жалпы iшкi өнiміне қатысты 2,1 пайыз;

3) чистое бюджетное кредитование – 196 473 831 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 306 167 753 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 109 693 922 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 135 898 818 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 135 898 818 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -1 598 313 733 тысячи тенге, или 2,1 процента к валовому внутреннему продукту страны;

016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды қоса қаржыландыру есебінен
160 714
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
160 714
Республикалық маңызы бар "Жетiбай - Жаңаөзен - Фетисово - Түркменстан Республикасының шекарасы" автожолының қайта жаңарту
160 714
"
деген жолдар алып тасталсын;
көрсетілген қаулыға 22-қосымша осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулыға 45-қосымша осы қаулыға 4-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулыға 46-қосымшада:

016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
160 714
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
160 714
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Жетыбай-Жанаозен-Фетисово - гр. Республики Туркменистан"
160 714
"
исключить;
приложение 22 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
приложение 45 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему постановлению;
приложение 46 к указанному постановлению:

мынадай редакциядағы реттік нөмірлері 1-1, 21-1, 21-2, 21-3, 21-4, 21-5, 24-1, 31-1, 31-2, 40-1, 40-2, 40-3, 40-4, 52-1, 61-1, 62-1, 63-1, 63-2, 66-1, 66-2, 66-3, 66-4, 66-5, 66-6, 66-7, 76-1 және 87-91 жолдармен толықтырылсын:
"
1-1
Іздестіру, іздестіру- бағалау жұмыстары
Қазақстан Республикасының минералдық шикізат базасын молайту мақсатында перспективалық алаңдардың ресурстық әлеуетін бағалау
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі
"Қазгеология" ұлттық геологиялық барлау компаниясы" АҚ
089 "Жер қойнауын ұтымды және кешенді пайдалануды және Қазақстан Республикасы аумағының геологиялық зерттелуін арттыру"
102 "Өңірлік, геологиялық түсіру, іздестіру-бағалау және іздестіру барлау жұмыстары"
2 348 290
";
"
21-1
"Байқоңыр" кешенінің зымыран-ғарыш қызметінің әсеріне ұшыраған Қазақстан Республикасы аумақтарына экологиялық мониторинг жүргізу
2020-2022 жылдары "Байқоңыр" ғарыш айлағынан зымыран-тасығыштарды ұшыруға экологиялық мониторинг жүргізу: (ұшыруларды экологиялық сүйемелдеу):
-Қарағанды облысында (ҚА № 16, 49, 67, 70) Ю-25 аймағындағы ЗТ ББ ҚА экологиялық орнықтылығын бағалау (2020 жыл);
- Қарағанды облысында (ҚА № 26, 32, 34, 42, 56) Ю-4 аймағындағы ЗТ ББ ҚА экологиялық орнықтылығын бағалау (2021 жыл);
-Қарағанды және Қостанай облыстарында (ҚА №77) Ю-5 ЗТ ББ ҚА экологиялық тұрақтылығын бағалау (2022 жыл);
-2013 жылы Қызылорда облысында "Протон-М" ЗТ апат орнында қоршаған орта объектілерінің жағдайын бақылау (2020 жыл);
-2007 жылы Қарағанды облысында "Протон-М" ЗТ апат орнында қоршаған орта объектілерінің жағдайын бақылау (2021 жыл);
-2018 жылы Қарағанды облысында "Союз-ФГ" ЗТ апат орнында қоршаған орта объектілерінің жағдайын бақылау (2022 жыл)
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Ғарыш – Экология" ҒЗО" РМК
010 "Ғарыш инфрақұрылымының сақталуы мен оны пайдалануды кеңейтуді қамтамасыз ету"
100 "Ғарыш аппараттарын басқаруды қамтамасыз ету"
83 082
21-2
Технологиялық мақсаттағы ғарыш жүйесін тәжірибелік пайдалану
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде KazSTSat тәжірибелік пайдалану жолымен қазақстандық технологиялардың оң ұшу тарихын алу үшін технологиялық мақсаттағы ғарыш жүйесінің (KazSTSat) жұмыс істеуін қамтамасыз ету жөніндегі жұмыстарды орындау және Қазақстанда өндірілген ҒА-ның белсенді жұмыс істеу мерзімін айқындау болжанады
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Ghalam" ЖШС
010 "Ғарыш инфрақұрылымының сақталуы мен оны пайдалануды кеңейтуді қамтамасыз ету"
100 "Ғарыш аппараттарын басқаруды қамтамасыз ету"

дополнить строками, порядковые номера 1-1, 21-1, 21-2, 21-3, 21-4, 21-5, 24-1, 31-1, 31-2, 40-1, 40-2, 40-3, 40-4, 52-1, 61-1, 62-1, 63-1, 63-2, 66-1, 66-2, 66-3, 66-4, 66-5, 66-6, 66-7, 76-1 и 87-91, следующего содержания:
"
1-1
Поисковые, поисково-оценочные работы
Оценка ресурсного потенциала перспективных площадей с целью наращивания минерально-сырьевой базы Республики Казахстан
Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
АО "Национальная геологоразведочная компания "Казгеология"
089 "Обеспечение рационального и комплексного использования недр и повышение геологической изученности территории Республики Казахстан"
102 "Региональные, геолого-съемочные, поисково-оценочные и поисково-разведочные работы"
2 348 290
";
"
21-1
Услуга экологического мониторинга территорий Республики Казахстан, подверженных воздействию ракетно-космической деятельности комплекса "Байконур"
Проведение экологического мониторинга пусков ракет-носителей с космодрома "Байконур" (экологическое сопровождение пусков) в 2020-2022 годы:
- оценка экологической устойчивости РП ОЧ РН в зоне Ю-25 (РП № 16, 49, 67, 70) в Карагандинской области (2020 год);
- оценка экологической устойчивости РП ОЧ РН в зоне Ю-4 (РП № 26, 32, 34, 42, 56) в Карагандинской области (2021 год);
- оценка экологической устойчивости РП ОЧ РН в зоне Ю-5 (РП № 77) в Карагандинской и Костанайской областях (2022 год);
- контроль состояния объектов окружающей среды на месте аварии РН "Протон-М" в 2013 году в Кызылординской области (2020 год);
- контроль состояния объектов окружающей среды на месте аварии РН "Протон-М" в 2007 году в Карагандинской области (2021 год);
- контроль состояния объектов окружающей среды на месте аварии РН "Союз-ФГ" в 2018 году в Карагандинской области (2022 год)
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
РГП "НИЦ "Ғарыш – Экология"
010 "Обеспечение сохранности и расширения использования космической инфраструктуры"
100 "Обеспечение управления космическими аппаратами"
83 082
21-2
Опытная эксплуатация космической системы технологического назначения
В рамках исполнения государственного задания предполагается выполнение работ по обеспечению функционирования космической системы технологического назначения (KazSTSat) для получения положительной летной истории казахстанских технологий путем опытной эксплуатации KazSTSat и определение срока активного существования КА казахстанского производства
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
ТОО "Ghalam"
010 "Обеспечение сохранности и расширения использования космической инфраструктуры"
100 "Обеспечение управления космическими аппаратами"

130 283
21-3
Ресей Федерациясы жалға алатындардың құрамына кірмейтін "Байқоңыр" кешені объектілерін кәдеге жаратуды, қалпына келтіруді және жөндеуді ұйымдастыру
Жобалау-іздестіру жұмыстарын жүргізу; пайдаланудан шығарылған ғимараттар мен құрылыстарды бөлшектеу; инертті құрылыс қалдықтарын көмуге арналған полигонды жайластыру; полигонда инертті құрылыс қалдықтарын жинау, шығару және көму; тазартылған аумақты жоспарлау;
мұнай өнімдерімен ластанған жер учаскелерін қалпына келтіру жөніндегі іс-шаралар
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Инфракос" ШЖҚ РМК
010 "Ғарыш инфрақұрылымының сақталуы мен оны пайдалануды кеңейтуді қамтамасыз ету"
101 "Байқоңыр" кешенінің Ресей Федерациясы жалдайтын құрамға кірмейтін объектілерін кәдеге жаратуды, қалпына келтіру және жөндеуді ұйымдастыру"
37 097

130 283
21-3
Организация утилизации, рекультивации и ремонта объектов комплекса "Байконур", не входящих в состав арендуемых Российской Федерацией
Проведение проектно-изыскательских работ; разборка зданий и сооружений выведенных из эксплуатации; обустройство полигона для захоронения инертных строительных отходов; сбор, вывоз и захоронение инертных строительных отходов на полигоне; планировка очищенной территории;
мероприятия по рекультивации земельных участков, загрязненных нефтепродуктами
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Инфракос"
010 "Обеспечение сохранности и расширения использования космической инфраструктуры"
101 "Организация утилизации, рекультивации и ремонта объектов комплекса "Байконур", не входящих в состав арендуемых Российской Федерацией"
37 097

21-4
"Зенит-М" ғарыш зымыран кешені жерүсті ғарыш инфрақұрылымы объектілерін ұстау және пайдалану
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде "Зенит-М" ҒЗК ЖҒИ техникалық және технологиялық объектілерін қолдау жөніндегі жұмыстар мен іс-шаралар кешенін жүзеге асыру, оның ішінде "Зенит-М" ҒЗК берілген объектілерін қорғауды ұйымдастыру және қамтамасыз ету, қызметкерлерді "Зенит-М" ҒЗК объектілеріне жеткізу үшін көліктік қамтамасыз ету, жұмыскерлерді жеке қорғаныс құралдарымен және арнайы киіммен қамтамасыз ету, қажет болған жағдайда осы объектінің (жүйелердің және агрегаттардың) пайдалану құжаттамасында белгіленген нормативтік талаптарға сәйкес ғарыш жүйелерін пайдалану тәжірибесі бар ұйымдарды тарта отырып, регламенттік және профилактикалық жұмыстарды жүргізу, сондай-ақ осы жұмыстарды ұйымдастыру үшін қажетті басқа да іс-шараларды жүзеге асыру
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Бәйтерек" БК" АҚ
010 "Ғарыш инфрақұрылымының сақталуы мен оны пайдалануды кеңейтуді қамтамасыз ету"
103 "Байқоңыр" кешенінің Ресей Федерациясы жалдайтын құрамға кірмеген және ол құрамнан шығарылған объектілерінің сақталуын қамтамасыз ету"
860 511
21-5
АКТ саласындағы экожүйенің стартапын дамыту
Қатысушыларды технологиялық бизнес-инкубациялау, қатысушылар үшін маркетингтік және өзге де іс-шаралар өткізу, "Астана Хаб" халықаралық технологиялық паркінің қатысушыларын дамытуды ынталандыру үшін консультациялық, ақпараттық, талдамалық, білім беру іс-шараларын өткізу, қатысушылардың жобаларын іске асыру үшін әлеуетті инвесторларды іздестіру, "Астана Хаб" халықаралық технологиялық паркінде акселерациядан өтетін тұлғаларға тұрғын үй беру және тұру үшін жағдайлар жасау
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Astana Hub" Халықаралық ІТ-стартаптар технопаркі КҚ
205 "Қазақстан Республикасының инновациялық дамуын қамтамасыз ету"
103 ""Астана Хаб" ІТ-стартаптардың халықаралық технопаркі негізінде инновациялық экожүйе құру"
2 891 660
";
"
24-1
Қазақстан Республикасында білім беруді және ғылымды дамытудың 2020-2025 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын талдамалық және ақпараттық-медиалық сүйемелдеу
Жоғары технологиялық орта және әлеуметтік желілердің танымалдығы жағдайында кез келген саладағы жаңалықтарды сапалы ілгерілетуді және оларды қоғамның барабар қабылдауын қамтамасыз ету үшін ақпараттық-медиялық сүйемелдеу маңызды рөл атқарады. Білім беру республиканың бүкіл халқының 1/3 тікелей жұмылған сала болып табылады (5 млн. жуық білім алушы, 1 млн. жуық қызметкер), осыған байланысты осы сала сын мен резонанстық ақпарат тұрғысынан неғұрлым осал. Бұл жерде мемлекеттік реттеу құралдарының болуы маңызды, өйткені бүгінгі күні қоғамдық пікір мен қабылдау сарынын БАҚ-та бірінші жарияланымның авторы қалыптастырады, ал әлеуметтік желілер қоғамдық пікірге ықпал етудің жаңа құралы болып тұр. Мемлекеттік бағдарламаны тиімді талдамалық және ақпараттық-медиялық сүйемелдеу оның іс-шараларының мақсаттарын, міндеттерін және мәнін қолжетімді түрде түсіндіруге мүмкіндік береді, бұл оны жүзеге асыруға барлық мүдделі тараптарды тартудың негізі болады. Жоба шеңберінде мемлекеттік бағдарлама тақырыптары бойынша бейнеконтент және бейнесүйемелдеу әзірленетін болады, мақалалар мен жарияланымдар дайындалып, таратылатын болады, TV YouTube мен Telegram-арналарының сүйемелдеуі, сондай-ақ әлеуметтік желілерде ілгерілету жүзеге асырылады.
Сондай-ақ қойылған міндеттерді жүзеге асыру үшін неғұрлым тиімді құралдарды әзірлеу мақсатында ақпараттық-талдамалық жұмысты қамтамасыз ету және әлеуметтік зерттеу жүргізу жүзеге асырылатын болады. Ақпараттық-коммуникациялық технологиялармен қатар баспа БАҚ сияқты бұқаралық коммуникациялардың дәстүрлі құралдары да белсенді қолданылатын болады. Баспа БАҚ-та ақпаратты орналастыру интернет желісіне қол жетімділігі жоқ оқырман аудиториясын қамтуға мүмкіндік береді
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
103 "Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"

21-4
Содержание и эксплуатация объектов наземной космической инфраструктуры космического ракетного комплекса "Зенит-М"
В рамках исполнения государственного задания предполагается осуществление комплекса работ и мероприятий по поддержанию технических и технологических объектов НКИ КРК "Зенит-М", в том числе организация и обеспечение охраны переданных объектов КРК" Зенит-М", транспортное обеспечение для доставки работников на объекты КРК" Зенит-М", обеспечение работников средствами индивидуальной защиты и спецодеждой, проведение регламентных и профилактических работ с привлечением при необходимости организаций, имеющих опыт эксплуатации космических систем в соответствии с нормативными требованиями, установленными эксплуатационной документацией данного объекта (систем и агрегатов), их техническое обслуживание, а также осуществление других мероприятий, необходимых для организации этих работ
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
АО "СП "Байтерек"
010 "Обеспечение сохранности и расширения использования космической инфраструктуры"
103 "Обеспечение сохранности объектов комплекса "Байконур", не вошедших в состав аренды Российской Федерации и исключенных из него"
860 511
21-5
Развитие стартап экосистемы в области ИКТ
Акселерация технологическому бизнес-инкубированию участников, проведение маркетинговых и иных мероприятий для участников, проведение консультационных, информационных, аналитических, образовательных мероприятий для стимулирования развития участников международного технологического парка "Астана Хаб", поиск потенциальных инвесторов для реализации проектов участников, предоставление жилья и создание условий для проживания лицам, проходящим акселерацию в международном технологическом парке "Астана Хаб"
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
КФ Международный технопарк IТ-стартапов "Astana Hub"
205 "Обеспечение инновационного развития Республики Казахстан"
103 "Создание инновационной экосистемы на базе Международного технопарка IT-стартапов "Астана Хаб"
2 891 660
";
"
24-1
Аналитическое и информационно-медийное сопровождение Государственной программы развития образования и науки на 2020-2025 годы
В условиях высокотехнологичной среды и популярности соцсетей для обеспечения качественного продвижения нововведений в любой сфере и их адекватного восприятия обществом значимую роль играет информационно-медийное сопровождение. Образование является сферой, в которой напрямую задействована 1/3 всего населения республики (около 5 млн обучающихся, 1 млн персонала), в связи с чем данная отрасль наиболее уязвима с позиции критики и резонансной информации. Здесь важно присутствие инструментов госрегулирования, т.к. сегодня тональность общественного мнения и восприятия формируются автором первой публикации в СМИ, а соцсети стали новым инструментом манипуляции общественным мнением. Эффективное аналитическое и информационно-медийное сопровождение Госпрограммы позволит в доступной форме разъяснить цели, задачи и суть ее мероприятий, что станет основой вовлечения в ее осуществление всех заинтересованных сторон.
В рамках проекта будут разработан видео-контент и видео-сопровождение по темам Госпрограммы, подготовлены и распространены статьи и публикации, осуществлено сопровождение TV YouTube и Telegram-каналов, а также продвижение в социальных сетях. Также будет осуществлено обеспечение информационно-аналитической работы и проведение социологического исследования с целью выработки наиболее эффективных инструментов для осуществления поставленных задач. Наряду с информационно-коммуникационными технологиями активно будут применяться и традиционные инструменты массовых коммуникаций, такие, как печатные СМИ. Размещение информации в печатных СМИ позволит охватить читательскую аудиторию, которая не имеет доступа к сети Интернет
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"

270 000
";
"
31-1
Қазақстан Республикасы білім жүйесінің ахуалы мен дамуы туралы Ұлттық баяндаманы дайындау және шығару
Білім беру саясаты саласындағы статистикалық (оның ішінде жеке) деректерді және ақпараттық материалдарды жинау, талдау және өңдеу;
ұлттық және халықаралық деректер базаларына қайта инференциалды талдау жүргізу;
құжат жобасын әзірлеу және уәкілетті органмен келісу;
интегралдық индекс негізінде білім беру көрсеткіштері бойынша өңірлердің рейтингін жүргізу; халықты, мемлекеттік органдарды, халықаралық ұйымдарды Қазақстан Республикасында барлық деңгейлер бойынша білім берудің (мектепке дейінгі, орта, техникалық және кәсіптік, жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі) жай-күйі мен дамуы туралы объективті және шынайы ақпаратпен қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
102 "Орта білім беру саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"
18 895
31-2
Халықаралық талаптарды ескере отырып, білім беру статистикасын жинақтауды сүйемелдеу
Білім беру статистикасы мектепке дейінгі, жалпы орта және техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру жүйесінің дамуын мониторингілеу және болжау, оның ішінде білім беру объектілеріне қажеттілікті, кадрлық және материалдық-техникалық қамтамасыз етуді, қаржыландыру көлемін анықтау, мемлекеттік тапсырысты есептеу, стратегиялық құжаттардың іске асырылуын мониторингілеу және талдау және басқалар үшін қажет. Іс-шаралар деректерді, оның ішінде білім беру жүйесінде дербес 5 млн. астам білім алушының, білім беру жүйесіндегі 1 млн. педагог және басқару персоналының деректерін өңдеуді қамтиды
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
102 "Орта білім беру саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"
47 188
";
"
40-1
PIRLS мәтінді түсіну мен оқу сапасын бағалайтын халықаралық зерттеуге қатысу
Қажетті білімі мен құзыреттілігі бар Ұлттық үйлестіруші (АТО) Қазақстанның PIRLS алдыңғы цикліне қатысуын қамтамасыз етті.
2020 жылы PIRLS қатысу бойынша мынадай іс-шаралар жүргізілетін болады:
1. PIRLS зерттеуін сараптамалық сүйемелдеу және уәкілетті органның басшылығынталдамалық материалдармен қамтамасыз ету (саяси (жоғары) деңгейдегі сарапшылық қолдау).
2. Тест жүргізушілерді және мектеп үйлестірушілерін сынамалық материалдармен қамтамасыз ету.
3. PIRLS-2021 сынамасын мектептерде өткізу.
4. Кодтау жүйесінде сынаманың ашық жауаптарын кодтау және өңдеу.

270 000
";
"
31-1
Подготовка и издание Национального доклада о состоянии и развитии системы образования Республики Казахстан
Сбор, анализ и обработка статистических данных (в том числе персональных) и информационных материалов в области образовательной политики; проведение вторичного инференциального анализа национальных и международных баз данных; разработка и согласование проекта документа с уполномоченным органом; проведение рейтинга регионов по показателям образования на основании интегрального индекса; обеспечение населения, государственных органов, международных организаций объективной и достоверной информацией о состоянии и развитии образования в Республике Казахстан по всем уровням (дошкольное, среднее, техническое и профессиональное, высшее, послевузовское)
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
102 "Методологическое обеспечение в сфере среднего образования"
18 895
31-2
Сопровождение сбора образовательной статистики с учетом международных требований
Образовательная статистика необходима для мониторинга и прогнозирования развития системы дошкольного, общего среднего и технического и профессионального, послесреднего образования, в том числе определения потребности в объектах образования, кадровой и материально-технической обеспеченности, объемов финансирования, расчета госзаказа, мониторинга и анализа реализации стратегических документов и другие. Мероприятия включают в себя обработку данных, в том числе персональных, более 5 млн. обучающихся, 1 млн. педагогического и управленческого персонала в системе образования
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
102 "Методологическое обеспечение в сфере среднего образования"
47 188
";
"
40-1
Участие в международном исследовании качества чтения и понимания текста PIRLS
Национальный координатор (ИАЦ), обладающий необходимыми знаниями и компетенцией, обеспечил участие Казахстана в предыдущем цикле PIRLS. В 2020 году будут проведены следующие мероприятия по участию в PIRLS:
1. Экспертное сопровождение PIRLS и обеспечение аналитическими материалами руководство уполномоченного органа (экспертная поддержка на политическом (высоком) уровне).
2. Обеспечение тест проводящих и школьных координаторов материалами апробационного исследования.
3. Проведение апробации исследования PIRLS-2021 в школах.
4. Кодировка и обработка открытых ответов апробации исследования в системе кодирования.

5. IEA маман сертификаттаған Data Management Expert бағдарламасында халықаралық сынама дерекқорын қалыптастыру.
6. IEA жыл сайынғы мүшелік жарнасын төлеу.
7. Міндетті халықаралық кездесулерге сарапшылардың қатысуы. Халықаралық сарапшылармен коммуникацияларды қолдау
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
113 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
60 024
40-2
TIMSS жаратылыстану-математикалық білім беру сапасын халықаралық зерттеуге қатысу
TIMSS-ке қатысу бастауыш пен негізгі орта білім берудің сабақтастығын бағалауға бағытталған (TIMSS-2015 зерттеуінің 4-сынып оқушылары - бұл TIMSS-2019 зерттеуінің 8-сынып оқушылары).
Қажетті білімі мен құзыреті бар Ұлттық үйлестіруші (АТО) Қазақстанның ТIMSS үш цикліне қатысуын қамтамасыз етті.
2020 жылы TIMSS-ке қатысу бойынша мынадай іс-шаралар жүргізілетін болады:
1. TIMSS-2019 циклінің соңғы елдік жарнасын төлеу.
2. Құпиялық режимінен шығарылған тест тапсырмаларын дайындау және басып шығару.
3. TIMSS-2019 шеңберінде өңірлік кездесулер өткізу.
4. Міндетті халықаралық кездесулерге сарапшылар деңгейінде қатысу.
5. TIMSS-2019 халықаралық дерекқорын тексеру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
113 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
89 010
40-3
ICILS компьютерлік және ақпараттық сауаттылық халықаралық зерттеуіне қатысу
Қазақстанның ICILS негізгі зерттеуіне қатысуы елде АКТ-білімін дамыту үшін жоғары маңыздылыққа ие.
2020 жылы ICILS қатысу бойынша мынадай іс-шаралар жүргізілетін болады:
1. Ұлттық есепті әзірлеу және уәкілетті органмен келісу, жариялануын қамтамасыз ету.
2. ICILS-2018 негізгі нәтижелерімен ақпараттық буклет жасау.
3. ICILS-2018 қатысу нәтижелерін кең талқылауды сарапшылық сүйемелдеу, ұйымдастыру және өткізу.
4. Міндетті ЗҰҮ халықаралық кездесуіне сарапшылардың қатысуы.
5. Білім саласындағы уәкілетті органның басшылығына талдамалық материалдарды сарапшылық сүйемелдеу және дайындау
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
113 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
12 737
40-4
PISA білім алушылардың білім жетістіктерін бағалауды халықаралық зерттеуге қатысу
PISA әлемде танылған 15 жастағы білім алушылардың функционалдық сауаттылығын бағалайтын құрал.
2020 жылы PISA-ға қатысу бойынша мынадай іс-шаралар жүргізіледі:

5. Формирование международной базы данных апробации в программе Data Management Expert, сертифицированным IEA специалистом.
6. Оплата ежегодного членского взноса IEA.
7. Экспертное участие в обязательных междунароных встречах. Поддержка коммуникаций с международными экспертами
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
113 "Проведение внешней оценки качества образования"
60 024
40-2
Участие в международном исследовании качества естественно-математического образования TIMSS
Участие в TIMSS направлено на оценивание преемственности начального и основного среднего образования (4-классники TIMSS-2015 это 8-классники в TIMSS-2019).
Национальный координатор (ИАЦ), обладающий необходимыми знаниями и компетенцией, обеспечил участие Казахстана в трех циклах TIMSS.
В 2020 году будут проведены следующие мероприятия по участию в TIMSS:
1. Оплата последнего странового взноса цикла TIMSS-2019.
2. Подготовка и публикация сборника тестовых заданий, вышедших из режима конфиденциальности.
3. Проведение региональных встреч в рамках TIMSS-2019.
4. Участие в обязательных международных встречах на экспертном уровне.
5. Проверка международной базы данных TIMSS-2019
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
113 "Проведение внешней оценки качества образования"
89 010
40-3
Участие в международном исследовании компьютерной и информационной грамотности ICILS
Участие Казахстана в основном исследовании ICILS имеет высокую значимость для развития ИКТ-образования в стране.
В 2020 году будут проведены следующие мероприятия по участию по ICILS:
1. Разработка и согласование с уполномоченным органом Национального отчета, обеспечение его публикации.
2. Подготовка информационного буклета с основными выводами ICILS-2018.
3. Экспертное сопровождение, организация и проведение широкого обсуждения результатов участия в ICILS-2018.
4. Экспертное участие в обязательной международной встрече НКИ.
5. Экспертное сопровождение и подготовка аналитических материалов руководству уполномоченного органа в сфере образования
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
113 "Проведение внешней оценки качества образования"
12 737
40-4
Участие в международном исследовании оценки образовательных достижений обучающихся PISA
PISA - признанный в мире инструмент оценки функциональной грамотности 15-летних обучающихся.
В 2020 году будут проведены следующие мероприятия по участию в PISА:

1. Қазақстанның PISA-2018 зерттеуіне қатысу нәтижелері бойынша Ұлттық есепті сараптамалық-талдамалық сүйемелдеу және дайындау.
2. Облыстық үйлестірушілер мен тест-әкімшілеріне арналған оқыту семинарын өткізу.
3. Өңірлерде PISA-2021 сынамалық зерттеуін өткізу.
4. PISA Басқару кеңесінің (PGB) міндетті отырыстарына, кодтаушылардың халықаралық оқыту тренингіне және Ұлттық жоба менеджерлерінің кездесуіне қатысу.
5. Тесте-әкімшілерді және мектептегі үйлестірушілерді сынамалық материалдармен қамтамасыз ету.
6. OCS (Onlince Coding System) онлайн жүйесінде сынамалаудың ашық сұрақтарының жауаптарын кодтау және өңдеу.
7. Сынамалау нәтижелері бойынша Westat маманы сертификаттаған, халықаралық деректер базасын Data Management Expert бағдарламасында қалыптастыру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
113 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
46 932
";
"
52-1
Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау
ҚАЗТЕСТ – бұл Қазақстан Республикасының азаматтары мен Қазақстан Республикасы аумағында түрлі қызметті жүзеге асырып жүрген шетел азаматтарының қазақ тілін меңгеру деңгейін бағалау жүйесі.
2006 жылдан бастап мемлекеттік тіл саясатын жүзеге асыру мақсатында мемлекеттік тілді меңгеру деңгейін анықтау үшін жыл сайын ҚАЗТЕСТ жүйесі бойынша тестілеу өткізіледі. Мемлекеттік органдар мен бюджеттік мекемелер қызметкерлері үшін диагностикалық тестілеу тегін өткізіледі. Базаны жаңарту үшін тест тапсырмаларының екі сараптамасын және екі түзетуді әзірлеу жүргізіледі. Тест тапсырмаларын әзірлеушілер мен сарапшылар үшін біліктілікті арттыру курстары ұйымдастырылады және жүргізіледі
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
108 "Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау"
58 855
";
"
61-1
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру қызметкерлерінің біліктілігін арттыру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының білім беру қызметкерлерінің кәсіби құзыреттілігі деңгейіне қойылатын заманауи талаптарға сәйкес бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру жүйелерінің педагог қызметкерлерінің біліктілігін арттыру бойынша көрсетілетін қызметтерді ұсыну
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Өрлеу" біліктілікті арттыру ұлттық орталығы" АҚ
222 "Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау"

1. Экспертно-аналитическое сопровождение и подготовка Национального отчета по итогам участия Казахстана в исследовании PISA-2018.
2. Проведение обучающего семинара для областных координаторов и тест-администраторов.
3. Проведение апробационного исследования PISA-2021 в регионах.
4. Участие в обязательных заседаниях руководящего Совета PISA (PGB), в международном обучающем тренинге кодировщиков и встрече национальных проектных менеджеров.
5. Обеспечение тест администраторов и школьных координаторов апробации материалами.
6. Кодировка и обработка ответов на открытые вопросы апробации в онлайн системе OCS (Onlince Coding System).
7. Формирование международной базы данных по итогам апробации в программе Data Management Expert, сертифицированной специалистом Westat
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
113 "Проведение внешней оценки качества образования"
46 932
";
"
52-1
Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан
КАЗТЕСТ - это система оценки уровня владения казахским языком граждан Республики Казахстан и иностранных граждан, осуществляющих различные виды деятельности на территории Республики Казахстан. Для реализации государственной языковой политики, начиная с 2006 года, ежегодно проводится тестирование по системе КАЗТЕСТ. Диагностическое тестирование государственных служащих и работников бюджетных организаций проводятся бесплатно. Для обновления базы проводится разработка, две экспертизы и две корректировки тестовых заданий. Организовываются и проводятся курсы повышения квалификации разработчиков и экспертов тестовых заданий
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
108 "Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан"
58 855
";
"
61-1
Услуги по повышению квалификации работников начального, основного среднего и общего среднего образования
Предоставление услуг по повышению квалификации педагогических работников системы начального, основного среднего и общего среднего образования в соответствии с современными требованиями к уровню профессиональных компетенций работников образования Республики Казахстан
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Национальный центр повышения квалификации "Өрлеу"
222 "Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций среднего образования"

4 545 002
";
"
62-1
Халықаралық талаптар бойынша техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының басшылары мен инженер - педагог жұмыскерлерінің біліктілігін арттыру курстарын ұйымдастыру және өткізу
Жаңа формациядағы педагогті қалыптастырудың инновациялық тәсілдері негізінде техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының инженер-педагог қызметкерлері мен басшыларының біліктілігін арттыру
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Кәсіпқор" холдингі" КеАҚ
223 "Техникалық және кәсіптік білім беру мемлекеттік ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау"
272 189
";
"
63-1
Қазақстан Республикасының Алматы қаласында Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымының медициналық-санитариялық алғашқы көмек жөніндегі географиялық жағынан қашық орналасқан офисінің қызметін қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасының Алматы қаласында Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымының медициналық-санитариялық алғашқы көмек жөніндегі географиялық жағынан қашық орналасқан офисінің қызметін қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Қоғамдық денсаулық сақтау ұлттық орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
105 "Денсаулық сақтау жүйесін реформалауды қолдау"
23 945
63-2
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қаржыландыруды қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қаржыландыруды қамтамасыз етуі, оның ішінде тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмекті сатып алуды өткізуі, шарт жасасу және медициналық қызметке ақы төлеу, денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық қызметтердің тұтынушыларына көрсеткен медициналық көмектің сапасы мен көлемі бойынша шарттық міндеттемелерін орындауына мониторинг жүргізу, сондай-ақ шетелге емделуге жіберілген пациенттің және онымен ілесіп жүретін адамның жол жүру шығыстарын қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" КеАҚ
067 "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету"
102 "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қаржыландыруды қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
642 410
";
"
66-1
Биологиялық қауіптерді азайту бойынша Орталық референттік зертхананың қызметін қамтамасыз ету
Аса қауіпті инфекцияларға эпидемиологиялық мониторинг жүйесінде Орталық референттік зертхананың жұмыс істеуін қамтамасыз ету және аса қауіпті инфекциялардың профилактикасы саласындағы қызметтерді көрсету, аса қауіпті патогендерді шоғырландыру, биологиялық қауіптерді табу, диагностикалау және жою бойынша мүмкіндіктерді кеңейту, халықаралық зертханалық практика және биологиялық қауіпсіздік стандарттарын енгізу
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Масғұт Айқымбаев атындағы аса қауіпті инфекциялар ұлттық ғылыми орталығы" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау"
100 "Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету"

4 545 002
";
"
62-1
Организация и проведение курсов повышения квалификации инженерно-педагогических работников и руководителей организаций технического и профессионального, послесреднего образования по международным требованиям
Повышение квалификации инженерно-педагогических работников и руководителей организаций технического и профессионального, послесреднего образования на основе инновационных подходов формирования педагога новой формации
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Холдинг "Кәсіпқор"
223 "Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций технического и профессионального образования"
272 189
";
"
63-1
Обеспечение деятельности Географически удаленного офиса Всемирной организации здравоохранения по первичной медико-санитарной помощи в городе Алматы, Республика Казахстан
Обеспечение деятельности Географически удаленного офиса Всемирной организации здравоохранения по первичной медико-санитарной помощи в городе Алматы, Республика Казахстан
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр общественного здравоохранения"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения"
105 "Поддержка реформирования системы здравоохранения"
23 945
63-2
Услуги по обеспечению финансирования гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Обеспечение финансирования гарантированного объема бесплатной медицинской помощи Фондом социального медицинского страхования, в том числе проведение закупа медицинской помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, заключение договора и оплата медицинских услуг, проведение мониторинга исполнения субъектами здравоохранения договорных обязательств по качеству и объему медицинской помощи, оказанной потребителям медицинских услуг, а также обеспечение расходов на проезд пациента и сопровождающего лица, направленных на лечение зарубеж
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
НАО "Фонд социального медицинского страхования"
067 "Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи"
102 "Услуги по обеспечению финансирования гарантированного объема бесплатной медицинской помощи"
642 410
";
"
66-1
Обеспечение деятельности Центральной референс лаборатории по уменьшению биологических угроз
Обеспечение функционирования деятельности Центральной референс лаборатории в системе эпидемиологического мониторинга за особо опасными инфекциями и предоставления услуг в области профилактики особо опасных инфекций, консолидация особо опасных патогенов, расширение потенциала по обнаружению, диагностике и реагированию на биологические угрозы, внедрение международной лабораторной практики и стандартов биологической безопасности
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный научный центр особо опасных инфекций имени Масгута Айкимбаева"
070 "Охрана общественного здоровья"
100 "Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения"

188 150
66-2
Возрождение аралының қазақстандық бөлігінде және Арал теңізіне іргелес (жақын) материктік аумақта эпизоотологиялық мониторингті қамтамасыз ету
Тасығыштар мен таратушылар санының серпінін, деңгейі жағдайын бағалай отырып, Возрождение аралының қазақстандық бөлігінде және Арал теңізіне іргелес (жақын) материктік аумақта эпизоотологиялық тексеруді қамтамасыз ету, осы аумақтарда тұрақты және уақытша тұратын халықты эпидемиологиялық бақылау
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Масғұт Айқымбаев атындағы аса қауіпті инфекциялар ұлттық ғылыми орталығы" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау"
100 "Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету"
35 717

188 150
66-2
Обеспечение эпизоотологического мониторинга в казахстанской части острова Возрождения и прилегающей к Аральскому морю материковой (прибрежной) территории
Обеспечение эпизоотологического обследования острова Возрождения и прилегающей к Аральскому морю материковой (прибрежной) территории с оценкой состояния уровня, динамики численности носителей и переносчиков, эпидемиологическое наблюдение за постоянным и временным населением, проживающим на данных территориях
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный научный центр особо опасных инфекций имени Масгута Айкимбаева"
070 "Охрана общественного здоровья"
100 "Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения"
35 717

66-3
Референс зертханалық зерттеулер мен аспаптық өлшеулер жүргізу
Халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығын қамтамасыз ету мақсатында зертханалық зерттеулер және аспаптық өлшеулер
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Қоғамдық денсаулық сақтау ұлттық орталығы" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау"
100 "Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету"
217 455
66-4
Санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылық мәселелері бойынша ұйымдастырушылық-әдістемелік, практикалық, көмек көрсету, эпидемиологиялық тексерулер
Эпидемиологиялық тексерулер жүргізу, әдістемелік және практикалық жұмыс
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Қоғамдық денсаулық сақтау ұлттық орталығы" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау"
100 "Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету"
7 881
66-5
Сапаны сырттай бағалау бағдарламаларын жүргізу
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығын қамтамасыз ету мақсатында халыққа көрсетілетін қызметтердің сапасын сыртқы бағалау
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Қоғамдық денсаулық сақтау ұлттық орталығы" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау"
100 "Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету"
121 514
66-6
Санитариялық-эпидемиологиялық мониторинг жүргізу, өңірлерден ақпарат жинау, статистикалық өңдеу, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі мен Тауарлар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау комитеті үшін ҚР халқының санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығын қамтамасыз ету жөніндегі ұсынымдармен алынған деректерді біріктіру және талдау
Статистикалық жұмыс, мониторинг және ақпарат жинау
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Қоғамдық денсаулық сақтау ұлттық орталығы" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау"
100 "Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету"
20 447
66-7
Медициналық көмек көрсету кезінде инфекциялық бақылау инфекцияларының алдын алу бағдарламаларын бағалау және мониторингілеу, деректер жинау жүйесін әзірлеу және енгізу
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығын қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Қоғамдық денсаулық сақтау ұлттық орталығы" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау"
100 "Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету"
18 208
";
"
76-1
Жұмылдыру дайындығы мен жұмылдыруды ғылыми және әдістемелік қамтамасыз ету бойынша қызмет
Қазақстан Республикасының жұмылдыру жоспарын әзірлеу бойынша әдіснамалық нұсқаманы әзірлей отырып, елдің жұмылдыру жоспарын дайындау жөніндегі әдіснамалық негіздер мен халықаралық тәжірибені зерттеу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру бойынша көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және мемлекеттік материалдық резерв саласында зерттеулер жүргізу, әлеуметтанушылық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"

66-3
Проведение референсных лабораторных исследований и инструментальных замеров
Лабораторные исследования и инструментальные замеры в целях обеспечения санитарно-эпидемиологического благополучия населения
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр общественного здравоохранения"
070 "Охрана общественного здоровья"
100 "Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения"
217 455
66-4
Оказание организационно-методической, практической помощи, эпидемиологических расследований по вопросам санитарно-эпидемиологического благополучия
Проведение эпидемиологических расследований, методическая и практическая работа
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр общественного здравоохранения"
070 "Охрана общественного здоровья"
100 "Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения"
7 881
66-5
Проведение программ внешней оценки качества
Внешняя оценка качества оказываемых населению услуг в целях обеспечения санитарно-эпидемиологического благополучия населения
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр общественного здравоохранения"
070 "Охрана общественного здоровья"
100 "Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения"
121 514
66-6
Ведение санитарно-эпидемиологического мониторинга, сбор информации от регионов, статистическая обработка, агрегирование и анализ полученных данных с рекомендациями для Министерства здравоохранения Республики Казахстан и Комитета контроля качества и безопасности товаров и услуг по обеспечению санэпидблагополучия населения РК
Статистическая работа, мониторинг и сбор информации
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр общественного здравоохранения"
070 "Охрана общественного здоровья"
100 "Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения"
20 447
66-7
Разработка и внедрение системы сбора данных, оценки и мониторинга программ профилактики инфекций инфекционного контроля при оказании медицинской помощи
Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр общественного здравоохранения"
070 "Охрана общественного здоровья"
100 "Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения"
18 208
";
"
76-1
Услуга по научному и методическому обеспечению мобилизационной подготовки и мобилизации
Исследование методологических основ и международной практики по составлению мобилизационного плана страны с разработкой методологического руководства по разработке мобилизационного плана Республики Казахстан
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, формированию и реализации государственного материального резерва, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и государственного материального резерва"

35 062
";
"
87
Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүйесін жетілдіру бойынша зерттеулер жүргізу
Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылауды тиімді жүргізу мақсатында қаржылық бұзушылықтарды анықтау және профилактика әдістерін жетілдіруге бағытталған өзекті мәселелерді зерттеу
Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетi
"Зерттеу, талдау және тиімділікті бағалау орталығы" ЖШС
007 "Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүйесін жетілдіру"
101 "Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау саласындағы зерттеулер"
113 437
88
Орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдар қызметінің тиімділігін бағалауды талдамалық сүйемелдеу
Орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдар қызметінің тиімділігін бағалау
Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетi
"Зерттеу, талдау және тиімділікті бағалау орталығы" ЖШС
007 "Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүйесін жетілдіру"
102 "Экономика, мемлекеттік басқару және өңірлік даму саласында талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
140 560
89
Жергілікті атқарушы органдар қызметінің тиімділігін бағалауды сараптамалық-талдамалық және әдіснамалық сүйемелдеу қамтылатын қызметті бағалау жөніндегі консультациялық қызметтер
Жергілікті атқарушы органдар қызметінің тиімділігін бағалауды сараптамалық-талдамалық және әдіснамалық сүйемелдеу қамтылатын қызметті бағалау
Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетi
"Зерттеу, талдау және тиімділікті бағалау орталығы" ЖШС
007 "Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүйесін жетілдіру"
102 "Экономика, мемлекеттік басқару және өңірлік даму саласында талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
13 230
90
Бизнес жүргізу жеңілдігі бойынша өңірлер мен қалалар рейтингісін өткізу
Бизнес жүргізу жеңілдігі бойынша өңірлер мен қалалар рейтингісі
Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетi
"Зерттеу, талдау және тиімділікті бағалау орталығы" ЖШС
007 "Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүйесін жетілдіру"
102 "Экономика, мемлекеттік басқару және өңірлік даму саласында талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
48 000
91
ПІБ жүйесінің медициналық және басқа қызметкерлерін оқытуды ұйымдастыру және жүргізу бойынша қызметтер
Функциялық қызметте кәсіби дағдылар деңгейін арттыру мақсатында ҚР ПІБ жүйесінің қызметкерлерін, оның ішінде ҚР ПІБ жүйесінің медициналық қызметкерлерін ғылыми зерттеулер менеджменті және медициналық практикадағы заманауи әдістер бойынша оқытуды ұйымдастыру және жүргізу
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы
Медициналық технологиялар және ақпараттық жүйелер орталығы АҚ
028 "Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасы медициналық ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету"
102 "Медициналық ұйымдарды техникалық және ақпараттық қамтамасыз ету"

35 062
";
"
87
Проведение исследований по совершенствованию системы государственного аудита и финансового контроля
Исследование актуальных вопросов, направленных на совершенствование методов выявления и профилактики финансовых нарушений в целях эффективного осуществления государственного аудита и финансового контроля
Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета
ТОО "Центр исследований, анализа и оценки эффективности"
007 "Совершенствование системы государственного аудита и финансового контроля"
101 "Исследования в сфере государственного аудита и финансового контроля"
113 437
88
Аналитическое сопровождение оценки эффективности деятельности центральных государственных и местных исполнительных органов
Оценка эффективности деятельности центральных государственных и местных исполнительных органов
Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета
ТОО "Центр исследований, анализа и оценки эффективности"
007 "Совершенствование системы государственного аудита и финансового контроля"
102 "Оказание аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления и регионального развития"
140 560
89
Консультационные услуги по оценке деятельности, включающие в себя экспертно-аналитическое и методологическое сопровождение оценки эффективности деятельности местных исполнительных органов
Оценка деятельности, включающая в себя экспертно-аналитическое и методологическое сопровождение оценки эффективности деятельности местных исполнительных органов
Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета
ТОО "Центр исследований, анализа и оценки эффективности"
007 "Совершенствование системы государственного аудита и финансового контроля"
102 "Оказание аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления и регионального развития"
13 230
90
Проведение рейтинга регионов и городов по легкости ведения бизнеса
Рейтинг регионов и городов по легкости ведения бизнеса
Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета
ТОО "Центр исследований, анализа и оценки эффективности"
007 "Совершенствование системы государственного аудита и финансового контроля"
102 "Оказание аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления и регионального развития"
48 000
91
Услуги по организации и проведению обучения медицинских и иных сотрудников системы УДП
Организация и проведение обучения работников системы УДП РК с целью повышения уровня профессиональных навыков в функциональной деятельности, в том числе медицинских сотрудников системы УДП РК по менеджменту научных исследований и современным методам в медицинской практике
Управление Делами Президента Республики Казахстан
АО "Центр медицинских технологий и информационных систем"
028 "Обеспечение деятельности медицинских организаций Управления Делами Президента Республики Казахстан"
102 "Техническое и информационное обеспечение медицинских организаций"

120 312
".
4. Жергілікті атқарушы органдар осы қаулыға 5-қосымшаға сәйкес өткен қаржы жылының тіркелген міндеттемелерінің төленбеген бөлігінің сомасына жергілікті бюджеттердің бюджет қаражатының қаржы жылының басындағы қалдығы есебінен 2019 жылы республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы даму транферттерінің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) сомаларын, олардың нысаналы мақсатын сақтай отырып, 2020 қаржы жылында пайдалансын (толық пайдалансын).
5. Орталық атқарушы органдар Қазақстан Республикасы Үкіметінің бұрын қабылданған шешімдерін осы қаулыға сәйкес келтіру туралы ұсыныстарын екі апта мерзімде Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.

120 312
".
4. Местным исполнительным органам в 2020 финансовом году использовать (доиспользовать) неиспользованные (недоиспользованные) суммы целевых трансфертов на развитие, выделенных из республиканского бюджета в 2019 году, с соблюдением их целевого назначения за счет остатков бюджетных средств местных бюджетов на начало финансового года на сумму неоплаченной части зарегистрированных обязательств прошедшего финансового года согласно приложению 5 к настоящему постановлению.
5. Центральным исполнительным органам в двухнедельный срок внести в Правительство Республики Казахстан предложения о приведении ранее принятых решений Правительства Республики Казахстан в соответствие с настоящим постановлением.

56 110,8
Ақмола облысы
35 283,5
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай (алаңы 38,6 га учаскесінде) магистральды инженерлік желілер салу (Электрмен жабдықтау желілері) ЖСҚ түзету
35 283,5
Нұр-Сұлтан қаласы
20 827,3
"Қолжетімді баспана - 2020" бағдарламасының шеңберінде тұрғын үй кешендерін салу № 4 лот. (Астана қаласының Қорғалжын тас жолынан оңтүстікке қарай паркингі бар КПТК салу). 10 кВ электрмен қамтудың сыртқы желілері. 0,4 кВ электрмен қамтудың сыртқы желілері. Трансформаторлық қосалқы станциялары ТП 10/0,4 кВ - 2х1600 кВА) Сметалық құжаттама.
20 827,3
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
171 389,3
082
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде моноқалаларда және өңірлерде іс-шараларды іске асыру
41 184,7
108
Облыстық бюджеттерге "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
41 184,7
Ақтөбе облысы
40 000,0
Ақтөбе облысы, Қарғалы ауданы Бадамша ауылындағы дене шынықтыру және сауықтыру кешенінің құрылысы
40 000,0
Алматы облысы
1 184,7
Алматы облысы Ескелді ауданының Қарабұлақ ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
1 184,7
087
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыру
37 626,2
105
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
37 626,2
Шығыс Қазақстан облысы
37 626,2
"Елім-ай Көкпекті"Агроөнеркәсіп кешені жобасы бойынша трансформаторлы қосалқы станциялармен электр тарату желісінің құрылысы
37 626,2
160
Ақмола облысының бюджетіне, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне қалалардың шетіндегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
92 578,4
Нұр-Сұлтан қаласы
92 578,4
Астана қаласының Пригородный тұрғын алабының Сарыторғай көшесіндегі пәтер типті 100 орынды жатақхана құрылысын салу (сыртқы инженерлік желілер)
20 000,0
Астана қаласының Пригородный тұрғын алабының Сарыторғай көшесіндегі пәтер типті 100 орынды жатақхана құрылысын салу (сыртқы инженерлік желілерсіз)
72 578,4
249
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
927 059,6
091
Ортақ пайдаланымдағы автомобиль жолдарын жөндеу және олардың сапасын жақсартуға бағытталған күтіп-ұстау бойынша жұмыстарды ұйымдастыру
144 469,5
103
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне көліктік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

56 110,8
Акмолинская область
35 283,5
Корректировка ПСД на строительство магистральных инженерных сетей (на участке площадью 38,6 га) севернее мкр. Коктем, г. Кокшетау Акмолинской области (сети электроснабжения)
35 283,5
город Нур-Султан
20 827,3
Строительство жилых комплексов в рамках программы "Доступное жилье - 2020" лот № 4 (Строительство МЖК с паркингом южнее Коргалжинского шоссе в г. Астане. Наружные сети электроснабжения 10 кВ. Наружные сети электроснабжения 0,4 кВ. Трансформаторные подстанции ТП 10/0,4 кВ - 2х1600 кВА) Сметная документация
20 827,3
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
171 389,3
082
Реализация мероприятий в моногородах и регионах в рамках Программы развития регионов до 2025 года
41 184,7
108
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
41 184,7
Актюбинская область
40 000,0
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Бадамша Каргалинского района Актюбинской области
40 000,0
Алматинская область
1 184,7
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в п. Карабулак Ескельдинского района Алматинской области
1 184,7
087
Реализация мероприятий в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
37 626,2
105
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие индустриальной инфраструктуры
37 626,2
Восточно-Казахстанская область
37 626,2
Строительство линии электропередачи с трансформаторными подстанциями по проекту: Агропромышленный комплекс "Елім-ай Көкпекті"
37 626,2
160
Целевые трансферты на развитие бюджету Акмолинской области, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
92 578,4
город Нур-Султан
92 578,4
Строительство общежития на 100 мест квартирного типа в жилом массиве Пригородный, ул. Сарытогай в г. Астана" (наружные инженерные сети)
20 000,0
Строительство общежития на 100 мест квартирного типа в жилом массиве Пригородный, ул. Сарытогай в г. Астана" (без наружных инженерных сетей)
72 578,4
249
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
927 059,6
091
Ремонт и организация содержания, направленная на улучшение качества автомобильных дорог общего пользования
144 469,5
103
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие транспортной инфраструктуры

144 469,5
Қарағанды облысы
46 020,8
Қарағанды облысының облыстық маңызы бар "Ақсу-Аюлы-Ағадыр-Мойынты" 71+400 км автомобиль жолының Жаман-Сарысу өзені арқылы өтетін көпірді реконструкциялау
46 020,8
Нұр-Сұлтан қаласы
98 448,7
Астана қаласы тұрғын алаптарындағы инженерлік желілер және жолдардың реконструкциясы мен құрылысы
98 448,7
228
"Нұрлы жер" тұрғын үй құрылысы бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыру
72 293,7
100
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
31 513,0
Ақмола облысы
23 662,7
Ақмола облысы, Атбасар ауданының, Атбасар қаласы, № 1 шағын ауданында он төрт 45-пәтерлік тұрғын үйлердің құрылысына (поз. 1- 14) (жобаны тіркеу) (поз. 2)
18 662,7
Ақмола облысы, Атбасар ауданының, Атбасар қаласы, № 1 шағын ауданында он төрт 45-пәтерлік тұрғын үйлердің құрылысына (поз. 1- 14) (жобаны тіркеу) (поз. 3)
5 000,0
Қызылорда облысы
7 850,3
Қызылорда облысы Қазалы ауданы Әйтеке би кенті Ерімбет Көлдейбекұлы көшесінің № 192 учаскесінде 18 пәтерлік 6 жалдамалы көпқабатты тұрғын үйлер құрылысы
7 850,3
101
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
40 780,7
Ақмола облысы
40 780,7
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем ықшам ауданының солтүстігіне қарай магистралды инженерлік желілер салу (38,6 га алаңының учаскесінде) ЖСҚ түзету (жылумен жабдықтаудың сыртқы желілері)
40 780,7
229
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы іс-шараларды іске асыру
710 296,4
100
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
550 000,0
Ақтөбе облысы
50 000,0
Ақтөбе қаласында сол және оң жаңалаудағы Елек су алғыштарын кеңейту
50 000,0
Қарағанды облысы
500 000,0
Қарағанды қаласының Солнечный көшесінен "Батыс" сорғы станциясына дейінгі су өткізгішті реконструкциялау
500 000,0
101
Облыстық бюджеттерге Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
160 296,4
Ақтөбе облысы
94 895,0
Ақтөбе қаласы, Заречный-1 поселкесі орналасқан сумен жабдықтау желілерін қайта жаңарту
94 895,0
Шығыс Қазақстан облысы
28 317,8
Сумен жабдықтау желілерін қайта жаңару С. Меновное, Өскемен қ., ШҚО (2-кезек)
28 317,8
Павлодар облысы
14 680,9
Павлодар облысы Екібастұз қаласы ауылдық аймағында Тай ауылында сумен жабдықтау жүйелерін салу
14 680,9
Түркістан облысы

144 469,5
Карагандинская область
46 020,8
Реконструкция моста через реку Жаман-Сарысу на автомобильной дороге областного значения Карагандинской области "Аксу-Аюлы-Агадырь-Мойынты" км 71+400
46 020,8
город Нур-Султан
98 448,7
Строительство, реконструкция дорог и инженерных сетей в жилых массивах города Астаны
98 448,7
228
Реализация мероприятий в рамках программы жилищного строительства "Нұрлы жер"
72 293,7
100
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
31 513,0
Акмолинская область
23 662,7
Строительство четырнадцати 45-ти квартирных жилых домов (поз. 1- 14) в микрорайоне № 1 г. Атбасар, Атбасарского района, Акмолинской области (привязка) (поз. 2)
18 662,7
Строительство четырнадцати 45-ти квартирных жилых домов (поз. 1- 14) в микрорайоне № 1 г. Атбасар, Атбасарского района, Акмолинской области (привязка) (поз. 3)
5 000,0
Кызылординская область
7 850,3
Строительство 6 арендных многоэтажных 18 квартирных жилых домов в кенте Айтеке би по ул. Еримбет Кулдейбекулы на участке № 192 Казалинского района Кызылординской области
7 850,3
101
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
40 780,7
Акмолинская область
40 780,7
Корректировка ПСД на строительство магистральных инженерных сетей (на участке площадью 38,6 га) севернее мкр. Коктем,г. Кокшетау, Акмолинской области (Наружные сети теплоснабжения)
40 780,7
229
Реализация мероприятий в области жилищно-коммунального хозяйства в рамках Программы развития регионов до 2020 года
710 296,4
100
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие системы водоснабжения и водоотведения в рамках Программы развития регионов до 2020 года
550 000,0
Актюбинская область
50 000,0
Расширение лево и правобережных Илекских водозаборов г. Актобе
50 000,0
Карагандинская область
500 000,0
Реконструкция водовода от ул.Солнечная до насосной станции "Западная" в г. Караганда
500 000,0
101
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах в рамках Программы развития регионов до 2020 года
160 296,4
Актюбинская область
94 895,0
Реконструкция сетей водоснабжения в п. Заречный-1 г. Актобе
94 895,0
Восточно-Казахстанская область
28 317,8
Реконструкция сетей водоснабжения с. Меновное, г. Усть-Каменогорска, ВКО (2 очередь)
28 317,8
Павлодарская область
14 680,9
Строительство системы водоснабжения в селе Тай сельской зоны города Экибастуз Павлодарской области
14 680,9
Туркестанская область

22 402,7
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданы Раң елді мекенінде ауыз су құбыры құрылысы
14 088,3
ОҚО Ордабасы ауданы, Төрткөл ауылдық округі, Арыстанды елді мекеніндегі ауыз су жүйелерінің құрылысы
8 314,4

22 402,7
Строительство сетей водоснабжения населенного пункта Ран Созакского района Южно-Казахстанской области
14 088,3
Строительство водоснабжения в населенном пункте Арыстанды сельского округа Торткол Ордабасинского района
8 314,4