Республикалық меншіктің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 21 ақпандағы № 76 қаулысы.
"Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 114-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес республикалық мүлік "Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі" мемлекеттік мекемесінің теңгерімінен заңнамада белгіленген тәртіппен "Қазмедиа орталығы" басқарушы компаниясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жарғылық капиталына берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігімен бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2020 жылғы 21 ақпандағы
№ 76 қаулысына
қосымша
"Қазмедиа орталығы" басқарушы компаниясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жарғылық капиталына берілетін республикалық мүліктің тізбесі
Р/с
Мүліктің атауы Тіркеу нөмірі Шығарылған жылы Шасси нөмірі Түсі
1 2 3 4 5 6
1
Mercedes-Benz Actros

О некоторых вопросах республиканской собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 февраля 2020 года № 76
В соответствии с пунктом 1 статьи 114 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать в установленном законодательством порядке республиканское имущество с баланса государственного учреждения "Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан" в уставный капитал товарищества с ограниченной ответственностью "Управляющая компания "Қазмедиа орталығы" согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Министерством информации и общественного развития Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 21 февраля 2020 года № 76
Перечень республиканского имущества, передаваемого в уставный капитал товарищества с ограниченной ответственностью "Управляющая компания "Қазмедиа орталығы"
№ п/п
Наименование
имущества
Регистрационный номер
Год выпуска
Номер шасси
Цвет
1
2
3
4
5
6
1
Mercedes-Benz Actros