"Инвестицияларды мемлекеттік қолдауды іске асырудың кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 13 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 24 ақпандағы № 81 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Инвестицияларды мемлекеттік қолдауды іске асырудың кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 13 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2016 ж., № 3-4, 14-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген инвестициялық жобаларды іске асыруға арналған қызметтің басым түрлерінің тізбесінде:
"Инвестициялық басым жобаларды іске асыру үшін айқындалған қызметтің басым түрлерінің тізбесі" деген бөлімде:
мына:
"
Бөлім
Бөлімнің атауы
Топ
Топтың атауы
Сынып
Сыныптың атауы
"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"
07****
Металл кендерін өндіру

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 января 2016 года № 13 "О некоторых вопросах реализации государственной поддержки инвестиций"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2020 года № 81.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 января 2016 года № 13 "О некоторых вопросах реализации государственной поддержки инвестиций" (САПП Республики Казахстан, 2016 г., № 3-4, ст. 14) следующие изменения и дополнения:
в перечне приоритетных видов деятельности для реализации инвестиционных проектов, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "Часть 2. Перечень приоритетных видов деятельности, определенных для реализации инвестиционных приоритетных проектов":
после строки:
"
Раздел
Наименование раздела
Группа
Наименование группы
Класс
Наименование класса
"
дополнить строкой следующего содержания:
"
07****
Добыча металлических руд

* 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап ақ қант (СЭҚ ТН коды 170199) кедендік әкелу бажынан босатылмайды;
** 2019 жылғы қаңтардан бастап қолданысқа енгізілген, ауылдық елді мекендерде, шағын қалаларда орналасқан;
*** 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілген, республикалық, облыстық және жергілікті маңызы бар жолдың жол маңындағы жолағында орналасқан;
**** тек темір кені концентратының және (немесе) шекемтастар өндірісіне қатысты.".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

* С 1 января 2020 года от ввозной таможенной пошлины не освобождается сахар белый (код ТНВЭД 170199);
** находящихся в сельских населенных пунктах, малых городах, введенных в действие с января 2019 года;
*** находящихся на придорожной полосе дорог республиканского, областного и местного значения, введенных в действие с 1 января 2019 года;
**** относится исключительно к производству железорудного концентрата и (или) окатышей.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин