Дене шынықтыру мен бұқаралық спортты дамыту жөніндегі 2020 – 2025 жылдарға арналған кешенді жоспарды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 23 сәуірдегі № 242 қаулысы.
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 10 қыркүйектегі № 152 Жарлығымен бекітілген Мемлекет басшысының 2019 жылғы 2 қыркүйектегі "Сындарлы қоғамдық диалог – Қазақстанның тұрақтылығы мен өркендеуінің негізі" атты Қазақстан халқына Жолдауын іске асыру жөніндегі жалпыұлттық іс-шаралар жоспарының 64-тармағын орындау үшін Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Дене шынықтыру мен бұқаралық спортты дамыту жөніндегі 2020 – 2025 жылдарға арналған кешенді жоспар (бұдан әрі – Кешенді жоспар) бекітілсін.
2. Кешенді жоспардың орындалуына жауапты орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдар, сондай-ақ мүдделі ұйымдар (келісу бойынша):
1) Кешенді жоспарды іске асыру жөнінде қажетті шаралар қабылдасын;
2) жылына бір рет, есепті жылдан кейінгі айдың 15-күнінен кешіктірмей Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігіне Кешенді жоспардың орындалу барысы туралы ақпарат берсін.
3. Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі есепті жылдан кейінгі жылдың 15 ақпанынан кешіктірмей Қазақстан Республикасы Үкіметінің Аппаратына Кешенді жоспар іс-шараларының орындалу барысы туралы жиынтық ақпарат беріп тұрсын.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 17.03.2023 № 236 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2020 жылғы 23 сәуірдегі
№ 242 қаулысымен
бекітілген

Об утверждении Комплексного плана по развитию физической культуры и массового спорта на 2020 − 2025 годы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2020 года № 242.
Во исполнение пункта 64 Общенационального плана мероприятий по реализации Послания Главы государства народу Казахстана от 2 сентября 2019 года "Конструктивный общественный диалог – основа стабильности и процветания Казахстана", утвержденного Указом Президента Республики Казахстан от 10 сентября 2019 года № 152, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый Комплексный план по развитию физической культуры и массового спорта на 2020 − 2025 годы (далее – Комплексный план).
2. Центральным государственным и местным исполнительным органам, а также заинтересованным организациям, ответственным за исполнение Комплексного плана:
1) принять необходимые меры по реализации Комплексного плана;
2) один в раз в год, не позднее 15 числа месяца, следующего за отчетным годом, представлять в Министерство культуры и спорта Республики Казахстан информацию о ходе выполнения Комплексного плана.
3. Министерству культуры и спорта Республики Казахстан не позднее 15 февраля года, следующего за отчетным, представлять в Аппарат Правительства Республики Казахстан сводную информацию о ходе выполнения мероприятий Комплексного плана.
Сноска. Пункт 3 - в редакции постановления Правительства РК от 17.03.2023 № 236 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 23 апреля 2020 года № 242

Дене шынықтыру мен бұқаралық спортты дамыту жөніндегі 2020 – 2025 жылдарға арналған кешенді жоспар
Ескерту. Жоспарға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 17.03.2023 № 236 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Р/с
Іс-шараның атауы
Аяқталу нысаны
Орындауға жауаптылар
Орындау мерзімі
Болжанатын шығыстар
(мың теңге)
Қаржыландыру көздері
жалғасы
1
2
3
4
5
6
7
1.
Спорттық-бұқаралық және дене шынықтыру-сауықтыру іс-шараларын ұйымдастыру және өткізу
жарыстар, марапаттау рәсімдері
ЖАО
2021 – 2025 жылдары
2021 жылы – 2 615 600
2022 жылы – 2 772 200
2023 жылы – 2 902 700
2024 жылы – 3 048 100
2025 жылы – 3 190 700
ЖБ
2
Халықтың спортпен және дене шынықтырумен шұғылдануы үшін білім беру мектептерінің спорт залдарына қолжетімділігін қамтамасыз ету бойынша білім және дене шынықтыру мен спорт басқармалары арасында меморандумдар жасау
меморандумдар
ЖАО
2021 жыл бойы
талап етілмейді
-
3
Білім беру ұйымдарында аккредиттелген спорт федерацияларымен бірге спорт түрлері бойынша қосымша секцияларды енгізу және оларға спорт залдарын жалға беру
келісім
ЖАО
жыл бойы
талап етілмейді
-
4
Мектеп спортын дамыту (баскетбол, волейбол, футбол және спорттың басқа да бұқаралық түрлері бойынша мектеп лигаларын өткізу)
жарыстар, марапаттау рәсімдері
ОМ,
ЖАО
2021 – 2025 жылдары
2021 жылы – 489 300
2022 жылы – 514 000
2023 жылы – 533 200
2024 жылы – 553 500
2025 жылы – 574 200
ЖБ
5
Студенттік спортты дамыту (қысқы және жазғы спорт түрлері бойынша республикалық спартакиадаларды, универсиадаларды және жастар ойындарын, баскетбол, волейбол, футбол және спорттың басқа да бұқаралық түрлері бойынша студенттік лигалар өткізу)
жарыстар, марапаттау рәсімдері
ҒЖБМ,
ЖАО
2021 – 2025 жылдары
2021 жылы – 36 700
2022 жылы – 33 900
2023 жылы – 35 400
2024 жылы – 41 300
2025 жылы – 42 800
ЖБ
6
Жалпы білім беретін мектептер мен колледждер жанынан оқушыларға (жастарға) арналған тегін спорттық секцияларды ашу
ведомстволық статистикалық байқаудың статистикалық нысаны
ЖАО
2020 және 2021 жылдар бойы
талап етілмейді
-
7
Балалар-жасөспірімдер клубтарының жұмысын ұйымдастыру және демалыс кезінде оқушылардың бос уақытын ұйымдастыру бойынша шаралар қабылдау
ведомстволық статистикалық байқаудың статистикалық нысаны
ЖАО
жыл бойы
талап етілмейді
-
8
Жалпы білім беретін мектептерде БЖДДК ашу және өңірлерде жұмыс істеп тұрған клубтар желісін кеңейту (әр ауданда, қалада кемінде 1 БЖДДК)
ведомстволық статистикалық байқаудың статистикалық нысаны
ЖАО
2021 – 2025 жылдары
2021 жылы – 1825540*
2022 жылы – 1825540*
2023 жылы – 1825540*
2024 жылы – 1825540*
2025 жылы – 1825540*
ЖБ
9
Жалпы білім беретін мектептер, колледждер, жоғары оқу орындары оқушылары арасында Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президенті - Елбасының тест нормативтерін тапсыру бойынша жұмысты ұйымдастыру
жарыстар, марапаттау рәсімдері
ЖАО
тоқсан сайын
талап етілмейді
-
10
Жалпы білім беретін мектептерді спорттық мүкәммалмен және жабдықтармен (жүгіру жолдары, көпфункционалды алаңдар – қысқы мұз айдындары және жазғы футбол алаңдары, Street Workout ұқсас жаттығу құрылғылары кешені) қамтамасыз ету
қабылдап алу-беру актісі
ЖАО
2021 – 2025 жылдары
2021 жылы – 581 400
2022 жылы – 566 800
2023 жылы – 589 000
2024 жылы – 609 200
2025 жылы – 632 700
ЖБ
11
Балалардың, жасөспірімдер мен жастардың дене шынықтыру дайындығына және дене бітімінің дамуына мониторинг жүргізу
талдамалық ақпарат
ЖАО
жыл бойы
талап етілмейді
-
12
Дене шынықтыру мен спорттың ұлттық цифрлық тұғырнамасын (e-sport) құру және енгізу
есептік ақпарат
МСМ, ЦДИАӨМ, Қаржымині, ЖАО
2023 жылғы желтоқсан
2021 жылы - 76 314*
2022 жылы – 66 228*
2023 жылы – 67 209*
2024 жылы – 52 798*
2025 жылы – 52 798*
РБ
(001104 "Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы)
13
Халықтың барлық нысаналы топтары үшін саламатты өмір салтын телевизиялық сюжеттер, фильмдер, бейнероликтер арқылы насихаттау
телевизиялық сюжеттерді, фильмдерді, бейнероликтерді көрсету
АҚДМ
жыл бойы
талап етілмейді
-
14
Халықтың барлық нысаналы топтары үшін саламатты өмір салтының негіздерін қалыптастыратын баннерлер, билбордтар шығару
баннерлерді, билбордтарды орналастыру
ЖАО
2021 – 2025 жылдары
2021 жылы – 94 707*
2022 жылы – 95 774*
2023 жылы – 96 908*
2024 жылы – 98 070*
2025 жылы – 99 720*
ЖБ
15
"Спорт баршаға!" акциясын (шеберлік-кластар, ашық сабақтар, флешмобтар, "спорт жәрмеңкелері", бұқаралық жаттығулар) өткізу
акциялар
ЖАО
үнемі
талап етілмейді
-
16
Өңірлік дене шынықтыру-сауықтыру, спорттық ғимараттар мен ұйымдарында халыққа арналған "Ашық есік күні" спорттық іс-шараларын тұрақты негізде өткізу
акциялар
ЖАО
үнемі
талап етілмейді
-
17
Спортшыларға, жаттықтырушыларға, дене шынықтыру және спорт саласындағы мамандарға және дене шынықтыру-спорт ұйымдарына "Үздік" номинациясы бойынша атақ беру жөніндегі республикалық конкурсты өткізу
республикалық конкурс, сыйлықтарды тапсыру
рәсімі
МСМ
2021 – 2025 жылдары
2021 жылы – 24 481
2022 жылы – 24 481
2023 жылы – 24 481
2024 жылы – 24 481
2025 жылы – 24 481
РБ
(035100 "Бұқаралық спортты және спорттың ұлттық түрлерін дамытуды қолдау" бюджеттік бағдарламасы)
18
"Үздік спорт журналисі" атағын беру бойынша республикалық конкурс өткізу
республикалық конкурс, сыйлықтарды тапсыру
рәсімі
МСМ
2021 – 2025 жылдары

Комплексный план по развитию физической культуры и массового спорта на 2020 − 2025 годы
Сноска. Комплексный план с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 17.03.2023 № 236 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
п/п
Наименование мероприятия Форма завершения Ответственные за исполнение Срок исполнения Предполагаемые расходы
(тыс. тенге)
Источники финансирования
1 2 3 4 5 6 7
1.
Организация и проведение спортивно-массовых и физкультурно-оздоровительных мероприятий
соревнования,
церемонии награждения
МИО
2021 – 2025 годы
2021 год – 2615600
2022 год – 2772200
2023 год – 2902700
2024 год – 3048100
2025 год – 3190700
МБ
2
Заключение меморандумов по обеспечению доступности спортивных залов образовательных школ для занятий населения спортом и физической культурой между управлениями образования и физической культуры и спорта
меморандумы
МИО
в течение
2021 года
не требуется
-
3
Внедрение совместно с аккредитованными спортивными федерациями в организациях образования дополнительных секций по видам спорта и предоставление им в аренду спортивных залов
соглашение
МИО
в течение года
не требуется
-
4
Развитие школьного спорта (проведение школьных лиг по баскетболу, волейболу, футболу и другим массовым видам спорта)
соревнования,
церемонии награждения
МП,
МИО
2021 – 2025 годы
2021 год – 489300
2022 год – 514000
2023 год – 533200
2024 год – 553500
2025 год – 574200
МБ
5
Развитие студенческого спорта (проведение спартакиад, универсиад и молодежных игр республики по зимним и летним видам спорта, студенческих лиг по баскетболу, волейболу, футболу и другим массовым видам спорта)
соревнования,
церемонии награждения
МНВО,
МИО
2021 – 2025 годы
2021 год – 36700
2022 год – 33900
2023 год – 35400
2024 год – 41300
2025 год – 42800
МБ
6
Открытие при общеобразовательных школах и колледжах бесплатных спортивных секций для учащихся (молодежи)
статистическая форма ведомственного статистического наблюдения
МИО
в течение 2020 и 2021 годов
не требуется
-
7
Организация работы детско-подростковых клубов и принятие мер по организации досуга школьников во время каникул
статистическая форма ведомственного статистического наблюдения
МИО
в течение года
не требуется
-
8
Открытие ДЮКФП в общеобразовательных школах и расширение сети действующих клубов в регионах
(не менее 1 ДЮКФП в каждом районе, городе)
статистическая форма ведомственного статистического наблюдения
МИО
2021 – 2025 годы
2021 год – 1825540*
2022 год – 1825540*
2023 год – 1825540*
2024 год – 1825540*
2025 год – 1825540*
МБ
9
Организация работы по сдаче нормативов тестов Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы среди учащихся общеобразовательных школ, колледжей, ВУЗов
соревнования,
церемонии награждения
МИО
ежеквартально
не требуется
-
10
Обеспечение общеобразовательных школ спортивным инвентарем и оборудованием (беговые дорожки, многофункциональные площадки – зимние ледовые катки и летние футбольные поля, комплекс тренажеров по аналогии Street Workout)
акт приема-передачи
МИО
2021 – 2025 годы
2021 год – 581400
2022 год – 566800
2023 год – 589000
2024 год – 609200
2025 год – 632700
МБ
11
Проведение мониторинга физической подготовленности и физического развития детей, подростков и молодежи
аналитическая информация
МИО
в течение года
не требуется
-
12
Создание и внедрение Национальной цифровой платформы физической культуры и спорта (e-sport)
отчетная информация
МКС, МЦРИАП,
МФ,
МИО
декабрь 2023 года
2021 год – 76315*
2022 год – 66228*
2023 год – 67209*
2024 год – 52799*
2025 год – 52799*
РБ
(бюджетная программа 001104 "Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа")
13
Пропаганда здорового образа жизни для всех целевых групп населения через телевизионные сюжеты, фильмы, видеоролики
показ телевизионных сюжетов, фильмов, видеороликов
МИОР
в течение года
не требуется
-
14
Выпуск баннеров, билбордов, формирующих основы здорового образа жизни для всех целевых групп населения
размещение баннеров, билбордов
МИО
2021 – 2025 годы
2021 год – 94707*
2022 год – 95774*
2023 год – 96908*
2024 год – 98070*
2025 год – 99720*
МБ
15
Проведение акции "Спорт для всех!" (мастер-классы, открытые уроки, флешмобы, "ярмарки спорта", массовые зарядки
акции
МИО
постоянно
не требуется
-
16
Проведение на постоянной основе спортивных мероприятий "День открытых дверей" для населения в региональных физкультурно-оздоровительных, спортивных сооружениях и организациях
акции
МИО
постоянно
не требуется
-
17
Проведение республиканского конкурса по присвоению звания в номинации "Лучший" спортсменам, тренерам, специалистам в области физической культуры и спорта и физкультурно-спортивным организациям
республиканский конкурс, церемония вручения премий
МКС
2021 – 2025 годы
2021 год – 24481
2022 год – 24481
2023 год – 24481
2024 год – 24481
2025 год – 24481
РБ (бюджетная программа 035100 "Обеспечение поддержки развития массового спорта и национальных видов спорта")
18
Проведение республиканского конкурса по присвоению звания "Лучший спортивный журналист"
республиканский конкурс, церемония вручения премии
МКС
2021 – 2025 года

2021 жылы – 406
2022 жылы – 420
2023 жылы – 449
2024 жылы – 480
2025 жылы – 514
РБ
(035101 "Спорт саласындағы қайраткерлерді ынталандыру" бюджеттік бағдарламасы)
19
Ауылдық және қалалық елді мекендерде жазықтық спорт ғимараттарының (спорттық ядролар, алаңдар, спорттық трассалар) желісін дамыту
ведомстволық статистикалық байқаудың статистикалық нысаны
ЖАО, спорт түрлері бойынша федерациялар (келісу бойынша)
2021 – 2025 жылдары
2021 жылы – 6 203 100
2022 жылы – 5 371 800
2023 жылы – 5 302 500
2024 жылы – 4 834 000
2025 жылы – 5 625 800
ЖБ
20
Объектілердің тұрақты негізде жұмыс істеуін қамтамасыз ету үшін жақын орналасқан ұйымдарға жазықтық спорт ғимараттарын (спорттық ядролар, алаңдар, спорттық трассалар) бекіту
келісім
ЖАО
үнемі
талап етілмейді
-
21
Бейімдік дене шынықтыруды дамыту бойынша әдістемелік ұсынымдарды әзірлеу және енгізу
әдістемелік ұсынымдар
МСМ,
ЖАО
2021 жылға дейін
талап етілмейді
-
22
Дене шынықтыру және бұқаралық спортты дамыту мәселелері бойынша халықтың қажеттілігін анықтау бойынша әлеуметтанушылық зерттеу жүргізу
ұсынымдар
МСМ,
ЖАО
2021, 2023 жылдар ішінде
2021 жылы – 17 700*
2023 жылы– 17 700*
РБ (036100 "Жоғары жетістіктер спортын дамытуды қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасы)
23
Паралимпиадалық спортшылармен жұмыс істеу үшін бейімдік дене шынықтыру және спорт жөніндегі жаттықтырушыларды қайта даярлау курстарын өткізу
сертификаттар беру
МСМ,
ЖАО
жыл бойы
талап етілмейді
-
24
Жоғары оқу орындарында "спорт менеджері", "спорт төрешісі", "спорт психологы" жаңа оқу бағдарламаларын енгізу
есеп
БҒМ
2021 жылғы
желтоқсанға дейін
талап етілмейді
-
25
"QAZAQSTAN QYZMET CUP" турнирін өткізу
турнир, марапаттау рәсімі
МСМ,
ЖАО
2021 – 2025 жылдары
2021 жылы – 6 346*
2022 жылы – 6 346*
2023 жылы – 6 346*
2024 жылы – 6 346*
2025 жылы – 6 346*
РБ (035100 "Бұқаралық спортты және спорттың ұлттық түрлерін дамытуды қолдау" бюджеттік бағдарламасы)
26
Жақын шетелдерден мемлекеттік қызметшілер арасында Government Relation CUP мини-футболдан халықаралық турнир өткізу
турнир, марапаттау рәсімі
ЖАО
2021 – 2025 жылдары
2021 жылы – 10 000
2022 жылы – 10 000
2023 жылы – 10 000
2024 жылы – 10 000
2025 жылы – 10 000
демеушілік қаражат
27
"ULY DALA JARYSY" кедергілерден өту жарысын өткізу
турнир, марапаттау рәсімі
МСМ
ЖАО
2021 – 2025 жылдары
2021 жылы – 18 383*
2022 жылы – 18 383*
2023 жылы – 18 383*
2024 жылы – 18 383*
2025 жылы – 18 383*
РБ (035100 "Бұқаралық спортты және спорттың ұлттық түрлерін дамытуды қолдау" бюджеттік бағдарламасы)
28
"ULY DALA QYSY" кедергілерден өту жарысын өткізу
турнир, марапаттау
рәсімі
МСМ
ЖАО
2021 – 2025 жылдары
2021 жылы – 19 883*
2022 жылы – 19 883*
2023 жылы – 19 883*
2024 жылы – 19 883*
2025 жылы – 19 883*
РБ (035100 "Бұқаралық спортты және спорттың ұлттық түрлерін дамытуды қолдау" бюджеттік бағдарламасы)
29
"Qazaqstan Jastar Fest" жастар спорт фестивалін өткізу
фестиваль, марапаттау рәсімі
ЖАО
2021 – 2025 жылдары
2021 жылы – 108 142*
2022 жылы – 109 343*
2023 жылы – 110 953*
2024 жылы – 112 266*
2025 жылы – 114 038*
ЖБ
30
"Бурабай" республикалық жартас фестивалін ұйымдастыру және өткізу
фестиваль, марапаттау рәсімі
МСМ,
Ақмола облысының әкімдігі
2021 – 2025 жылдары
2021 жылы – 5 736*
2022 жылы – 5 736*
2023 жылы – 5 736*
2024 жылы – 5 736*
2025 жылы – 5 736*
РБ (035100 "Бұқаралық спортты және спорттың ұлттық түрлерін дамытуды қолдау" бюджеттік бағдарламасы)
31
Еңбек ұжымдарында және дене шынықтыру-спорт ұйымдарында өндірістік гимнастиканы енгізу
есептік ақпарат
ОАО, ЖАО
жыл бойы
талап етілмейді
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
МСМ – Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
БҒМ – Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
ЦДИАӨМ – Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
Қаржымині – Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
АҚДМ – Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
ОАО – орталық атқарушы органдар
ЖБ – жергілікті бюджет
РБ – республикалық бюджет
БЖДДК – балалар-жасөспірімдер дене дайындығы клубтары
ЖАО – жергілікті атқарушы органдар
ОМ – Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрлігі
ҒЖБМ – Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім министрлігі

2021 год – 406
2022 год – 420
2023 год – 449
2024 год – 480
2025 год – 514
РБ (бюджетная программа 035101 "Стимулирование деятелей в сфере спорта")
19
Развитие сети плоскостных спортивных сооружений (спортивные ядра, площадки, поля, трассы спортивные) в сельских и городских населенных пунктах
статистическая
форма ведомственного статистического наблюдения
МИО, спортивные федерации по видам спорта (по согласованию)
2021 – 2025 годы
2021 год – 6203100
2022 год – 5371800
2023 год – 5302500
2024 год – 4834000
2025 год – 5625800
МБ
20
Закрепление плоскостных спортивных сооружений (спортивные ядра, поля, трассы спортивные) за близлежащими организациями для обеспечения функционирования объектов на постоянной основе
соглашение
МИО
постоянно
не требуется
-
21
Разработка и внедрение методических рекомендаций по развитию адаптивной физкультуры
методические рекомендации
МКС,
МИО
до
2021 года
не требуется
-
22
Проведение социологического исследования по выявлению потребности населения по вопросам развития физической культуры и массового спорта
рекомендации
МКС,
МИО
2021,
2023 годы
2021 год – 17700*
2023 год – 17700*
РБ (бюджетная программа 036100 "Обеспечение развития спорта высших достижений")
23
Проведение курсов переподготовки тренеров по адаптивной физической культуре и спорту для работы с паралимпийскими спортсменами
выдача сертификатов
МКС,
МИО
в течение года
не требуется
-
24
Введение новых образовательных программ "спортивный менеджер", "спортивный судья", "спортивный психолог" в высших учебных заведениях
отчет
МОН
до декабря 2021 года
не требуется
-
25
Проведение турнира "QAZAQSTAN QYZMET CUP"
турнир, церемония награждения
МКС,
МИО
2021 – 2025 годы
2021 год – 6346*
2022 год – 6346*
2023 год – 6346*
2024 год – 6346*
2025 год – 6346*
РБ (бюджетная программа 035100 "Обеспечение поддержки развития массового спорта и национальных видов спорта")
26
Проведение международного турнира по мини-футболу Government Relation CUP среди государственных служащих из стран ближнего зарубежья
турнир, церемония награждения
МИО
2021 – 2025 годы
2021 год – 10000
2022 год – 10000
2023 год – 10000
2024 год – 10000
2025 год – 10000
спонсорские средства
27
Проведение гонки с преодолением препятствий "ULY DALA JARYSY"
турнир, церемония награждения
МКС,
МИО
2021 – 2025 годы
2021 год – 18383*
2022 год – 18383*
2023 год – 18383*
2024 год – 18383*
2025 год – 18383*
РБ (бюджетная программа 035100 "Обеспечение поддержки развития массового спорта и национальных видов спорта")
28
Проведение гонки с преодолением препятствий "ULY DALA QYSY"
турнир, церемония награждения
МКС,
МИО
2021 – 2025 годы
2021 год – 19883*
2022 год – 19883*
2023 год – 19883*
2024 год – 19883*
2025 год – 19883*
РБ (бюджетная программа 035100 "Обеспечение поддержки развития массового спорта и национальных видов спорта")
29
Проведение спортивного молодежного фестиваля "Qazaqstan Jastar Fest"
фестиваль, церемония награждения
МИО
2021 – 2025 годы
2021 год – 108142*
2022 год – 109343*
2023 год – 110953*
2024 год – 112266*
2025 год – 114038*
МБ
30
Организация и проведение Республиканского скального фестиваля "Бурабай"
фестиваль, церемония награждения
МКС,
акимат Акмолинской области
2021 – 2025 годы
2021 год – 5736*
2022 год – 5736*
2023 год – 5736*
2024 год – 5736*
2025 год – 5736*
РБ (бюджетная программа 035100 "Обеспечение поддержки развития массового спорта и национальных видов спорта")
31
Внедрение производственной гимнастики в трудовых коллективах и физкультурно-спортивных организациях
отчетная информация
ЦИО, МИО
в течение года
не требуется
-
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МКС – Министерство культуры и спорта Республики Казахстан;
МОН – Министерство образования и науки Республики Казахстан;
ВУЗ – высшее учебное заведение;
МЦРИАП – Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан;
МФ – Министерство финансов Республики Казахстан;
МИОР – Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан;
ЦИО – центральные исполнительные органы;
МБ – местный бюджет;
РБ – республиканский бюджет;
ДЮКФП – детско-юношеские клубы физической подготовки;
МИО – местные исполнительные органы.
МП – Министерство просвещения Республики Казахстан;
МНВО – Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан.
__________________________________