Халықты мемлекеттік медициналық қамтамасыз етудің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 7 сәуірдегі № 182 қаулысы.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2020 жылғы 1 сәуірден бастап қолданысқа енгізіледі
"Әлеуметтік-экономикалық тұрақтылықты қамтамасыз ету жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 16 наурыздағы № 286 Жарлығы 1-тармағының 2) тармақшасына және 2-тармағының 2) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 қазандағы № 1729 қаулысымен бекітілген Дәрілік заттар мен медициналық бұйымдарды, фармацевтикалық көрсетілетін қызметтерді сатып алуды ұйымдастыру және өткізу қағидаларының 19-тарауын қолдану кезінде 13-тармақтың, 20-тармақтың 4), 10) тармақшаларының, 21-тармақтың 5) тармақшасының қолданылуы Қазақстан Республикасында төтенше жағдай қолданылатын кезеңге тоқтатыла тұрсын.
2.  Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.08.2023 № 731 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігіне жүктелсін.
4. Осы қаулы 2020 жылғы 1 сәуірден бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2020 жылғы 7 сәуірдегі
№ 182 қаулысына
қосымша
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.08.2023 № 731 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

О некоторых вопросах государственного медицинского обеспечения населения
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2020 года № 182.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.04.2020.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 и подпунктом 2) пункта 2 Указа Президента Республики Казахстан от 16 марта 2020 года № 286 "О мерах по обеспечению социально-экономической стабильности" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Приостановить действие пункта 13, подпунктов 4), 10) пункта 20, подпункта 5) пункта 21 при применении главы 19 Правил организации и проведения закупа лекарственных средств и медицинских изделий, фармацевтических услуг, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 октября 2009 года № 1729, на период действия чрезвычайного положения в Республике Казахстан.
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 29.08.2023 № 731 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министерство здравоохранения Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 апреля 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7апреля 2020 года № 182
Сноска. Приложение утратило силу постановлением Правительства РК от 29.08.2023 № 731 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).