"Мерейтойлық күндерді мерекелеу шеңберінде жұмыстар және көрсетілетін қызметтер сатып алынатын тұлғаларды айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 26 наурыздағы № 138 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 6 мамырдағы № 275 қаулысы.
"Мемлекеттiк сатып алу туралы" 2015 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 39-бабы 3-тармағының 56) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мерейтойлық күндерді мерекелеу шеңберінде жұмыстар және көрсетілетін қызметтер сатып алынатын тұлғаларды айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 26 наурыздағы № 138 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетiлген қаулыға қосымшада:
"Абай Құнанбайұлының 175 жылдығына (Шығыс Қазақстан облысы)" деген бөлімде:
реттік нөмірі 1-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
1
Абай Құнанбайұлының үйі кешенінің: 1894-1904 жылдар (тұрғын үй, Абайдың музей-үйі, Абайдың зираты), "Абай-Шәкәрім" мемориалдық кешенінің аумағындағы ғылыми-реставрациялық жұмыстар, құрылыс, реконструкциялау, абаттандыру және инфрақұрылымды дамыту
инжинирингтік көрсетілетін қызметтер
"СемСтройИнжиниринг" ЖШС

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 марта 2020 года № 138 "Об определении лиц, у которых будут приобретаться работы и услуги в рамках празднования юбилейных дат"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 мая 2020 года № 275
В соответствии с подпунктом 56) пункта 3 статьи 39 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 марта 2020 года № 138 "Об определении лиц, у которых будут приобретаться работы и услуги в рамках празднования юбилейных дат" следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
в разделе "К 175-летию Абая Кунанбайулы (Восточно-Казахстанская область)":
строку, порядковый номер 1, изложить в следующей редакции:
"
1
Научно-реставрационные работы, строительство, реконструкция, благоустройство и развитие инфраструктуры на территории комплекса усадьбы Абая Кунанбаева: 1894-1904 годы (жилой дом, дом-музей Абая, могила Абая), мемориального комплекса "Абай – Шакарим"
инжиниринговые услуги
ТОО "СемСтройИнжиниринг"

160240020548
ғылыми-реставрациялық жұмыстар, құрылыс-монтаждау жұмыстары
"Level S8" ЖШС
100540017607
";
реттік нөмірі 3-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
3
Ақшоқы ауылында Құнанбай Өскенбайұлының музейін салу, қорымды абаттандыру және реконструкциялау
жобалау-іздестіру жұмыстары
"Тұрмыс 25" ЖШС
041240013187
жобаның сараптамасы
"Эксперт
техстрой" ЖШС
160140017128
инжинирингтік көрсетілетін қызметтер
"КВК Строй Групп" ЖШС
190640007085
құрылыс-монтаждау жұмыстары
"Терезе" ЖШС
010740001450
";
реттік нөмірі 5-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
5
Қарауыл ауылында Абай Құнанбайұлы атындағы саябақ салу
жобалау-іздестіру жұмыстары
"ИНСОН" ЖШС

160240020548
научно-реставрационные работы, строительно-монтажные работы
ТОО "Level S8"
100540017607
";
строку, порядковый номер 3, изложить в следующей редакции:
"
3
Строительство музея Кунанбая Оскенбайулы в селе Акшокы, благоустройство и реконструкция некрополя
проектно-изыскательные работы
ТОО "Тұрмыс 25"
041240013187
экспертиза проекта
ТОО "Эксперттехстрой"
160140017128
инжиниринговые услуги
ТОО "КВК Строй Групп"
190640007085
строительно-монтажные работы
ТОО "Терезе"
010740001450
";
строку, порядковый номер 5, изложить в следующей редакции:
"
5
Строительство парка имени Абая Кунанбайулы в селе Караул
проектно-изыскательные работы
ТОО "ИНСОН"

050340013348
жобаның сараптамасы
"Эксперттех
строй" ЖШС
160140017128
инжинирингтік көрсетілетін қызметтер
"КВК Строй Групп" ЖШС
190640007085
құрылыс-монтаждау жұмыстары
"Терезе" ЖШС
010740001450
";
реттік нөмірі 9-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
9
Ертіс өзенінің жағалауын реконструкциялау (2 км. жаяу жүргіншілер және велосипед аймағы, демалыс орындары және спорт алаңдары бар), Семей қаласының Мирный кенті
жобалау-іздестіру жұмыстары
"ПИИ "Семстрой
проект" ЖШС
941040001154
жобаның сараптамасы
"Altai Expert KZ" ЖШС
181240012048
инжинирингтік көрсетілетін қызметтер
"Дан-Строй- Проект" ЖШС
090140007195
құрылыс-монтаждау жұмыстары
"СИГРОСТ" ЖШС
050640005308
";
"Алтын Орданың (Ұлық Ұлыс) 750 жылдығына (Қарағанды облысы, Ұлытау ауданы)" деген бөлімде:
"Тарихи-мәдени туристік кешеннің құрылысы және "Жошы хан" кесенесі маңындағы аумақты абаттандыру" деген кіші бөлімде:
реттік нөмірі 1-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
1
Тарихи-мәдени, туристік кешеннің құрылысы және "Жошы хан" кесенесі маңындағы аумақты абаттандыру
инжинирингтік көрсетілетін қызметтер
"KazGPS" LTD" ЖШС
130640012163
құрылыс-монтаждау жұмыстары
"Самға" ЖШС
070440005824
";
"Ұлытау ауданындағы "Жошы хан" және "Домбауыл" кесенелеріне дейін автомобиль жолын салу" деген кіші бөлімде:
реттік нөмірі 1-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
1
"Облыстық маңызы бар "Сәтбаев-Малшыбай – Жошы хан кесенесі, Домбауыл" автомобиль жолын салу
инжинирингтік көрсетілетін қызметтер
"KazGPS" LTD" ЖШС
130640012163
құрылыс-монтаждау жұмыстары
"Алмас Құрылыс Kazakhstan" ЖШС
110140008279
құрылыс-монтаждау жұмыстары
"Дорожник" ӨК
990140004872
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

050340013348
экспертиза проекта
ТОО "Эксперттех строй"
160140017128
инжиниринговые услуги
ТОО "КВК Строй Групп"
190640007085
строительно-монтажные работы
ТОО "Терезе"
010740001450
";
строку, порядковый номер 9, изложить в следующей редакции:
"
9
Реконструкция набережной реки Иртыш (2 км. с пешеходной и велосипедной зонами, местами отдыха и спортивными площадками), поселок Мирный г. Семей
проектно-изыскательные работы
ТОО "ПИИ "Семстрой проект"
941040001154
экспертиза проекта
ТОО "Altai Expert KZ"
181240012048
инжиниринговые услуги
ТОО "Дан-Строй- Проект"
090140007195
строительно-монтажные работы
ТОО "СИГРОСТ"
050640005308
";
в разделе "К 750-летию Золотой Орды (Ұлық Ұлыс) (Карагандинская область, Улытауский район)":
в подразделе "Строительство историко-культурного, туристского комплекса и благоустройство территории вблизи мавзолея "Жошы хан":
строку, порядковый номер 1, изложить в следующей редакции:
"
1.
Строительство историко-культурного, туристского комплекса и благоустройство территории вблизи мавзолея "Жошы хан"
инжиниринговые услуги
ТОО "KazGPS" LTD"
130640012163
строительно-монтажные работы
ТОО "Самға"
070440005824
";
в подразделе "Строительство автомобильной дороги к мавзолеям "Жошы хан" и "Домбауыл" Улытауского района":
строку, порядковый номер 1, изложить в следующей редакции:
"
1.
"Строительство автомобильной дороги областного значения "Сатпаев-Малшыбай-мавзолей Жошыхан, Домбауыл"
инжиниринговые услуги
ТОО "KazGPS" LTD"
130640012163
строительно-монтажные работы
ТОО "Алмас Құрылыс Kazakhstan"
110140008279
строительно-монтажные работы
ПК "Дорожник"
990140004872
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин